آموزشگاه نقاشی تهران - کلاس نقاشی تهران

_

معرفی بهترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی تهران و ایران

بهترین کلاس نقاشی تهران و ایران کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در تهران و آموزشگاه هنرهای تجسمی تهران فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر تهران هستند. کلاس های نقاشی تهران یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر تهران محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم تهران است.

مردم تهران از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های نقاشی تهران را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

دوره های آموزشی کلاس های نقاشی تهران

تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد.

لیست بهترین کلاس نقاشی در تهران

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

مشخصات بهترین کلاس هنرهای تجسمی تهران کجاست؟

🔻آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی کنته

آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته در شریعتی
آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته در شریعتی
«کلیک کنید» برای دیدن دوره ها + ویدیو
آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته در شریعتی محدوده قلهک یکی از بهترین آموزشگاه های هنرهای تجسمی در شمال تهران بشمار می‌آید. این آموزشگاه با مدیریت سرکار خانم بلوری مدرس دانشگاه همراه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با دوره‌های تخصصی هنرهای تجسمی و زیبا مانند آموزش طراحی، نقاشی، تصویرسازی، عکاسی، سرامیک سازی – دکوراسیون داخلى، اسکیس و راندو در خدمت هنرجویان مشتاق است.

آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته “Conte School” در دو سطح پایه و پیشرفته به هنرجویان آموزش می‌دهد. همچنین یکی از ویژگی‌های این آموزشگاه اعطای مدرک رسمی مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد به هنرجویان است.

دوره های آموزشی:

طراحی – نقاشی – تصویرسازی – عکاسی – سرامیکسازى – دکوراسیون داخلى – اسکیس و راندوبرگزاری کارگاه های هنری و انواع ورکشاپ ها

🔻آکادمی هنرهای تجسمی مهرنگار

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی مهرنگار

«کلیک کنید» برای دیدن دوره ها + ویدیو
آکادمی هنرهای تجسمی مهرنگار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در راستای آموزش هنرهای تجسمی آغاز نمود. مدیریت مجموعه برعهده سرکار خانم فاطمه شجاعی مهر است. این مجموعه  فعالیت خود را در زمینه آموزش با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران انجام میدهد. آکادمی مهرنگار برگزار کننده دوره های حضوری، غیرحضوری (آنلاین) و کارگاه های آموزشی هنرهای تجسمی و نقاشی و طراحی در استان تهران است.

دوره های آموزشی با امکان رفع اشکال غیرحضوری: خوشنویسی ( قلم و خودکار) – زیبا نویسی و تصحیح دستخط – تذهیب – نگارگری – عکاسی – کار با رزین – چرم دوزی – جواهر دوزی – گلدوزی برزیلی، آموزش تکنیک سیاه قلم به سبک هایپر رئال – آموزش تلفیقی مداد رنگی و پاستل به سبک رئال و …

آموزش طراحی:

 • مقدماتی: شامل تدریس مکعب، نقاط طلایی، مخروط، هرم، استوانه، ترکیب احجام، دایره در پرسپکتیو، اندازه گیری و تناسبات، نورپردازی و هاشور، طراحی از ظروف، پرسپکتیو یک نقطه ای، طراحی از اشیا
 • متوسط: شامل پرسپکتیو دو نقطه ای، پرسپکتیو سه نقطه ای، اسکیس، گیاهان، میوه ها و سبزیجات، منظره، طبیعت بی جان و جنسیت ها و طراحی با ذغال و کنته
 • پیشرفته: شامل فیگور آناتومی دست و پا، طراحی محیطی، آناتومی لب، آناتومی بینی، آناتومی چشم، آناتومی گوش، چهره و طراحی با آب مرکب

آموزش مجسمه سازی:

 • مقدماتی: شامل مکعب نیم کره، هرم استوانه سطوح شیبدار، پلان بندی تقعر و تحدب
 • متوسط: شامل نقش برجسته از تخت جمشید، لب، گوش، جمجمه، چهره
 • پیشرفته: شامل نیم تنه، قالبگیری باند گچی، قالبگیری یک تکه، قالبگیری دو تکه، دست، پا و فیگور انسان

آموزش عروسک سازی: (استاپ موشن و آرت دال) شامل آموزش سر، آموزش آرماتور، بدنگیری، دست، پا و لباس

کارگاه خلاقیت کودکان: نقاشی، کاردستی، حجم و غیره

🔻آموزشگاه نقاشی و طراحی انصاریان

آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان

«کلیک کنید» برای دیدن دوره ها + ویدیو
آموزشگاه نقاشی و طراحی انصاریان در محدوده غرب تهران جنت آباد مرکزی واقع شده است. آموزشگاه با مدیریت سرکار خانم انصاریان و مجوز رسمی فنی و حرفه ای مشغول به فعالیت در زمینه آموزش ویژه بانوان و کودکان ۶ سال به بالاست. آموزش توسط اساتید مجرب با تحصیلات عالی و بهره گیری از تجربیات بالا در امر آموزش هنرهای تجسمی بالاخص طراحی و نقاشی انجام میشود. کلاس ها محدود ۴ نفره، با فاصله، ماسک، استریل کامل و حفظ پروتکل های بهداشتی با هر جلسه، ۲ و نیم ساعت و هر روز هفته، صبح ها ۲ جلسه و بعد از ظهرها نیز دو جلسه برگزار میشود. نمایشگاه هایی از آثار هنرجویان برگزار و گواهی شرکت در نمایشگاه و مدرک یک و دو زبانه نمایشگاهی دریافت خواهند کرد. (شهریه مناسب و زیر تعرفه فنی و حرفه ای)
 • طراحی دوره مقدماتی: عناصر اصلی طراحی شامل فرم، حجم، فضا و پرسپکتیو در قالب کارروی مدلهای زنده و تقسیم نور و سایه، تناسب بندی و آموزش شیوه های مختلف ایجاد طرح اولیه که فرم هر چیزی از قبیل اشیا، گلها، پرندگان، حیوانات، منظره سازی، چهره پردازی، فیگوراتیو و …. و نیز کار روی احجام و شیوه های زاویه بندی، کمپوزیسیون یا ترکیب بندی، و جنسیت های مختلف اشیا، سفال، شیشه، پارچه، فلز و غیره
 • طراحی دوره پیشرفته: طراحی چهره سیاه قلم بطور کامل، به صورت هایپر رئال و فتو رئال، فیگوراتیو، طراحی دست و پا

آموزش کلیه تکنیک های نقاشی: مدادرنگی، پاستل، آبرنگ، گواش، اکرولیک، و تکنیک تخصصی رنگ و روغن و سبک های مختلف آن رئالیسم – سورئالیسم – امپرسیونیسم – اکسپرسیونیسم – فوویسم – منریسم – روکوکو – باروک – کاسیسیسم – کوبیسم و شاخه های مختلف هنر مدرن – میکس مدیا – کار با ورق طلا و تکسچر – سبکهای انتزاعی و آبستره و … برای دریافت مدرک درجه یک آموزش داده میشود.

اگر کارآموز مایل به اخذ مدرک رسمی و معتبر و ترجمه شده فنی و حرفه ای باشد، تکنیکهای گواش، مدادرنگی و پاستل نیز، علاوه بر تکنیک های مختلف سیاه قلم، را نیز آموزش می بیند. به جهت آنکه یکی از شاخصه های هنر طراحی و نقاشی به طور کل هنرهای تجسمی: طراحی، نقاشی، موسیقی، مجسمه سازی و…) رسیدن به آرامش و سکون روحی و رفع تنش و اضطراب است، علائق شخصی هنرجو لحاظ شده و اگر قصد اخذ مدرک نداشته باشد با تکنیک مورد علاقه، کار خواهد شد.

🔻مرکز آموزش نقاشی فرشتگان (ویژه بانوان)

آموزشگاه نقاشی فرشتگان

«کلیک کنید» برای دیدن دوره ها + ویدیو

مرکز آموزش آزاد نقاشی فرشتگان در سعادت آباد در کوتاهترین زمان و در محیطی آرامش بخش مخصوص هنر دوستان در تمامی سنین مشغول به آموزش نقاشی از مبتدی تا حرفه ای زیر نظر کارشناس فقط با ۲ روز در هفته (عمومی و خصوصی) در رشته های رنگ و روغن، طراحی، سیاه قلم و غیره می باشد. کلاس ها در بزرگسالان بصورت ویژه برای بانوان تشکیل شده تا تجربه آموزش در محیطی سهل تر را تجربه کنند.

دوره های آموزشی آموزشگاه

دوره های مقدماتی و پیشرفته طراحی و نقاشی ویژه بانوان

سرکارخانم فرشته احمدی: ۰۹۳۷۶۷۲۶۲۶۶ – دوره های آموزشی استاد: منظره – پرتره – سیاه قلم – رنگ روغن – طراحی چهره – آکریلیک – منظره – پرتره – سیاه قلم – رنگ روغن – طراحی چهره – آکریلی

 

🔻 آموزشگاه هنرهای تجسمی ندافراهانی

«کلیک کنید» برای دیدن دوره ها + ویدیو

⇐ مدیریت: سرکار خانم ندافراهانی – نوع فعالیت: « با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور یکی از بهترین و مجهزترین آموزشگاه های تهران»

آموزشگاه هنرهای تجسمی ندافراهانی در میدان رسالت تهران برگزار کننده دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است. آموزش ها در سنین مختلف از کودک تا بزرگسال انجام میشود.

هدف از دوره های آموزش نقاشی فنی و حرفه ای، آشنایی هر چه بیشتر هنرجویان با مبانی هنرهای تجسمی و اصول اولیه نقاشی است، زیرا توانایی شناخت و بکارگیری این اصول اولیه نقش بسزایی در رشدهنری هنرجو دارد.

پس از پایان دوره به هنرجویان مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای اعطا میشود، این مدارک که منطبق با استانداردهای جهانی ایسکو است مورد تایید سازمان جهانی کار میباشند و در صورت اقدام فرد برای مهاجرت تسهیل کننده خواهد بود و بسیار حائز اهمیت است. دوره های آموزشی مجموعه شامل:

آموزش تکنیکهای تخصصی طراحی و نقاشی از مبتدی تا پیشرفته شامل رشته های آموزشی:

 • نقاش رنگ روغن، سیاه قلم، مدادرنگی، آبرنگ، پاستل گچی، گواش، اکلریک، نقاش پیشرفته، نقاش مقدماتی، طراحی چهره، نقاشی کودک
 • سبک های رئال، هایپررئال، مدرن و دکوراتیو و … است.

لیست دیگر آموزشگاه های هنرهای تجسمی تهران

«ایران آموزشگاه مسولیتی در قبال مجوزدار بودن مراکز نام برده شده ندارد»

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

 

ردیف

نام کلاس های نقاشی تهران

۱

آموزشگاه نقاشی آبی – نارمک

تمامی سبکها و تکنیکهای طراحی و نقاشی در رشته‌های آموزشی رنگ روغن، گواش، کنته و سیاه قلم، آبرنگ، پاستل گچی و روغنی، چهره و آناتومی، تکنیکهای هایپررئال، اکریلیک، نقاشی کودک، معرق موزاییک، تذهیب و مینیاتور، ویترای، تشعیر، خطاشی ، نقاشی های سبک مدرن و تکنیکهای ورق طلا و سایر سبکها.

آدرس: نارمک – خیابان آیت، خیابان چمن شرقی (گلستانی)، ورودی دوم میدان ۴۲ پلاک ۶

شماره تماس: ۷۷۹۲۰۲۶۹

۲

آموزشگاه نقاشی ایکاروس – فلکه دوم صادقیه

برگزار کننده کلاسهای نقاشی و طراحی در سبک های عمدتا رئالیستی و هایپر رئالیستی با تکنیک و روش آموزش متفاوت، نقاشی رنگ روغن، طراحی سیاه قلم با مداد و ذغال، نقاشی پاستل و نقاشی مداد رنگی.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان شرقی، روبروی مرکز تصویر برداری آرین، پلاک ۱۵، طبقه سوم، واحد ۹

تلفن تماس: ۴۴۰۲۲۲۶۵

۳

آموزشگاه نقاشی تصویرگران – پاسداران

تکنیک هایی چون طراحی چهره و فیگور، نقاشی با ذغال ( کنته )، پاستل گچی و مدادی، مداد رنگی، رنگ و روغن، آکرلیک، پَرداز، فتورئال، هیپررئال، طراحی با خودکار، ماژیک، نقاشی دیجیتال، نقاشی مدرن، سیاه قلم، مینیاتور، میکس مدیا و …

آدرس: تهران – پاسداران، ابتدای گلستان سوم، بعد از رستوران چیتر برگر، ساختمان ۱۲۰

تلفن تماس: ۲۲۵۸۷۵۸۷

۴

آموزشگاه نقاشی سپینود – ستارخان

سیاه قلم و آبرنگ

آدرس : ستارخان، نرسیده به میدان توحید، روبروی کوثر دوم، پلاک ۷۳، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۲۲۴۴۰

۵

آموزشگاه نقاشی طوبی نژاد فاضل – قیطریه بلوار ارتش (بانوان)

مدرس دانشگاه تهران – نقاشی، طراحی، رنگ روغن

آدرس: تهران، بزرگراه ارتش (شرق به غرب) بعد از ایستگاه مترو محلاتی، ساختمان مدرن پلازا، طبقه ۶ واحد ۶۰۲

تلفن تماس: ۲۲۴۷۵۶۹۱

۶

آموزشگاه هنرهای تجسمی هنرنوین – فرمانیه

آموزشگاه عکاسی، نقاشی، تصویربرداری، تدوین، طراحی گرافیک، طراحی معماری، مجسمه سازی، طراحی جواهر، متحرک سازی

تلفن تماس: ۲۶۱۱۱۵۰۷

۷

آموزشگاه هنرهای تجسمی مانا – مرزداران

طراحی، نقاشی، تصویربرداری، معرق، آبرینگ، مدادرنگی، رنگ روغن، اکلریک، خوشنویسی

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، آریافر.معتمدی، پلاک ۱۹

تلفن تماس: ۴۴٢١١٩٠٧

۸

آموزشگاه نقاشی یوسف زاده – نارمک

طراحی پایه، سیاه قلم، طراحی پرتره، مداد رنگی، پاستل، آموزش نقاشی رنگ روغن، آموزش نقاشی آبرنگ، آموزش نقاشی خودکار

آدرس: نارمک – پایین تر از میدان نبوت (هفت حوض)، خیابان آیت بعد از خیابان چمن شرقی (گلستانی)، پلاک ۳۳۷، زنگ دوم 

تلفن تماس: ۷۷۹۷۴۳۳۲

۹

کارگاه نقاشی نقطه چین

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه اول، ابتدای خیابان رشید

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۷۰۵۵۹۳

۱۰

کارگاه نقاشی ملورین

آدرس: خیابان دولت، بین چهارراه کاوه و قنات، پ ۲۹۹، طبقه سوم ، واحد ۱۰

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۷۸۲۴۵۹-۰۲۱۲۲۷۶۱۵۵۷

۱۱

کارگاه نقاشی ارژنگ

آدرس: تهران – بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان شهید مخبری، ضلع جنوب غرب میدان عدل، پلاک ۱۶ واحد ۷ 

تلفن تماس:۴۴۴۴۷۷۱۷-۴۴۴۵۰۱۷۸

۱۲

کارگاه نقاشی توانگر

آدرس: تهران، مابین مترو دروازه شمیران و دروازه دولت، روبروی پیچ شمیران، خ صفی علیشاه، خ برادران قائدی هدایت، نرسیده به دروازه شمیران، کوی تهرانی مقدم (شامبیاتی سابق) 

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۵۲۲۰۰۸- ۰۹۱۲۲۲۳۸۸۶۵

۱۳

کارگاه نقاشی نقاش باشی

آدرس: تهرانپارس، بعد از اتوبان باقری، نرسیده به چهارراه تیرانداز، خیابان رسالت، بین عادل و زرین، پلاک ۲۱۳، طبقه اول شرقی 

تلفن تماس: ۷۷۷۰۴۲۴۸ ۰۲۱

۱۴

کارگاه نقاشی طرحستان

آدرس: تهران- میدان انقلاب- ابتدایخیابان آزادی کوچه جنتی- پلاک ۵

واحد مشاوره : ۰۲۱۶۶۹۰۹۴۰۳

۱۵

کارگاه نقاشی آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار ایت الله کاشانی، بعد از خیابان بهنام، خیابان دانشفر، پلاک ۴

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۹۵۶۸۱۰

۱۶

کارگاه نقاشی پژوهشکده فرهنگ هنر و معماری

آدرس: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ولیعصر (عج) و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی (صبا)، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی، شماره ۱۱۷۶ 

تلفن تماس: ۶۶۹۷۰۹۰۸ (داخلی ۱۱۲) – ۶۶۹۷۰۹۱۸ – ۶۶۹۷۰۹۱۷

۱۷

 

کارگاه نقاشی دپارتمان فرهنگ و هنرمجتمع فنی تهران

آدرس ساختمان مرکزی: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان دوم (شهید عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان یکم، شماره ۴۴، مؤسسه فناوران اطلاعات تهران، دپارتمان فرهنگ و هنر

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۰۶۹۴۰۴ – ۰۲۱۲۲۳۶۹۶۷۱

۱۸

آموزشگاه نقاشی استاد نژادفاضل

آدرس آموزشگاه خصوصی و نیمه خوصوصی (مخصوص بانوان):

تهران ، بزرگراه ارتش (شرق به غرب) بعد از ایستگاه مترو محلاتی، ساختمان مدرن پلازا، طبقه ۵ واحد ۵۰۲ (لطفا قبل از تشریف فرمایی هماهنگ شود) تلفن دفتر آموزشگاه: ۰۲۱۲۲۴۷۵۶۹۱

مسیر آموزشگاه با وسایل حمل و نقل عمومی: مترو محلاتی (خط ۳) – بزرگراه ارتش به سمت غرب، ساختمان مدرن پلازا

۱۹

اموزشگاه نقاشی کودکان آریا

آدرس: تهران، خیابان توحید، به سمت میدان توحید نبش بن بست شهید حاج رضایی، پلاک ۷۵، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۱۹۶۳۵

۲۰

آموزشگاه نقاشی یوسف‌زاده

طراحی بامداد، طراحی چهره، رنگ روغن، مداد رنگی، سیاه قلم

آدرس : تهران، خیابان دکتر آیت 

تلفن تماس: ۰۹۳۵۴۴۶۰۲۲۴

۲۱

اموزشگاه نقاشی پرواز رنگها

انواع تکنیک وسبک های نقاشی- مجسمه- سفال- عکاسی- نقاشی روی بوم و صنایع دستی

آدرس: تهران، خیابان خواجه نصیر الدین طوسی

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۶۵۲۴۰۴

۲۲

آموزشگاه نقاشی پویا

نقاشی با مداد رنگی، پاستل، رنگ و روغن و..

آدرس: تهران، خیابان استاد حسن بنا، خیابان فراهانی
تلفن تماس: ۰۲۱۲۶۳۲۳۸۵۰

۲۳

آموزشگاه نقاشی تصویرگران 

طراحی- نقاشی با ذغال

آدرس:تهران، خیابان پاسداران، گلستان سوم

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۵۸۷۶۳۲

۲۴

آموزشگاه نقاشی کودک مونا گلابی

دوره پیشرفته- دوره کاردستی-دوره مجسمه سازی- دوره ویترای- دوره آبرنگ

آدرس: تهران، منطقه ۲، بلوار دریا، ساختمان نیما، واحد۱۶

تلفن تماس: ۰۹۳۹۳۵۴۵۸۷۱ 

۲۵

آموزشگاه نقاشی پریسا رشیدی

آموزش تمام تکنیک‌های نقاشی از مبتدی تا پیشرفته

آدرس: تهران، منطقه ۴، خیابان فرجام

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۷۳۶۳۲۴

۲۶

آموزشگاه نقاشی مه نگار

آآموزش نقاشی- آموزش رنگ روغن- آموزش آبرنگ- مدادرنگی- ابستره- رزین- نقاشی خط (کالیگرافی)- نقاشی روی پارچه- آموزش خوشنویسی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، کوچه بهروز

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۲۵۹۵۲۵

۲۷

آموزشگاه نقاشی بیکرانه

نقاشی رنگ روغن، کنته، مداد رنگی، سیاه قلم، آبرنگ پاستل و..

آدرس:‌ تهران، فلکه اول تهرانپارس، بلوار پروین، روبروی درب پاساژ سپید، پلاک ۳۹ واحد ۴

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۷۴۲۵۰۰

۲۸

آموزشگاه نقاشی غرب تهران (گالری ریتون)

آدرس: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان محمد ابراهیم، خیابان ناطق نوری، ساختمان ذوالفقار،  طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۳۶۹۵۲۴۳۵۳

۲۹

آموزشگاه نقاشی نور در دریا

آدرس: تهران، سعادت آباد، صرافهای جنوبی ١٩شرقی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۴۸۱۹۴۰

۳۰

آموزشگاه نقاشی ندارنگ

آدرس: تهران، ستارخان، مرکز خرید پارسیان، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۸۳۴۹۷۹

۳۱

آموزشگاه هنری کاشانی

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان جلیلوند، کوچه اول غربی

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۷۹۵۶۱

۳۲

آموزش تخصصی هنر و نقاشی پاتریشیا دهقان

آدرس: تهران، سعادت آباد

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۹۳۷۰۵۰ 

۳۳

آموزشگاه موسیقی و نقاشی نقش آهنگ

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، پایین تر از چهارراه سرو، خیابان ۱۸ متری مطهری، پلاک ۱۶۸، طبقه فوقانی داروخانه مشرف، طبقه سوم، واحد ۷

تلفن تماس:‌ ۰۲۱۲۲۰۷۳۸۰۸

۳۴

آموزشگاه هنرهای دستی رضواندوست

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان سپهر، مجتمع یادگار، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۳۷۰۵۷۹ 

۳۵

آموزش طراحی و مجسمه سازی

آدرس: تهران، بلوار دادمان، گل آرای جنوبی، کوچه دوم شرقی، پلاک ۱۵، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۳۷۵۷۰۰

۳۶

آموزشگاه نقاشی و موسیقی آوای ایرانیان

آدرس: تهران، سپهر، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۳۷۶۰۵۷ 

۳۷

گالری هنری کوروش

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، تقاطع جنوبی مهستان، مرکز تجاری گلستان ۲۵۲، طبقه اول، واحد ۴۸

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۸۸۲۹۸

۳۸

آموزشگاه نقاشی و طراحی پابلو پیکاسو

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز ۱، خیابان ایران زمین، نبش خیابان دوم، جنب باشگاه ورزشی انوش، پلاک ۲۹

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۹۰۸۷۵ 

۳۹

آموزشگاه تجسمی حجم

آدرس: تهران، سردار جنگل، انتهای سردار جنگل شمالی اول، خیابان پنج تن، پلاک ۹، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۸۲۸۲۱۵-۰۹۳۳۵۰۰۵۰۲۶

۴۰

آموزشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان فردا

آدرس: تهران، پونک، بلوار سیمون بولیوار، بین معین و اقبالپور، پلاک ۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۳۰۵۱۹۶

۴۱

آموزشگاه هنرهای زیبا

آدرس: تهران، ملاصدرا، میدان شیخ بهایی، پلاک ۵۵

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۲۱۱۶۷۶

۴۲

کلاس نقاشی رنگآبرنگ

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۰۴۵۱۰۹

۴۳

گالری هنری آزیتا

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان باهنر، خیابان کاشفی نیک، خیابان پاییزان، پلاک ۱۱

تلفن تماس: ۰۹۰۳۲۳۴۴۲۵۵

۴۴

هنرهای تجسمی معنا

آدرس: غرب تهران، مرزداران، خ ابوالفضل، بوستان هفتم غربی

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۷۵۳۷۰

۴۵

آموزش تخصصی نقاشی پیرایه جو

آدرس: تهران، مرزداران

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۷۶۵۱۷۴

۴۶

کلاس نقاشی آدا

آدرس: تهران، گیشا، بین یازدهم و سیزدهم

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۴۳۴۴۳۴

۴۷

آموزشگاه نقاشی ابراهیمی

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی مرزداران خیابان سپهر کوچه سپهر ۳ پلاک ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۰۳۳۰۶

۰۲۱۴۴۲۰۳۱۲۵ – ۰۹۱۲۳۷۰۳۳۰۶ – ۰۲۱۴۴۲۰۳۱۲۵

۴۸

گالری و آموزشگاه نقاشی ناوک

آدرس: تهران، ونک، پل مدیریت

تلفن تماس: ۰۹۳۰۶۹۱۶۱۹۷

۴۹

اموزشگاه طراحی و نقاشی رانا

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه
تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۱۹۱۶۳۰

۵۰

کلاس نقاشی پرگار

آدرس: تهران، خیابان لواسانی (فرمانیه)

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۸۷۲۶۶

۵۱

آموزشگاه نقاشی سو

آدرس: تهران، سهروردی جنوبی

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۶۵۳۴۸۲

 ۵۲

آموزشگاه نقاشی

آدرس: تهران، تهرانسر، بین خیابان ۱۲ و ۱۴، بلوار اصلی، پلاک ۱۴۳، واحد ۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۱۹۰۰۸۹

۵۳

آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرانا

آدرس: تهران، خیابان سبلان شمالی، خیابان تهرانی

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۵۵۳۳۰۳

۵۴

کلاس هنرهای تجسمی ترکیب هنر

آدرس: تهران، منطقه ۳،  بلوار حجربن عدی

تلفن تماس:  ۰۲۱۷۷۷۱۷۹۳۳-۰۹۳۵۸۸۱۲۶۰۰

۵۵

کلاس هنرهای تجسمی رنگدانه

آدرس: تهران، خیابان یوسف آباد، فتحی شقاقی، پلاک ۵

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۵۹۷۴۸

۵۶

آموزشگاه هنرهای تجسمی سرزمین باران

آدرس: تهران، منطقه ۶، خیابان انقلاب

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۴۱۴۰۳۶

۵۷

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی آرینه

آدرس: تهران، بلوار گلشن دوست، خیابان سهیلیان 

تلفن تماس: ۰۲۱۷۷۲۶۹۱۱۰

۵۸

آموزشگاه عمران و هنرهای تجسمی برگ

آدرس: تهران، منطقه ۱، خیابان شهید دربندی، کوچه عسگری

تلفن تماس: ۰۲۱۲۶۸۵۰۷۰۴

۵۹

آموزشگاه هنرهای تجسمی رانا، طراحی

 آدرس: تهران، میدان رسالت، کوچه یاوری، پلاک ۵

تلفن تماس: ۰۹۳۵۸۳۰۴۱۱۸

۶۰

آموزشگاه هنرهای تجسمی ایمان

آدرس: تهران، میدان ندا، خیابان پارس

تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۴۱۴۸۵۱

۶۱

آموزشگاه هنرهای تجسمی آریوش

آدرس: تهران، میدان انقلاب

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۶۳۲۸۲

۶۲

آموزشگاه هنرهای تجسمی بهار ایده

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد شمالی، نرسیده به بلوار سرو

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۰۸۷۵۵۴

۶۳

آموزشگاه هنرهای تجسمی هاشمی

مرکز تخصصی اموزش و کارآفرینی چرمدوزی آموزشی اصولی با هدف کسب مهارت جهت تولید مدرک فنی و حرفه ایی با حضور اساتید صنعت چرم

آدرس: تهران، فلکه اول صادقیه، ظلع جنوب غربی میدان، پلاک ۵۹، طبقه دوم، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۲۱۵۰۹۶

۶۴

هنر های تجسمی عطر سیب

آدرس: تهران، کاشانی، مابین ابادر و مهران، پلاک ۷۹، واحد ۶

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۹۵۲۷۲۱

۶۵

هنرکده آتش

آدرس: تهران، ستار خان، خیابان حبیب الهی، نبش کوچه بنفشه، پلاک ۱۱۴

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۵۵۰۹۳۹-۰۲۱۶۶۵۵۰۹۳۹- ۰۹۱۲۴۲۵۱۶۵۱- ۰۲۱۶۶۵۵۰۹۳۹

۶۶

موسسه هنری نیک اندیشان گلدیس

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان علی اکبر، پلاک ۳۲، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۰۹۷۲۷۳-۰۲۱۲۲۰۶۳۶۲۱- ۰۲۱۲۲۰۹۷۲۷۴- ۰۲۱۲۲۰۹۷۲۷۳- ۰۲۱۲۲۰۶۳۶۲۱- ۰۲۱۸۸۵۷۵۹۲۶

۶۷

خانه هنر زیما

آدرس: تهران، دریا، خیابان علامه جنوبی، خیابان چهل و دوم

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۵۶۶۸۴۲-۰۲۱۸۸۵۶۶۸۴۲

۶۸

آموزشگاه نقاشی ثقفی

آدرس: تهران، ستارخان، سه راه تهران ویلا

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۴۱۶۹۰۳-۰۲۱۲۲۴۱۶۹۰۳- ۰۹۱۲۴۲۶۶۶۲۵۵- ۰۲۱۲۲۴۱۶۹۰۳

۶۹

آموزشگاه تجسمی بهار

آدرس: تهران، سردار جنگل شمالی، بلوار پنج تن، بلوار قدس، میدان گلها، جنب داروخانه، ساختمان مرصاد، پلاک ۱۳، طبقه ۶، واحد ۱۱

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۸۷۱۱۳۷-۰۲۱۴۴۸۷۱۱۳۷- ۰۹۳۹۲۸۰۰۱۹۲- ۰۲۱۴۴۸۷۱۱۳۷

۷۰

گالری لومیناری آموزش نقاشی در پاساژ مایسا شعبه ۲

آدرس: تهران، خیابان گلستان پنجم

تلفن تماس: ۰۹۳۰۷۸۳۶۶۰۲

 

آموزشگاه تجسمی آزاد هنری شاهوردی

آدرس: میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام، خیابان عظیم زادگان، بن بست اول، پلاک ۱ واحد ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۵۸۹۹۱۸

کدام یکی از آموزشگاه ها و کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی را انتخاب کنیم؟

آموزش نقاشی در تهران

نقاشی یکی از راه‌های عالی برای کاهش استرس، بیان افکار و احساسات درونی است. همچنین هزاران شغل وجود دارد که از هنر نقاشی استفاده می‌کنند. مدیر هنری، طراح گرافیک، هنرمند مالتی‌مدیا، هنرمند کتاب‌های مصور و بسیاری موارد دیگر به هنر نقاشی نیاز دارند.

اگر می‌خواهید یک نقاش حرفه‌ای شوید، باید در بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران ثبت‌نام کنید. شرکت در کلاس‌های آموزش نقاشی موجب می‌شود تا این هنر را به‌صورت اصولی یاد بگیرید و مهارت‌های لازم را بدست آورید. با ما همراه باشید تا در مورد کلاس نقاشی در تهران بیشتر صحبت کنیم.

بهترین کلاس نقاشی تهران کجاست؟

فعالیت های گسترده ای در زمینه هنر انجام میشود و بسیاری از کلاس های نقاشی بصورت خودجوش و بدون مجوز اقدام به آموزش دوره های نقاشی و هنرهای تجسمی مینمایند.

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در تهران هستند.

مجوز مراکز آموزش موسیقی تهران از کجا صادر میشود؟

اما باید به این نکته توجه کرد که یکی از تفاوت های بسیار مهم آموزشگاه های هنرهای تجسمی و نقاشی در تهران اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای تهران و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به هنرجویان است که این نشانگر آموزش تخصصی این مراکز نسبت به مراکز دیگر است.
چرا؟ زیرا مربیان در این آموزشگاه ها خود دارای تجربه کاری فراوان و نیز دارای مدارک تخصصی از مراکز معتبر می‌باشند و از مدارک دریافتی برای تاسیس آموزشگاه یا آموزش و یا استفاده بعنوان رزومه کاری میتوان استفاده نمود. همینطور این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد.
در ادامه توجه شما را به مطلبی برای پیگیری مشکلات و شکایات از آموزشگاه ها جلب مینماییم، برای کسب اطلاعات بیشتر وارد مطلب « نحوه شکایت از آموزشگاه های فنی و حرفه ای » شوید.
همچنین شما می‌توانید از بخش” دسته مراکز هنرهای زیبا و تزئینی تجسمی” دیگر آموزشگاه های هنری و هنرهای تجسمی کشور را مشاهده و نزدیکترین و کلاس هنری را در محله های مختلف تهران مشاهده کنید.

آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در تهران شامل چه دوره‌هایی میشود؟

آموزشگاه های هنری شامل مجموعه ای از آموزشگاه هایی است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوز فعالیت دارند و پس از پایان دوره به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای را میدهند.

آموزشگاه نقاشی و کلاس های نقاشی در تهران، رنگ روغن – آکرلیک – آبرنگ – گواش – پاستل – انکوستیک – فرسکو – سیاه‌قلم – چسب‌رنگ – میناکاری – نقاشی دیجیتال – نقاشی با ماسه – نقاشی با خودکار – کلاژ -.مینیاتور

آموزشگاه های هنر های تجسمی که جزو آموزشگاه‌های چند منظوره تلقی شده و انواع فعالیت ها را چون آموزش نقاشی، آموزش سفالگری، آموزش طراحی، آموزش تصویرسازی، آموزش عکاسی، آموزش مجسمه سازی، آموزش دکوراسیون داخلى، آموزش اسکیس و راندو، آموزش پرسپکتیو تخصصى، دوره تصویرسازى، پتینه و دودلینگ، نقاشى با تکنیک اکرلیک در قالب اکسپرسیو و آموزش نقاشی با قیر و دیگر تکنیک های نقاشی، برگزاری کارگاه های هنری و انواع ورکشاپ ها و دیگر آموزشهای هنری میشود.

آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ

یکی از جدیدترین شاخه های نقاشی امروزه، نقاشی دیجیتال با فتوشاپ است. بسیاری از جوانان تمایل به نقاشی با وسایل دیجیتال را دارند و این در آینده نیز بیشتر دیده خواهد شد. نقاشی دیجیتال تکنیک های خاص خود را دارد که تسلط به آن نیاز به زمان و تمرین زیادی دارد.

آموزش نقاشی رنگ در تهران

آموزش نقشی به سبک رنگ روغن یکی از معروف ترین و پر مخاطب ترین سبک های نقاشی در آموزشگاه هاست. از قدیم نیز هنراموزان یکی از دو سبک نقاشی رنگ روغن یا سیاه قلم را اول همه آموزش میدیدند.

سبک های نقاشی چند مدل است؟

سبک های مختلفی در نقاشی وجود دارد که تعدادی از بهترین ها را معرفی میکنیم.

 • سبک نقاشی رئالیسم
 • سبک نقاشی رومانتیسیسم
 • سبک نقاشی امپرسیونیسم (برداشت گرایی)
 • ویژگی های امپرسیونیست
 • سبک نقاشی اکسپرسیونیسم (حالت گرایی)
 • سبک نقاشی کوبیسم
 • سبک نقاشی آبستره (انتزاعی)
 • سبک نقاشی سو رئالیسم (فرا واقع گرایی)
 • سبک نقاشی پاپ آرت
 • و غیره

کدام آموزشگاه نقاشی در تهران خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی تهران کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در تهران هستند.

کلاس آنلاین نقاشی در تهران هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در تهران را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

پکیج آموزش نقاشی

افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین نقاشی را ندارند، می‌توانند از پکیج آموزش نقاشی استفاده کنند.

این پکیج‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند به نیازهای علاقه‌مندان به یادگیری نقاشی پاسخ دهند و تکنیک‌های مورد نیاز را به آن‌ها بیاموزند.

پکیج آموزش نقاشی، معمولا شامل یکسری کتاب‌های آموزشی و تعدادی محتوای ویدیویی آموزشی است که بر روی چند دی‌وی‌دی یا فلش‌مموری ذخیره شده‌اند.

کلاس نقاشی کودکان
کلاس نقاشی کودکان

کلاس نقاشی کودکان در تهران

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در تهران برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در تهران

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی تهران انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه و قیمت کلاس نقاشی در تهران چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در تهران کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید.

حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

مدت کلاس نقاشی در تهران چقدر است؟

مدت دوره‌های مختلف نقاشی، متفاوت است و بستگی به تعداد جلسات و نوع دوره دارد. اما به‌طورکلی می‌توان گفت که مدت هر کلاس، بین ۲ تا ۳ ماه است.

آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان
آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان

آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان در تهران

بسیاری از مراکز هنری اقدام به برگزاری کلاس نقاشی ویژه بانوان در تهران مینمایند. این اقدام برای راحت تر بودن حل بانوان محترم و فراهم آوردن محیطی مناسب و گرم برای آموزش است.

بهترین استاد نقاشی در تهران کیست؟

بهترین استاد نقاشی در بهترین کلاس های نقاشی تهران مشغول به فعالیت هستند. مطمئنا یک استاد خوب نقاشی تاثیر زیادی در رشد کودک شما خواهد داشت.

_

ویدیو بهترین آموزشگاه هنرهای تجسمی و کلاس نقاشی تهران

_
_

سوالات متداول

_
بعد از این کلاس ها مدرک میدن؟

بعد از هر دوره آموزشی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

مسلما در آموزشگاه های دارای مجوز، مدرک رسمی آن رشته و لاین به شما داده خواهد شد. این مدرک دارای کد ریجستری بین المللی و از طرف سازمان فنی و حرفه ای داده خواهد شد. فقط آموزشگاه هایی حق اعطای مدرک را دارند که دارای مجوز رسمی فعالیت و آموزش از سازمان فنی و حرفه ای و اتحادیه را داشته باشند.

کلاس های نقاشی مختلط است؟

اکثر کلاس های نقاشی بصورت مجزا هست ولی در مورد آموزش های هنری مربوط به کودکان معمولا مختلط است.

هزینه شهریه کلاس نقاشی چقدر است؟

هزینه کلاس ها نسبت به آموزشگاه هنری درجه ۱ یا معمولی متفاوت است اما معمولا برای یک ترم آموزش یکماهه و ۲ جلسه ۱ ساعته در هفته مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۳۶۰.۰۰۰ هزار تومان دریافت میشود.

نقاشی را از چه سنی شروع کنیم؟

سن حداقل خاصی برای آموزش نقاشی وجود ندارد اما اگر آموزشگاه ها قبول کنند از ۳ سال به بالا امکان آموزش هست.

برای شکایت از آموزشگاه های نقاشی باید چیکار کنیم؟

برای شکایت از آموزشگاه ها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

راهنمای شکایت از آموزشگاه ها در منوی سایت بخش راهنما

آپدیت قدیم اطلاعات

آموزشگاه نقاشی تهران همیشه جزو مراکز آموزشی شهر بوده است. مراکز هنری به ۲ دسته آموزشگاه نقاشی و طراحی در تهران و یا آموزشگاه هنرهای تجسمی در تهران تقسیم میشوند.

همانطور که از نام آنها مشخص است، کلاس های نقاشی در تهران ویژه آموزش انواع روش های نقاشی و طراحی (رنگ روغن، سیاه قلم، آبرینگ و ..) است و کلاس های هنرهای تجسمی شامل دوره های کلاس نقاشی بعلاوه دوره هایی نظیر سفالگری و مجسمه سازی، پتینه، پاستل، نقاشی روی شیسه و چرم و دیگر دوره های هنری است.

دوره های کلاس نقاشی در تهران شامل چه چیزهایی است؟

دوره‌های برگزار شده در کلاس های نقاشی تهران که جزو مراکز هنری پر مراجعه هستند مختلف است.

کلاس‌های نقاشی و طراحی در تهران به برگزاری کلاس های ویژه نقاشی میپردازند ولی آموزشگاه هنرهای تجسمی تهران دارای دوره‌های متنوع‌تری هستند. تعداد بالای دوره‌های هنری نشان دهنده استقبال زیاد افراد در این حوزه است.

مراکز آموزش هنری خدمات متعددی را چون:

طراحی و نقاشی با سبک‌های مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه‌سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری ارائه میکنند. حالا که با خدمات آموزشگاه‌های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه‌های نقاشی و هنرهای تجسمی تهران را معرفی نماییم.

بهترین کلاس نقاشی در تهران کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در تهران هستند. ما سعی کردیم در لیست بالا بهترین کلاس نقاشی تهران را معرفی کنیم تا کار شما برای پیدا کردن یک کلاس نقاشی بزرگسالن و کودکان خوب راحت تر باشد.

معتبرترین آموزشگاه طراحی و نقاشی تهران کجاست؟

معتبرترین آموزشگاه طراحی و نقاشی تهران کجاست؟

بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران و ایران آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی تهران و ایران که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های تهران و ایران می‌باشند.

آموزش نقاشی با مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای

در مراکز نام برده شده آموزش نقاشی با مدرک بین المللی و قابل ترجمه فنی و حرفه ای اعطا میشود. چراکه برخی از کلاس های نقاشی معرفی شده مجوز فعالیت خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کرده اند و در این صورت پس از اتمام دوره ها امکان اعطای مدرک رسمی فنی و حرفه ای را نیز دارند.

آموزش آنلاین نقاشی در تهران!

بسیاری از آموزشگاه ها بعد از کرونا اقدام به آموزش بصورت راه دور یا آموزش آنلاین نقاشی و طراحی کردند. خب این یه فرصت خوب برای افراد بود که هم از کلاس هاشون عقب نمونن و هم اینکه افراد جدید براحتی اقدام به شرکت در کلاس ها بصورت مجازی کنن و وقتشون رو توی مسیر رفت و برگشت به کلا تلف نکنن. مخصوصا افرادی که شاغل هستن شرکت در کلاس های آموزشی واقعا براشون سخت هست و بخاطر وقت کم خیلی از آرزوهاشون و علایقشون رو مجبورن رها کنن. پس گزینه آموزش آنلاین نقاشی در آموزشگاه های نقاشیی که آموزش آنلاین و راه دور دارن یک گزینه عالی برای اینطور مواقع هست.

کلاس نقاشی بزرگسالان در تهران

اکثر مراکزی که نام بردیم آموزش نقاشی به بزرگسالان رو دارن و کلاس های نقاشی بزرگسالان رو هم برگزار میکنن پس فکر نکنید که دوره های هنری ویژه بزرگسالان حتما باید در مراکز خاصی برگزار بشه.

کلاس نقاشی کودکان در تهران

همیشه پایه ثابت و اصلی تمام آموزش ها کودکان هستن، خیلی وقت ها بزرگسالان خودشون به کلاس ها مراجعه نمیکنن اما مصمم هستن که فرزندشان به کلاس های نقاشی بره، پس آموزشگاه های نقاشی هم همیشه برنامه های ویژه ای برای کودکان داره و یه پایه ثابت از آموزش ها همیشه برای کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان هست.

کلاس نقاشی برای بانوان – کلاس های هنری برای خانم ها در تهران

کلاس های هنری برای خانم ها در تهران نیز برگزار میشود. ویژگی این کلاس ها این است که بصورت تخصصی آموزش کلاس های هنری برای خانم ها انجام شده و در محیطی امن و گرم، اقدام به برگزاری کلاس ویژه بانوان میشود.

در بین تمام دوره های ارائه شده در اموزشگاه های نقاشی تهران بعضی مراکز فقط آموزش نقاشی و طراحی ویژه بانوان رو دارن، و د رکنارش به کودکان دختر و کودکان پسر سنین پایین هم آموزش میدن تا بانوان بعد از مراجعه به این مرکز توی محیط آموزشگاه راحت باشن و آموزش هارو در یک محیط گرم و صمیمی و امین تجربه کنن. پس ممکنه که بعصی مراکز کلاس نقاشی ویژه بانوان هم داشته باشن.

۳۳ دیدگاه

 • بهترین آموزشگاه نقاشی تهران بنظرم فقط کلاس نقاشی ***. بهترین استاد سیاه قلم تهران و بهترین استاد نقاشی تهران رو داره من خیلی رازی بودم. خانم *** کارشون واقعا خوبه و توی سطح اموزش پیشرفته نقاشی کلاس ها مختلط هست.

 • کلاس طراحی سیاه قلم در تهران فقط خانم **** . واقعا استاد خوبی هستن و دلسوزانه اموزش میدن من بهترین اموزشم رو پیش ایشون داشتم.

 • من د رمورد اکثر آموزشگاه های هنری تهران تحقیق کردم حالا چه کلاس نقاشی بزرگسالان باشه چه کلاس نقاشی خردسالان، اما میتونم بگم بهترین کلاس نقاشی تهران که معتبرترین و واقعا بهترینشون که هم استادای نقاشی خیلی خوبی دارن هم قیمت کلاسای نقاشی و طراحیشون توی تهران بهترینه فقط اموزشگاه نقاشی ***** هستش. میتونم بگم بهترین آموزش نقاشی رو دارن و آموزشگاه سیاه قلم در تهران روی دستش نیست. بهترین استاد سیاه قلم تهران اونجا تدریس میکنه که اقای ***** هست. بنظرم توی لیست بهترین کلاس های نقاشی تهرانی که نوشتید باید نام این مجموعه رو اول میذاشتید نه پایین تر. (البته نظر من اینه)

 • کلاس هنری چی برم بهتره راهنمایی کنید. نقاشی دوست دارم ولی طراحی با سیاه قلمم دوست دارم. کلاس طراحی و نقاشی هزینشون از چقدر شروع میشه و چقدر زمان میبره طراحی رو یاد بگیرم؟

 • دوستان من یه آموزشگاه طراحی نیاز دارم که بهترین استاد نقاشی در تهران رو داشته باشه. یه کلاس نقاشی حرفه ای باشه که از مبندی تا حرفه ای رو همونجا برم.

 • ممنون از سایت خوبتون، من میخوام ببینم یک آموزشگاه نقاشی در سبک ها مختلف با توجه به مبانی نقاشی و هنرهای تجسمی نه صرفا ‌کپی کردن از روی عکس میتونین به من در کرمانشاه معرفی کنید.
  ؟

  • درود بر شما
   تشکر از لطف شما. اطلاعات چندانی از کلاس های نقاشی کرمانشاه نداریم اما در حال تهیه یک لیست از مراکز آموزش هنری استان هستیم که بزودی منتشر میشه.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

   • من واقعن برام مهمه تحقیق کنم بعد ثبت نام کنم چون دفعه قبل که کلاس نقاشی ثبت نام کردم اقای **** مثلا استاد نقاشی بعد از چند ماه کلاس نقاشی ١۴میلیون به اسم شرکت در نمایشگاه از من و چند شاگرد دیگه کلاه برداری کردند و کلاس رو تعطیل کردند وفراری شدند ،اقای *** که هر کجا هستند خدا لعنتشون کنه ، خب الان واقعا نمیتونم بدون تحقیق ثبت نام کنم جایی ،لطفا جاهایی که اقایون و خانما معرفی میکنند رو استتار نکنید ،ممنون

    • دقیقا بخاطر همین مسائل هست که نامشون رو نمیگذاریم. کلاس های نقاشی که توی این صفحه معرفی میکنیم رو خودمون بررسی کردیم و مجوز فعالیتشون رو دیدیم. کلاس های نقاشی تهران که دارای مجوز هستن مشخصاتشون ثبت شده و امکان کلاهبرداری رو ندارن.

  • سلام ،ببخشید سوال میکنم ،چرا اسامی اموزشگاه و اساتید معرفی شده رو پاک کردید ؟من الان واقعا میخواستم اسم استادی که معرفی کردند برای سیاه قلم و طراحی رو بدونم اقای پوریا معرفی کرده بودن ،خب ما نظراتو میخونیم که کلاس خوب پیدا کنیم بعد شما ستاره دارشون میکنید ،این چه فایده داره ؟

   • سلام دوست عزیز
    ممنونم از اظهار نظر شما
    چند مورد در حذف کردن نام مجموعه ها دخیله
    اول اینکه بسیاری از افرادی که تعریف و تمجید میکنن ممکنه از سمت خود اون فرد باشن و جنبه تبلیغاتی داشته باشه
    دوم اینکه اصلا نمیشه گفت بهترین کدوم هست چون هر کس از دید خودش و استعداد و هوش خودش یکی رو بهترین میدونه و ممکنه این باعث گمراهی بقیه بشه
    شما فرض کنی یک نفر با چند ایمیل نظرات مثبت برای خودش بگذاره و کلی هنرجوی نقاشی بهش مراجعه کنن و نتیجه خوب نگیرن! ما سعی میکنیم بخش نظرات رو از یکسری کامنت هایی که بنظرمون تبلیغاتی میاد دور کنیم.
    بنظرم یکی از بهترین راه ها سرچ رزومه اساتید هست و همینطور بررسی حضوری مجموعه و امکانات و فعالیتشون در شبکه های اجتماعی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *