_

دوره مراقبت و زیبایی

دوره آموزش اکستنشن ابرو و معرفی آموزشگاه اکستنشن ابرو

دوره اکستنشن ابرو یکی از دوره های آموزش آرایشگری زنانه برای پرپشت کردن ابرو بصورت موقت محسوب میشود که بسیاری آن را با دوره کاشت ابرو اشتباه میگیرند. هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه مجاز، میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای اکستنشن ابرو را دریافت نمایند. البته لازم به ذکر است که این دوره در سال های اخیر بسیار مراجعه کمی برای ثبت نام داشته است که ممکن است دلیل آن دوام کم اکستنشن ابرو است. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره اکستنشن ابرو و بهترین آموزشگاه های اکستنشن ابرو را بدست آورید.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش اکستنشن ابرو چیست؟
 • هزینه دوره اکستنشن ابرو
 • مراحل آموزش اکستنشن ابرو
 • لوازم دوره آموزش اکستنشن ابرو
 • توانایی شما پس از آموزش دوره اکستنشن ابرو
 • اعتبار مدرک اکستنشن ابرو
_

آموزش اکستنشن ابرو

یکی از مشکلاتی که امروزه خانم‌ها با آن مواجه می‌شوند، کم‌پشتی ابرو است که گاهی اوقات این مشکل به دلیل بیماری و یا عوامل محیطی است. حال می‌توان با یکی از شاخه‌های آموزش آرایشگری این مشکل را به‌راحتی حل کرد. شرکت در دوره‌های آموزش اکستنشن ابرو شما را به مهارتی می‌رساند که می‌توانید چنین مشکلی را به‌راحتی برطرف سازید.

یکی از توصیه‌هایی که ما به میکاپ آرتیست‌ها، گریمورها، پیگمنترها و تاتو کارها داریم، شرکت در کلاس اکستنشن ابرو است. زیرا این روزها بسیاری از خانم‌ها به زیبایی و نچرال بودن قیافه خود اهمیت می‌دهند و اگر یک فرد بتواند تمام این خدمات را ارائه دهد، قطعا مشتری‌های ثابت خود را پیدا خواهد کرد.

 • آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه
 • آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک
 • آموزش اکستنشن مژه سه بعدی ۳D
 • آموزش اکستنشن مژه والیوم
 • آموزش اکستنشن مژه مگا والیوم
 • آموزش اکستنشن نچرال
 • آموزش اکستنشن مژه اکلیلی و نگین دار
 • آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی
 • آموزش ترمیم و ریموو اکستنشن مژه
 • آموزش افکت مختلف برای انواع چشم
 • آموزش انواع تکنیک های کاربردی روز

هزینه دوره آموزش اکستنشن ابرو

شما برای شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو به هیچ پیش‌نیازی احتیاج نخواهید داشت و می‌توانید در طی دوره به‌طور کامل به مهارت لازم برای انجام این کار برسید. در رابطه با نحوه برگزاری کلاس‌ها در یک آموزشگاه اکستنشن ابرو نیز باید گفت که به‌طور معمول کلاس‌ها به شکل‌های گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند.

 در هر یک از این کلاس‌ها تعداد افراد متفاوتی حضور دارند و مسلما این کلاس خصوصی است که در آن کمترین تعداد هنرجو دیده می‌شود و تعامل فرد با مربی بیشتر خواهد بود. از طرفی قطعا هزینه این کلاس نیز در مقایسه با دو مدل دیگر بالاتر در نظر گرفته خواهد شد. اما در کل باید بدانید که هزینه دوره آموزش اکستنشن ابرو طبق مصوبه فنی و حرفه‌ای تعیین شده است و هیچ یک از آموزشگاه‌ها نمی‌توانند بیش‌ازحد قیمت تعیین شده را تغییر دهند.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی … هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۳۰۰ هزارتومان تا ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۱۰۰ هزارتومان تا ۳۰۰ هزار تومان

بهترین آموزشگاه اکستنشن ابرو کجاست؟

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های اکستنشن ابرو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای اکستنشن ابرو:

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

مراحل دوره آموزش اکستنشن ابرو

شما با شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو با سرفصل‌های گوناگونی آشنا می‌شوید که باید برای انجام اکستنشن به‌تمامی آن‌ها توجه کنید. برای مثال رعایت نکات بهداشتی و نحوه پیشگیری از ایجاد بیماری، آشنایی با روش‌های اکستنشن، نحوه اکستنشن کردن، طراحی‌های سه‌بعدی، آشنایی با مواد، رنگ‌ها و … همگی از جمله سرفصل‌هایی هستند که شما با شرکت در کلاس اکستنشن ابرو متوجه آن‌ها خواهید شد.

اکستنشن ابرو یک روش بسیار ظریف و طبیعی برای جبران ابروهای نازک و ریخته شده است. در این شیوه الیاف‌های کوچک از مو را به مو یا پوست ابرو متصل می‌کنند که این کار با استفاده از چسب مخصوص پزشکی انجام خواهد شد. تعداد موهایی که برای اکستنشن ابرو استفاده می‌شود، متغیر خواهد بود. اما به‌طور معمول حداکثر به ۲۰۰ تار مو برای هر ابرو احتیاج است. از همین رو مربی به شما آموزش می‌دهد که چگونه این کار را با ظرافت و دقت بالا انجام دهید. توجه داشته باشید که الیاف به کار رفته در اکستنشن ابرو بسیار ظریف و نازک هستند، زیرا ابرو باید فرم طبیعی داشته باشد.

در دوره آموزش اکستنشن ابرو، شما در ابتدا باید موهایی که از جنس طبیعی و مصنوعی هستند و ارتفاع آن‌ها بین ۵ تا ۸ میلی‌متر در نظر گرفته‌ شده را انتخاب کنید. سپس باید با استفاده از ابزاری چون استند، پنس و چسب مخصوص، اکستنشن را انجام دهید. همچنین در این دوره‌ به شما گفته می‌شود که از چه چسبی برای اکستنشن استفاده کنید، زیرا اگر انتخاب شما برای چسباندن تار ابروها مناسب نباشد، باعث ایجاد حساسیت و ریزش ابرو خواهد شد.

در کنار تمام این مسائل، شناسایی چهره و فرم صورت در هنگام اکستنشن ابرو نیز اهمیت زیادی دارد، زیرا شما باید فرم ابرو را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که به‌صورت مشتری بیاید. از همین رو مربی به شما نکاتی را خواهد گفت که بتوانید متناسب با هر چهره، فرم ابروی مخصوصی را انتخاب کنید.

کلاس آرایشگری مردانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

لوازم موردنیاز دوره آموزش اکستنشن ابرو

شما برای شرکت در دوره آموزش اکستنشن ابرو و در ادامه فعالیت در این زمینه، به ابزار مخصوصی نیاز دارید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید. از جمله لوازم موردنیاز برای دوره آموزش اکستنشن ابرو می‌توان به مواردی چون موی ابرو (طبیعی و مصنوعی)، پنس، استند، موچین، پالت ابرو در سایزهای گوناگون و چسب اکستنشن اشاره کرد.

دقت داشته باشید که در بازار انواع گوناگونی از چسب اکستنشن موجود است، اما از آنجایی که برخی از آن‌ها باعث حساسیت می‌شوند، باید در زمان خرید دقت کافی به خرج دهید. از همین رو آموزشگاه اکستنشن ابرو پک‌های آموزشی کاملی برای شما در نظر گرفته است که تمام لوازم مورد نیازتان برای شرکت در دوره، در آن قرار دارد. هنرجو می‌تواند با پرداخت هزینه جداگانه این پک را تهیه کند تا در روند آموزش اکستنشن ابرو مشکلی پیش نیاید.

توانایی شما پس از دوره آموزش اکستنشن ابرو

هنرجو پس از آنکه تمام جلسات مربوط به دوره آموزش اکستنشن ابرو را پشت سر بگذارد، به مهارتی می‌رسد که امکان کسب درآمد بالا برای آن فراهم می‌شود. به‌طوری‌که می‌تواند در یک سالن به اکستنشن ابرو بپردازد و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. دقت داشته باشید که اکستنشن ابرو از جمله خدماتی به شمار می‌آید که نیازمند ترمیم است و اگر فرد بتواند تمام آموزش‌های لازم را به بهترین شکل دریافت کند، می‌تواند با شروع فعالیت به موفقیت بسیاری دست یابد.

اعتبار مدرک دوره آموزش اکستنشن ابرو

پس از پایان دوره آموزش اکستنشن ابرو، مدرکی از سازمان فنی و حرفه‌ای در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد که باید گفت اعتبار بالایی دارد و فرد می‌تواند از طریق آن در سالن‌های آرایشی حرفه‌ای و بزرگ مشغول به فعالیت شود.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن آرایشگری وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دوره آرایش و پیرایش پایه را پشت سر بگذارد.

شرایط بازار کار اکستنشن ابرو به چه شکل است؟

درباره بازار کار اکستنشن ابرو باید گفت که این روزها اکثر خانم‌ها به دنبال انجام چنین خدماتی هستند و ترجیح می‌دهند که چهره آن‌ها طبیعی و زیبا به نظر برسد. از طرفی روز‌به‌روز مد تغییر پیدا می‌کند و شما می‌توانید با به‌روز کردن اطلاعات قبلی خود، طبق مد پیش بروید. در نتیجه فردی که دوره‌های مربوط به آموزش اکستنشن ابرو را پشت سر گذاشته است، نباید از بابت کسب و کار و درآمد خود نگران باشد.

آیا امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی برای کارمندان نیز وجود دارد؟

بله افرادی که شاغل هستند، می‌توانند تایم‌های خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنند که به کار آن‌ها لطمه‌ای وارد نشود و از طرفی دوره‌های مربوط به آموزش اکستنشن ابرو را نیز پشت سر بگذارند تا در ادامه در صورت تمایل به فعالیت در این زمینه مشغول شوند.

_

کلاس آموزش اکستنشن ابرو

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره اکستنشن ابرو

آیا می‌توان مدرک رسمی اکستنشن ابرو را دریافت کرد؟

بله. شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره اکستنشن ابرو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:
موی ابرو (طبیعی و مصنوعی)، پنس، استند، موچین، پالت ابرو در سایزهای گوناگون و چسب اکستنشن و غیره.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۲۰۰ هزار تومان تا تا ۱ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش اکستنشن ابرو چقدر است؟

دوره بین ۲ تا ۴ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۲۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان است.

در دوره آموزش اکستنشن ابرو، چه مهارت هایی آموزش می بینیم؟

در دوره آموزش اکستنشن ابرو روش هایی برای پر پشت کردن ابرو یاد می گیرید. مژه سه بعدی، نچرال، فانتزی و… از جمله مهارت هایی هستند که شما در این دوره آموزش خواهید دید.

آیا برای ثبت نام در دوره اکستنشن ابرو به پیش نیاز احتیاج است؟

خیر، شرکت در کلاس اکستنشن ابرو به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد.

آیا در دوره آموزش اکستنشن ابرو، ترمیم اکستنشن نیز آموزش داده می شود؟

بله، شما در دوره آموزش اکستنشن ابرو با روش های مختلف ترمیم اکستنشن نیز آشنا خواهید شد.

آیا در دوره اکستنشن ابرو، نحوه ریموو کردن اکستنشن نیز آموزش داده می شود؟

بله، در آموزشگاه اکستنشن ابرو، روش های مناسب برای ریموو کردن اکستنشن نیز آموزش داده می شود.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره اکستنشن ابرو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش اکستنشن ابرو برای تاسیس سالن کافی نیست. برای تاسیس سالن باید دوره های مهارت های هفتگانه و یا آرایشگری را طی کنید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره اکستنشن ابرو، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

دوره آموزش اکستنشن ابرو نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کنید.

آیا بوتاکس و فیبروز ابرو نیز جزء سرفصل های آموزشی دوره اکستنشن ابرو به شمار می روند؟

خیر، شما در آموزشگاه اکستنشن ابرو، تنها روش های مختلف اکستنشن، ترمیم و ریموو آن را آموزش خواهید دید.

دوره خصوصی اکستنشن ابرو چه مزایایی دارد؟

در دوره آموزش اکستنشن ابرو از نوع خصوصی، تعداد هنرجو بین ۱ تا ۳ نفر است. بنابراین مربی وقت و تمرکز بیشتری صرف آموزش در دوره خصوصی می کند. در نتیجه کیفیت دوره خصوصی بالاتر از سایر دوره ها می باشد.

_

دوره های آموزش آرایشگری

_

آموزشگاه اکستنشن ابرو

۲ دیدگاه

  • سلام MASI عزیز
   در ابتدای مطلب یک مطلب گذاشتیم با تیتر “بهترین آموزشگاه اکستنشن ابرو کجاست؟” زیر اون نوشته شده “۱۰ تا از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه”، روی اون کلیک کنید و بهترین کلاس های اکستنشن ابرو تهران و ایران رو ببینید. مشخصات دوره و شماره های تماس و واتساپشون هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *