آموزشگاه نقاشی در خمین، برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در خمین

آموزشگاه نقاشی در خمین

_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی خمین

بهترین کلاس نقاشی خمین کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در خمین و آموزشگاه هنرهای تجسمی خمین فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر خمین هستند. کلاس های نقاشی خمین یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر خمین محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم خمین است. مردم خمین از قدیم به هنرهایی چون فرش بافی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان خمین بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در خمین چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر خمین و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری خمین را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در خمین

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_
نام آموزشگاه
آدرس کلاس نقاشی در خمین

آموزشگاه نقاشی خیال خمین

 • آدرس: خمین، خ فردوسی، مقابل پاساژ فردوسی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۳۴۸۰۲- ۰۲۳-۳۲۲۴۴۰۹۴
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه نقاشی و سفال نقش قلم

 • آدرس: خمین، بلوار بهشتی، خیابان فضیلت، جنب مرکز فنی حرفه ای خواهران
 • تلفن تماس: ۰۹۱۸۷۳۹۳۹۳۵-
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

آموزشگاه هنرهای تجسمی اثر خمین

 • آدرس: خمین، میدان مدرس، کوچه معلم، کوچه شهید خسروی
 • تلفن تماس: ۳۲۳۳۵۸۸۲
 • دوره های آموزشی: نقاشی و طراحی شامل طراحی- سیاه قلم- رنگ و روغن- مدادرنگی – خوشنویسی

آموزشگاه هنرهای تجسمی هوروش هنر پویان

 • آدرس: خمین، بلوار شهید منتظری شمالی، کوی پاکروان، پ-۵
 • تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۶۶۶۸۹۹
 • دوره های آموزشی: مجسمه سازی- نقاشی- نقاشی خط

آموزشگاه نقاشی نگاره خمین

 • آدرس: خمین، میدان مدرس، ابتدای کوچه گل افشان، جنب پیتزا 
 • تلفن تماس: ۰۹۱۸۹۶۶۵۵۶۹
 • دوره های آموزشی: اموزش تخصصی- سیاه قلم- پاستل- مدادی و گچی- رنگ روغن- اکرلیک- ابرنگ

کدام آموزشگاه نقاشی در خمین خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی خمین کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در خمین هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در خمین آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی خمین که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمین رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های خمین می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در خمین هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در خمین را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در خمین

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در خمین برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در خمین

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی خمین انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی خمین چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در خمین کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر خمین

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی خمین در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی خمین مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری خمین چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.