آموزشگاه نقاشی بندرعباس؛ کلاس نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در هرمزگان

آموزشگاه نقاشی بندرعباس

_

برترین مراکز آموزش هنرهای تجسمی و نقاشی بندرعباس

_

آموزشگاه نقاشی در بندرعباس و آموزشگاه هنرهای تجسمی بندرعباس فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر بندرعباس هستند. کلاس های نقاشی بندرعباس یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر بندرعباس محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم بندرعباس است.

مردم بندرعباس از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های نقاشی بندرعباس رادر این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

دوره های آموزشی کلاس های نقاشی بندرعباس

تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد.

لیست بهترین کلاس نقاشی بندرعباس

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام آموزشگاه نقاشی بندرعباس
آدرس و اطلاعات مراکز آموزش هنرهای تجسمی بندرعباس
تلفن-کد ۰۷۶

آموزشگاه نقاشی شاخه

بندرعباس، کوی فرهنگیان، خیابان معلم، پلاک ۲۸ ۰۷۶۳۳۳۳۳۱۶۷

آموزشگاه هنری باران

بندرعباس،  سید مظفر، کوچه پشت بانک ملت، ساختمان باران، طبقه ۳، واحد ۳ ۰۹۳۵۱۶۶۹۵۸۹

آموزشگاه هنرهای تجسمی افسانه هنر

بندرعباس، بلوار امام حسین، اندیشه ۳ ۰۹۱۷۵۲۶۴۱۷۹

آموزشگاه هنرهای تجسمی رعنا

بندرعباس، چهارراه رسالت، ساختمان آب و فاضلاب، واحد ۱۱ ۰۷۶۳۶۶۷۴۸۴۷

آموزشگاه هنرهای تجسمی سایان بندر خمیر

بندرخمیر، خیابان دکتر حسابی، جنب عکاسی فر(سابق ۳۲۲۲۴۴۷۵

آموزشگاه هنری آیینه

بندرعباس،  خیابان امام خمینی، روبروی بازار بزرگ قشم، ساختمان جباری، طبقه دوم، واحد ۱۰۴ ۳۳۵۲۹۶۵

آموزشگاه تیراژه هنر طراحی و نقاشی بندرعباس

بندرعباس، خیابان نواب، پشت منزل اوقاف، روبروی دادآفرین

آموزشگاه هنرهای تجسمی ماریا

بندرعباس، خیابان کوثر، طبقه دوم، دفترامام جمعه ۰۷۶۴۴۶۲۸۴۱۸

آموزشگاه هنرهای تجسمی گل اطلسی

بندرعباس، رسالت شمالی، ۱۳هکتاری، کوچه مولانا ۳۵۵۰۷۲۴

آموزشگاه هنری پاییزان رودان

رودان، بلوار بسیج، جنب عکاسخانه سالار ۰۷۶۴۲۸۸۳۲۶۲

آموزشگاه هنری نقاشی شاخه

بندرعباس، کوی فرهنگیان، خیابان معلم ۳۳۳۳۱۶۷

آموزشگاه هنرهای تجسمی علیپور

پارسیان، خیابان شهید بهشتی، روبروی تعاونی ۰۷۶۴۴۶۲۵۸۳۳

آموزشگاه نقاشی حوض کوثر

پارسیان، خیابان ولیعصرعج، روبروی ماشین شویی ضیایی ۰۷۶۴۴۶۲۱۰۴۱

آموزشگاه هنرهای تحسمی کارنو

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، حد فاصل چها راه رازی و چهار راه فاطمیه، جنب داروخانه آریا ساختمان پزشکان محسن طبقه۷واحد۱۲۴ ۳۲۲۲۴۲۴۴۹

آموزشگاه هنری سرای هنر

بندرلنگه، خیابان انقلاب، پاساژ موسوی ۴۲۲۴۰۶۷۷

آموزشگاه هنری و نقاشی رنگمایه

بندر عباس، چهار راه مرادی، پاساژ طلای رضا ۰۷۶۳۲۲۳۳۴۰۶

آموزشگاه طراحی و نقاشی هونره

بندرعباس، خیابان دانشگاه

آموزش نقاشی در کرج

کدام یکی از آموزشگاه ها و کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی را انتخاب کنیم؟

آموزش نقاشی در بندرعباس

نقاشی یکی از راه‌های عالی برای کاهش استرس، بیان افکار و احساسات درونی است. همچنین هزاران شغل وجود دارد که از هنر نقاشی استفاده می‌کنند. مدیر هنری، طراح گرافیک، هنرمند مالتی‌مدیا، هنرمند کتاب‌های مصور و بسیاری موارد دیگر به هنر نقاشی نیاز دارند.

اگر می‌خواهید یک نقاش حرفه‌ای شوید، باید در بهترین آموزشگاه نقاشی در بندرعباس ثبت‌نام کنید. شرکت در کلاس‌های آموزش نقاشی موجب می‌شود تا این هنر را به‌صورت اصولی یاد بگیرید و مهارت‌های لازم را بدست آورید. با ما همراه باشید تا در مورد کلاس نقاشی در بندرعباس بیشتر صحبت کنیم.

بهترین کلاس نقاشی بندرعباس کجاست؟

فعالیت های گسترده ای در زمینه هنر انجام میشود و بسیاری از کلاس های نقاشی بصورت خودجوش و بدون مجوز اقدام به آموزش دوره های نقاشی و هنرهای تجسمی مینمایند.

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در بندرعباس هستند.

مجوز مراکز آموزش نقاشی بندرعباس از کجا صادر میشود؟

اما باید به این نکته توجه کرد که یکی از تفاوت های بسیار مهم آموزشگاه های هنرهای تجسمی و نقاشی در بندرعباس اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای بندرعباس و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بندرعباس به هنرجویان است که این نشانگر آموزش تخصصی این مراکز نسبت به مراکز دیگر است.
چرا؟ زیرا مربیان در این آموزشگاه ها خود دارای تجربه کاری فراوان و نیز دارای مدارک تخصصی از مراکز معتبر می‌باشند و از مدارک دریافتی برای تاسیس آموزشگاه یا آموزش و یا استفاده بعنوان رزومه کاری میتوان استفاده نمود. همینطور این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد.
در ادامه توجه شما را به مطلبی برای پیگیری مشکلات و شکایات از آموزشگاه ها جلب مینماییم، برای کسب اطلاعات بیشتر وارد مطلب « نحوه شکایت از آموزشگاه های فنی و حرفه ای » شوید.
همچنین شما می‌توانید از بخش” دسته مراکز هنرهای زیبا و تزئینی تجسمی” دیگر آموزشگاه های هنری و هنرهای تجسمی کشور را مشاهده و نزدیکترین و کلاس هنری را در محله های مختلف بندرعباس مشاهده کنید.

آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در بندرعباس شامل چه دوره‌هایی میشود؟

آموزشگاه های هنری شامل مجموعه ای از آموزشگاه هایی است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوز فعالیت دارند و پس از پایان دوره به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای را میدهند.

آموزشگاه نقاشی و کلاس های نقاشی در بندرعباس، رنگ روغن – آکرلیک – آبرنگ – گواش – پاستل – انکوستیک – فرسکو – سیاه‌قلم – چسب‌رنگ – میناکاری – نقاشی دیجیتال – نقاشی با ماسه – نقاشی با خودکار – کلاژ -.مینیاتور

آموزشگاه های هنر های تجسمی که جزو آموزشگاه‌های چند منظوره تلقی شده و انواع فعالیت ها را چون آموزش نقاشی، آموزش سفالگری، آموزش طراحی، آموزش تصویرسازی، آموزش عکاسی، آموزش مجسمه سازی، آموزش دکوراسیون داخلى، آموزش اسکیس و راندو، آموزش پرسپکتیو تخصصى، دوره تصویرسازى، پتینه و دودلینگ، نقاشى با تکنیک اکرلیک در قالب اکسپرسیو و آموزش نقاشی با قیر و دیگر تکنیک های نقاشی، برگزاری کارگاه های هنری و انواع ورکشاپ ها و دیگر آموزشهای هنری میشود.

آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ

یکی از جدیدترین شاخه های نقاشی امروزه، نقاشی دیجیتال با فتوشاپ است. بسیاری از جوانان تمایل به نقاشی با وسایل دیجیتال را دارند و این در آینده نیز بیشتر دیده خواهد شد. نقاشی دیجیتال تکنیک های خاص خود را دارد که تسلط به آن نیاز به زمان و تمرین زیادی دارد.

آموزش نقاشی رنگ در بندرعباس

آموزش نقشی به سبک رنگ روغن یکی از معروف ترین و پر مخاطب ترین سبک های نقاشی در آموزشگاه هاست. از قدیم نیز هنراموزان یکی از دو سبک نقاشی رنگ روغن یا سیاه قلم را اول همه آموزش میدیدند.

سبک های نقاشی چند مدل است؟

سبک های مختلفی در نقاشی وجود دارد که تعدادی از بهترین ها را معرفی میکنیم.

  • سبک نقاشی رئالیسم
  • سبک نقاشی رومانتیسیسم
  • سبک نقاشی امپرسیونیسم (برداشت گرایی)
  • ویژگی های امپرسیونیست
  • سبک نقاشی اکسپرسیونیسم (حالت گرایی)
  • سبک نقاشی کوبیسم
  • سبک نقاشی آبستره (انتزاعی)
  • سبک نقاشی سو رئالیسم (فرا واقع گرایی)
  • سبک نقاشی پاپ آرت
  • و غیره

کدام آموزشگاه نقاشی در بندرعباس خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی بندرعباس کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در بندرعباس هستند.

کلاس آنلاین نقاشی در بندرعباس هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در بندرعباس را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

پکیج آموزش نقاشی

افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین نقاشی را ندارند، می‌توانند از پکیج آموزش نقاشی استفاده کنند.

این پکیج‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند به نیازهای علاقه‌مندان به یادگیری نقاشی پاسخ دهند و تکنیک‌های مورد نیاز را به آن‌ها بیاموزند.

پکیج آموزش نقاشی، معمولا شامل یکسری کتاب‌های آموزشی و تعدادی محتوای ویدیویی آموزشی است که بر روی چند دی‌وی‌دی یا فلش‌مموری ذخیره شده‌اند.

کلاس نقاشی کودکان
کلاس نقاشی کودکان

کلاس نقاشی کودکان در بندرعباس

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در بندرعباس برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش نقاشی بزرگسال در بندرعباس

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی بندرعباس انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه و قیمت کلاس نقاشی در بندرعباس چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در بندرعباس کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید.

حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

مدت کلاس نقاشی در بندرعباس چقدر است؟

مدت دوره‌های مختلف نقاشی، متفاوت است و بستگی به تعداد جلسات و نوع دوره دارد. اما به‌طورکلی می‌توان گفت که مدت هر کلاس، بین ۲ تا ۳ ماه است.

آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان
آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان

آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان در بندرعباس

بسیاری از مراکز هنری اقدام به برگزاری کلاس نقاشی ویژه بانوان در بندرعباس مینمایند. این اقدام برای راحت تر بودن حل بانوان محترم و فراهم آوردن محیطی مناسب و گرم برای آموزش است.

بهترین استاد نقاشی در بندرعباس کیست؟

بهترین استاد نقاشی در بهترین کلاس های نقاشی بندرعباس مشغول به فعالیت هستند. مطمئنا یک استاد خوب نقاشی تاثیر زیادی در رشد کودک شما خواهد داشت.

ویدیو بهترین آموزشگاه هنرهای تجسمی و کلاس نقاشی بندرعباس

پرسش و پاسخ

بعد از این کلاس ها مدرک میدن؟

بعد از هر دوره آموزشی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

مسلما در آموزشگاه های دارای مجوز، مدرک رسمی آن رشته و لاین به شما داده خواهد شد. این مدرک دارای کد ریجستری بین المللی و از طرف سازمان فنی و حرفه ای داده خواهد شد. فقط آموزشگاه هایی حق اعطای مدرک را دارند که دارای مجوز رسمی فعالیت و آموزش از سازمان فنی و حرفه ای و اتحادیه را داشته باشند.

کلاس های نقاشی مختلط است؟

اکثر کلاس های نقاشی بصورت مجزا هست ولی در مورد آموزش های هنری مربوط به کودکان معمولا مختلط است.

هزینه شهریه کلاس نقاشی چقدر است؟

هزینه کلاس ها نسبت به آموزشگاه هنری درجه ۱ یا معمولی متفاوت است اما معمولا برای یک ترم آموزش یکماهه و ۲ جلسه ۱ ساعته در هفته مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۳۶۰.۰۰۰ هزار تومان دریافت میشود.

نقاشی را از چه سنی شروع کنیم؟

سن حداقل خاصی برای آموزش نقاشی وجود ندارد اما اگر آموزشگاه ها قبول کنند از ۳ سال به بالا امکان آموزش هست.

برای شکایت از آموزشگاه های نقاشی باید چیکار کنیم؟

برای شکایت از آموزشگاه ها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

راهنمای شکایت از آموزشگاه ها در منوی سایت بخش راهنما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *