دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو + معرفی آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در آموزشگاه های تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور و توسط مربی های مورد تایید این نهاد برگزار می شود. این دوره آموزشی ۱۲ ساعته است و می تواند در جلسات فشرده یا معمولی برگزار شود. برای گذراندن این دوره نیاز به کسب مدرکی به عنوان پیش نیاز دوره نیست اما چون بخشی از دوره رنگ و مش محسوب می شود بهتر است برای دریافت یک مدرک معتبر فنی و حرفه ای در این دوره نیز ثبت نام کنید. هدف اصلی از برگزاری این دوره در آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنایی با انواع رنگ موی مناسب برای هر جنس مویی می باشد. شما با شرکت در کلاس کاتالوگ خوانی رنگ مو، می توانید با توجه به جنس موهای مشتری خود و رنگ پایه موی او، بهترین رنگ را برای او انتخاب کنید. در این محتوا قصد داریم در مورد آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، مراحل، هزینه و بازار کار این دوره توضیح دهیم. پس ما را همراهی کنید.

سرفصل‌های آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو:

 • شناخت رنگ‌ ها، شامل انواع رنگ، تونالیته، مثلث رنگ
 • آشنایی با انواع مو
 • همخوانی رنگ ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو
 • رنگ ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته)
 • رنگ ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته
برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید
_

هزینه دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

کلاس آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در آموزشگاه های مجاز و تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود. مربی های این کلاس ها نیز کاملا مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای می باشند و از تخصص لازم در حیطه کاری خود برخوردارند. این کلاس ها در ۳ نوع خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی قابل برگزاری می باشند. در کلاس های خصوصی معمولا ۱ تا ۳ نفر از کارآموزان تحت آموزش قرار می گیرند. با توجه به تعداد کمتر شرکت کننده در دوره های خصوصی، با توجه به وقت و تمرکزی که مربی برای آنها صرف می کند، بدیهی است هزینه این کلاس ها نیز کمی بالاتر از دوره های نیمه خصوصی یا عمومی باشد. کلاس های نیمه خصوصی با تعداد ۵ تا ۷ نفر شرکت کننده قابلیت برگزاری دارند و کلاس های عمومی نیز معمولا در تعداد بالاتر از ۱۰ نفر تشکیل می شوند. هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو مطابق جدول زیر می باشد:

 

نوع دوره  هزینه دوره
دوره عمومی دوره ها به صورت نیمه خصوصی و خصوصی برگزار میشود
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومن
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومن

بهترین آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو در تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های کاتالوگ خوانی رنگ مو وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های کاتالوگ خوانی رنگ مو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای کاتالوگ خوانی رنگ مو تهران و ایران:

وارد مطلب زیر شوید

وارد مطلب زیر شوید

_

آموزش دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، از دوره هایی است که در دو مرحله تئوری و عملی صورت می گیرد. همانطور که می دانید در کاتالوگ های معرفی رنگ مو، هر رنگ با کدی مخصوص معرفی می شود. شما نحوه خواندن این کد ها را آموزش خواهید دید. سپس نکاتی در مورد انواع جنس مو و رنگ موی مناسب برای هر کدام یاد خواهید گرفت. به عنوان مثال می آموزید که کدام رنگ مو مناسب موهای خشک و کدام یک مناسب موهای چرب است. در ادامه دوره تئوری شما با دایره رنگی و انواع تناژ رنگ و میزان هماهنگی آنها با هم آشنا خواهید شد. همچنین رنگ های متضاد را نیز خواهید شناخت.

در مرحله عملی، مربی توانایی شما را محک می زند. در این مرحله چند نمونه واقعی را بررسی می کنید و بهترین رنگ مو را برای آنها انتخاب خواهید کرد. البته شما قادر به اجرای رنگ مو نخواهید بود و برای داشتن توانایی و مدرک لازم برای اجرای رنگ مو باید در دوره رنگ و مش نیز ثبت نام کنید تا بتوانید مدرک معتبری دریافت نمایید.

_

مراحل آموزش دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

همانطور که گفته شد، مراحل دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو شامل مراحل تئوری و عملی می باشد. شما به صورت گام به گام این مراحل را خواهید آموخت. مهمترین آموزه های این دوره، آشنایی کامل با انواع رنگ، آشنایی با دایره رنگی و رنگ های هماهنگ و متضاد، ترکیب رنگ ها با یکدیگر و نحوه تشخیص رنگ موی مناسب برای هر فرد می باشند. در ادامه به بررسی مهمترین سرفصل های آموزشی در این دوره خواهیم پرداخت:

 • خواندن درست کد رنگ مو و آشنایی با انواع رنگ ها: در ابتدا باید یاد بگیرید کدهای موجود در کاتالوگ های رنگ مو را به درستی بخوانید و با انواع رنگ ها آشنایی کامل پیدا کنید. این کار به شما این امکان را می دهد که با بررسی کلی موهای فرد و رنگ آن کد متناسب با آن را به یاد آورده و رنگ مناسب را برای فرد انتخاب کنید.
 • آشنایی با دایره رنگی و رنگ های هماهنگ و متضاد: دایره رنگی یک دایره شامل رنگ های مختلف است که تنالیته رنگ ها و میزان هماهنگی آنها با یکدیگر را به شما نشان می دهد. آشنایی با دایره رنگی به پیشرفت شما در انتخاب رنگ برای ترکیب، بسیار کمک می کند. همچنین ممکن است مشتری برای تغییر رنگ موی خود به شما مراجعه کند. در این مورد، شما می توانید با رنگ های متضاد، رنگ قبلی را از بین برده و سپس رنگ جدیدی به مشتری پیشنهاد دهید.
 • آشنایی با انواع جنس مو: همانطور که می دانید، موها انواع مختلفی دارند. یکی از مراحل آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنایی با انواع جنس مو می باشد. معمولا برای هر جنس مو، رنگ مویی مناسب در رنگ های مختلف وجود دارد که شما با تمامی آنها آشنا خواهید شد و می توانید متناسب با جنس موهای مشتری رنگ مویی مناسب به او پیشنهاد کنید.
 • کار روی مدل واقعی: در آخرین مرحله از این دوره، شما با بررسی شرایط یک مدل واقعی بهترین رنگ مو را به او پیشنهاد می کنید. این شرایط می توانند شامل رنگ پوست فرد، جنس موهای او، تنالیته رنگ موی قبلی و… باشند. سپس مورد پیشنهادی خود را به مربی اعلام می کنید و مربی تاییدیه نهایی خود را صادر خواهد کرد.

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

_

آموزش لوازم مورد نیاز دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو برای کلاس دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

لوازم مورد نیاز آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو از جمله دوره هایی به شمار می رود که به ابزار و لوازم محدودی نیاز دارد. این لوازم می توانند تا مدت زمان زیادی اعم از دوره آموزش و ورود به بازار کار، نیازهای شما را تامین نمایند. لوازم مورد نیاز برای ثبت نام در کلاس کاتالوگ خوانی رنگ مو، کاتالوگ های برندهای مختلف رنگ مو و دایره رنگی می باشد. این لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو به شما ارائه خواهد شد. البته بدیهی است که هزینه این پکیج به عنوان مبلغی جدا از هزینه دوره محاسبه خواهد شد.

توانایی شما پس از دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

پس از اتمام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، شما می توانید به راحتی با بررسی شرایط مشتری رنگ موی مناسب برای او را انتخاب کرده و به او پیشنهاد دهید. لازم به ذکر است با گذراندن دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، شما مهارت لازم برای اجرای رنگ مو، روی موهای مشتری را کسب نخواهید کرد. بنابراین نمی توانید رنگ مو را اجرا کنید و فقط می توانید بهترین گزینه را به مشتری پیشنهاد دهید. همچنین می توانید برای تغییر رنگ موی ناخواسته نیز، با توجه به رنگ های متضاد بهترین رنگ ها را پیشنهاد کنید.

اعتبار مدرک دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو به عنوان یک زیر مجموعه از دسته رنگ و مش محسوب می شود. بنابراین برای دریافت مدرک از نهاد فنی و حرفه ای لازم است در دوره رنگ و مش نیز ثبت نام کنید. با گذراندن دوره رنگ و مش می توانید تمامی آموخته های خود در این دوره را از مرحله پیشنهاد، به مرحله اجرا برسانید. به هر حال شما با دریافت مدرک معتبر می توانید راحت تر در سالن های آرایشی مشغول به کار شوید و درآمد خود را نیز افزایش دهید.

نحوه برگزاری کلاس‌ کاتالوگ خوانی مو

کلاس کاتالوگ خوانی مو به‌صورت گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شود. سرفصل‌های آموزشی در این دوره‌های کاتالوگ خوانی دقیقاً مشابه بوده و تنها تفاوت آنها در تعداد هنرجویان است. تعداد هنرجویان در کلاس خصوصی کاتالوگ خوانی نسبت به دیگر دوره‌ها کمتر است. شما به هنگام ثبت‌نام در کلاس‌ها می‌توانید بر اساس شرایطتان و هزینه‌ای که در نظر می‌گیرید در هر یک از این دوره‌ها شرکت کنید.

کلاس آنلاین کاتالوگ خوانی مو

کلاس آنلاین کاتالوگ خوانی مو یک فرصت ویژه برای هنرجویانی است که می‌خواهند در این دوره ثبت‌نام کنند و شرایط شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند. یکی از مزیت‌های مهم کلاس‌های آنلاین کاتالوگ خوانی این است که شما می‌توانید بر اساس زمان خود در دوره‌های آموزشی شرکت کنید. علاوه بر این کلاس‌ها ضبط می‌شود و شما می‌توانید بعداً آنها را ببینید یا آموزش‌ها را مرور کنید.

آموزش صفر تا صد کاتالوگ خوانی مو

آموزش صفر تا صد کاتالوگ خوانی مو ویژه افراد مبتدی و حرفه‌ای برگزار می‌شود. در این دوره مباحث پایه‌ای با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا آموزش داده می‌شود و شما پس از اتمام دوره نحوه شناخت انواع رنگ‌ها و کاتالوگ خوانی را به‌صورت حرفه‌ای یاد خواهید گرفت.

دوره فنی و حرفه‌ای کاتالوگ خوانی مو

دوره فنی و حرفه‌ای کاتالوگ خوانی مو شامل سرفصل‌های استاندارد است که توسط اساتید مجرب در آموزشگاه‌های آرایشگری تدریس می‌شود. شما با شرکت در این دوره و آموزش تخصصی کاتالوگ خوانی مو می‌توانید در آزمون فنی و حرفه‌ای نیز شرکت کرده و مدرک آن را بگیرید.

_

کلاس کاتالوگ خوانی رنگ مو در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

_
مدت و هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو چقدر است؟

هزینه دوره اموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۱۲۰۰۰۰۰ هزارتومان تا ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو می‌توان به مواردی همچون: رنگ مو، کاتالوگ های برندهای مختلف رنگ مو و دایره رنگی اشاره کرد.

در آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

پس از اتمام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، شما می توانید به راحتی با بررسی شرایط مشتری رنگ موی مناسب برای او را انتخاب کرده و به او پیشنهاد دهید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی کاتالوگ خوانی رنگ مو ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی کاتالوگ خوانی رنگ مو از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از کاتالوگ خوانی رنگ مو بسیار مرسوم شده است.

در آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو به چه موضوعاتی پرداخته می‌شود؟

در آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو به شناخت انواع رنگ‌ها، تونالیته، مثلث رنگ، آشنایی با انواع مو، همخوانی رنگ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو، رنگ‌های همخوان و متضاد و رنگ‌های همخوان و متضاد پرداخته می‌شود.

کاتالوگ رنگ چیست و چه کاربردی دارد؟

کاتالوگ رنگ یک راهنمای کاملاً تعاملی است که برای گسترش خلاقیت رنگ‌کاران و کمک به آنها در یافتن رنگ مناسب در هر شرایطی ساخته شده است.

آیا دوره‌های آموزشی شامل کاتالوگ خوانی بین المللی می‌شود؟

بله در این دوره‌ها نحوه کاتالوگ خوانی بین المللی نیز آموزش داده می‌شود و هنرجویان در پایان دوره می‌توانند به‌راحتی انواع کاتالوگ‌های رنگ خارجی را استفاده کنند.

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس‌های دوره اموزش کاتالوگ خوانی چند نفر است؟

تعداد شرکت‌کنندگان در دوره اموزش کاتالوگ خوانی بین ۵ تا ۱۰ نفر است که بسته به کلاس‌های نیمه‌خصوصی و عمومی آن متفاوت خواهد بود.

مهم‌ترین نکته در آموزش مثلث رنگ مو چیست؟

مهم‌ترین نکته در آموزش مثلث رنگ مو نحوه ترکیب رنگ‌ها و خلق رنگ موهای متناسب و همچنین اصلاح رنگ است.

در جدول ترکیب رنگ مو چند عمق رنگ مو وجود دارد؟

در جدول ترکیب رنگ مو ۱۰ عمق رنگ مو وجود دارد که از شماره ۱ تا ۱۰ شماره‌گذاری شده‌اند و به ترتیب از شماره ۱ تا ۱۰ شامل تیره‌ترین رنگ به روشن‌ترین رنگ خواهد رسید.

در اموزش کاتالوگ خوانی رنگ‌ها منظور از عدد بعد از ممیز چیست؟

عدد بعد از ممیز در اموزش کاتالوگ خوانی رنگ‌ها همان تناژ رنگی است که شامل تناژ رنگی گرم، سرد و خنثی می‌شود.

اولین مرحله در آموزش کاتالوگ رنگ مو چیست؟

در اولین مرحله آموزش کاتالوگ رنگ مو هنرجویان با انواع رنگ‌ها و کدهای هر یک از آنها آشنا خواهند شد. این مرحله که پایه مراحل دیگر کاتالوگ خوانی است از اهمیت بالایی برخوردار بوده و لازم است تا هنرجویان به طور کامل با انواع رنگ و کد مختص هر یک آشنا شوند.

کاتالوگ انواع رنگ مو شامل چند گروه رنگ مو می‌شود؟

کاتالوگ رنگ مو شامل ۲۳ گروه رنگ مو یعنی گروه‌های طبیعی، طبیعی اکسترا، دودی، زیتونی، بژ، بلوطی، قرمز، اصلی، نسکافه‌ای، طلایی، تنباکویی، کاپوچینو، قهوه، مسی، شکلاتی، شرابی، ماهاگونی، کاراملی، شنی، الگانس، هایلایت، واریاسیون و فانتزی است.

بهترین کاتالوگ رنگ مو خارجی چیست؟

بهترین کاتالوگ رنگ مو خارجی شامل بی بلانت، لورآل پاریس، پروانا، ماتریس و گارنیر است.

چه تفاوتی بین کاتالوگ رنگ مو مردانه و کاتالوگ رنگ مو زنانه وجود دارد؟

کاتالوگ رنگ مو مردانه هیچ تفاوتی با کاتالوگ رنگ مو زنانه نداشته و حتی رنگ‌های مورد استفاده نیز دقیقاً مشابه یکدیگر هستند.

چگونه کد رنگ مو را بخوانیم؟

عدد اول در کدهای رنگ به‌عنوان رنگ پایه است و میزان روشن یا تیره بودن رنگ را نشان می‌دهد. ۱.۰ مشکی، ۵.۰ قهوه‌ای روشن، ۶.۰ بلوند تیره، ۷.۰ بلوند متوسط ​​و ۱۰ روشن‌ترین بلوند است.

چگونه بهترین رنگ را برای مشتری انتخاب کنیم؟

برای انتخاب رنگ مناسب لازم است به فاکتورهای زیر دقت داشته باشید:

 • به رنگ پوست و تناژ رنگی آن دقت کنید.
 • به حالت چشم‌ها دقت داشته باشید.
 • جنس موها را مد نظر قرار دهید.
 • به پر یا کم‌پشت بودن مو توجه کنید.

طبقه‌بندی رنگ مو چیست؟

رنگ مو را می‌توان به چهار نوع اصلی تقسیم کرد که شامل موقت، نیمه‌دائمی، سفیدکننده و دائمی می‌شود.

مهم‌ترین عوامل مؤثر بر نتیجه رنگ مو شامل چه مواردی می‌شود؟

رنگ موی طبیعی، تاریخ آخرین رنگ مو، درصد موهای خاکستری، ضخامت مو و تخلخل آن از جمله موارد مهمی هستند که در نتیجه رنگ مو تأثیر زیادی دارند.

سطوح رنگ مو شامل چه رنگ‌هایی است؟

رنگ موی سطح ۱ مشکی، رنگ موی سطح ۲ دومین مشکی تیره است، رنگ موی ۳ قهوه‌ای/مشکی، رنگ موی سطح ۴ قهوه‌ای تیره، رنگ مو سطح ۵ قهوه‌ای روشن، رنگ مو سطح ۶ بلوند تیره، رنگ موی سطح ۷ بلوند تیره، سطح ۸ رنگ مو بلوند متوسط، ۹ رنگ بلوند روشن و ۱۰ رنگ سفید/پلاتین است.

۴ رنگ اصلی مو چیست؟

چهار رنگ اصلی مو شامل بلوند، قرمز، سبزه و مشکی است که امکان تغییر آنها وجود داشته و می‌توان ترکیب و ظاهر جدید ایجاد کرد. به عنوان مثال می‌توان با ترکیب رنگ بلوند با رنگ‌های سردتر، رنگ موی بلوند خاکستری یا شامپاینی ایجاد کرد.

مهم‌ترین عوامل مؤثر بر رشد مو چیست؟

جنس، سن و متعاقباً سطح هورمون‌ها از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر رشد مو هستند.

چه عواملی بر کیفیت مو تأثیر می‌گذارد؟

عوامل متعددی می‌توانند رنگ و بافت مو را در طول زندگی تغییر دهند که این عوامل شامل استرس، درمان‌های شیمیایی مو، حالت دادن به گرما، ژنتیک، پیری، شرایط پزشکی و بیماری و بارداری هستند.

آیا می‌توان دو رنگ موی مختلف را با هم ترکیب کرد؟

بله شما می‌توانید انواع رنگ موهای سرد و گرم را با یکدیگر ترکیب کنید. دقت داشته باشید که رنگ سرد و گرم را باهم ترکیب نکنید؛ زیرا این ترکیب رنگ‌ها باهم مقابله کرده و رنگ خوبی خلق نخواهند کرد.

از ترکیب رنگ قرمز و قهوه‌ای چه رنگ مویی به وجود می‌آید؟

از ترکیب این دو رنگ مو، رنگ مارون به وجود می‌آید.

چه رنگ‌هایی را می‌توان با قهوه‌ای ترکیب کرد؟

می‌توانید رنگ‌های مختلفی که شامل یک رنگ اصلی (قرمز، زرد و آبی) و رنگ ثانویه آن (به ترتیب سبز، بنفش و نارنجی) خواهند بود را با رنگ قهوه‌ای ترکیب کنید.

رنگ موی گرم چیست؟

رنگ موهای گرم از ته‌رنگ‌های گرم مانند طلایی/زرد (. ۳)، مسی/نارنجی (. ۴) و قرمز (. ۶) در آنها استفاده شده است از جمله رنگ موهای گرم به شمار می‌روند.

رنگ بلوند بژ سرد است یا گرم؟

بلوند بژ، سایه‌ای گرم که می‌تواند با بسیاری از رنگ‌های دیگر ست شود.

چگونه موهای بلوند را به رنگ خاکستری درآوریم؟

برای تبدیل رنگ موها از بلوند به خاکستری لازم است تا ابتدا از واریاسیون بنفش برای از بین بردن زردی موها استفاده کنید. سپس رنگ خاکستری را روی مو قرار دهید.

تفاوت رنگ موی گرم و خنثی چیست؟

رنگ‌های گرم دارای ته‌رنگ‌های هلویی، زرد یا طلایی هستند، در حالی که سایه‌های سرد دارای ته‌رنگ‌های صورتی، قرمز یا آبی هستند. رنگ‌های خنثی معمولاً ترکیبی از ته‌رنگ گرم و سرد دارند.

قهوه‌ای گرم است یا سرد؟

قهوه‌ای ذاتاً رنگی گرم است، زیرا پایه آن زرد/نارنجی است.

چه رنگ مویی برای پوست سبزه مناسب است؟

به جز رنگ زرد انواع رنگ‌های عسلی، طلایی، قهوه‌ای، دودی و… برای پوست‌های سبزه مناسب است.

 

 

مشاهده مطلببستن مطلب

۱ دیدگاه

 • سلام وقت بخیر
  من دیپلم آرایشگری دارم
  برای آموزش میکاپ و گریم چطور میتونم مدرک مربیگری بگیرم ؟؟
  شرایط و … ب چ صورته ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *