_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش اکستنشن مو و معرفی آموزشگاه اکستنشن مو

اکستنشن مو یک روش برای افزایش مو است. این افزایش مو ممکن است با موی مصنوعی یا طبیعی انجام شود. بسیاری دوره اکستنشن مو را با دوره کاشت اشتباه میگیرند، برای اطلاع از دوره کاشت ابرو اینجا را مطالعه کنید. اکستنشن مو یکی از شاخه های پرکاربرد از دوره های آموزش آرایشگری است و هر ساله تعداد زیادی از هنرجویان در آموزشگاه های آرایشگری زنانه اقدام به ثبت نام در این رشته مینمایند. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره اکستنشن مو و بهترین آموزشگاه های اکستنشن مو را بدست آورید.

در این مطلب چه میخانیم؟

  • دوره آموزش اکستنشن مو چیست؟
  • هزینه دوره اکستنشن مو
  • مراحل آموزش اکستنشن مو
  • لوازم دوره اکستنشن مو
  • توانایی شما پس آموزش اکستنشن مو
  • اعتبار مدرک اکستنشن مو
_

آموزش اکستنشن مو

یکی از محبوب‌ترین لاین‌های آموزش آرایشگری را می‌توان لاین مربوط به اکستنشن مو در نظر گرفت. این کار که به معنای اضافه کردن موهای طبیعی و مصنوعی است، این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از بانوان که به داشتن موهای بلند و پرپشت علاقه‌مند هستند، این کار را انجام می‌دهند. همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد نیز به شرکت در دوره آموزش اکستنشن مو علاقه‌مند شوند و تصمیم به شروع فعالیت در این رشته بگیرند.

آموزش اکستنشن مو توسط مربی مجرب برگزار می‌شود و در این دوره سرفصل‌های گوناگون و کارآمدی به هنرجو آموزش داده خواهد شد، طوری که فرد می‌تواند پس از پایان دوره به بازار کار وارد شود و درآمد خود را از این طریق افزایش دهد.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مو

دوره آموزش اکستنشن مو به هیچ پیش‌نیازی احتیاج ندارد و شما می‌توانید در یکی از کلاس‌های گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی شرکت کنید. در هر یک از این دوره‌ها آموزش به شکل یکسانی انجام می‌شود، اما از آنجایی که تعداد هنرجویان شرکت‌کننده در این دوره‌ها با یکدیگر تفاوت دارد، شهریه ثبت‌نام نیز فرق خواهد کرد. بنابراین شما می‌توانید بر اساس شرایط خود در یکی از دوره‌های در نظر گرفته شده شرکت کنید.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود و در صورت برگزاری قیمت حدودی ۵۰۰ هزار تومان را دارد
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۱ میلیون تومان تا ۲.۸۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۸۰۰ هزارتومان تا ۱.۵۰۰ هزار تومان

بهترین آموزشگاه اکستنشن مو کجاست؟

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های اکستنشن مو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای استنشن مو:

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

مراحل آموزش دوره اکستنشن مو

در دوره آموزش اکستنشن مو سرفصل‌های گوناگونی به هنرجویان آموزش داده می‌شود، به‌طوری که در ابتدا فرد با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن آشنا می‌شود و سپس مربی به هنرجو در رابطه با هر یک از مدل‌های مو توضیحاتی می‌دهد تا فرد با مزایای هرکدام آشنا شود. همچنین هنرجو در این دوره با روش‌های رایج انجام اکستنشن مو که شامل شیوه‌هایی چون استفاده از چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، اتصال حرارتی و روش لاینی می‌شود نیز آشنا خواهد شد.

از دیگر مواردی که در دوره آموزش اکستنشن مو به آن‌ پرداخته می‌شود، انتخاب موی مصنوعی و طبیعی است. در این دوره به شما گفته می‌شود که موی مصنوعی قیمت ارزان‌تری دارد، ولی کیفیت آن و ظاهر آن به‌خوبی موهای طبیعی نیست. در این دوره همچنین به شما آموزش داده می‌شود که چگونه از این موها برای اکستنشن استفاده کنید.

از طرفی باید بدانید که استفاده از موهای طبیعی و مصنوعی هر دو به یک شکل است و شما باید دسته‌ای از آن‌ها را به موهای اصلی فرد اضافه کنید. البته این کار باید با دقت بالایی انجام شود تا ظاهری طبیعی پیدا کند، در غیر این صورت چهره فرد کاملا مصنوعی خواهد شد.

مراحل آموزش اکستنشن مومربی در این دوره به شما مواردی چون چگونگی شانه زدن موها، شست‌وشو و چگونه خشک‌کردن موها را آموزش می‌دهد. این کار برای این است که شما بتوانید این اطلاعات را در آینده به مشتری خود انتقال دهید تا با انجام آن‌ها اکستنشن طولانی‌تری داشته باشد. در حقیقت اصول نگهداری و مراقبت بعد از اکستنشن، یکی از آموزش‌های مهم محسوب می‌شود که شما برای بالا بردن کیفیت کار خود باید به آن دقت داشته باشید.

یکی دیگر از کارهایی که شما در طی دوره آموزش اکستنشن مو یاد می‌گیرید، ریمو اکستنشن است. گاهی اوقات مشتری بنا به دلایلی تصمیم به ریمو اکستنشن می‌گیرد که شما باید این کار را بدون آنکه آسیبی به موها وارد شود انجام دهید. توجه داشته باشید که در نهایت و پس از به پایان رسیدن آموزش، تمرین عملی بر روی یک مدل طبیعی انجام خواهید داد تا با شرایط اکستنشن به‌خوبی آشنا شوید و اگر نکته‌ای وجود داشت مربی آن‌ها را به شما گوشزد کند.

کلاس آرایشگری مردانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

لوازم موردنیاز دوره آموزش اکستنشن مو

لوازم موردنیاز برای دوره آموزش اکستنشن مو به شیوه انتخابی اکستنشن بستگی دارد، اما به‌طورکلی می‌توان گفت ابزاری چون انواع مو برای اکستنشن، اتو مو، محافظ انگشت، چسب کراتین، کلیپس، چسب حرارتی، لیزر، محافظ مو و مواردی از این دست ضروری‌ترین تجهیزاتی هستند که شما برای شرکت در کلاس اکستنشن مو به آن‌ها نیاز دارید. شما می‌توانید تمام این لوازم را به‌صورت یک پک جامع از آموزشگاه اکستنشن مو دریافت کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که هزینه این پک به‌صورت جداگانه از هزینه دوره آموزش، محاسبه و دریافت خواهد شد.

توانایی شما پس از دوره آموزش اکستنشن مو

پس از پایان دوره اکستنشن مو هنرجو می‌تواند به‌صورت حرفه‌ای و با تسلط کامل اکستنشن مو را به شیوه‌های گوناگون و در رنگ‌های متفاوت برای مشتری انجام دهد. همچنین فرد پس از دوره می‌تواند کسب‌وکار خود را به‌راحتی شروع کند یا اگر از قبل در این زمینه فعالیت می‌کرده، کسب‌وکار خود را بهبود و رونق بخشد. توجه داشته باشید که این رشته از آموزش آرایشگری، یک‌رشته پول‌ساز است که می‌تواند شما را به درآمد بالا برساند.

اعتبار مدرک دوره آموزش اکستنشن مو

در پایان کلاس اکستنشن مو، مدرک فنی و حرفه‌ای در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد که می‌تواند از طریق آن در یک سالن حرفه‌ای و بزرگ مشغول به فعالیت شود. البته توجه داشته باشید که این مدرک ارتباطی با تاسیس سالن ندارد و اگر شما چنین هدفی دارید باید در دوره‌ آموزش آرایش و پیرایش شرکت کنید و با مدرکی که از این دوره به دست می‌آورید، سالن موردنظر خود را راه بیندازید.

آیا با مدرک اکستنشن مو میتوان آرایشگاه راه اندازی کرد؟

خیر. برای راه اندازی آرایشگاه زنانه یا آموزشگاه آرایشگری حتما باید مدرک آرایشگری پایه زنانه را دریافت نمود و در کنار آن چند مدرک آموزشی حرفه ای مثل مدرک اکستنشن مو را نیز دریافت کرد.

_

کلاس اکستنشن مو

_

گالری تصاویر رشته

ابزار دوره اکستنشن مو
_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش اکستنشن مو

بازار کار اکستنشن مو به چه شکل است؟

اکستنشن مو یک شیوه راحت برای داشتن موهای بلند و پرپشت به نظر می‌رسد که بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است. باید گفت اکستنشن یکی از خدمات محبوب در سالن‌های آرایشی به شمار می‌آید که مشتریان بسیاری دارد، بنابراین نباید نگرانی از بازار کار این حرفه داشت، زیرا می‌توان از طریق فعالیت در این رشته به درآمد موردنظر رسید.

آیا پس از پایان دوره آموزش اکستنشن مو می‌توان به‌سرعت وارد بازار کار شد؟

بله. سرفصل‌های آموزشی به‌گونه‌ای انتخاب‌شده‌اند که پس از پایان دوره می‌توانید سریع وارد بازار کار شوید و فعالیت خود را در این رشته شروع کنید.

مدت و هزینه آموزش اکستنشن مو چقدر است؟

قیمت کاشت ناخن در دوره های مختلف خصوصی و عمومی متفاوت است. ممکن است مدت دوره کاشت ناخن بین ۸ تا ۱۶ جلسه باشد و قیمت دوره کاشت ناخن حدودا بین ۵۰۰ تا ۲.۸۰۰ هزار تومان باشد. در انتهای صفحه مراکز معتبر اموزش کاشت ناخن را معرفی نموده ایم.

برای شرکت در کلاس اکستنشن مو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل: انواع مو برای اکستنشن، اتو مو، محافظ انگشت، چسب کراتین، کلیپس، چسب حرارتی، لیزر، محافظ مو.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان.

آیا امکان شرکت در دوره آموزش اکستنشن مو برای خانم‌های شاغل نیز وجود دارد؟

بله. کلاس‌های آموزشی به‌گونه‌ای تنظیم‌شده‌اند که حتی افراد شاغل نیز می‌توانند در آن‌ها مشغول به فعالیت شوند، بنابراین لازم است که این موضوع را در زمان ثبت‌نام ذکر کنید تا ساعت کلاس‌ها به‌گونه‌ای تنظیم شوند که شما امکان شرکت در دوره را داشته باشید.

آیا در دوره اکستنشن مو، روش های ترمیم و ریموو کردن اکستنشن نیز آموزش داده می شود؟

در کلاس رنگ مو روش هایی مناسب برای ترمیم و ریموو کردن اکستنشن نیز آموزش داده می شود.

در آموزشگاه اکستنشن مو، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش اکستنشن مو شما با روش هایی برای پرپشت کردن و افزایش موی سر آشنا خواهید شد.

آیا می توان مدرک بین المللی دوره آموزش اکستنشن مو، را دریافت کرد؟

بله، شما با پرداخت هزینه جداگانه به آموزشگاه اکستنشن مو می توانید مدرک QAL آکادمی تخصصی انگلستان در زمینه اکستنشن مو را دریافت کنید.

آیا دوره اکستنشن مو و شامل پیش نیاز خاصی می باشد؟

خیر، ثبت نام در کلاس اکستنشن مو شامل پیش نیاز خاصی نمی باشد.

تفاوت روش فی اسکالپ و اکستنشن مو در چیست؟

در دوره آموزش اکستنشن مو شما با استفاده از تارهای موی مصنوعی یا طبیعی عملیات پرپشت سازی را انجام می دهید. اما در دوره فی اسکالپ این کار به وسیله تزریق رنگدانه یا پیگمنت به بافت پوست سر انجام می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای در دوره اکستنشن مو، به مدرک تحصیلی نیاز است؟

برای ثبت نام در کلاس اکستنشن مو و دریافت مدرک فنی حرفه ای، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز ندارید.

در دوره اکستنشن مو، چه روش هایی برای پر پشت کردن مو مورد استفاده قرار می گیرد؟

شما در دوره آموزش اکستنشن مو با روش های استفاده از چسب، رینگ، دوخت و اتصال حرارتی برای اکستنشن کردن مو آشنا می شوید.

آیا پس از دریافت مدرک دوره آموزش اکستنشن مو، می توان این مهارت را در آموزشگاه تدریس کرد؟

خیر، برای تدریس در آموزشگاه اکستنشن مو، باید دوره های تخصصی مربیگری در این زمینه را بگذرانید. با مدرک فنی و حرفه ای این دوره نمی توان این مهارت را تدریس کرد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *