آموزشگاه نقاشی در شهرری، برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در شهرری

آموزشگاه نقاشی در شهرری
_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی شهرری

بهترین کلاس نقاشی شهرری کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در شهر ری و آموزشگاه هنرهای تجسمی شهرری فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر ری هستند. کلاس های نقاشی شهرری یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهرری محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم شهرری است. مردم شهرری از قدیم به هنرهایی چون فرش بافی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان شهرری بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در شهرری چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر ری و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری شهرری را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در شهرری

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

_
نام آموزشگاه نقاشی در شهرری
محل آموزشگاه

اموزشگاه نقاشی راه کمال الملک

 • آدرس: شهرری، خیابان فداییان اسلام، بلوار امام حسین، بعد از خیابان پاک طینت، پلاک۲۸۲
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۷۱۱۲۱
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه نقاشی راز کیمیا گران

 • آدرس: شهرری، سه راه ورامین، خیابان فداییان اسلام، روبروی امام زاده عبدالله، پلاک ۱۱۳
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۰۷۹۳۰
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

آموزشگاه نقاشی سیاه قلم شهرری

 • آدرس: شهرری، خیابان قم، نبش خیابان پور سلیمی، ساختمان وکیل، واحد ۳
 • تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۹۱۱۹۸۸
 • دوره های آموزشی: نقاشی و طراحی شامل طراحی- سیاه قلم- رنگ و روغن- مدادرنگی – خوشنویسی

آموزشگاه نقاشی توانا شهرری

 • آدرس: شهر ری، ابتدای خ ۲۴ متری رازی، روبروی اداره ثبت اسناد، ک تهرانی، پ ۱۴
 • تلفن تماس: ۵۵۹۲۲۷۹۶-۵۵۹۲۲۷۹۷- ۰۹۱۲۷۷۰۱۶۰۳- ۰۹۳۷۰۷۰۱۳۹۵
 • دوره های آموزشی: مجسمه سازی- نقاشی- نقاشی خط

آموزشگاه هنرهای تجسمی ممتاز

 • آدرس: شهرری، فلکه دوم دولت اباد، خیابان گرامی زاده
 • تلفن تماس: ۰۲۱ ۳۳۷۶ ۸۹۸۶
 • دوره های آموزشی: دوره های آموزشی: اموزش تخصصی- سیاه قلم- پاستل- مدادی و گچی- رنگ روغن- اکرلیک- ابرنگ

آموزشگاه نقاشی هنرمندان راگا

 • آدرس: شهرری، ابتدای جاده قم، مجتمع پدیده، طبقه دوم، واحد ۲۰۲، آموزشگاه هنرمندان راگا، منطقه ۲۰
 • تلفن تماس: ۰۲۱ ۵۵۹۱ ۷۲۳۸
 • دوره های آموزشی: دوره آموزش طراحی و نقاشی- آموزش نقاشی خط مقدماتی و پیشرفته- دوره تخصصی نگارگری ایرانی

آموزشگاه نقاشی فرزانگان شهرری

 • آدرس: شهرری، سه راه ورامین، خیابان ابن بابویه، بالاتر از پاساژ امین، خیابان برادران محمدی، چهار راه دوم کوچه رحیمی، سمت راست
 • تلفن تماس: ۰۲۱۳۳۳۷۶۵۶۷
 • دوره های آموزشی: طراحی و نقاشی

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در شهرری خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی شهرری کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در شهرری هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در شهرری، آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی شهرری که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های شهرری می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در شهرری هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در شهرری را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در شهرری

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در شهرری برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در شهرری

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی شهرری انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی شهرری چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در شهرری کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر شهرری

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی شهرری در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی شهرری مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری شهرری چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.