_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش تاتو بدن (تاتو سه بعدی) و معرفی آموزشگاه تاتو بدن

دوره آموزش تاتو بدن (تاتو سه بعدی)، یکی از لاین های مهم دوره‌های آموزش آرایشگری در بخش زیبایی است. این دوره مربوط به تتو بدن می‌باشد و با دوره آرایش دائم صورت که شامل موارد زیبایی چون میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، فیبروز و غیره میشود متفاوت است. گر چه این دوره ها هم مانند دوره های ذکر شده جزو آموزش های زیبایی TATTOO است اما بدلیل اینکه بسیاری از علاقمندان خانم یا آقا بدنبال یادگیری تاتو بدن یا تاتو سه بعدی هستند، بصورت مجزا توضیح داده میشود. هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه مجاز و رسمی میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای آموزش تاتو بدن نیز دریافت نمایند. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره تتو بدن و بهترین آموزشگاه های تتو بدن را بدست آورید.

در این مطلب چه میخانیم؟

  • دوره آموزش تاتو بدن چیست؟
  • هزینه دوره آموزش تاتو بدن
  • مراحل آموزش تاتو بدن
  • لوازم دوره آموزش تاتو بدن
  • توانایی شما پس از آموزش تاتو بدن
  • اعتبار مدرک دوره آموزش تاتو بدن
_

آموزش تاتو بدن (تاتو سه بعدی)

تاتو زدن بر روی بدن، یکی از اقداماتی به شمار می‌آید که درگذشته بیشتر آقایان به انجام آن می‌پرداختند، اما امروزه به دلیل استفاده از سوزن‌های ظریف و طراحی‌های زیبا، خانم‌ها نیز بیش از گذشته به آن علاقه‌مند شده‌اند. از همین رو شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد، یکی از محبوب‌ترین شاخه‌های آموزش آرایشگری، یعنی آموزش تاتو بدن را انتخاب کنند تا بتوانند پس از پشت سر گذاشتن دوره، درآمد موردنظر خود را به دست آورند.

  • آموزش کار با دستگاه تاتو
  • آموزش تتو بدن با شابلون
  • تاتو بدن بدون شابلون

هزینه دوره آموزش تاتو بدن

از آنجایی که تاتو بدن بسیار حساس است و باید با ظرافت‌کاری و به بهترین شکل انجام شود، آموزش آن نیز باید به‌درستی و با بهترین کیفیت صورت گیرد. به همین دلیل برای آموزش آن به ۲۸ تا ۳۰ ساعت زمان نیاز خواهد بود. این زمان موردنیاز در تعداد جلسات لازم تقسیم می‌شود و شما می‌توانید با پشت سر گذاشتن این جلسات، مهارت لازم را به دست آورید.

درباره هزینه دوره آموزش تاتو بدن نیز باید بدانید که کلاس تاتو بدن سه بعدی، به صورت‌های گوناگونی تشکیل می‌شود که می‌توان به خصوصی و نیمه‌خصوصی اشاره کرد. در کلاس‌های خصوصی ۱ تا ۳ نفر و در کلاس‌های نیمه‌خصوصی، ۳ تا ۵ نفر شرکت می‌کنند. هزینه در نظر گرفته شده برای هر یک از این دوره‌ها متفاوت است. بنابراین شما می‌توانید با توجه به انتخاب خود، از این موضوع مطلع شوید.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود –  هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۲.۵۰۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۱.۰۰۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۲.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان

بهترین آموزشگاه تاتو بدن کجاست؟

ما در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های تاتو بدن پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای تاتو بدن:

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر تاتو

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر زنانه

مراحل مراحل آموزش تاتو سه بعدی بدن

مراحل آموزش تاتو سه بعدی بدن

همان‌طور که می‌دانید، تاتو از گذشته موردتوجه بوده، اما با پیشرفت تکنولوژی، در شیوه انجام تاتو تغییراتی ایجاد شده است. یکی از این تغییرات، زدن تاتوی سه بعدی به‌جای تاتو دوبعدی است. در این شیوه از تاتو، طرح به گونه‌ای بر روی پوست ایجاد می‌شود که ظاهری برجسته و واقعی به خود می‌گیرد. البته دقت داشته باشید که کیفیت و موفقیت در این زمینه، به مهارت تاتوکار بستگی دارد، به همین دلیل اگر تصمیم دارید در این زمینه موفق شوید، باید به‌صورت حرفه‌ای آموزش تاتو بدن را پشت سر بگذارید.

حال برای اینکه بتوانید روند آموزش را به‌درستی متوجه شوید، باید مراحل آموزش را به‌نوبت انجام دهید. در آموزشگاه تاتو بدن به شما گفته می‌شود که چگونه از دستگاه تاتو استفاده کنید و با شابلون یا بدون استفاده از شابلون، تاتو را بزنید. تاتو زدن به این صورت است که دستگاه مخصوص، رنگ‌دانه‌ها را به عمق پوست وارد می‌کند و طرحی زیبا با ماندگاری بالا بر روی پوست نقش می‌بندد.

در دوره‌های آموزش تاتو بدن به شما شیوه طراحی بر روی کاغذ آموزش داده می‌شود، در نتیجه شما می‌توانید هر طرحی که مشتری از شما درخواست می‌کند را بر روی کاغذ بکشید. در ادامه، شما طرحی که بر روی کاغذ کشیده‌اید را باید بر روی پوست مصنوعی انتقال دهید تا مربی اشکال کار شما را بگیرد. سپس زمانی که به توانایی کامل رسیدید، طرح را بر روی بدن می‌کشید و با استفاده از دستگاه تاتو، رنگ را به پوست تزریق می‌کنید.

گاهی اوقات، افراد برای پوشاندن نقص بدن خود که امکان دارد جای سوختگی، چاقو، بخیه و… باشد، تصمیم به انجام تاتو می‌گیرند. برای چنین تاتویی نیز باید همان مراحل را انجام دهید. طرح موردنظر را بر روی نقص به وجود آمده بکشید و سپس با دستگاه تاتو، جوهر را به عمق پوست وارد کنید.

کلاس آرایشگری مردانه

معرفی دوره میکروبلیدینگ

معرفی دوره میکروپیگمنتیشن

معرفی دوره فیبروز ابرو

لوازم موردنیاز برای آموزش دوره تاتو بدن

برای شرکت در کلاس تاتو بدن، باید لوازم موردنیاز را تهیه کنید تا بتوانید تمام تمرین‌ها را انجام دهید. همچنین در ادامه، این لوازم برای زمانی که تصمیم به کار دارید نیز مناسب خواهند بود. از جمله این لوازم، می‌توان مواردی چون انواع کرم‌های بی‌حس‌کننده، دستگاه تاتو، رنگ‌های گوناگون برای تاتو، سوزن‌های مخصوص و شابلون را نام برد. این دست از لوازم در یک پک، به‌صورت جداگانه به هنرجو داده می‌شوند. البته هزینه این لوازم، جدا از هزینه دوره آموزش اخذ خواهد شد.

توانایی شما پس از دوره آموزش دوره تاتو بدن

شما در طول دوره آموزش، با ابزارهای گوناگون تاتو آشنا می‌شوید، بنابراین پس از پایان دوره آموزش، می‌توانید با استفاده از آن‌ها طرح موردنظر مشتری را بدون هیچ مشکلی طراحی کنید. همچنین در دوره‌های آموزشی، با شما طرح‌های رایج، مانند لنگر، پروانه، نقطه‌ویرگول، ماهی، پرنده، جمجمه، اژدها، پری و … نیز کار می‌شود تا بتوانید در زمان انجام تاتو، بهترین نتیجه را به دست آورید.

اعتبار مدرک دوره آموزش تاتو بدن

پس از پایان دوره آموزش، مدرک فنی‌وحرفه‌ای با عنوان آرایش دائم به شما داده می‌شود. این مدرک اعتبار بالایی دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن مشغول به فعالیت شوید. البته توجه داشته باشید که برای شرکت در دوره تاتو، باید دوره میکروپیگمنتیشن را نیز گذرانده باشید.

همچنین باید بدانید که این مدرک برای تاسیس سالن کاربرد ندارد و اگر شما چنین قصدی دارید، باید در کلاس‌های مربوط به دوره آرایش و پیرایش یا هفت دوره مجزا آرایش و پیرایش شرکت کنید. مدرکی که پس از این دوره‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد، برای تاسیس سالن مناسب است.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دیپلم آرایشگری پایه را پشت سر بگذارد.

آیا دوره تاتو بدن، شامل سرفصل های تئوری نیز می باشد؟

بله، در آموزشگاه تاتو بدن شما مهارت هایی را به صورت تئوری آموزش خواهید دید. یکی از این مهارت ها تمرین کشیدن انواع طرح ها روی کاغذ می باشد.

آیا در دوره تاتو بدن، ایجاد طرح روی قسمت های مختلف بدن آموزش داده می شود؟

بله، شما در کلاس تاتو بدن با روش های ایجاد طرح روی تمامی نقاط بدن آشنا خواهید شد.

_

کلاس آموزش تاتو بدن (تاتو سه بعدی)

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

سوالات کلاس تاتو بدن

آموزش تاتو بدن بر روی پوست طبیعی است یا مصنوعی؟

هنرجویان در ابتدا که مبتدی هستند، بر روی پوست مصنوعی تمرین می‌کنند و پس از آنکه مهارت‌های اولیه و اصلی را به دست آوردند، تمرین خود را بر روی مدل‌های واقعی انجام می‌دهند. البته تمام این اقدامات، تحت نظر مربی انجام می‌شود تا مشکلی پیش نیاید.

آیا با مدرک تاتوی بدن می‌توان سریع مشغول به فعالیت شد؟

سرفصل‌هایی که برای دوره آموزش تاتو بدن در نظر گرفته شده، به گونه‌ای هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها به‌صورت مستقیم و سریع به بازار کار وارد شوید. از همین رو اگر شما به دنبال زمینه‌ای برای فعالیت هستید که بتوانید از طریق آن به‌صورت ماهانه درآمد بالایی به دست آورید، حرفه تاتو سه بعدی بدن مناسب به نظر می‌رسد.

برای شرکت در دوره تاتو بدن نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل: انواع کرم‌های بی‌حس‌کننده، دستگاه تاتو، رنگ‌های گوناگون برای تاتو، سوزن‌های مخصوص و شابلون.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش تاتو بدن چقدر است؟

معمولا دوره بین ۴ تا ۱۴ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۱.۰۰۰.۰۰۰ هزار تا ۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان است.

چگونه می‌توان متخصص تاتو بدن شد؟

شما می‌توانید در آموزشگاه تاتو بدن ثبت‌نام کنید و دوره‌ها را به‌طور کامل پشت سر بگذارید. در این دوره‌ها با تمام نکات و ریزه‌کاری‌ها آشنا می‌شوید، به‌طوری‌که با تمام شدن آن، می‌توانید به‌عنوان یک متخصص تاتو، مشغول به فعالیت شوید.

در دوره تاتو بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش تاتو بدن با روش هایی برای ایجاد طرح های مختلف روی پوست آشنا می شوید.

آیا در دوره تاتو بدن، نحوه ایجاد طرح روی بدن بدون شابلون نیز آموزش داده می شود؟

بله، شما در کلاس تاتو بدن علاوه بر ایجاد طرح به وسیله شابلون، طرح های بدون شابلون را نیز آموزش می بینید.

آیا در دوره آموزش تاتو بدن، طرح های سه بعدی نیز آموزش داده می شود؟

بله، شما در دوره آموزش تاتو بدن با روش های مختلف برای ایجاد طرح های ۲ بعدی و ۳ بعدی آشنا می شوید.

چگونه می توان از کیفیت تدریس مربی در کلاس تاتو بدن مطمئن شد ؟

مربی های شاغل در آموزشگاه تاتو بدن، دارای مدارکی معتبر در این زمینه هستند. صلاحیت مدرسان این دوره ها ابتدا توسط سازمان فنی و حرفه ای تایید شده و سپس مشغول تدریس می شوند.

آیا در دوره تاتو بدن، ایجاد طرح به روش میکروپیگمنتیشن انجام می شود؟

خیر، ایجاد طرح روی بدن در کلاس تاتو بدن با روش میکروپیگمنتیشن صورت نمی گیرد. روش کار در این دوره ها متفاوت می باشد.

آیا دوره تاتو بدن دارای پیش نیاز خاصی می باشد؟

خیر، دوره آموزش تاتو بدن دارای پیش نیاز خاصی نمی باشد.

آیا روش های بهداشتی ضد عفونی کردن پوست نیز در دوره تاتو بدن آموزش داده می شود؟

بله، شما در دوره آموزش تاتو بدن با روش هایی برای مراقبت از پوست آشنا خواهید شد.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.