آموزشگاه اکستنشن ابرو

دوره آموزش اکستنشن ابرو + معرفی آموزشگاه اکستنشن ابرو

دوره اکستنشن ابرو یکی از دوره های آموزش آرایشگری زنانه برای پرپشت کردن ابرو بصورت موقت محسوب میشود که بسیاری آن را با دوره کاشت ابرو اشتباه میگیرند. هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه مجاز، میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای اکستنشن ابرو را دریافت نمایند. البته لازم به ذکر است که این دوره در سال های اخیر بسیار مراجعه کمی برای ثبت نام داشته است که ممکن است دلیل آن دوام کم اکستنشن ابرو است. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره اکستنشن ابرو و بهترین آموزشگاه های اکستنشن ابرو را بدست آورید.

سرفصل‌های آموزش اکستنشن ابرو:

 • رعایت نکات بهداشتی و نحوه پیشگیری از ایجاد بیماری
 • آشنایی با روش‌های اکستنشن
 • نحوه اکستنشن کردن
 • طراحی‌های سه‌بعدی
 • آشنایی با مواد، رنگ‌ها و..
برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید
_

هزینه دوره اکستنشن ابرو

شما برای شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو به هیچ پیش‌نیازی احتیاج نخواهید داشت و می‌توانید در طی دوره به‌طور کامل به مهارت لازم برای انجام این کار برسید. در رابطه با نحوه برگزاری کلاس‌ها در یک آموزشگاه اکستنشن ابرو نیز باید گفت که به‌طور معمول کلاس‌ها به شکل‌های گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند.

 در هر یک از این کلاس‌ها تعداد افراد متفاوتی حضور دارند و مسلما این کلاس خصوصی است که در آن کمترین تعداد هنرجو دیده می‌شود و تعامل فرد با مربی بیشتر خواهد بود. از طرفی قطعا هزینه این کلاس نیز در مقایسه با دو مدل دیگر بالاتر در نظر گرفته خواهد شد. اما در کل باید بدانید که هزینه دوره آموزش اکستنشن ابرو طبق مصوبه فنی و حرفه‌ای تعیین شده است و هیچ یک از آموزشگاه‌ها نمی‌توانند بیش‌ازحد قیمت تعیین شده را تغییر دهند.

نوع دوره  هزینه دوره
دوره عمومی ۶۰۰هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای ۱۵۰۰.۰۰۰میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی ۱۰۰۰.۰۰۰میلیون تومان

بهترین آموزشگاه اکستنشن ابرو در تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های اکستنشن ابرو وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های اکستنشن ابرو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای اکستنشن ابرو تهران و ایران:

_

آموزش دوره اکستنشن ابرو

یکی از مشکلاتی که امروزه خانم‌ها با آن مواجه می‌شوند، کم‌پشتی ابرو است که گاهی اوقات این مشکل به دلیل بیماری و یا عوامل محیطی است. حال می‌توان با یکی از شاخه‌های آموزش آرایشگری این مشکل را به‌راحتی حل کرد. شرکت در دوره‌های آموزش اکستنشن ابرو شما را به مهارتی می‌رساند که می‌توانید چنین مشکلی را به‌راحتی برطرف سازید.

یکی از توصیه‌هایی که ما به میکاپ آرتیست‌ها، گریمورها، پیگمنترها و تاتو کارها داریم، شرکت در کلاس اکستنشن ابرو است. زیرا این روزها بسیاری از خانم‌ها به زیبایی و نچرال بودن قیافه خود اهمیت می‌دهند و اگر یک فرد بتواند تمام این خدمات را ارائه دهد، قطعا مشتری‌های ثابت خود را پیدا خواهد کرد.

 • آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه
 • آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک
 • آموزش اکستنشن مژه سه بعدی ۳D
 • آموزش اکستنشن مژه والیوم
 • آموزش اکستنشن مژه مگا والیوم
 • آموزش اکستنشن نچرال
 • آموزش اکستنشن مژه اکلیلی و نگین دار
 • آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی
 • آموزش ترمیم و ریموو اکستنشن مژه
 • آموزش افکت مختلف برای انواع چشم
 • آموزش انواع تکنیک های کاربردی روز
_

مراحل آموزش دوره اکستنشن ابرو

شما با شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو با سرفصل‌های گوناگونی آشنا می‌شوید که باید برای انجام اکستنشن به‌تمامی آن‌ها توجه کنید. برای مثال رعایت نکات بهداشتی و نحوه پیشگیری از ایجاد بیماری، آشنایی با روش‌های اکستنشن، نحوه اکستنشن کردن، طراحی‌های سه‌بعدی، آشنایی با مواد، رنگ‌ها و … همگی از جمله سرفصل‌هایی هستند که شما با شرکت در کلاس اکستنشن ابرو متوجه آن‌ها خواهید شد.

اکستنشن ابرو یک روش بسیار ظریف و طبیعی برای جبران ابروهای نازک و ریخته شده است. در این شیوه الیاف‌های کوچک از مو را به مو یا پوست ابرو متصل می‌کنند که این کار با استفاده از چسب مخصوص پزشکی انجام خواهد شد. تعداد موهایی که برای اکستنشن ابرو استفاده می‌شود، متغیر خواهد بود. اما به‌طور معمول حداکثر به ۲۰۰ تار مو برای هر ابرو احتیاج است. از همین رو مربی به شما آموزش می‌دهد که چگونه این کار را با ظرافت و دقت بالا انجام دهید. توجه داشته باشید که الیاف به کار رفته در اکستنشن ابرو بسیار ظریف و نازک هستند، زیرا ابرو باید فرم طبیعی داشته باشد.

در دوره آموزش اکستنشن ابرو، شما در ابتدا باید موهایی که از جنس طبیعی و مصنوعی هستند و ارتفاع آن‌ها بین ۵ تا ۸ میلی‌متر در نظر گرفته‌ شده را انتخاب کنید. سپس باید با استفاده از ابزاری چون استند، پنس و چسب مخصوص، اکستنشن را انجام دهید. همچنین در این دوره‌ به شما گفته می‌شود که از چه چسبی برای اکستنشن استفاده کنید، زیرا اگر انتخاب شما برای چسباندن تار ابروها مناسب نباشد، باعث ایجاد حساسیت و ریزش ابرو خواهد شد.

در کنار تمام این مسائل، شناسایی چهره و فرم صورت در هنگام اکستنشن ابرو نیز اهمیت زیادی دارد، زیرا شما باید فرم ابرو را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که به‌صورت مشتری بیاید. از همین رو مربی به شما نکاتی را خواهد گفت که بتوانید متناسب با هر چهره، فرم ابروی مخصوصی را انتخاب کنید.

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

_

لوازم مورد نیاز دوره آموزش اکستنشن ابرو

شما برای شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو و در ادامه فعالیت در این زمینه، به ابزار مخصوصی نیاز دارید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید. از جمله لوازم موردنیاز برای دوره آموزش اکستنشن ابرو می‌توان به مواردی چون موی ابرو (طبیعی و مصنوعی)، پنس، استند، موچین، پالت ابرو در سایزهای گوناگون و چسب اکستنشن اشاره کرد.

دقت داشته باشید که در بازار انواع گوناگونی از چسب اکستنشن موجود است، اما از آنجایی که برخی از آن‌ها باعث حساسیت می‌شوند، باید در زمان خرید دقت کافی به خرج دهید. از همین رو آموزشگاه اکستنشن ابرو پک‌های آموزشی کاملی برای شما در نظر گرفته است که تمام لوازم مورد نیازتان برای شرکت در دوره، در آن قرار دارد. هنرجو می‌تواند با پرداخت هزینه جداگانه این پک را تهیه کند تا در روند آموزش اکستنشن ابرو مشکلی پیش نیاید.

توانایی شما پس از دوره آموزش اکستنشن ابرو

هنرجو پس از آنکه تمام جلسات مربوط به دوره آموزش اکستنشن ابرو را پشت سر بگذارد، به مهارتی می‌رسد که امکان کسب درآمد بالا برای آن فراهم می‌شود. به‌طوری‌که می‌تواند در یک سالن به اکستنشن ابرو بپردازد و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. دقت داشته باشید که اکستنشن ابرو از جمله خدماتی به شمار می‌آید که نیازمند ترمیم است و اگر فرد بتواند تمام آموزش‌های لازم را به بهترین شکل دریافت کند، می‌تواند با شروع فعالیت به موفقیت بسیاری دست یابد.

اعتبار مدرک دوره آموزش اکستنشن ابرو

پس از پایان دوره آموزش اکستنشن ابرو، مدرکی از سازمان فنی و حرفه‌ای در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد که باید گفت اعتبار بالایی دارد و فرد می‌تواند از طریق آن در سالن‌های آرایشی حرفه‌ای و بزرگ مشغول به فعالیت شود.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن آرایشگری وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دوره آرایش و پیرایش پایه را پشت سر بگذارد.

شرایط بازار کار اکستنشن ابرو به چه شکل است؟

درباره بازار کار اکستنشن ابرو باید گفت که این روزها اکثر خانم‌ها به دنبال انجام چنین خدماتی هستند و ترجیح می‌دهند که چهره آن‌ها طبیعی و زیبا به نظر برسد. از طرفی روز‌به‌روز مد تغییر پیدا می‌کند و شما می‌توانید با به‌روز کردن اطلاعات قبلی خود، طبق مد پیش بروید. در نتیجه فردی که دوره‌های مربوط به آموزش اکستنشن ابرو را پشت سر گذاشته است، نباید از بابت کسب و کار و درآمد خود نگران باشد.

آیا امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی برای کارمندان نیز وجود دارد؟

بله افرادی که شاغل هستند، می‌توانند تایم‌های خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنند که به کار آن‌ها لطمه‌ای وارد نشود و از طرفی دوره‌های مربوط به آموزش اکستنشن ابرو را نیز پشت سر بگذارند تا در ادامه در صورت تمایل به فعالیت در این زمینه مشغول شوند.

مدت زمان دوره آموزش اکستنشن ابرو

مدت زمان دوره آموزش اکستنشن ابرو ۳ تا ۴ جلسه است. شما در این مدت به‌صورت تئوری و عملی نحوه متقارن سازی ابرو، اصلاح ابرو، انتخاب رنگ ابرو، اکستنشن ابرو با چسب، اکستنشن ابرو با موی طبیعی، ریموو اکستنشن ابرو و ترمیم آن یاد می‌گیرید.

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس اکستنشن ابرو

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس اکستنشن ابرو ۱ تا ۸ نفر است که در هر کلاس تعداد این افراد متفاوت خواهد بود. در واقع دوره آموزش اکستنشن ابرو بهصورت خصوصی، نیمهخصوصی و گروهی بوده که در کلاس خصوصی اکستنشن ابرو ۱ تا ۳ نفر، کلاس نیمهخصوصی اکستشن ابرو ۴ تا ۶ نفر و در کلاس گروهی اکستشن ابرو ۷ تا ۸ نفر شرکت میکنند.

چگونه بهترین آموزشگاه اکستنشن ابرو را انتخاب کنم؟

در آموزشگاه‌های آرایشگری زیادی دوره‌های آموزش اکستنشن ابرو برگزار می‌شود. شما برای آموزش باید بهترین آموزشگاه اکستنشن ابرو را بشناسید و در کلاس‌های آن شرکت کنید؛ بنابراین در زیر برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که آموزشگاه اکستنشن ابرو باید داشته باشد را بررسی کرده‌ایم.

 • سرفصل‌های آموزشی: آموزش اکستنشن ابرو شامل دو بخش تئوری و عملی بوده که در این مدت مهم‌ترین تکنیک‌ها برای اکستنشن ابرو آموزش داده می‌شود. سرفصل‌های آموزشی باید جامع بوده و مطابق با استانداردهای روز دنیا باشد.
 • اساتید اکستنشن ابرو: اساتید اکستنشن ابرو باید تجربه و مهارت لازم برای آموزش را داشته باشند. علاوه بر این باید بتوانند مفاهیم آموزشی را به بهترین صورت آموزش دهند.
 • ارائه مدرک معتبر اکستنشن ابرو: آموزشگاه باید پس از اتمام دوره اکستنشن ابرو به هنرجویان مدرک معتبر ارائه دهد. این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد اهمیت دارد.
 • امکانات و تجهیزات آموزشگاه: در آموزشگاه باید از امکانات و تجهیزات به‌روز و باکیفیت استفاده شده تا هنرجویان بتوانند مفاهیم آموزشی را طی مدت زمان کمتر و با کیفیت بالاتر یاد بگیرند.

مزایای شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو

دوره آموزش اکستنشن ابرو ویژه علاقمندان به این رشته برگزار می‌شود. این یک دوره تخصصی است که در سطح مبتدی و پیشرفته دارای کلاس‌های آموزشی است. در این دوره نحوه قوس دادن به ابروها، قرینه کردن ابرو، رعایت نسبت طلایی در ابرو، نحوه تنظیم ضخامت پالت ابرو، اکستنشن با موی طبیعی، اکستنشن با موی مصنوعی و ترمیم و ریموو اکستنشن آموزش داده می‌شود. شرکت در دوره اکستنشن ابرو دارای مزایای متعددی برای هنرجویان است که در زیر به برخی از آنها پرداخته شده است.

آموزش تخصصی اکستنشن ابرو

برای موفقیت در هر کاری لازم است تا تخصص آن وجود داشته باشد. دوره آموزش تخصصی اکستنشن ابرو نیز فرصت خوبی برای هنرجویان است تا بتوانند تکنیک‌های اکستنشن ابرو و اصول آن را زیر نظر اساتید مجرب آموزش ببیند. در این دوره جهت آموزش از متدهای به‌روز استفاده شده که هنرجویان می‌توانند طی مدت زمان کوتاهی نحوه اکستنشن کردن ابرو را یاد بگیرند.

دریافت مدرک اکستنشن ابرو

یکی دیگر از مزایای شرکت در کلاس اکستنشن ابرو، دریافت مدرک آن است. مدرک اکستنشن ابرو نشان می‌دهد که شما دارای توانایی لازم برای کار در این زمینه هستید و به‌صورت تخصصی نیز آموزش دیده‌اید؛ بنابراین داشتن مدرک به شما کمک می‌کند تا بتوانید طی مدت زمان کوتاه‌تری در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوید.

کسب درآمد بالا

دریافت درآمد یکی از اهداف بسیاری از هنرجویانی است که در دوره‌های آموزش اکستنشن ابرو شرکت می‌کنند. برای داشتن درآمد بالا از حرفه آرایشگری لازم است تا تخصص و همچنین تکنیک‌های مشتری مداری را بلد باشید. در کلاس‌های اکستنشن ابرو در کنار آموزش تخصصی اکستنشن ابرو نحوه مشتری مداری و بازاریابی برای جذب مشتریان بیشتر آموزش داده می‌شود.

 آشنایی با متدهای به‌روز

حرفه آرایشگری یکی از حرفه‌های قدیمی است. امروزه تغییرات زیادی در این حرفه ایجاد شده و دیگر شبیه گذشته نیست. متدهای آرایشگری به همراه مد روز در حال تغییر است و دائماً پیشرفت می‌کند. شرکت در دوره‌های اکستنشن ابرو این شرایط را فراهم می‌کند تا شما با آخرین متدهای روز دنیا  آشنا شده و از این طریق بتوانید در کار خود موفق باشید.

نحوه دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای اکستنشن ابرو

مدرک فنی و حرفه‌ای اکستنشن ابرو یکی از مدارک معتبر در حوزه آرایشگری است. این مدرک از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر می‌شود. شما با داشتن مدرک اکستنشن ابرو فنی و حرفه‌ای می‌توانید به‌راحتی وارد بازار کار شوید و از این طریق درآمد کسب کنید. علاوه بر این مدرک فنی و حرفه‌ای اکستنشن ابرو قابل ترجمه است و می‌توان از آن برای دریافت ویزای بسیاری از کشورهای خارجی استفاده کرد. نحوه دریافت این مدرک در زیر بیان شده است.

 1. انتخاب بهترین آموزشگاه اکستنشن ابرو
 2. ثبت‌نام در دوره آموزشی اکستنشن ابرو
 3. گذراندن آموزش‌های دوره
 4. شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای اکستنشن ابرو پس از اتمام دوره
 5. قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای اکستنشن ابرو
 6. دریافت مدرک اکستنشن ابرو فنی و حرفه‌ای
_

کلاس اکستنشن ابرو در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره اکستنشن ابرو

_
آیا می‌توان مدرک رسمی اکستنشن ابرو را دریافت کرد؟

بله. شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره اکستنشن ابرو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:
موی ابرو (طبیعی و مصنوعی)، پنس، استند، موچین، پالت ابرو در سایزهای گوناگون و چسب اکستنشن و غیره.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۲۰۰ هزار تومان تا تا ۱ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش اکستنشن ابرو چقدر است؟

دوره بین ۲ تا ۴ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۲۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان است.

در دوره آموزش اکستنشن ابرو، چه مهارت هایی آموزش می بینیم؟

در دوره آموزش اکستنشن ابرو روش هایی برای پر پشت کردن ابرو یاد می گیرید. مژه سه بعدی، نچرال، فانتزی و… از جمله مهارت هایی هستند که شما در این دوره آموزش خواهید دید.

آیا برای ثبت نام در دوره اکستنشن ابرو به پیش نیاز احتیاج است؟

خیر، شرکت در کلاس اکستنشن ابرو به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد.

آیا در دوره آموزش اکستنشن ابرو، ترمیم اکستنشن نیز آموزش داده می شود؟

بله، شما در دوره آموزش اکستنشن ابرو با روش های مختلف ترمیم اکستنشن نیز آشنا خواهید شد.

آیا در دوره اکستنشن ابرو، نحوه ریموو کردن اکستنشن نیز آموزش داده می شود؟

بله، در آموزشگاه اکستنشن ابرو، روش های مناسب برای ریموو کردن اکستنشن نیز آموزش داده می شود.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره اکستنشن ابرو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش اکستنشن ابرو برای تاسیس سالن کافی نیست. برای تاسیس سالن باید دوره های مهارت های هفتگانه و یا آرایشگری را طی کنید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره اکستنشن ابرو، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

دوره آموزش اکستنشن ابرو نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کنید.

آیا بوتاکس و فیبروز ابرو نیز جزء سرفصل های آموزشی دوره اکستنشن ابرو به شمار می روند؟

خیر، شما در آموزشگاه اکستنشن ابرو، تنها روش های مختلف اکستنشن، ترمیم و ریموو آن را آموزش خواهید دید.

دوره خصوصی اکستنشن ابرو چه مزایایی دارد؟

در دوره آموزش اکستنشن ابرو از نوع خصوصی، تعداد هنرجو بین ۱ تا ۳ نفر است. بنابراین مربی وقت و تمرکز بیشتری صرف آموزش در دوره خصوصی می کند. در نتیجه کیفیت دوره خصوصی بالاتر از سایر دوره ها می باشد.

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *