معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری صفائیه یزد

_

بهترین آموزشگاه آرایشگری صفائیه یزد

_

هم اکنون که در حال مشاهده این صفحه هستید مطمئنا بدنبال یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در صفائیه یزد هستید. ما در این صفحه به معرفی چند تا از مراکز معروف و بهترین کلاس آرایشگری در صفائیه است. این مراکز همگی بصورت مجاز مشغول به فعالیت هستند.

مطالب مفید:

لیست کلاس آرایشگری در صفائیه

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ سایت ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام مرکز
آدرس مرکز

آموزشگاه آرایشگری ژرورا

 • آدرس: یزد، صفائیه، خیابان کریمی یزدی، خیابان مسجد امام
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۷۵۵۰۵

مرکز آموزش و زیبایی آرایه یزد

 • آدرس: یزد، صفاییه، نعل اسبی، ابتدای بلوار پرفسور حسابی، طبقه تحتانی سناتور جین
 • تلفن تماس:

آموزشگاه آرایشگری صفائیه یزد

آکادمی هلچین صفائیه یزد

 • آدرس: یزد، صفائیه، میدان گل نرگس، خیابان پنجم محقق داماد
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۶۲۱۱۳

آموزشگاه و آرایشگاه سورمه صفائیه یزد

 • آدرس: یزد، صفاییه، بلوار شهید قندی، نرسیده به میدان ریاضی، ساقی ۶، فرعی ۶
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۲۵۲۶۴

آموزشگاه فیکس بیوتی

مجموعه آموزشی و زیبایی خاص

 • آدرس: یزد، صفاییه، انتهای خیابان شهید کریمی، کوچه گلنار، پلاک ۱۵
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۷۱۵۵۳

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه آیریانا

 • آدرس: یزد، صفاییه، بلوار شهیدان اشرف، بلوار طراوت، بلوار میعاد، کوچه وفا ۴، پلاک ۵
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۳۳۷۵۳

آرایشگاه مراقبت زیبایی چهره سازان

 • آدرس: یزد، صفاییه، میدان دانش آموز،  بلوار فردوسی،  روبروی دبیرستان سما، خیابان نگارستان، بعد از کوچه ۴ ، گلشن غربی، انستیتو زیبایی چهره سازان 
 • تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۷۳۶۹۹۴ ۰۳۵۳۸۲۸۴۸۲۳

موسسه آموزشی یلدا یزد

 • آدرس: یزد، صفائیه، میدان جانباز، بلوار دانشگاه
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۵۸۴۲۰

آرایشگاه زیبایی شمیسا

 • آدرس: یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، کوچه وزیری، کوچه وزیری۲
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۳۴۴۶۳۴

معرفی دوره ها و لاین های آرایشگری

در این مطلب برترین مراکز آموزش آرایشگری کشور معرفی خواهند شد. این آموزشگاه ها بنا به شرایط و دوره های آموزشی متنوع خود امکان برگزاری دوره های آموزشی آنلاین یا حضوری را خواهند دارند. بدلیل توضیحات مفصل در مورد هر مجموعه بهتر است.

برای مشاهده اطلاعات هر دوره روی آن کلیک کنید:

چطور یک آموزشگاه آرایشگری خوب در صفائیه یزد انتخاب کنیم؟

توجه داشته باشید یکی از معیارهای مهم برای آموزش آرایشگری، انتخاب یک کلاس آرایشگری معتبر است. مسلما مدرسان آرایشگری برجسته، در آموزشگاه های مراقبت و زیبایی معتبر مشغول به فعالیت هستند. آموزشگاه های آرایشگری صفائیه یزد زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای یزد فعالیت میکنند و خدمات حوزه مراقبت و زیبایی را طبق سرفصل های ارائه شده توسط سازمان ارائه میدهند.

کلاس آرایشگری در صفائیه یزد

آموزش دوره های آرایش و پیرایش زنانه و مردانه در مراکز مجاز، بهترین انتخاب برای ورود به بازار کار است. اگر قصد شما ورود به دنیای کار و بازار کار است، با گذراندن دوره های مراقبت و زیبایی زنانه و یا پیرایش مردانه در یکی از کلاس های آرایشگری در صفائیه، براحتی بعد از دریافت مدرک آرایشگری در لاین های مختلف اقدام به راه اندازی یک کسب و کار نمایید.

البته برای تاسیس آموزشگاه آرایشگری یا سالن آرایشگری شرایط دیگری نیز مورد نیاز است که در مطلب از پیش منتشر شده ای به آن اشاره کرده ایم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آرایشگری صفائیه را به شما معرفی نماییم.

دوره های آموزشی این مراکز در محله صفائیه چیست؟

فعالیت این مراکز در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی چون: آموزش دوره های کوتاهی مو زنانه، دوره اصلاح یا پیرایش مو مردانه، دوره گریم و میکاپ زنانه عروس، دوره گریم داماد، دوره صافی و کراتینه مو زنانه و مردانه، دوره آرایش دائم یا تاتو، دوره میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، هاشور ابرو و فیبروز ابرو، دوره کاشت ناخن، کاشت مژه، کاشت ابرو، لیفت مژه و ابرو، لمینت مژه و ابرو، اکستنشم مو و دیگر دوره های زیرشاخته مراقبت و زیبایی در لاین مردانه و زنانه در صفائیه است.

دریافت مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای در صفائیه یزد

در حال حاضر فعالیت های گسترده ای در زمینه آرایشگری انجام میشود و بسیاری از سالن های آرایشگری نیز بصورت خودجوش اقدام به آموزش دوره های آرایشگری زنان و مردان مینمایند اما باید به این نکته توجه داشت که یکی از تفاوت های بسیاری مهم سالن های زیبایی با آموزشگاه آرایشگری در اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان خود می‌باشد.

این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد. پس برای دریافت مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای در یزد بهتر است به یک آموزشگاه رسمی مراجعه کرد.

آموزش آنلاین دوره آموزش آرایشگری در صفائیه یزد !

بعد از شیوع بیماری های همه گیر بسیاری از آموزشگاه ها اقدام به راه اندازی آموزش آنلاین دوره های آرایشگری در صفائیه یزد نمودند تا هنرآموزان براحتی از راه دور اقدام به آموزش دوره های مراقبت و زیبایی نمایند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه در صفائیه یزد

سعی ما معرفی تمام مراکز آرایشگری شهر یزد است و در این بین به معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه یزد نیز میپردازیم. در لیستی مجزا به معرفی بهترین کلاس های آرایشگری مردانه در یزد میپردازیم.

شهریه و هزینه کلاس آرایشگری در صفائیه یزد چقدر است؟

مراکز آموزش دوره های مراقبت و زیبایی و آرایشگری موظف هستن طبق نرخ مصوب فنی و حرفه ای عمل کنن. نرخ آموزش درحال حاضر در دوره های مختلف حدودا از ۲۰۰ هزارتومان تا ۶میلیون تومان نسبت به حرفه ای و مقدماتی بودن دوره متغیر است.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات پر تکرار آرایشگری

آموزش آرایشگری را از کجا شروع کنیم؟

از رشته ای که علاقه بیشتری در آن دارید شروع کنید. در غیر اینصورت از دیپلم آرایشگری پایه شروع کنید.

مدرک آرایشگری را چطور بگیرم؟

بعد از هر دوره آموزشی در لاین های مراقبت و زیبایی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

آموزش آرایشگری را از چه سنی شروع کنم؟

میشه گفت نه محدودیت سنی نداره. اما اگر قصد داشته باشید در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کنید و مدرک رسمی بگیرید باید سن قانونی برای شرکت در آزمون هارو داشته باشید. این در مورد تمام آموزشگاه ها آزاد صادق هست چون شما میتونید مراجعه کنید و هر چیزی رو یاد بگیرید. کسی نمیتونه جلوی شمارو بگیره چون یادگرفتن حق شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *