دوره آموزش شینیون مو + آموزشگاه شینیون مو

_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش شینیون مو و معرفی آموزشگاه شینیون مو

آموزش شینیون مو از دوره های محبوب مراقبت و زیبایی محسوب می‌شود. مدرک شینیون مو یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین مدارک در دوره های آموزش آرایشگری زنانه است که هر ساله زیباجویان بسیاری برای دریافت آن به یک آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب مراجعه مینمایند. شما در این مطلب با سرفصل های آموزشی دوره، ابزار مورد نیاز برای شینیون مو، روش شینیون مو و نیز هزینه کلاس شینیون مو آشنا میشود. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره شینیون مو و بهترین آموزشگاه های شینیون مو را بدست آورید.

در این مطلب چه میخانیم؟

  • دوره آموزش شینیون مو چیست؟
  • هزینه دوره شینیون مو
  • مراحل آموزش شینیون مو
  • لوازم دوره شینیون مو
  • توانایی شما پس آموزش شینیون مو
  • اعتبار مدرک آموزش شینیون مو
  • درآمد شغلی دوره آموزش شینیون مو
_

آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو یک دوره کامل برای آراستن، حالت دادن و زیباسازی مو است که می‌توان آن را یک اصل مهم در آموزش آرایشگری دانست. در این دوره، آموزش‌های گوناگونی به هنرجویان داده می‌شود که آن‌ها می‌توانند بر اساس این آموزش‌ها، خدمات کاملی را به مشتری ارائه دهند. از جمله مواردی که در کلاس شینیون مو آموزش داده می‌شود، می‌توان به آموزش شناخت انواع فرم صورت، شینیون مو متناسب با چهره، آشنایی با لوازم کار، آشنایی با تکنیک‌های شینیون و طریقه فیکس کردن شینیون اشاره کرد.

شینیون مو سه حالت متفاوت دارد که می‌توان به شینیون باز، نیمه‌باز و بسته اشاره کرد. حال از آنجایی که خانم‌ها به‌ظاهر خود در مراسم‌ها بسیار اهمیت می‌دهند، یکی از این شیوه‌ها را برای آراستن موهای خود انتخاب می‌کنند. بنابراین اگر شما مهارت کافی در این حرفه به دست آورید، می‌توانید کسب‌وکار خود را رونق بخشید، زیرا داشتن موهایی آراسته، نیاز اصلی برای شرکت در مجالس است.

هزینه دوره آموزش شینیون مو

قیمت ثبت نام دوره آموزش شینیون مو

برای شرکت در دوره آموزش شینیون مو، به هیچ مدرک تحصیلی یا پیش‌نیازی، احتیاج نخواهد بود و شما به‌صورت اصولی با ۰ تا ۱۰۰ این کار آشنا خواهید شد. در آموزشگاه شینیون مو، دوره‌ها به صورت‌های متفاوتی چون گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند. هزینه در نظر گرفته شده برای هر یک از این دوره‌ها متفاوت است. برای مثال هزینه دوره خصوصی که تنها ۱ تا ۳ هنرجو دارد، بیشتر خواهد بود، زیرا می‌توانید در این دوره با مربی تعامل بیشتری برقرار کنید. دوره های شینیون مو بعلت تنوع در کیفیت آموزش و سطوح مختلف مبتدی تا حرفه ای در قیمت های مختلف ارائه میشود. قیمت دوره شینیون مو خصوصی و نیمه خصوصی از مبتدی ۸۰۰ هزارتومان تا دوره های حرفه ای ۵ میلیون تومان متغیر است. مدت دوره ها نیز از ۸ تا ۱۶ جلسه متغیر است.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود – دوره های ارزان قیمت ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۱.۵۰۰ هزارتومان تا ۵ میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۸۰۰ هزارتومان تا ۱.۵۰۰ هزار تومان

بهترین آموزشگاه شینیون مو کجاست؟

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های شینیون مو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای شینیون مو:

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

مراحل دوره آموزش شینیون مو

در دوره آموزش شینیون مو سرفصل‌های گوناگونی به هنرجو آموزش داده می‌شود که فرد بتواند در پایان آموزش به بهترین شکل شینیون مو را انجام دهد و وارد بازار کار شود. اولین موضوعی که در کلاس شینیون مو به آن پرداخته می‌شود، انتخاب مدل مناسب شینیون است که این کار باید بر اساس چهره یا سلیقه فرد انجام شود. در نتیجه نکاتی به شما گفته خواهد شد که بر اساس آن‌ها بتوانید بهترین مدل شینیون را انتخاب کنید.

مورد بعدی که باید آموزش ببینید، براشینگ صحیح مو خواهد بود. این کار برای آن است که حجم موها به میزان کافی برسد تا بتوانید شینیون را انجام دهید. همچنین کارهای دیگری می‌توان انجام داد که موها برای شینیون آماده شوند. برای مثال گاهی اوقات لازم است که با دستگاه ویو موها حالت خاصی پیدا کنند تا نتیجه شینیون بهتر شود.

پس از آنکه اقدامات لازم برای شینیون را انجام دادید، نوبت به انتخاب مدل مناسب می‌رسد که این کار نیز یا بر اساس سلیقه مشتری انجام می‌شود یا فرم چهره. گاهی اوقات نیاز است که شما برای مشتری موهای اضافه نصب کنید که این کار نیز تکنیک‌های مخصوص به خود را دارد و در نتیجه در دوره آموزش شینیون مو به این موضوع نیز پرداخته می‌شود تا در زمان انجام با مشکل مواجه نشوید.

نحوه درست سنجاق زدن و محکم کردن شینیون مرحله‌ای است که بسیار اهمیت دارد و باید در آن به تبحر بالایی رسید. بنابراین مربی به شما آموزش می‌دهد که از چه گیره‌هایی، به چه شکل و در کجا استفاده کنید تا موها در جای خود محکم شوند. گاهی اوقات شما شینیون مو را برای عروس انجام خواهید داد که در چنین شرایطی لازم است شرایط نصب تاج و تور بر روی شینیون را نیز بدانید تا بتوانید موهای مشتری را به بهترین شکل آماده کنید.

کلاس آرایشگری مردانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

لوازم موردنیاز برای دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو یکی از دوره‌های آموزشی به شمار می‌آید که برای شرکت در آن به وسیله و دستگاه خاصی نیاز نیست. در حقیقت سرمایه اولیه موردنیاز برای این رشته کم است و همین موضوع باعث شده که دوره آموزش شینیون مو به یکی از دوره‌های پرطرفدار تبدیل شود. از جمله وسایلی که شما برای شرکت در این دوره نیاز دارید، باید به وسایلی چون کش مو، توری، بیگودی، گیره مو کوچک و بزرگ، شانه و برس، سنجاق مویی ریز، سنجاق مویی رنگی، کش قیطانی، موی مصنوعی، فیکساتور معمولی، فیکساتور قوی، ژل، واکس، سشوار و … اشاره کرد.

مدرک شینیون مو

توانایی شما پس از دوره آموزش شینیون مو

پس از پایان دوره آموزش شینیون مو، هنرجو به مهارتی می‌رسد که می‌تواند فرم چهره مشتری را به‌خوبی آنالیز کند و بر اساس آن بهترین مدل شینیون را انجام دهد. رایج‌ترین مدل‌های شینیون که هنرجو در طی دوره آن‌ها را یاد می‌گیرد، شینیون‌های فرانسوی، کره‌ای، روسی، هندی و رومی است. در حقیقت مهم‌ترین مهارتی که هنرجو به آن دست پیدا می‌کند، انجام یک شینیون به‌روز و طبق مد است. در نتیجه شما می‌توانید پس از آموزش، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و از این طریق درآمد بالایی به دست آورید.

اعتبار مدرک دوره آموزش شینیون مو

پس از آنکه تعداد جلسات آموزشی تمام شود، مدرک فنی و حرفه‌ای شینیون مو در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. این مدرک اعتبار بالایی دارد و و جزو مدارک لاین های حرفه ای مراقبت و زیبایی میباشد. البته توجه داشته باشید که این مدرک برای تاسیس سالن مناسب نیست و اگر چنین هدفی دارید، باید دوره آرایش و پیرایش را پشت سر بگذارید.

_

کلاس آموزش شینیون مو

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش شینیون مو

بازار کار شینیون مو به چه شکل است؟

از آنجایی که هر روز به مد چیزهای جدیدی اضافه می‌شود، می‌توان گفت بازار کار این حرفه خوب است و می‌توان با فعالیت در آن به درآمد بالایی رسید.

مدت و هزینه دوره آموزش شینیون مو چقدر است؟

دوره بین ۸ تا ۱۶ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

قیمت دوره شینیون مو خصوصی و نیمه خصوصی از مبتدی ۸۰۰ هزارتومان تا دوره های حرفه ای ۵ میلیون تومان متغیر است.

برای شرکت در دوره شینیون مو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

وسایلی چون کش مو، توری، بیگودی، گیره مو کوچک و بزرگ، شانه و برس، سنجاق مویی ریز، سنجاق مویی رنگی، کش قیطانی، موی مصنوعی، فیکساتور معمولی، فیکساتور قوی، ژل، واکس، سشوار اشاره کرد.

آیا تمرین شینیون مو بر روی مدل زنده نیز انجام می‌شود؟

بله. پس از آنکه مربی تمام نکات و آموزش‌های لازم را گفت، شما تمرینی را روی موهای طبیعی انجام می‌دهید. البته این کار تحت نظر مربی انجام خواهد شد تا هم مشکلی پیش نیاید و هم اگر نکته‌ای وجود دارد، گوشزد شود.

آیا پس از دوره آموزش شینیون مو می‌توان سریع به بازار کار وارد شد؟

بله. سرفصل‌هایی که در این دوره به شما آموزش داده می‌شود به‌گونه‌ای است که با یادگرفتن آن‌ها، می‌توانید سریعا به بازار کار وارد شوید.

آیا با دریافت مدرک شینیون امکان راه اندازی آموزشگاه یا سالن آرایشگری وجود دارد؟

برای راه اندازی آموزشگاه آرایشگری یا سالن آرایشگری تنها اموزش و دریافت مدرک شینیون  موکافی نیست و شما نیاز به دریافت مدرک دوره آرایش و پیرایش پایه و چند لاین حرفه ای دیگر است.

در آموزشگاه شینیون مو، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش شینیون مو شما با حالت های مختلف شینیون آشنا خواهید شد. در این دوره شما با مهارت هایی برای انجام شینیون باز، بسته و نیمه باز آشنا می شوید.

تفاوت دوره شینیون مو با دوره میزامپلی مو در چه می باشد؟

در کلاس شینیون مو شما با مدل های پیشرفته و مجلسی مو آشنا خواهید شد. اما در دوره براشینگ و میزامپلی تنها با حالت دادن به مو آشنا می شوید.

آیا می توان مدرک بین المللی دوره آموزش شینیون مو را دریافت کرد؟

بله، شما با پرداخت هزینه جداگانه به آموزشگاه شینیون مو می توانید مدرک GRS آکادمی تخصصی انگلستان در زمینه شینیون مو را دریافت کنید.

آیا در کلاس شینیون مو، جدیدترین مدل های شینیون آموزش داده می شود؟

مربی آموزشگاه شینیون مو فردی متخصص است که با استفاده از ژورنال های به روز دنیا، مدرن ترین انواع شینیون را به شما آموزش خواهد داد.

آیا با استفاده از مدرک فنی و حرفه ای دوره شینیون مو، می توان این مهارت را در آموزشگاه تدریس کرد؟

داشتن مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش شینیون مو برای تدریس این مهارت کافی نیست. شما برای تدریس در این زمینه باید دوره های تخصصی مربیگری را بگذرانید.

آیا تهیه مدل واقعی برای آموزش دوره عملی شینیون مو بر عهده آموزشگاه است؟

لازم است بدانید آموزشگاه شینیون مو هیچ مسئولیتی در قبال تهیه مدل واقعی برای هنرجویان ندارد. وظیفه تهیه مدل واقعی به عهده خود هنرجو می باشد.

تفاوت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی دوره آموزش شینیون مو در چه موردی می باشد ؟

در کلاس شینیون مو از نوع خصوصی تعداد هنرجو نسبت به دوره نیمه خصوصی کمتر است. پس کیفیت کلاس خصوصی به مراتب بیشتر از دوره نیمه خصوصی می باشد. از طرفی هزینه دوره خصوصی نیز کمی بیشتر از دوره نیمه خصوصی می باشد.

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *