بهترین مسکن تتو چیست

مشکل درد تاتو را با استفاده از مسکن‌ها رفع کنید

هرچند که با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از جدیدترین ابزارها، دیگر تاتو مانند گذشته دردناک نیست، اما همچنان بسیاری از افراد نگران درد تاتو هستند. اگر نمی‌توانید درد تاتو را تحمل کنید، می‌توانید از انواع مسکن‌ها برای کاهش درد استفاده کنید تا در مراحل انجام تاتو دچار مشکل نشوید. مسکن‌ها می‌توانند درد تاتو را به‌خوبی کاهش بدهند. برای آشنایی با انواع مسکن برای تاتو با ما در این مطلب همراه باشید.

بهترین مسکن‌ها برای تاتو

بهترین مسکن‌ها برای تاتو

برخلاف آنچه تصور می‌شود، بیشتر مسکن‌های تاثیری بر روی تاتو ندارند و تنها درد را کاهش می‌دهند. افرادی که دوره‌های آموزش آرایش دائم را گذرانده باشند، می‌دانند که مسکن‌های مناسب کیفیت تاتو را کاهش نمی‌دهد و باعث تغییر رنگ تاتو نمی‌شوند. در ادامه برترین مسکن‌های مناسب برای تاتو را باهم بررسی می‌کنیم.

پماد ضددرد Super Numb

یکی از بهترین مسکن‌هایی که می‌توان برای تاتو استفاده کرد، پماد ضددرد Super Numb است. این پماد را باید قبل از انجام مراحل تاتو بر روی پوست بدن و نواحی مورد نظر قرار داد. پماد ضددرد Super Numb یک محصول آمریکایی است که در ساخت آن از ۵% لیدوکائین استفاده می‌شود. برای استفاده از این پماد باید محل مورد نظر را به‌خوبی تمیز و چربی‌زدایی کنید. بعد از چربی‌زدایی لازم است که یک لایه قوی از پماد را بر روی محل مورد نظر قرار دهید. پس از حدود ۳۰ دقیقه این پماد عمل می‌کند و تا حدود  ساعت نیز تاثیرات خود را حفظ می‌کند.

پماد بی‌حس‌کننده DR NUMB؛ یک مسکن عالی برای تاتو

یکی دیگر از بهترین مسکن‌ها برای تاتو، پماد بی‌حس‌کننده DR NUMB است. در ساخت این پماد از ۶ درصد  لیدوکائین و ۴ درصد پریلوکائین استفاده شده است که به‌خوبی درد را کاهش می‌دهند. پماد بی‌حس‌کننده DR NUMB را اگر به مدت ۱ ساعت بر روی پوست خود قرار دهید، حداقل ۳ ساعت درد تاتو را احساس نخواهید کرد. نکته بسیار مهم درباره استفاده از این پماد این است که نباید هرگز این پماد را بروی زخم‌های پوست قرار داد. در واقع اگر خراشی بر روی پوست شما وجود دارد، هرگز نباید این پماد را بر روی پوست خود قرار دهید.

پماد بی‌حس‌کننده درد تتو

پماد بی‌حس‌کننده TKTX

اگر در یکی از دوره‌های معتبر آموزش تاتو بدن شرکت کنید، قطعا با پماد بی‌حس‌کننده TKTX آشنا خواهید شد. بسیاری از تاتو آرتیست‌های حرفه‌ای پماد بی‌حس‌کننده TKTX را به‌عنوان برترین مسکن برای تاتو می‌شناسند و همواره این محصول را به افراد پیشنهاد می‌دهند. برای استفاده از این پماد باید محل موردنظر را به‌خوبی پاک کنید و سپس یک لایه ۲.۵ میلی‌متری از این پماد را به مدت ۴۰ دقیقه بر روی آن قرار دهید. بسته به شرایط محیط و جنس پوست شما، این پماد ۳ تا ۴.۵ ساعت درد تاتو را از بین می‌برد.

پماد بی‌حس‌کننده Deep Numb؛ یک مسکن قوی برای تاتو

اگر از افراد باتجربه در زمینه تاتو و آرایش دائمی بخواهید که یک مسکن کارآمد را برای تاتو معرفی کنند، قطعا بارها با نام پماد بی‌حس‌کننده Deep Numb روبرو خواهید شد. پماد بی‌حس‌کننده Deep Numb یکی از بهترین مسکن‌های تاتو است که علاوه بر تاتو برای کاهش درد در هنگام اپیلاسیون، لیزر، پیرسینگ و سوراخ کردن پوست استفاده می‌شود. پماد بی‌حس‌کننده Deep Numb توسط یک شرکت چینی تولید می‌شود و قیمت مناسبی در سراسر کشور دارد.

کرم بی‌حس‌کننده  SXYAN

کرم بی‌حس‌کننده SXYAN نه‌تنها برای تاتو، بلکه برای انجام تمام آرایش‌های دردناک از جمله میکروبلیدینگ و پیرسینگ کاربردی است. این کرم بی‌حس‌کننده دارای یک پایه شیمیایی حاوی ۵% لیدوکائین است. برای استفاده از این پماد باید یک لایه ضخیم از این کرم را بر روی ناحیه موردنظر قرار دهید و سپس آن نقطه را با استفاده سلفون بپوشانید. اثرگذاری این پماد حدود ۳ ساعت است. ناگفته نماند که برای استفاده از پماد، نباید هیچ‌گونه زخمی بر روی پوست شما وجود داشته باشد.

رفع درد تتو

به یک تاتو آرتیست حرفه‌ای تبدیل شوید

تاتو و آرایش دائمی از پردرآمدترین حرفه‌های صنعت زیبایی هستند و می‌توانند موفقیت شغلی شما را تضمین کنند. ما در ایران آموزشگاه برترین‌ دوره‌های آرایش دائمی و تاتو را به شما معرفی می‌کنیم تا در یک آموزشگاه تاتو صورت و بدن معتبر این فنون را یاد بگیرید. بنابراین همین‌ حالا می‌توانید برترین دوره‌ها را در وب‌سایت ما پیدا کنید. لازم به ذکر است که تمام دوره‌های معرفی‌شده از سوی ایران آموزشگاه، از معتبرترین و باکیفیت‌ترین دوره‌های آموزشی در سراسر کشور هستند که توسط اساتید باتجربه هدایت می‌شوند.

 

سوالات متداول

آیا مسکن تاتو کیفیت رنگ را کاهش می‌دهد؟

با استفاده از مسکن‌هایی که در این مطلب معرفی کرده‌ایم، به‌هیچ‌وجه کیفیت رنگ تاتو کاهش پیدا نمی‌کند.

چگونه باید از مسکن‌های تاتو استفاده کرد؟

برای استفاده از مسکن‌های تاتو باید محل موردنظر بر روی پوست را به‌خوبی تمیز کرد و سپس مسکن را ۲۰ الی ۴۰ دقیقه بر روی آن ناحیه قرار داد. هرچند که دستور عمل کامل استفاده از مسکن‌‌های تاتو در این مطلب ذکر شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *