دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو + بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکروبلیدینگ - آموزشگاه میکروبلیدینگ - کلاس میکروبلیدینگ - دوره میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو + معرفی آموزشگاه میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یکی از دوره های معروف از دوره های آموزش آرایشگری است. شما با آموزش میکروبلیدینگ میتوانید یک مهارت پولساز را یاد بگیرید و به درآمدزایی در این لاین بپردازید. در ادامه به معرفی کامل دوره میکروبلیدینگ و چند آموزشگاه معتبر و هزینه کلاس های میکروبلیدینگ در این مطلب میپردازیم.

سرفصل‌های دوره میکروبیلدینگ ابرو:

با شرکت در دوره های آموزشی میکروبلیدینگ شما مطالب زیر را به طور کامل فرا خواهید گرفت:

 • ترسیم خطوط میکروبلیدینگ ابرو با مداد آرایشی و پیش از تاتو
 • تاتو کردن ابرو ها به روش میکروبلیدینگ
 • آموزش تکنیک های لیفت و نچرال
 • آموزش تکنیک میکروشیدلینگ ( این تکنیک از میکروبلیدینگ ضعیف تر و ملایم تر می باشد.)
 • تکنیک های تلفیقی میکروبلیدینگ
 • آموزش مراقبت های اصولی پس از میکروبلیدینگ ابرو
_

هزینه دوره میکروبلیدینگ ابرو

شما با شرکت در دوره مربوط به این آموزش، به مهارتی می‌رسید که می‌توانید خطوط ظریف و طبیعی را در قسمت ابرو طراحی کنید تا چهره زیباتر به نظر برسد.

 • نحوه ترسیم ابروها پیش از میکروبلیدینگ
 • آموزش میکروبلیدینگ ابرو
 • آموزش تکنیک لیفت
 • روش های تلفیقی میکروبلیدینگ
 • آموزش مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
 • آموزش تکنیک نچرال
 • میکروشیدینگ دستی ابرو

برای تکمیل دوره آموزش میکروبلیدینگ به ۱۲ تا ۱۵ ساعت زمان نیاز است. در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو، این میزان زمان در تعداد جلسات مشخص تقسیم می‌شود و شما با شرکت در کلاس‌ها، مهارت لازم را به دست می‌آورید. توجه داشته باشید که کلاس‌ها به سه صورت گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند. هزینه دوره آموزش میکروبلیدینگ برای هر یک از دوره‌ها جداگانه محاسبه می‌شود که شما می‌توانید بر اساس انتخاب خود، از این موضوع مطلع شوید.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود
دوره نیمه خصوصی از ۲.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۳.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی از ۳.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۴.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ تهران کجاست؟

ما د رانتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های میکروبلیدینگ پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای میکروبلیدینگ تهران:

وارد مطلب زیر شوید

وارد مطلب زیر شوید

آموزش میکروپیگمنتیشن + آموزشگاه میکروپیگمنتیشن + کلاس میکروپیگمنتیشن

_

مراحل دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو

در دور‌های آموزش میکروبلیدینگ، آموزش‌های کاملی در اختیار شما قرار می‌گیرد. اولین موضوعی که شما باید درباره آن اطلاعات داشته باشید، آشنایی با آناتومی صورت است. این موضوع زمانی اهمیت دارد که شما بخواهید ابرو مشتری را طراحی کنید. بدون شک برای آنکه انتخاب درستی داشته باشید، باید فرم صورت فرد را بشناسید و متناسب با آن، مدل ابرو را طراحی کنید.

در ادامه به شما مهارت دیگری چون دست گرفتن قلم میکروبلیدینگ آموزش داده می‌شود. شما باید حرکات دست خود را به گونه‌ای انجام دهید که ترسیم خط‌های هاشور به‌درستی انجام شود. علاوه بر این موضوع، انتخاب رنگ مناسب برای ابرو نیز اهمیت دارد. شما باید متناسب با چهره مشتری، رنگی را انتخاب کنید که زیبایی چهره را تکمیل سازد. در این مرحله، مربی آموزشگاه میکروبلیدینگ ابرو به شما برندهای رنگ مورد استفاده را معرفی می‌کند تا با بهترین نمونه‌ها آشنا شوید.

زمانی که آموزش انجام میکروبلیدینگ شروع می‌شود، پیش از هرچیزی هنرجو یاد می‌گیرد که چگونه با استفاده از مداد آرایشی، شکل اولیه ابرو را ترسیم کند. این کار با توجه به مداد و ابزارهای مخصوص، صورت می‌گیرد تا هر دو ابرو کاملا قرینه با یکدیگر رسم شوند. پس از آنکه مرحله رسم ابرو تمام شد، مشتری باید شکل ابروهای خود را تایید کند. پس از تایید شدن فرم ابرو، نوبت به انتخاب رنگ مناسب با چهره می‌رسد.

پیش از شروع، باید محلی که قرار است بر روی آن میکروبلیدینگ انجام شود را بی‌حس کنید. برای چنین کاری، هنرجو از ژل بی‌حس‌کننده استفاده می‌کند و پس از گذشت چند دقیقه، با استفاده از قلم‌مو مخصوص میکروبلیدینگ که انتهای آن ۱۰ الی ۱۲ سوزن کوچک دیده می‌شود، بلید انجام خواهد شد.

مربی آموزش میکروبلیدینگ، به هنرجو مهارت استفاده از ابزار مربوط به بلید و چگونگی تکیه بر نیروی دست را آموزش می‌دهد. مربی با استفاده از نیروی دست خود، خط‌هایی منحنی شکل و یا صاف را در محلی که ابرو ترسیم ‌شده است، ایجاد می‌کند. دقت داشته باشید که رنگ‌دانه‌ها باید تا عمق لایه اپیدرم پوست وارد شوند تا کار نتیجه خوبی داشته باشد.

یکی از مسائلی که باید در دوره‌های آموزشی به هنرجو گفته شود، میزان و نحوه کشیدن پوست پیشانی است. دقت داشته باشید که اگر میزان کشیدگی پوست، کمتر از میزان لازم باشد، رنگ‌دانه‌ها به عمق پوست تزریق نمی‌شوند و در نتیجه میکروبلیدینگ کارایی خود را از دست خواهد داد. از طرف دیگر، اگر کشیدگی پوست بیش از حد باشد، برش‌های عمیقی روی پوست ایجاد می‌شود که این موضوع در نهایت تورم و حس ناخوشایندی به همراه خواهد داشت.

کلاس آرایشگری مردانه

معرفی دوره میکروپیگمنتیشن

معرفی دوره فیبروز ابرو

معرفی دوره تاتو بدن

لوازم مورد نیاز دوره آموزش میکروبلیدینگ

شما برای شرکت در کلاس‌های آموزش میکروبلیدینگ، به ابزار و تجهیزاتی نیاز دارید که بتوانید درخواست مشتری را انجام دهید. از جمله این تجهیزات می‌توان به سوزن سرکج، قلم دستی میکروبلیدینگ، قلم میکروبلیدینگ با تیغه‌های جانبی، قلم خارج از مرکز و تشتک رنگ اشاره کرد. هر یک از این وسایل کاربرد مخصوص به خود را دارند که شما در طی دوره مربوط به میکروبلیدینگ یا فیبروز، با آن‌ها آشنا خواهید شد. دقت داشته باشید که این لوازم، در یک پک به‌صورت جداگانه، توسط آموزشگاه فیبروز ابرو به شما داده می‌شود تا در روند آموزش اختلالی پیش نیاید.

توانایی شما پس از دوره آموزش میکروبلیدینگ

شما پس از پشت سر گذاشتن دوره‌های مربوط به آموزش، با مهارت حاصل‌شده، می‌توانید ابروهای مشتری را متناسب با چهره و فرم صورت فرد طراحی کنید و در ادامه، طبق مراحل گفته‌شده، به انجام بلید بپردازید. علاوه بر این مهارت، با مهارت‌های دیگری چون میکروشیدینگ دستی ابرو، استفاده از روش‌های تلفیقی میکروبلیدینگ و آموزش مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ نیز آشنا می‌شوید.

اعتبار مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ

شما پس از پشت سر گذاشتن دوره‌های مربوط به آموزش، با مهارت حاصل‌شده، می‌توانید ابروهای مشتری را متناسب با چهره و فرم صورت فرد طراحی کنید و در ادامه، طبق مراحل گفته‌ شده، به انجام بلید بپردازید. علاوه بر این مهارت، با مهارت‌های دیگری چون میکروشیدینگ دستی ابرو، استفاده از روش‌های تلفیقی میکروبلیدینگ و آموزش مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ نیز آشنا می‌شوید.

آینده شغلی میکروبلیدینگ چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید، امروزه دنیای مد تغییرات بسیاری را تجربه می‌کند و بیشتر خانم‌ها روزبه‌روز به دنبال چهره‌های نچرال و طبیعی هستند. از همین رو درخواست متقاضیان برای انجام میکروبلیدینگ رو به افزایش است، بنابراین می‌توان گفت این زمینه برای فعالیت، بسیار مناسب به نظر می‌رسد و اگر شما به دنبال کسب‌وکاری هستید که از طریق آن به درآمد بالایی در ماه برسید، توصیه می‌شود دوره مربوط به آموزش میکروبلیدینگ را پشت سر بگذارید.

آیا آموزش به شکل عملی نیز انجام می‌شود؟

بله. آموزش به دو شکل تئوری و عملی انجام می‌شود. پس از آنکه شما از تمام نکات مهم مطلع شدید، نوبت به آموزش عملی می‌رسد. البته توجه داشته باشید که این کار در ابتدا توسط مربی انجام می‌شود. هنرجویان در زمان تمرین، طراحی و بلید را بر روی پوست مصنوعی انجام می‌دهند. در نهایت، هنرجو تمام آموزش‌ها را تحت نظر مربی بر روی مدل حقیقی انجام می‌دهد تا با تمام شرایط کار آشنا شود.

_

کلاس میکروبلیدینگ در تهران

_
_

سوالات متداول میکروبلیدینگ ابرو

_
چطور مدرک فنی و حرفه ای میکروبلیدینگ بگیرم؟

شما می‌توانید بعد از گذراندن دوره با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره میکروبلیدینگ نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:

سوزن سرکج، قلم دستی میکروبلیدینگ، قلم میکروبلیدینگ با تیغه‌های جانبی، قلم خارج از مرکز و تشتک

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۲/۵۰۰/۰۰۰ میلیون تومان تا ۴/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش کراتینه و احیای مو چقدر است؟

دوره ۸ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از۲.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومن تا ۴.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان است.

در دوره آموزش میکروبلیدینگ، چه مهارت هایی آموزش می بینیم؟

در کلاس میکروبلیدینگ تکنیک های لیفت کردن ابرو، میکروشیدینگ، میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو به عنوان مهمترین سرفصل های آموزشی به هنرجو آموزش داده می شوند. هنرجو در تمامی این موارد به مهارتی خاص خواهد رسید.

آیا با داشتن مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ می توان سالن زیبایی تاسیس کرد؟

خیر، این مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ برای تاسیس سالن آرایش کافی نیست. شما برای تاسیس یک سالن آرایشی، نیاز به مدارک مهارت های هفتگانه یا دوره آرایش و پیرایش دارید.

آیا در دوره آموزش میکروبلیدینگ، روش های ریموو کردن تتوی ابرو آموزش داده می شود؟

ریموو کردن تتوی ابرو در دوره آموزش میکروبلیدینگ تدریس نمی شود. این مورد در دوره فی ریمووال آموزش داده می شود.

از کجا تشخیص دهیم که یک آموزشگاه میکروبلیدینگ معتبر است؟

برای اطمینان از اعتبار آموزشگاه میکروبلیدینگ کافی است مجوز فنی و حرفه ای آن آموزشگاه را بررسی کنید. اگر آموزشگاه مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای باشد، می توانید از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید.

آیا پس از دریافت مدرک کلاس میکروبلیدینگ می توان در آموزشگاه به عنوان کارآموز فعالیت کرد؟

بله، شما پس از کسب مهارت در این زمینه، می توانید در آموزشگاه میکروبلیدینگ به عنوان کارآموز فعالیت کنید. البته تایید صلاحیت شما به عهده مربی می باشد.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش میکروبلیدینگ به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

خیر، شما با هر سطحی از تحصیل می توانید در کلاس میکروبلیدینگ شرکت کنید. سپس با گذراندن آزمون، مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت خواهید کرد.

پس از دریافت مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ چه هنگامی توان وارد بازار کار شد؟

شما بلافاصله پس از دریافت مدرک خود می توانید وارد بازار کار شوید. تنها کافی است مدرک خود را به سالن های آرایشی ارائه کنید تا شما را به عنوان نیروی کار جذب کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *