آموزشگاه نقاشی در بابلسر، برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در بابلسر

آموزشگاه نقاشی در بابلسر
_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی بابلسر

بهترین کلاس نقاشی بابلسر کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در بابلسر و آموزشگاه هنرهای تجسمی بابلسر فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر بابلسر هستند. کلاس های نقاشی بابلسر یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر بابلسر محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم بابلسر است. مردم بابلسر از قدیم به هنرهایی چون فرش بافی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان بابلسر بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در بابلسر چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر بابلسر و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری بابلسر را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در بابلسر

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

_
نام آموزشگاه نقاشی در بابلسر
محل آموزشگاه

آموزشگاه هنرهای تجسمی دادا

 • آدرس: بابلسر، خ شریعتی، نبش کوچه مرجان
 • تلفن تماس: ۵۲۸۷۲۴۶
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه هنرهای تجسمی مه صبا

 • آدرس: بابلسر، خ شهید رجایی، پاساژ سعدی
 • تلفن تماس: ۵۲۵۸۰۷۹
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

اموزشگاه هنرهای تجسمی ترنج

 • آدرس: بابلسر، باغ فلاحت، جنب دبستان معرفت
 • تلفن تماس: ۵۲۳۲۷۲۲
 • دوره های آموزشی: نقاشی و طراحی شامل طراحی- سیاه قلم- رنگ و روغن- مدادرنگی – خوشنویسی

آموزشگاه هنرهای تجسمی منحنی خیال

 • آدرس: بابلسر، شهرک ساحلی  پشت مسکونی ساحل، پلاک ۲۲
 • تلفن تماس: ۵۲۲۴۲۲۱
 • دوره های آموزشی: مجسمه سازی- نقاشی- نقاشی خط

گالری و آموزشگاه آزاد هنری قاف نقاشی

 • آدرس: بابلسر، طالقانی، خ. پاسداران، خ. پاسداران شانزدهم
 • تلفن تماس: ۰۹۱۱۷۴۳۴۷۲۷- ۰۹۰۲۹۰۳۵۶۰۱
 • دوره های آموزشی: اموزش تخصصی- سیاه قلم- پاستل- مدادی و گچی- رنگ روغن- اکرلیک- ابرنگ

موسسه فرهنگی و هنری پیام علم

 • آدرس: بابلسر
 • تلفن تماس: ۰۱۱۳۵۲۵۶۸۶۵
 • دوره های آموزشی: دوره آموزش طراحی و نقاشی- آموزش نقاشی خط مقدماتی و پیشرفته- دوره تخصصی نگارگری ایرانی

آموزشگاه نقاشی کلبه هنر بابلسر

 • آدرس: بابلسر
 • تلفن تماس: ۰۹۳۶۶۵۳۶۰۱۶
 • دوره های آموزشی: طراحی و نقاشی

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در بابلسر خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی بابلسر کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در بابلسر هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در بابلسر آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی بابلسر که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های بابلسر می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در بابلسر هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در بابلسر را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در بابلسر

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در بابلسر برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در بابلسر

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی بابلسر انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی بابلسر چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در بابلسر کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر بابلسر

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی بابلسر در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی بابلسر مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری بابلسر چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.