_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش کاشت ناخن

بی شک دوره آموزش کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزش آرایشگری است. میزان شرکت کنندگان دوره کاشت ناخن همیشه جزو بالاترین میزان ثبت نام های یک آموزشگاه آرایشگری زنانه است. زیباجویان معمولا با ۲ هدف در این دوره ها شرکت مینمایند. ۱- رفع نیازهای شخصی خود و اطرافیانشان ۲- راه اندازی یک کسب و کار کاملا بروز و پرمصرف که محدودیت سنی نیز ندارد. در ادامه تمام نیاز های این دوره را به شما شرح داده و تعدادی از آموزشگاه های آرایشگری زنانه معتبر را نیز معرفی مینماییم.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش کاشت ناخن چیست؟
 • هزینه دوره کاشت ناخن
 • مراحل آموزش کاشت ناخن
 • لوازم دوره کاشت ناخن
 • توانایی شما پس آموزش کاشت ناخن
 • اعتبار مدرک کاشت ناخن
 • درآمد شغلی دوره آموزش کاشت ناخن
کلاس کاشت ناخن
_

آموزش کاشت ناخن

این روزها کاشت ناخن، به یکی از محبوب‌ترین لاین‌های آموزش آرایشگری تبدیل شده است و هرروزه با ورود مدل‌ها و مواد جدید به این زمینه، محبوبیتش بیشتر نیز می‌شود. از همین رو بسیاری از افراد تصمیم به شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن می‌گیرند. نکته‌ای که در رابطه با این لاین زیبایی وجود دارد، این است که محدودیت سنی ندارد، یعنی یک دختر ۱۵ ساله تا یک خانم مسن، می‌تواند در کلاس کاشت ناخن شرکت کند و پس از پشت سر گذاشتن دوره آموزش، به بازار کار وارد شود.مدرک دوره کاشت ناخن

هزینه دوره کاشت ناخن

آموزشگاه کاشت ناخن برای ثبت‌نام هنرجویان، هیچ مدرک و پیش‌نیازی نمی‌خواهد و شما می‌توانید به‌راحتی در کلاس‌های دوره آموزش کاشت ناخن شرکت کنید. این دوره آموزشی به سه صورت گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شود. در هر یک از این دوره‌ها تعداد شرکت‌کنندگان متفاوتی حضور دارند و همان‌طور که از نام دوره خصوصی مشخص است، از دیگر کلاس‌ها هنرجویان کمتری دارد و به‌طور معمول ۱ تا ۳ نفر در این دوره آموزش می‌بینند. از همین رو هزینه مربوط به هر یک از این دوره‌ها، بر اساس تعداد شرکت‌کننده‌ها تعیین می‌شود.

 

 

نوع دوره  هزینه دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمی شود – ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای  از ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی  از ۵۰۰ هزار تومان تا ۱.۵ میلیون تومان

مراحل دوره آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و اگر می‌خواهید نتیجه دلخواه خود را به دست ‌آورید، باید تمام مراحل را به ترتیب و درستی انجام دهید، زیرا در غیر این صورت می‌تواند مشکلات زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین در دوره آموزش کاشت ناخن، مربی به شما تمام نکات کلیدی و اصلی را گوشزد می‌کند، به‌طوری که اگر نسبت به تمام نکات دقت کافی داشته باشید، می‌توانید با به پایان رسیدن دوره، همانند یک ناخن کار حرفه‌ای فعالیت خود را آغاز کنید.

اولین مرحله‌ای که به شما در این دوره آموزش می‌دهند، شناخت ساختمان و معماری ناخن است. یعنی شما در طول فعالیت در این زمینه، با فرم ناخن‌های گوناگونی روبرو می‌شوید که در چنین شرایطی باید نوع کاشت مناسب با هر یک را انتخاب کنید، در غیر این صورت کاشت درستی بر روی ناخن انجام نمی‌شود.

پس از آشنا شدن با فرم‌های مختلف ناخن، نوبت به آشنایی با ابزار و مواد کاشت ناخن می‌رسد. برای انجام کاشت، علاوه بر مواد گوناگون به ابزارهای متفاوتی نیز نیاز است که مربی در طی جلسه آموزش کاشت ناخن، تمام آن‌ها و کاربردهایی را که دارند به هنرجو توضیح می‌دهد. همچنین برندهایی که می‌توانید از آن‌ها خرید خود را انجام دهید نیز معرفی می‌شود. در حقیقت اگر شما ابزار کار خود را به‌درستی بشناسید، می‌توانید به‌راحتی و با بهترین کیفیت، کاشت را انجام دهید.قیمت کلاس کاشت ناخن

توجه داشته باشید که شیوه‌های انجام کاشت ناخن متفاوت است، اما در هر صورت برای انجام همه آن‌ها یک سری از اقدامات ثابت خواهد بود. برای مثال زیرسازی، مواد گذاری، سوهان کشی و طراحی ناخن از جمله مراحلی هستند که در تمام شیوه‌های کاشت انجام می‌شوند. بنابراین مدرس در طی دوره تمام این مراحل را به‌طور کامل توضیح می‌دهد.

پس از آنکه آموزش مراحل تمام شد، نوبت به مرحله آموزش طراحی ناخن می‌رسد. این مرحله به‌طور معمول به مشتری وابسته است و شما باید نظر فرد را برای این مرحله بپرسید. مدل‌های گوناگونی وجود دارد که در کلاس کاشت ناخن شرایط انجام تمام آن‌ها آموزش داده می‌شود تا بتوانید هر آنچه مشتری می‌خواهد را انجام دهید. این مرحله آخرین مرحله‌ی کاشت به شمار می‌آید، اما شما می‌توانید آموزش‌های مربوط به لاک ژل و طراحی روی ناخن را نیز پشت سر بگذارید و ۰ تا ۱۰۰ نیاز مشتری را به‌تنهایی برطرف کنید.

کلاس آموزش تاتو

معتبرترین کلاس های آرایشگری زنانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

لوازم مورد نیاز برای کلاس کاشت ناخن

برای شرکت در کلاس کاشت ناخن و در ادامه فعالیت در این زمینه، به لوازم مخصوصی نیاز خواهید داشت. از جمله این ابزار می‌توان به مواردی چون سوهان برقی، سوهان دستی، سر سوهان مانیکور، عقب زن، نیپر، قلم وان بال، قلم کار با ژل، قلم تخت، کاتر تیپ، قالب کاشت، فرمر، دستگاه uv، پرایمر، ضد قارچ، لیکوئید کاشت، پودر کاشت، پولیش بافر و انواع لاک‌ها اشاره کرد. شما می‌توانید تمام لوازم موردنیاز برای دوره آموزش کاشت ناخن را به‌صورت کامل و پک از آموزشگاه تهیه کنید، البته دقت داشته باشید که هزینه این لوازم به‌صورت جداگانه از هنرجو گرفته می‌شود.

توانایی شما پس از کلاس آموزش کاشت ناخن

پس از آنکه دوره آموزش تمام شود، هنرجو می‌تواند به‌صورت حرفه‌ای و با تسلط بالا انواع کاشت مانند کاشت ناخن پودری، کاشت فرنچ، کاشت هلویی، کاشت بیبی بومر و همچنین کاشت با تیپ را انجام دهد. در نتیجه می‌تواند کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند یا اگر قبلا در این زمینه فعالیت داشته، آن را بهبود بخشد و به درآمد بالایی در ماه برسد.

 

اعتبار مدرک دوره کاشت ناخن

در انتهای دوره و بعد از گرفتن آزمون از هنرجو، مدرک فنی و حرفه‌ای تحت عنوان مدرک آرایشگری ناخن به هنرجو داده می‌شود. این مدرک اعتبار بالایی دارد و فرد می‌تواند با استفاده از این مدرک در یک سالن ناخن مشغول به فعالیت شود. البته توجه داشته باشید که با این مدرک، امکان تاسیس سالن وجود ندارد و اگر چنین هدفی دارید، توصیه می‌شود دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید.

روش های زیبا سازی ناخن چیست؟

برای آنکه ناخن های زیبایی داشته باشید باید وقت گذاشته و به آنها رسیدگی کنید. اگر وقت و حوصله برای انجام این کارها ندارید می توانید به مراکز زیبایی که در آن خدمات زیبایی ناخن را انجام می دهند مراجعه کنید و به این قسمت بی جان و مرده از دستتان، روحی تازه ببخشید.

مانیکور

یکی از روش هایی که باعث زیباتر شدن ناخن ها شده و به آنها جلوه ای مرتب می دهد، مانیکور است. در مانیکور با استفاده از لوازمی مانند سوهان، موچین، پوشر کوتیکول و لایه بردار ژل و…، گوشت و پوست های اضافه دور ناخن های دست را از بین می برند و ظاهری زیبا برای آن به وجود می آورند.

بعد از مرتب شدن ظاهرشان، برق ناخن و یا پودر ژل بر روی ناخن ها زده می شود. برای آنکه استفاده از این روش بیشترین نتیجه را داشته باشد باید همه اصول بهداشتی رعایت شده و برای انجام این کار نیز زمان به اندازه کافی گذاشته شود.

تایم نرمالی که معمولا برای این کار در نظر می گیرند حدود سی دقیقه است.

پدیکور

پدیکور نیز درست مانند مانیکور است، با این تفاوت که بر روی ناخن های پا صورت می گیرد. در این روش نیز گوشت و پوست اضافه ای که دور ناخن های پا وجود دارد از بین برده شده و در نهایت نیز برق ناخن بر روی پاها زده می شود.

پدیکور نسبت به مانیکور رواج کمتری دارد و علت آن نیز به این مساله باز می گردد که برخی خانم ها تصور می کنند چون پاهایشان در کفش قرار دارد و کسی آنها را نمی بیند بنابراین لزومی ندارد که به ناخن های پا نیز توجه زیادی اعمال شود.

کاشت ناخن

از دیگر روش هایی که برای افزایش زیبایی ناخن ها مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد، کاشت ناخن است. کسانی که حوصله ندارند به صورت مرتب به آرایشگاه مراجعه کنند و یا کسانی که دوست دارند ناخن هایشان جلوه و ظاهری بسیار متفاوت و زیبا داشته باشد مبادرت به کاشت ناخن می کنند.

کاشت ناخن در چهار دسته بندی کلی تقسیم می شود که به شرح زیر هستند:

 • ناخن های قالبی یا ناخن هایی که از جنس پلاستیک هستند و معمولا در داروخانه ها و یا فروشگاه های لوازم آرایشی یافت می شوند.
 • در کاشت ناخن به روش پودری، پودر اکریلیک و لیکوئید با هم مخلوط شده و سپس خمیر آماده شده را بر روی ناخن ها قرار می دهند.
 • کاشت ژله ای نیز از جمله پر طرفدار ترین روش های کاشت ناخن هستند و با استفاده از ژل های یو وی انجام می گیرند.
 • آخرین روش نیز میکس ناخن است که یک روش ترکیبی محسوب می شود.

کاشت ناخن قالبی

یکی از بی کیفیت ترین روش های کاشت ناخن، کاشت ناخن قالبی است. در این روش، ابتدا موادی که ضد قارچ هستند را بر روی ناخن های دست قرار می دهند و سپس ناخن قالبی یا همان ناخن های مصنوعی بر روی این مواد قرار داده شده و این دو به خوبی به هم فشار داده می شوند تا به هم بچسبند. یکی از عوارضی که این روش دارد، هواگیری ناخن است و علت آن نیز سوهان کشی نشدن حرفه ای ناخن هاست.

چه کسانی نباید کاشت ناخن قالبی را انجام دهند؟

تنوعی که در این روش وجود دارد و همچنین قیمت پایین آن ممکن است بسیاری  افراد را مشتاق به استفاده از این روش کند. اما توجه داشته باشید که هر فردی نمی تواند از این روش برای کاشت ناخن استفاده کند.

معمولا افرادی که ناخن های نامرتبی دارند و ناخن هایشان یک شکل نیستند بهتر است به سراغ استفاده از این روش نروند.

اگر این خصوصیت در ناخن های شما وجود داشته باشد در نهایت نتیجه کار شما را راضی نخواهد کرد. توجه داشته باشید که این روش مشکلاتی مانند هواگیری، ماندگاری کمتر و استفاده از مواد بیشتر برای کاشت ناخن دارد.

کاشت ناخن به روش پودری

یکی از متداول ترین روش هایی که خانم ها برای کاشت ناخن انجام می دهند کاشت ناخن به روش پودری است؛ این روش در بین روش های کاشت رتبه اول را دارد. برای کاشت ناخن به روش پودری ابتدا ناخن مصنوعی که به آن تیپ نیز گفته می شود بر روی ناخن طبیعی قرار داده شده و سپس مواد کاشت را بر روی آن قرار می دهند.

در نهایت نیز باید سوهان کاری انجام شده و ظاهر ناخن را مرتب کرد. این روش اندکی زمان بر است و معمولا بین دو تا سه ساعت ممکن است طول بکشند. این روش یکی از زیباترین روش های کاشت ناخن است و معمولا نیاز به زدن لاک هم ندارد.

چه کسانی نباید کاشت ناخن به روش پودری را انجام دهند؟

اگر اصولا اهل اینکه به مدت دو تا سه ساعت بر روی یک صندلی بنشینید نیستید، بهتر است به سراغ کاشت ناخن با این روش نیز نروید. چون برای کاشت ناخن به این روش باید سه ساعت بنشینید و کار دیگری انجام ندهید.

بنابراین اگر به صورت کلی صبور نبوده و یا به اندازه کافی وقت ندارید این روش را فراموش کرده و به سراغ سایر روش هایی که برای زیباساری ناخن ها انجام می شود، بروید.

کاشت ناخن به روش ژله ای

در کاشت ناخن به روش ژله، از مواد ژله ای که به صورت آماده در بازار هم می توان آن ها را مشاهده کرد استفاده می کنند. در این روش بعد از آنکه مواد ضد قارچ بر روی ناخن ها زده شد، ژله ها را برای اساس طرح های متفاوت بر روی ناخن ها می زنند و در نهایت نیز با کمک دستگاه یو وی، ناخن را خشک می کنند.

در این روش ناخن آسیب زیادی نخواهد دید و این را می توان از روی رشد ناخن و نیاز داشتن آن به ترمیم متوجه شد. اصولا تا زمانی که یک ناخن رشد می کند می توان به راحتی متوجه شد که سالم است و در مراحل رشد ناخن هیچ وقفه ای ایجاد نشده است.

جالب است بانوانی که عادت دارند ناخن های خود را بجوند می توانند از این روش کاشت ناخن استفاده کنند تا عادت خود را ترک کنند. از آنجایی که مزه این مواد تلخ است و ضمنا به راحتی از جای خود بلند نمی شوند، به مرور زمان این عادت فراموش و ناخن ها دچار آسیب ناشی از جویدن نخواهند شد.

کاشت ناخن به روش میکس

در کاشت ناخن به روش میکس، کاشت ناخن به روش پودری و ژله ای به صورت ترکیبی استفاده شده و به اصطلاح این دو روش با هم میکس و ترکیب می شوند. این روش در مقایسه با دیگر روش های کاشت ناخن زیباتر، با دوام تر و گران تر نیز هست.

کاشت ناخن به روش میکس برای چه کسانی مناسب نیست؟

معمولا افرادی که در ناحیه ناخن به عفونت و یا برخی بیماری های قارچی مبتلا هستند بهتر است این روش را استفاده نکنند. زیرا به دلیل پوشانده شدن سطح ناخن، فرد ممکن است بیماری خود را فراموش کرده و متوجه نشود که در چه مرحله ای قرار دارد، در نتیجه اقدام اساسی برای حل مشکل نیز انجام نخواهد داد.

ضمنا توصیه می شود افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند و ممکن است خیلی راحت به انواع و اقسام بیماری ها دچار شوند، بهتر است از این روش استفاده نکنند؛ زیرا گاهی اوقات ممکن است این عمل باعث ایجاد بیماری در پوست و یا ناخن آنها شود.

چه نکاتی را باید بعد از کاشت ناخن رعایت کنید؟

 • بعد از کاشت ناخن سعی کنید به هیچ عنوان با سطوح و اجسام آلوده ارتباطی نداشته باشید.
 • یکی از موارد تهدید کننده ناخن هایی که عملیات کاشت بر روی آنها انجام شده است، وارد آمدن ضربه است. درست است که استفاده از مواد با کیفیت و با دوام بالا باعث استحکام بیشتر ناخن ها خواهد شد، اما توجه داشته باشید که برخی ضربات ممکن باعث شکستگی ناخن ها شود.
 • برای انجام کارهایی که در روز مجبورید آنها را انجام دهید حتما از دستکش استفاده کنید؛ زیرا مواد شوینده به شدت برای ناخن ها مضر است.
 • گاهی اوقات رفتن به استخر و تماس داشتن با آب می تواند باعث ایجاد بیماری های قارچی در افرادی شود که کاشت ناخن انجام داده اند. البته این مورد در صورتی اتفاق خواهد افتاد که فرد سیستم ایمنی حساس و ضعیفی داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کاشت ناخن

عوامل مختلفی بر روی قیمت کاشت ناخن دخالت دارند، اما به این نکته توجه داشته باشید که قیمت های بالا و پایین به هیچ عنوان نشان دهنده کیفیت کار نیست. دوام، زیبایی، خلاقیت و استحکام ناخن کاشته شده است که نشان می دهد کیفیت کار چگونه است.

قیمت کاشت ناخن بر اساس روش کاشت

روش های مختلف کاشت ناخن قیمت های متفاوتی نیز دارند. روش کاشت ناخن قالبی از جمله روش های ارزان موجود در بازار است و اگر به دنبال قیمت پایین هستید می توانید از این روش استفاده کنید، اما همان طوری که اشاره کردیم این روش معایب زیادی نیز دارد و خوب است این مورد را فراموش نکنید.

کاشت ناخن به روش ژله ای، از جمله روش هایی است که قیمت بالاتری داشته و معمولا نوع ژل استفاده شده در این روش تعیین کننده قیمت نهایی کار خواهد بود.

قیمت کاشت ناخن بر اساس آرایشگاه

این نکته که باید برای کاشت ناخن به افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه مراجعه کنید بسیار مهم و ضروری است. یک اشتباه کوچک در این رابطه ممکن است باعث از دست رفتن سلامتی ناخن هایتان شود و احتمالا نتیجه کار چیزی نشود که شما انتظار داشته اید.

بنابراین نه فقط برای انجام این کار، بلکه برای تمام مواردی که خودتان توانایی انجام آن را ندارید به افرادی مراجعه کنید که در زمینه کاری خود تخصص دارند و قادرند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

قیمت کاشت ناخن با توجه به جنس ناخن

جنس ناخن و عملیاتی که نیاز است بر روی آن انجام شود به شدت بر روی تعیین قیمت کاشت ناخن تاثیر گذار است. اگر نیاز نیست کار زیادی بر روی ناخن هایتان انجام شود و جنس ناخن هایتان مشکلی در ادامه روند کاشت ناخن ایجاد نمی کند، طبیعتا قیمت کاشت ناخن نیز افزایش پیدا نخواهد کرد. هر چقدر ناخن های شما تمیزتر بوده و احتیاج به صرف زمان کمتری داشته باشند کاشت ناخن با هزینه کمتری انجام خواهد شد.

نکات مهم برای پیدا کردن یک سالن کاشت ناخن حرفه ای

 • یکی از بهترین کارهایی که می تواند به شما کمک کند تا بهترین و حرفه ای ترین سالن کاشت ناخن را پیدا کنید، پرس و جو از افرادی است که قبلا این کار انجام داده اند. اگر دوستان و اقوام شما کاشت ناخن را انجام داده و از آن راضی هستند می توانید آدرس سالن مورد نظر گرفته و برای کاشت ناخن به آنجا مراجعه کنید.
 • از دیگر روش هایی که به شما امکان می دهد تا یک سالن حرفه ای و متخصص برای کاشت ناخن را بیابید مراجعه به صفحات مجازی و سایت های سالن های آرایشی است. معمولا سالن های حرفه ای نمونه های کارهایی که قبلا انجام داده اند را در صفحات خود نشان می دهند و شما می توانید با مشاهده آنها متوجه شوید که آیا این سالن کارش را به خوبی انجام می دهد یا خیر.
 • از دیگر نکاتی که یک سالن حرفه ای کاشت ناخن انجام می دهد، رعایت اصول بهداشتی است. سالن هایی که با افراد مختصص همکاری می کنند به خوبی قادرند اصول و قواعد بهداشتی را در محل کار خود رعایت کنند.
 • ارائه قیمت مناسب و معقول نیز از دیگر نشانه هایی است که به هنگام پیدا کردن یک سالن حرفه ای باید به آن توجه داشته باشید. به این نکته دقت کنید که نه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت بالاست و نه قیمت پایین نشان دهنده کیفیت پایین است. تنها بعد از انجام کاشت ناخن می توانید متوجه شوید که آیا سالن مورد نظر به کیفیت کار خود اهمیت می دهد یا خیر.

عوارض کاشت ناخن چیست؟

این یک حقیقت است که گاهی اوقات کاشت ناخن می تواند شما را با عوارضی رو به رو کند. از جمله عوارضی که کاشت ناخن ممکن است ایجاد کند، موارد زیر را می توان عنوان کرد:

 • یکی از عوارضی که ممکن است برای ناخن های طبیعی پوست ایجاد شود، شکنندگی ناخن است. این عارضه به دلیل نرسیدن اکسیژن کافی به لایه های ناخن ایجاد شده و باعث می شود که ناخن ها نازک شده و به راحتی دچار شکستگی شوند.
 • بروز حساسیت به دلیل مواد شیمیایی به کار برده شده برای کاشت ناخن نیز از دیگر مشکلاتی است که ممکن است برای شما ایجاد شود.
 • عارضه دیگری که ممکن است ایجاد شود به وجود آمدن قارچ در فضای بین ناخن کاشته شده و ناخن طبیعی است. البته این مورد زمانی ممکن است بروز پیدا کند که افراد غیر حرفه ای از مواد بی کیفیت استفاده می کنند. اگر به سالن هایی با این مشخصات مراجعه کنید شک نداشته باشید که بروز بیماری های قارچی تنها بخشی از مشکلاتی خواهد بود که شما با آن درگیر می شوید.

راه حلی برای کاهش عوارض کاشت ناخن

بهترین راه حلی که می توان برای کاهش عوارض کاشت ناخن ارائه کرد، اجتناب از روش هایی است که باعث می شوند ناخن های مصنوعی به مدت زمان طولانی بر روی ناخن قرار گیرند.

برای آنکه بتوانید ناخن هایتان را حفظ کنید، بهتر است هر سه ماه یک بار ناخن های مصنوعی را جدا کنید تا لایه های زیرین ناخن بتوانند نفس بکشند و خود را ترمیم کنند.

مطالعه بیشترجمع کردن مطلب
_

کلاس کاشت ناخن

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش کاشت ناخن

بازار کاشت ناخن به چه شکل است؟

از آنجایی که کاشت ناخن هر سه هفته یا چهار هفته یک‌بار نیاز به ترمیم دارد، می‌توان گفت بازار کار آن عالی و بسیار خوب است. در نتیجه اگر شما به این زمینه علاقه‌مند هستید و می‌خواهید درآمد خود را افزایش دهید، شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

آیا کاشت بر روی ناخن طبیعی نیز انجام می‌شود؟

بله. در طول دوره آموزش، نکات لازم به‌صورت تئوری ذکر خواهد شد و هر آنچه لازم است به‌صورت عملی بر روی یک دست مصنوعی انجام می‌شود. در پایان دوره، هنرجو می‌تواند هر آنچه آموزش دیده را بر روی ناخن طبیعی انجام دهد تا مربی بر فعالیت آن کنترل داشته باشد و اگر نکته‌ای وجود دارد، آن را ذکر کند.

مدت و هزینه آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

قیمت کاشت ناخن در دوره های مختلف خصوصی و عمومی متفاوت است. ممکن است مدت دوره کاشت ناخن بین ۸ تا ۱۶ جلسه باشد و قیمت دوره کاشت ناخن بین ۵۰۰ تا ۱.۵۰۰ هزار تومان باشد. در انتهای صفحه مراکز معتبر اموزش کاشت ناخن را معرفی نموده ایم.

برای شرکت در کلاس کاشت ناخن نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل: سوهان برقی، سوهان دستی، سر سوهان مانیکور، عقب زن، نیپر، قلم وان بال، قلم کار با ژل، قلم تخت، کاتر تیپ، قالب کاشت، فرمر، دستگاه uv، پرایمر، ضد قارچ، لیکوئید کاشت، پودر کاشت، پولیش بافر و انواع لاک‌ها.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان.

آیا برای شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن به مدرک تحصیلی نیاز است؟

خیر. برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه کاشت ناخن، به هیچ مدرک تحصیلی نیاز نیست و هر فردی با هر میزان تحصیل، می‌تواند در این دوره شرکت کند و پس از دریافت مدرک، در این زمینه مشغول به فعالیت شود.

آیا با مدرک کاشت ناخن میتوان آرایشگاه راه اندازی کرد؟

خیر. برای راه اندازی آرایشگاه زنانه یا آموزشگاه آرایشگری حتما باید مدرک آرایش و پیرایش پایه را دریافت نمود و در کنار آن چند مدرک آموزشی مثل مدرک کاشت ناخن را نیز دریافت کرد.

۴/۵ ( ۱ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره و معرفی آموزشگاه