دوره آموزش فیبروز ابرو و هاشور ابرو – بهترین آموزشگاه فیبروز ابرو

آموزشگاه فیبروز ابرو

دوره آموزش فیبروز ابرو و معرفی آموزشگاه فیبروز ابرو

دوره آموزش فیبروز ابرو یا هاشور ابرو یکی از شاخه های تاتو زیبایی یا آرایش دائم است و یکی از پر استفاده ترین و پر مراجعه ترین دوره های آموزش آرایشگری محسوب میشود. هنرجویان پس از مراجعه به مراکز آموزش آرایشگری زنانه مجاز و رسمی میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای فیبرو ابرو را نیز دریافت نمایند. در ادامه به معرفی چند آموزشگاه معتبر و هزینه کلاس های فیبروز ابرو در این مطلب میپردازیم. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره فیبروز ابرو و بهترین آموزشگاه های فیبروز ابرو را بدست آورید.

سرفصل های آموزش فیبروز ابرو

 • آشنایی با مباحث زیبایی شناسی ابرو و ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه ساختار ابرو
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌های مورد استفاده برای فیبروز ابرو همچون قلم میکروبلیدینگ و آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش فیبروز ابرو بر اساس جدید‌ترین سبک‌ها و استایل‌های روز دنیا و معرفی بهترین مدل‌های ابرو
 • آموزش نحوه انتخاب بهترین استایل و رنگ برای ابرو بر اساس فرم چهره زیباجویان
 • اجرا و تمرین تمامی متد‌های فیبروز ابرو بر روی مدل‌های آرایشگری و رفع ایرادات عمده هنرجویان توسط مربیان
 • آموزش نحوه آماده سازی و استفاده از داروهای بی حسی و معرفی نکاتی که باید در این زمینه رعایت شوند
 • آموزش نحوه ترمیم فیبروز ابرو و نحوه برداشتن ابرو با کمک ابزار‌های میکروبلیدینگ
 • آموزش نحوه خط کشی و قرینه سازی ابروها و عنوان کردن نکاتی برای بهتر شدن نتایج
برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید

هزینه دوره فیبروز ابرو (قیمت هاشور ابرو)

هزینه دوره آموزشی فیبروز ابرو بر اساس تعداد جلسات و نحوه‌ی برگزاری کلاس‌ها در آموزشگاه فیبروز ابرو تعیین می‌شود. کلاس فیبروز ابرو می‌تواند به‌صورت گروهی، نیمه تخصصی و تخصصی برگزار شود. شرایط برای تمامی این کلاس‌ها کاملا یکسان خواهد بود و تنها تفاوت در آن‌ها تعداد هنرجویانی است که در هر کلاس شرکت می‌کنند. بنابراین کلاس‌ خصوصی فیبروز ابرو، هزینه بالاتری نسبت به بقیه دارد.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود – تا هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۳۰۰ هزارتومان تا ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۱۰۰ هزارتومان تا ۳۰۰ هزار تومان

بهترین آموزشگاه فیبروز ابرو تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های پاکسازی پوست وارد صفحه زیر شوید.

ما در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های فیبروز ابرو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای فیبروز ابرو در تهران:

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر تاتو

وارد مطلب زیر شوید

دوره فیبروز ابرو یا هاشور ابرو را بشناسیم

از آنجایی که ابروها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند، امروزه فیبروز ابرو یا هاشور هواداران زیادی پیدا کرده است. فیبروز ابرو یکی از رشته‌های پرطرفدار آموزش آرایشگری به شمار می‌آید. اساس کار فیبروز به این شکل است که فرد متخصص، جوهر را به زیرپوست تزریق و حالتی شبیه به تار مو در ابروها ایجاد می‌کند.

در این روش، از بخش تاج ابرو ایجاد خطوط آغاز می‌گردد. حال محبوبیت این رشته باعث شده که بسیاری از افراد، در کلاس‌های آموزش فیبروز ابرو شرکت کنند تا در ادامه بتوانند از طریق آن به کسب درآمد بپردازند.

در دوره آموزش فیبروز ابرو، یک هنرجو به‌طور کامل، طراحی و رفع نواقص ابرو و پر کردن جاهای خالی ابرو را جهت زیباسازی چهره می‌آموزد. این دوره شامل آموزش‌های فیبروز ابرو مثل طراحی اصولی ابرو بر اساس حالت چهره شخص، آموزش کار با قلم هاشور، آشنایی با رنگ‌های برند آکادمی فی و ایجاد خطوط ظریف هاشور در ابرو است. همچنین هنرجو در این دوره نحوه انتخاب رنگ مناسب برای ابروی شخص و کشیدن خط‌هایی تار مانند را نیز می‌آموزد.

 • آموزش هاشور با تکنیک فیبروز
 • آموزش تکنیک لیفت
 • آموزش تکنیک نچرال
 • میکروشیدینگ دستی ابرو
 • روش های تلفیقی فیبروز ابرو
 • آموزش مراقبت های بعد از فیبروز

معرفی دوره میکروبلیدینگ

معرفی دوره میکروپیگمنتیشن

کلاس تاتو بدن

مراحل آموزش فیبروز ابرو – هاشور ابرو

مشاوره اولین مرحله است که در خصوص مدل ابرو، نحوه انجام کار و رنگ مدنظر مشتری صحبت می‌کنیم. مرحله دوم پس از انجام مشاوره و آشنایی با نحوه کار، قرینه‌سازی ابروها است. مرحله سوم نوبت به استفاده از بی‌حسی روی ابروها می‌رسد. این مرحله می‌تواند قبل یا بعد از قرینه‌سازی ابرو انجام گیرد. برای بی‌حسی لازم است ۱۵ الی ۲۰ دقیقه یا کمی بیشتر صبر کنیم تا بی‌حس‌کننده به‌خوبی اثر کند و بعد با دستمال ابروها را پاک کنیم.

مرحله چهارم انتخاب سوزن مناسب برای انجام فیبروز است که به‌طور معمول بیشتر از تیغ مدل یو استفاده می‌شود. در مرحله پنجم قلم مناسب برای انجام کار را انتخاب و سوزن را به‌دقت در آن جایگذاری می‌کنیم. مرحله ششم انتخاب رنگ مناسب است که رنگ‌های متداول و پرکاربرد در فیبروز ابرو، چاکلت براون، دارک براون و لایت براون هستند. البته انتخاب رنگ مناسب به رنگ پوست فرد هم‌ بستگی دارد و انتخاب رنگ مناسب یکی از مهارت‌های پیگمنتر به شمار می‌آید که در دوره آموزش فیبروز ابرو به آن پرداخته می‌شود.

در مرحله هفتم مقداری از رنگ موردنظر را که انتخاب کردیم داخل تشتک انگشتی می‌ریزیم. سپس از تیغ بلید استفاده می‌کنیم تا مقدار کمی از آن را برداریم. استفاده بیش‌ازحد از رنگ در این مرحله باعث پخش شدن آن روی پوست شده و کار را خراب می‌کند. در مرحله هشتم کار اصلی شروع می‌شود که باید به‌آرامی و با دقت زیاد شروع به کشیدن خطوط مویی و ظریف داخل ابروها کنیم. این خطوط باید هم در جهت رویش ابرو و هم به‌صورت پراکنده کشیده شوند تا کاملا طبیعی به نظر برسند.

مرحله نهم، مرحله‌ی مکث رنگ است. یعنی در این زمان که تازه خطوط داخل ابروها کشیده شده‌اند، باید کمی رنگ روی ابروها بمالیم و صبر داشته باشیم تا در ادامه رنگ را با دستمال پاک کنیم. مرحله دهم چک کردن خطوط کشیده شده است تا اگر جایی رنگ نگرفته بود یا کمرنگ بود، مجدد روی آن‌ها خطوط ایجاد شود.

در این مرحله توصیه می‌شود بار دیگر مکث رنگ انجام شود تا اطمینان پیدا کنید که ابروها به‌خوبی رنگ گرفته‌اند. در مرحله یازدهم، بعد از اتمام کار، ابروها باید پاک و دوباره چک شوند تا اگر نواقص دیگری وجود داشت، اصلاح گردد.

لوازم موردنیاز دوره آموزش فیبروز ابرو

 1. دستگاه فیبروز یا هاشور زنی: برای آنکه ظرافت و کیفیت در کارهایتان بالا برود لازم است از یک دستگاه استاندارد و مارک خوب استفاده کنید.
 2. کارتریج: یکی از وسایل تخصصی فیبروز ابرو محسوب می‌شود و از ویژگی‌های آن می‌توان به بالا بردن امنیت انجام فیبروز اشاره کرد. این وسیله دارای یک محفظه ایمنی است و از برگشت خون به داخل هندپیس جلوگیری می‌کند.
 3. رنگ: از دیگر وسایل موردنیاز برای آموزش فیبروز ابرو است و برای آنکه کیفیت کارتان را بالا ببرید و نتیجه‌ای عالی داشته باشید، علاوه بر دستگاه فیبروز ابرو، رنگ استاندارد و باکیفیت نیز نیاز دارید.
 4. پماد بی‌حسی: یک پماد بی‌حسی باکیفیت و مرغوب می‌تواند در روند کار بسیار موثر باشد و خطا را در حین کار پایین بیاورد.
 5. ژل پاک‌کننده: یکی از مهم‌ترین اصولی که در انجام عمل فیبروز ابرو باید رعایت شود، رفع آلودگی و چربی پوست قبل از شروع کار است. همچنین این ماده یک ‌لایه شاخی از روی پوست برمی‌دارد و باعث می‌شود ماده بی‌حسی بهتر جذب پوست شود.
 6. سرم پاک‌کننده رنگ فیبروز ابرو: این ماده برای پاک کردن مواد و رنگ در زمان کار، استفاده می‌شود. همچنین دارای یکسری املاح است که می‌تواند کمک کند تا زخم‌ها زودتر ترمیم یابند و کم التهاب شوند.
 7. ترمیم‌کننده فیبروز ابرو: این ماده علاوه بر کمک به ترمیم جای زخم، می‌تواند ماندگاری و دوام عمل فیبروز ابرو را نیز بالا ببرد.

توانایی شما پس از دوره آموزش فیبروز ابرو

پس از گذراندن دوره‌ی آموزش فیبروز ابرو، هنرجویان طرز استفاده از دستگاه هاشور، حرکات صحیح دست، شیوه‌ی ترسیم ابرو و انتخاب رنگ‌دانه را به‌طور کامل می‌آموزند و توانایی این را پیدا می‌کنند تا شکل ابروها را اصلاح کنند و قرینه‌سازی را با تکنیک‌های جدید انجام دهند. همچنین توانایی طراحی و فرم دادن به ابروها را به‌طور تخصصی و طبق تکنیک‌های فیبروز به‌صورت نچرال یاد می‌گیرند. در حقیقت هنرجویان بلافاصله پس از به پایان رسیدن دوره آموزش فیبروز ابرو، توانایی کامل را برای شروع کار حرفه‌ای پیدا می‌کنند.

اعتبار مدرک دوره آموزش فیبروز ابرو

بعد از به پایان رسیدن کلاس فیبروز ابرو، مدرکی بااعتبار بالا در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. از آنجایی که مدرک ارائه شده، مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای فیبروز ابرو، تحت عنوان مدرک آرایش دائم است، هنرجویان پس از دریافت آن، شرایط وارد شدن به بازار کار را پیدا می‌کنند و می‌توانند با داشتن این مدرک در سالن‌های بزرگ و حرفه‌ای به فعالیت بپردازند.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن آرایشگری وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دوره دیپلم آرایشگری پایه را پشت سر بگذارد.

_

کلاس فیبروز ابرو در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره فیبروز ابرو

_
آیا می‌توان مدرک رسمی فیبروز ابرو را دریافت کرد؟

بله. شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

تفاوت دوره اکستنشن ابرو با دوره فیبروز ابرو در چیست؟

در آموزشگاه فیبروز ابرو شما ابرو رو با استفاده از پیگمنت های رنگی پر پشت می کنید. اما در دوره اکستنشن ابرو این کار به وسیله مژه های مصنوعی و چسب انجام می شود.

آیا در دوره فیبروز ابرو روش های لیفت کردن ابرو نیز آموزش داده می شود؟

خیر، در دوره آموزش فیبروز ابرو روش های لیفت کردن ابرو آموزش داده نمی شود. این مهارت مربوط به دوره لیفت و لمینت می باشد.

برای شرکت در دوره فیبروز ابرو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:
دستگاه فیبروز یا هاشور زنی، کارتریج، رنگ، پماد بی حسی، ژل پاک کننده، سرم پاک کننده رنگ، ترمیم کننده و غیره.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱ میلیون تا ۳ میلیون تومان.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره فیبروز ابرو، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره فیبروز ابرو نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. شما با هر سطح از تحصیل می توانید این مدرک را دریافت کنید.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره فیبروز ابرو می توان این مهارت را تدریس کرد؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش فیبروز ابرو برای تدریس کافی نیست. برای تدریس در این زمینه باید دوره های تخصصی مربیگری فنی و حرفه ای را بگذرانید.

آیا در دوره آموزش فیبروز ابرو، روش های ترمیم نیز آموزش داده می شود؟

بله، شما در دوره آموزش فیبروز ابرو با روش های مختلف ترمیم آن نیز آشنا خواهید شد.

آیا در دوره اکستنشن ابرو، نحوه ریموو کردن آن نیز آموزش داده می شود؟

بله، در آموزشگاه فیبروز ابرو، روش های مناسب برای ریموو کردن آن نیز آموزش داده می شود.

مدت و هزینه دوره آموزش مبکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

دوره بین ۸ تا ۱۶ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۵۰۰ هزار تا ۶ میلیون تومان است.

در دوره فیبروز ابرو، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش فیبروز ابرو روش هایی برای هاشور یا سایه زنی ابرو آموزش می بینید. هاشور و فیبروز به روش های مختلف، میکروشیدینگ دستی و… از مهارت هایی هستند که در این دوره آموزش داده می شوند.

آیا برای ثبت نام در دوره فیبروز ابرو به پیش نیاز احتیاج است ؟

خیر، شرکت در کلاس فیبروز ابرو به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *