_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش لیفت ابرو – لمینت ابرو

دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو یکی از دوره های آموزش آرایشگری زنانه محسوب میشود که دوره ای مکمل در کنار خدمات آموزشی چون اکستنشن ابرو و دوره کاشت ابرو است. هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه مجاز، میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای لیفت ابرو را دریافت نمایند.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو چیست؟
 • هزینه دوره لیفت و لمینت ابرو
 • مراحل آموزش لیفت و لمینت ابرو
 • لوازم دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو
 • توانایی شما پس از آموزش دوره لیفت و لمینت ابرو
 • اعتبار مدرک لیفت و لمینت ابرو
_

آموزش لیفت ابرو

دوره مربوط به آموزش لیفت ابرو و لمینت ابرو، از محبوب‌ترین دوره‌های یک آموزشگاه آرایشگری به شمار می‌آید و از آنجایی که امروزه بیشتر خانم‌ها به چهره طبیعی خود اهمیت می‌دهند، این آموزش متقاضیان زیادی پیدا کرده است. هنرجو در این دوره از شیوه کار با ابزار مخصوص مطلع می‌شود و می‌تواند در ادامه با توجه به آموزش‌هایی که دیده، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند.

 • آموزش انواع روش در لیفت ابرو
 • آموزش انواع روش در لمینت ابرو
 • آموزش نحوه پر پشت کردن ابرو
 • آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی ابرو به ۲ روش متفاوت
 • آموزش روش صحیح حالت دادن به ابرو
 • آموزش روش صحیح شستشو ابرو و مراقبت های بعد از کار
 • آموزش انواع روش بوتاکس ابرو

هزینه دوره آموزش لیفت ابرو

کلاس لمینت ابرو و لیفت ابرو به‌صورت دوره‌های مختلف در آموزشگاه برگزار می‌شود که به‌طور معمول می‌توان گفت کلاس‌ها به‌صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی هستند. در نتیجه در قبال هر یک از این کلاس‌ها هزینه‌ای جداگانه و متفاوت گرفته خواهد شد.

اغلب در کلاس‌های خصوصی ۱ تا ۳ نفر شرکت می‌کنند و در کلاس‌های نیمه‌خصوصی این تعداد از ۳ تا ۶ نفر متغیر است. حال از آنجایی که در کلاس‌های خصوصی، آموزش با کیفیت بالاتر انجام می‌شود، بسیاری از افراد متقاضی این نوع از کلاس‌ها هستند که طبیعتا باید برای آن هزینه بالاتری پرداخت کنند. اما به‌طور کلی هزینه‌ها بر اساس مصوبه فنی‌وحرفه‌ای تعیین می‌شوند و آموزشگاه‌ها نمی‌توانند هزینه دوره آموزش لیفت ابرو و لمینت را بیشتر از میزان تعیین شده در نظر بگیرند.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود
دوره نیمه خصوصی از ۸۰۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی از ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

آموزشگاه لیفت ابرو لمینت ابرو

مراحل دوره آموزش لیفت ابرو

آموزش دوره لیفت ابرو شامل مرحله‌های گوناگونی می‌شود که شما در طی این دوره با روش‌های مختلف لیفت ابرو، چگونگی کار با ابزارهای مورد نیاز، آموزش انجام لیفت به‌صورت عملی و … آشنا می‌شوید. مسلما می‌دانید که لیفت به معنای حالت دادن به ابرو است و افرادی که ابروهای آن‌ها فرم بی‌حالت و افتاده دارند، کاندیدای مناسبی برای انجام این کار هستند. دقت داشته باشید که لیفت و لمینت با یکدیگر تفاوت دارند، به‌طوری‌که از تکنیک لمینت برای ضخیم کردن تارهای ابرو استفاده می‌کنند.

شما با شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو، یاد می‌گیرید که چگونه با نخ یا مواد این کار را به‌خوبی انجام دهید. البته شرکت در این دوره برای افرادی که در گذشته، دوره‌های آرایش دائم را پشت سر گذاشته‌اند، آسان خواهد بود و می‌توانند با صرف زمان کم، مهارت لازم را به دست آورند.

از جمله مسائلی که شما در کلاس لمینت ابرو و لیفت ابرو یاد می‌گیرید، رعایت نکات بهداشتی و ایمنی ابروها است. همچنین به شما آموزش داده می‌شود که چگونه ابروها را به‌صورت قرینه، لیفت و لمینت کنید. از طرفی انتخاب فرم لیفت ابرو نیز باید بر اساس چهره مشتری انجام شود که در این زمینه، اصول شناسایی چهره به شما آموزش داده خواهد شد.

از دیگر مفاهیمی که هنرجو در دوره آموزش لیفت ابرو یاد می‌گیرد، اصول موادگذاری بر روی ابرو است. همچنین هنرجو با شرایط فیکس کردن و کراتین ابرو نیز آشنا می‌شود. در حقیقت مربی، نکات لازم را به هنرجو می‌گوید تا فرد بتواند لیفت و لمینت ابرو را در بهترین کیفیت انجام دهد.

کلاس آموزش تاتو

معتبرترین کلاس آرایشگری زنانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

لوازم موردنیاز دوره آموزش لیفت ابرو

برای شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو، به ابزارهای خاص و گران‌قیمت نیاز نیست و شما می‌توانید بدون نیاز به صرف هزینه بالا، این دوره را پشت سر بگذارید و به مهارت بالایی در انجام لیفت ابرو برسید. دقت داشته باشید که در این دوره، به شما در رابطه با فیکس و کراتین ابرو نیز نکاتی گفته می‌شود که می‌توانید در ادامه با استفاده از آن‌ها کار کنید.

البته هنرجوها می‌توانند از پک‌های آموزشی آموزشگاه لمینت ابرو و لیفت ابرو استفاده کنند. در این پک‌ها، ابزاری چون پنس، میله جداکننده، مواد مصرفی برای لیفت، لمینت، کراتین، براش‌های مخصوص و … وجود دارد که با استفاده از آن‌ها آموزش لازم داده می‌شود و هنرجو می‌تواند در ادامه نیز به استفاده از ابزار بپردازد.

توانایی شما پس از دوره آموزش لیفت ابرو

زمانی که هنرجو دوره مربوط به آموزش لیفت ابرو و لمینت را پشت سر می‌گذارد، به مهارتی می‌رسد که می‌تواند پس از آن لیفت و لمینت ابرو را انجام دهد. البته فرد به توانایی‌های دیگری چون بوتاکس ابرو، مژه، کراتین ابرو و … نیز می‌رسد.

دقت داشته باشید که لمینت و لیفت ابرو، به‌صورت ماهیانه نیاز به ترمیم دارد و اگر شما بتوانید به مهارت کافی در این زمینه‌ها برسید، امکان جذب مشتری دائم برای شما وجود خواهد داشت. همچنین می‌توانید کسب‌وکار خود را تبلیغ کنید تا مشتری‌های جدیدی به دست آورید و به درآمد موردنظر برسید.

اعتبار مدرک دوره آموزش لیفت ابرو

در رابطه با مدرک دوره آموزش لیفت ابرو باید بدانید که لیفت زیرمجموعه‌ای از آرایش دائم و تاتو به شمار می‌آید و از همین لحاظ مدرک فنی‌وحرفه‌ای به‌صورت مجزا برای آن صادر نمی‌شود و شما پس از پایان دوره می‌توانید مدارک شرکتی دریافت کنید. امروزه شرکت‌های گوناگونی که محصولات و مواد لیفت ابرو و مژه را تولید می‌کنند، مدارکی نیز به افرادی که دوره‌های مربوط به آموزش را گذرانده‌اند، تحویل می‌دهند. افراد می‌توانند از طریق این مدارک، در سالن‌های حرفه‌ای مشغول به فعالیت شوند.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد، بازار کار مربوط به لیفت ابرو است. امروزه داشتن ابروهای پهن بسیار موردتوجه واقع شده و بیشتر خانم‌ها معتقد هستند که با چنین ابرویی جوان‌تر به نظر می‌رسند. از همین رو می‌توان گفت که لیفت و لمینت ابرو می‌تواند یک رشته پول‌ساز برای افراد باشد.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن آرایشگری وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دوره آرایش و پیرایش پایه را پشت سر بگذارد.

آیا آموزش لیفت ابرو و لمینت ابرو به‌صورت عملی است؟

بله، تمام کلاس‌ها و جلسات به‌صورت عملی برگزار می‌شوند و هنرجو تحت نظر مربی تمام مراحل را به‌صورت اصولی انجام می‌دهد. البته توجه داشته باشید که تمام مراحل و آموزش‌ها در ابتدا توسط خود مربی انجام می‌شوند و پس از آنکه مربی مطمئن شد هنرجو می‌تواند از پس کارهای لازم به‌تنهایی برآید، همه‌چیز را به او واگذار می‌کند. اما تا انتهای آموزش، تمام مراحل تحت نظر مربی صورت می‌گیرند تا به ابرو، چشم و مژه، هیچ آسیبی وارد نشود.

آیا امکان شرکت در دوره آموزش برای افراد شاغل نیز وجود دارد؟

بله، امکان شرکت در کلاس‌های مربوط به آموزش لیفت ابرو و لمینت ابرو برای افراد شاغل نیز وجود دارد، زیرا کلاس لمینت ابرو و لیفت ابرو، در چند ساعت به‌صورت کامل جمع‌بندی می‌شود و فرد می‌تواند پس از چند ساعت کلاس، به مهارت کافی برای انجام لیفت ابرو برسد.

_

کلاس آموزش لیفت ابرو

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره لیفت ابرو

آیا می‌توان مدرک رسمی لیفت ابرو را دریافت کرد؟

بله. شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره لیفت ابرو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:
چون پنس، میله جداکننده، مواد مصرفی برای لیفت، لمینت، کراتین، براش‌های مخصوص و … و غیره.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱ میلیون تا ۳ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش لیفت ابرو چقدر است؟

دوره بین ۳ تا ۸ ساعت یا ۳ تا ۸ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۸۰۰ هزار تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

۵/۵ ( ۲ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره رایگان