دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو + معرفی آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در آموزشگاه های تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور و توسط مربی های مورد تایید این نهاد برگزار می شود. این دوره آموزشی ۱۲ ساعته است و می تواند در جلسات فشرده یا معمولی برگزار شود. برای گذراندن این دوره نیاز به کسب مدرکی به عنوان پیش نیاز دوره نیست اما چون بخشی از دوره رنگ و مش محسوب می شود بهتر است برای دریافت یک مدرک معتبر فنی و حرفه ای در این دوره نیز ثبت نام کنید. هدف اصلی از برگزاری این دوره در آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنایی با انواع رنگ موی مناسب برای هر جنس مویی می باشد. شما با شرکت در کلاس کاتالوگ خوانی رنگ مو، می توانید با توجه به جنس موهای مشتری خود و رنگ پایه موی او، بهترین رنگ را برای او انتخاب کنید. در این محتوا قصد داریم در مورد آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، مراحل، هزینه و بازار کار این دوره توضیح دهیم. پس ما را همراهی کنید.

سرفصل‌های آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو:

  • شناخت رنگ‌ ها، شامل انواع رنگ، تونالیته، مثلث رنگ
  • آشنایی با انواع مو
  • همخوانی رنگ ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو
  • رنگ ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته)
  • رنگ ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته
برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید
_

هزینه دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

کلاس آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در آموزشگاه های مجاز و تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود. مربی های این کلاس ها نیز کاملا مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای می باشند و از تخصص لازم در حیطه کاری خود برخوردارند. این کلاس ها در ۳ نوع خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی قابل برگزاری می باشند. در کلاس های خصوصی معمولا ۱ تا ۳ نفر از کارآموزان تحت آموزش قرار می گیرند. با توجه به تعداد کمتر شرکت کننده در دوره های خصوصی، با توجه به وقت و تمرکزی که مربی برای آنها صرف می کند، بدیهی است هزینه این کلاس ها نیز کمی بالاتر از دوره های نیمه خصوصی یا عمومی باشد. کلاس های نیمه خصوصی با تعداد ۵ تا ۷ نفر شرکت کننده قابلیت برگزاری دارند و کلاس های عمومی نیز معمولا در تعداد بالاتر از ۱۰ نفر تشکیل می شوند. هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو مطابق جدول زیر می باشد:

 

نوع دوره  هزینه دوره
دوره عمومی دوره ها به صورت نیمه خصوصی و خصوصی برگزار میشود
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومن
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومن

بهترین آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو در تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های کاتالوگ خوانی رنگ مو وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های کاتالوگ خوانی رنگ مو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای کاتالوگ خوانی رنگ مو تهران و ایران:

وارد مطلب زیر شوید

وارد مطلب زیر شوید

_

آموزش دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، از دوره هایی است که در دو مرحله تئوری و عملی صورت می گیرد. همانطور که می دانید در کاتالوگ های معرفی رنگ مو، هر رنگ با کدی مخصوص معرفی می شود. شما نحوه خواندن این کد ها را آموزش خواهید دید. سپس نکاتی در مورد انواع جنس مو و رنگ موی مناسب برای هر کدام یاد خواهید گرفت. به عنوان مثال می آموزید که کدام رنگ مو مناسب موهای خشک و کدام یک مناسب موهای چرب است. در ادامه دوره تئوری شما با دایره رنگی و انواع تناژ رنگ و میزان هماهنگی آنها با هم آشنا خواهید شد. همچنین رنگ های متضاد را نیز خواهید شناخت.

در مرحله عملی، مربی توانایی شما را محک می زند. در این مرحله چند نمونه واقعی را بررسی می کنید و بهترین رنگ مو را برای آنها انتخاب خواهید کرد. البته شما قادر به اجرای رنگ مو نخواهید بود و برای داشتن توانایی و مدرک لازم برای اجرای رنگ مو باید در دوره رنگ و مش نیز ثبت نام کنید تا بتوانید مدرک معتبری دریافت نمایید.

_

مراحل آموزش دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

همانطور که گفته شد، مراحل دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو شامل مراحل تئوری و عملی می باشد. شما به صورت گام به گام این مراحل را خواهید آموخت. مهمترین آموزه های این دوره، آشنایی کامل با انواع رنگ، آشنایی با دایره رنگی و رنگ های هماهنگ و متضاد، ترکیب رنگ ها با یکدیگر و نحوه تشخیص رنگ موی مناسب برای هر فرد می باشند. در ادامه به بررسی مهمترین سرفصل های آموزشی در این دوره خواهیم پرداخت:

  • خواندن درست کد رنگ مو و آشنایی با انواع رنگ ها: در ابتدا باید یاد بگیرید کدهای موجود در کاتالوگ های رنگ مو را به درستی بخوانید و با انواع رنگ ها آشنایی کامل پیدا کنید. این کار به شما این امکان را می دهد که با بررسی کلی موهای فرد و رنگ آن کد متناسب با آن را به یاد آورده و رنگ مناسب را برای فرد انتخاب کنید.
  • آشنایی با دایره رنگی و رنگ های هماهنگ و متضاد: دایره رنگی یک دایره شامل رنگ های مختلف است که تنالیته رنگ ها و میزان هماهنگی آنها با یکدیگر را به شما نشان می دهد. آشنایی با دایره رنگی به پیشرفت شما در انتخاب رنگ برای ترکیب، بسیار کمک می کند. همچنین ممکن است مشتری برای تغییر رنگ موی خود به شما مراجعه کند. در این مورد، شما می توانید با رنگ های متضاد، رنگ قبلی را از بین برده و سپس رنگ جدیدی به مشتری پیشنهاد دهید.
  • آشنایی با انواع جنس مو: همانطور که می دانید، موها انواع مختلفی دارند. یکی از مراحل آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنایی با انواع جنس مو می باشد. معمولا برای هر جنس مو، رنگ مویی مناسب در رنگ های مختلف وجود دارد که شما با تمامی آنها آشنا خواهید شد و می توانید متناسب با جنس موهای مشتری رنگ مویی مناسب به او پیشنهاد کنید.
  • کار روی مدل واقعی: در آخرین مرحله از این دوره، شما با بررسی شرایط یک مدل واقعی بهترین رنگ مو را به او پیشنهاد می کنید. این شرایط می توانند شامل رنگ پوست فرد، جنس موهای او، تنالیته رنگ موی قبلی و… باشند. سپس مورد پیشنهادی خود را به مربی اعلام می کنید و مربی تاییدیه نهایی خود را صادر خواهد کرد.

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

_

آموزش لوازم مورد نیاز دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو برای کلاس دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

لوازم مورد نیاز آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو از جمله دوره هایی به شمار می رود که به ابزار و لوازم محدودی نیاز دارد. این لوازم می توانند تا مدت زمان زیادی اعم از دوره آموزش و ورود به بازار کار، نیازهای شما را تامین نمایند. لوازم مورد نیاز برای ثبت نام در کلاس کاتالوگ خوانی رنگ مو، کاتالوگ های برندهای مختلف رنگ مو و دایره رنگی می باشد. این لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو به شما ارائه خواهد شد. البته بدیهی است که هزینه این پکیج به عنوان مبلغی جدا از هزینه دوره محاسبه خواهد شد.

توانایی شما پس از دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

پس از اتمام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، شما می توانید به راحتی با بررسی شرایط مشتری رنگ موی مناسب برای او را انتخاب کرده و به او پیشنهاد دهید. لازم به ذکر است با گذراندن دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، شما مهارت لازم برای اجرای رنگ مو، روی موهای مشتری را کسب نخواهید کرد. بنابراین نمی توانید رنگ مو را اجرا کنید و فقط می توانید بهترین گزینه را به مشتری پیشنهاد دهید. همچنین می توانید برای تغییر رنگ موی ناخواسته نیز، با توجه به رنگ های متضاد بهترین رنگ ها را پیشنهاد کنید.

اعتبار مدرک دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو به عنوان یک زیر مجموعه از دسته رنگ و مش محسوب می شود. بنابراین برای دریافت مدرک از نهاد فنی و حرفه ای لازم است در دوره رنگ و مش نیز ثبت نام کنید. با گذراندن دوره رنگ و مش می توانید تمامی آموخته های خود در این دوره را از مرحله پیشنهاد، به مرحله اجرا برسانید. به هر حال شما با دریافت مدرک معتبر می توانید راحت تر در سالن های آرایشی مشغول به کار شوید و درآمد خود را نیز افزایش دهید.

_

کلاس کاتالوگ خوانی رنگ مو در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

_
مدت و هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو چقدر است؟

هزینه دوره اموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۱۲۰۰۰۰۰ هزارتومان تا ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو می‌توان به مواردی همچون: رنگ مو، کاتالوگ های برندهای مختلف رنگ مو و دایره رنگی اشاره کرد.

در آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

پس از اتمام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، شما می توانید به راحتی با بررسی شرایط مشتری رنگ موی مناسب برای او را انتخاب کرده و به او پیشنهاد دهید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی کاتالوگ خوانی رنگ مو ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه کاتالوگ خوانی رنگ مو به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی کاتالوگ خوانی رنگ مو از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از کاتالوگ خوانی رنگ مو بسیار مرسوم شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *