_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش لیفت ابرو – لمینت ابرو و معرفی آموزشگاه لیفت و لمینت ابرو

دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو یکی از دوره های آموزش آرایشگری زنانه محسوب میشود که دوره ای مکمل در کنار خدمات آموزشی چون اکستنشن ابرو و دوره کاشت ابرو است. هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه مجاز، میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای لیفت ابرو را دریافت نمایند. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره لیفت و لمینت ابرو و بهترین آموزشگاه های لیفت و لمینت ابرو را بدست آورید.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو چیست؟
 • هزینه دوره لیفت و لمینت ابرو
 • مراحل آموزش لیفت و لمینت ابرو
 • لوازم دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو
 • توانایی شما پس از آموزش دوره لیفت و لمینت ابرو
 • اعتبار مدرک لیفت و لمینت ابرو
_

آموزش لیفت و لمینت ابرو

دوره مربوط به آموزش لیفت و لمینت ابرو، از محبوب‌ترین دوره‌های یک آموزشگاه آرایشگری به شمار می‌آید و از آنجایی که امروزه بیشتر خانم‌ها به چهره طبیعی خود اهمیت می‌دهند، این آموزش متقاضیان زیادی پیدا کرده است. هنرجو در این دوره از شیوه کار با ابزار مخصوص مطلع می‌شود و می‌تواند در ادامه با توجه به آموزش‌هایی که دیده، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند.

 • آموزش انواع روش در لیفت ابرو
 • آموزش انواع روش در لمینت ابرو
 • آموزش نحوه پر پشت کردن ابرو
 • آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی ابرو به ۲ روش متفاوت
 • آموزش روش صحیح حالت دادن به ابرو
 • آموزش روش صحیح شستشو ابرو و مراقبت های بعد از کار
 • آموزش انواع روش بوتاکس ابرو

هزینه دوره آموزش لیفت ابرو

کلاس لمینت ابرو و لیفت ابرو به‌صورت دوره‌های مختلف در آموزشگاه برگزار می‌شود که به‌طور معمول می‌توان گفت کلاس‌ها به‌صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی هستند. در نتیجه در قبال هر یک از این کلاس‌ها هزینه‌ای جداگانه و متفاوت گرفته خواهد شد.

اغلب در کلاس‌های خصوصی ۱ تا ۳ نفر شرکت می‌کنند و در کلاس‌های نیمه‌خصوصی این تعداد از ۳ تا ۶ نفر متغیر است. حال از آنجایی که در کلاس‌های خصوصی، آموزش با کیفیت بالاتر انجام می‌شود، بسیاری از افراد متقاضی این نوع از کلاس‌ها هستند که طبیعتا باید برای آن هزینه بالاتری پرداخت کنند. اما به‌طور کلی هزینه‌ها بر اساس مصوبه فنی‌وحرفه‌ای تعیین می‌شوند و آموزشگاه‌ها نمی‌توانند هزینه دوره آموزش لیفت ابرو و لمینت را بیشتر از میزان تعیین شده در نظر بگیرند.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود
دوره نیمه خصوصی از ۸۰۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی از ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

بهترین آموزشگاه لیفت و لمینت ابرو کجاست؟

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های لیفت و لمینت ابرو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای لیفت و لمینت ابرو:

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

آموزشگاه لیفت ابرو لمینت ابرو

مراحل دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

آموزش دوره لیفت و لیمنت ابرو شامل مرحله‌های گوناگونی می‌شود که شما در طی این دوره با روش‌های مختلف لیفت ابرو، چگونگی کار با ابزارهای مورد نیاز، آموزش انجام لیفت به‌صورت عملی و … آشنا می‌شوید. مسلما می‌دانید که لیفت به معنای حالت دادن به ابرو است و افرادی که ابروهای آن‌ها فرم بی‌حالت و افتاده دارند، کاندیدای مناسبی برای انجام این کار هستند. دقت داشته باشید که لیفت و لمینت با یکدیگر تفاوت دارند، به‌طوری‌که از تکنیک لمینت برای ضخیم کردن تارهای ابرو استفاده می‌کنند.

شما با شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو، یاد می‌گیرید که چگونه با نخ یا مواد این کار را به‌خوبی انجام دهید. البته شرکت در این دوره برای افرادی که در گذشته، دوره‌های آرایش دائم را پشت سر گذاشته‌اند، آسان خواهد بود و می‌توانند با صرف زمان کم، مهارت لازم را به دست آورند.

از جمله مسائلی که شما در کلاس لمینت ابرو و لیفت ابرو یاد می‌گیرید، رعایت نکات بهداشتی و ایمنی ابروها است. همچنین به شما آموزش داده می‌شود که چگونه ابروها را به‌صورت قرینه، لیفت و لمینت کنید. از طرفی انتخاب فرم لیفت ابرو نیز باید بر اساس چهره مشتری انجام شود که در این زمینه، اصول شناسایی چهره به شما آموزش داده خواهد شد.

از دیگر مفاهیمی که هنرجو در دوره آموزش لیفت ابرو یاد می‌گیرد، اصول موادگذاری بر روی ابرو است. همچنین هنرجو با شرایط فیکس کردن و کراتین ابرو نیز آشنا می‌شود. در حقیقت مربی، نکات لازم را به هنرجو می‌گوید تا فرد بتواند لیفت و لمینت ابرو را در بهترین کیفیت انجام دهد.

کلاس آرایشگری مردانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

دوره آموزش لیفت ابرو لمینت ابرو

لوازم موردنیاز دوره آموزش لیفت ابرو

برای شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو، به ابزارهای خاص و گران‌قیمت نیاز نیست و شما می‌توانید بدون نیاز به صرف هزینه بالا، این دوره را پشت سر بگذارید و به مهارت بالایی در انجام لیفت ابرو برسید. دقت داشته باشید که در این دوره، به شما در رابطه با فیکس و کراتین ابرو نیز نکاتی گفته می‌شود که می‌توانید در ادامه با استفاده از آن‌ها کار کنید.

البته هنرجوها می‌توانند از پک‌های آموزشی آموزشگاه لمینت ابرو و لیفت ابرو استفاده کنند. در این پک‌ها، ابزاری چون پنس، میله جداکننده، مواد مصرفی برای لیفت، لمینت، کراتین، براش‌های مخصوص و … وجود دارد که با استفاده از آن‌ها آموزش لازم داده می‌شود و هنرجو می‌تواند در ادامه نیز به استفاده از ابزار بپردازد.

توانایی شما پس از دوره آموزش لیفت ابرو

زمانی که هنرجو دوره مربوط به آموزش لیفت ابرو و لمینت را پشت سر می‌گذارد، به مهارتی می‌رسد که می‌تواند پس از آن لیفت و لمینت ابرو را انجام دهد. البته فرد به توانایی‌های دیگری چون بوتاکس ابرو، مژه، کراتین ابرو و … نیز می‌رسد.

دقت داشته باشید که لمینت و لیفت ابرو، به‌صورت ماهیانه نیاز به ترمیم دارد و اگر شما بتوانید به مهارت کافی در این زمینه‌ها برسید، امکان جذب مشتری دائم برای شما وجود خواهد داشت. همچنین می‌توانید کسب‌وکار خود را تبلیغ کنید تا مشتری‌های جدیدی به دست آورید و به درآمد موردنظر برسید.

اعتبار مدرک دوره آموزش لیفت ابرو

در رابطه با مدرک دوره آموزش لیفت ابرو باید بدانید که لیفت زیرمجموعه‌ای از آرایش دائم و تاتو به شمار می‌آید و از همین لحاظ مدرک فنی‌وحرفه‌ای به‌صورت مجزا برای آن صادر نمی‌شود و شما پس از پایان دوره می‌توانید مدارک شرکتی دریافت کنید. امروزه شرکت‌های گوناگونی که محصولات و مواد لیفت ابرو و مژه را تولید می‌کنند، مدارکی نیز به افرادی که دوره‌های مربوط به آموزش را گذرانده‌اند، تحویل می‌دهند. افراد می‌توانند از طریق این مدارک، در سالن‌های حرفه‌ای مشغول به فعالیت شوند.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد، بازار کار مربوط به لیفت ابرو است. امروزه داشتن ابروهای پهن بسیار موردتوجه واقع شده و بیشتر خانم‌ها معتقد هستند که با چنین ابرویی جوان‌تر به نظر می‌رسند. از همین رو می‌توان گفت که لیفت و لمینت ابرو می‌تواند یک رشته پول‌ساز برای افراد باشد.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن آرایشگری وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دوره آرایش و پیرایش پایه را پشت سر بگذارد.

آیا آموزش لیفت ابرو و لمینت ابرو به‌صورت عملی است؟

بله، تمام کلاس‌ها و جلسات به‌صورت عملی برگزار می‌شوند و هنرجو تحت نظر مربی تمام مراحل را به‌صورت اصولی انجام می‌دهد. البته توجه داشته باشید که تمام مراحل و آموزش‌ها در ابتدا توسط خود مربی انجام می‌شوند و پس از آنکه مربی مطمئن شد هنرجو می‌تواند از پس کارهای لازم به‌تنهایی برآید، همه‌چیز را به او واگذار می‌کند. اما تا انتهای آموزش، تمام مراحل تحت نظر مربی صورت می‌گیرند تا به ابرو، چشم و مژه، هیچ آسیبی وارد نشود.

آیا امکان شرکت در دوره آموزش برای افراد شاغل نیز وجود دارد؟

بله، امکان شرکت در کلاس‌های مربوط به آموزش لیفت ابرو و لمینت ابرو برای افراد شاغل نیز وجود دارد، زیرا کلاس لمینت ابرو و لیفت ابرو، در چند ساعت به‌صورت کامل جمع‌بندی می‌شود و فرد می‌تواند پس از چند ساعت کلاس، به مهارت کافی برای انجام لیفت ابرو برسد.

_

کلاس آموزش لیفت ابرو

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره لیفت ابرو

آیا می‌توان مدرک رسمی لیفت ابرو را دریافت کرد؟

بله. شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره لیفت ابرو نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:
چون پنس، میله جداکننده، مواد مصرفی برای لیفت، لمینت، کراتین، براش‌های مخصوص و … و غیره.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱ میلیون تا ۳ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش لیفت ابرو چقدر است؟

دوره بین ۳ تا ۸ ساعت یا ۳ تا ۸ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۸۰۰ هزار تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

در دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو، چه مهارت هایی آموزش می بینیم؟

دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو شامل مهارت هایی کاربردی در این زمینه می باشد. شناخت انواع روش ها برای لیفت ابرو، آموزش مواد گذاری روی ابرو، استفاده از نخ و حالت دادن به ابرو، از مهمترین مهارت هایی هستند که در این دوره آموزش می بینید

آیا برای ثبت نام در دوره لیفت و لمینت ابرو به پیش نیاز احتیاج است ؟

خیر، شرکت در کلاس لیفت و لمینت ابرو به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد.

تفاوت دوره لیفت ابرو و لمینت ابرو در چیست؟

دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو شامل دو بخش است. در دوره لیفت شما روش هایی برای بالا کشیدن ابرو و فرم دادن به آن یاد می گیرید. در مقابل در دوره لمینت ابرو، با استفاده از موادی مثل کراتین، ابرو ها را پر پشت می کنید.

آیا تهیه مدل واقعی برای کلاس لیفت و لمینت ابرو بر عهده هنرجو است؟

بله، هنرجو باید برای مرحله عملی آموزش خود، در آموزشگاه لیفت و لمینت ابرو، مدلی واقعی با خود به همراه داشته باشد.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره لیفت و لمینت ابرو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو برای تاسیس سالن کافی نیست. برای تاسیس سالن باید دوره های مهارت های هفتگانه و یا آرایشگری را طی کنید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره لیفت و لمینت ابرو، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کنید.

آیا بوتاکس ابرو نیز جزء سرفصل های آموزشی دوره لیفت ابرو به شمار می رود؟

خیر، شما در آموزشگاه لیفت و لمینت ابرو، تنها از روش بوتاکس برای بی حس کردن عصب های صورت استفاده می کنید. اما روش انجام بوتاکس در این دوره آموزش داده نمی شود.

_

دیگر دوره های آموزش آرایشگری

_

آموزشگاه لیفت و لمینت ابرو

۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *