دوره آموزش تاتو صورت، آرایش صورت یا تاتو دائم

آموزش تاتو صورت

دوره آموزش تاتو صورت یا تاتو دایم + معرفی آموزشگاه تاتو دائم

امروزه بسیاری از خانم‌ها برای پوشاندن نواقص چهره خود یا زیبایی بیشتر، به انجام آرایش دائم یا روش های مختلف تاتو صورت می‌پردازند. این موضوع به‌قدری پیشرفت داشته است که می‌توان لاین آموزش تاتو صورت را یکی از محبوب‌ترین لاین‌های آموزش آرایشگری در نظر گرفت. امروزه تعداد افراد شرکت‌کننده در این دوره افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد به دنبال این هستند که دوره آموزش را به پایان برسانند و با استفاده از مدرکی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، مشغول به کسب درآمد شوند. آرایش دائم یا تاتو صورت از روش های مختلفی انجام میشود: (برای اطلاع از جزئیات هر دوره روی آن کلیک کنید) شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره تاتو صورت و بهترین آموزشگاه های تاتو صورت را بدست آورید.

سرفصل‌های آموزش آرایش دایم یا تاتو دائم:
سر فصل کلاس :
تکنیک شناخت ابزار و مواد مصرفی
آشنایی با موارد منع تاتو
آشنایی با نسبت طلایی
آشنایی با زوایای صورت
تکنیک طراحی و اندازه گیری
پوست شناسی
عصب شناسی
پیگمنت شناسی
ترکیب رنگ
شناخت خنثی کننده ها
انواع قرینه سازی متناسب با جام چهره
تکنیک رنگ پذیری و عدم تغییر رنگ
کاربرد دستگاه و سوزن ها
شناخت انواع اسپاین ها و خطوط ترنزیشن
اسکین سازی
انواع قاب و سایه
پترن ابرو
میکروپیگمنتیشن
میکرو بلیدینگ شامل: فیبروز، بولد بروز، مجیک بروز، فشن بروز، من بروز، سایکو بروز، نانو بروز، کانتور بروز، پادر بروز، اف  ان بی بروز، فلوفی بروز، بریزی بروز
شیدینگ شامل: میکرو شیدینگ، بولد شیدینگ
میکروساینینگ
میکرو لیفت
لیفت فشن
کانتور چشم و لب
فیبروز تلفیقی
هاشور دخترانه
هایپر رئال
هاشور به روش لیفت
FNBتکنیک
۳D
خط لب
رژلب
آمبره لب
فیکانتور لب
حجیم سازی لب
خط چشم
بن مژه
دکاپاژ
ریموو
شوک وازلین
ساکشن
لیدوکشی
حرکت صحیح دست
آشنایی با لایه‌ های پوست سر
آشنایی با اصول تعیین رنگ
آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن
انواع پیگمنت برای فی اسکالپ و کاربرد هر یک
اصول ارگونومی در فی اسکالپ
مراقبت های پس از فی اسکالپ
نور درمانی پوست

برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید
_

هزینه دوره تاتو صورت، آرایش صورت یا آرایش دائم

دوره آموزش آرایش دائم به ۲۴ ساعت آموزش نیاز دارد و برای شرکت در این دوره به هیچ مدرک و پیش‌نیازی احتیاج نخواهید داشت. کلاس‌های مربوط به آموزش تاتو دائم در سه حالت متفاوت گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند، به‌طوری که در دوره گروهی ۸ تا ۲۰، در دوره نیمه‌خصوصی ۳ تا ۸ و در دوره خصوصی ۱ تا ۳ هنرجو شرکت می‌کنند.

هرگاه کلاس‌ها به حدنصاب تعیین شده برسند، دوره آموزش شروع می‌شود و یک مربی حرفه‌ای و مجرب نکات لازم را تدریس می‌کند. توجه داشته باشید که سرفصل‌های آموزشی در تمام دوره‌ها یکسان است، اما به دلیل تفاوت تعداد افراد شرکت‌کننده، هزینه هر یک از دوره‌ها با دیگری تفاوت دارد. برای مثال دوره خصوصی نسبت به دو کلاس دیگر هزینه بیشتری دارد، زیرا هنرجو می‌تواند طی دوره با مربی تعامل بیشتری برقرار کند.

 

نوع دوره  هزینه دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمی شود – ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۴.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۷.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۳.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۴.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

بهترین آموزشگاه تاتو صورت در تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های آرایش دائم وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های تاتو صورت پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای آرایش دائم تهران و ایران:

وارد مطلب زیر شوید

وارد مطلب زیر شوید

_

مراحل ثبت نام و آموزش دوره آرایش دائم یا تاتو صورت

هنرجو در طی این دوره به مهارت‌های گوناگونی در زمینه میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، فیبروز ابرو، هاشور ابرو، نحوه کار با قلم‌های مخصوص دستگاه‌ها، میزان فشار دست هنگام کار کردن و مواردی این چنینی دست پیدا می‌کند. از آنجایی که امروزه تمام این خدمات مشتری‌های زیاد دارند، می‌توان گفت یک انتخاب درست برای فعالیت شغلی است.

  •  میکروپیگمنتیشن ابرو
  • هاشور ابرو
  • سایه ابرو
  •  میکروشیدینگ ابرو
  •  بن مژه
  • تاتو خط چشم
  • تاتو خط لب
  • تاتو رژ لب

 

مراحل دوره آموزش تاتو صورت

در ابتدای دوره، مربی شما را با تمام شیوه‌های آرایش دائم آشنا می‌کند و توضیحات اصلی را در اختیارتان قرار می‌دهد. از جمله مواردی که در این دوره به آن‌ها اشاره می‌شود، می‌توان آموزش تاتو لب، آموزش تاتو چشم، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، هاشور زدن ابرو، سایه زدن و … را نام برد. هر یک از این زمینه‌های آموزشی، شرایط مخصوص به خود را دارند و شامل سرفصل‌های دیگری می‌شوند.

در تمام این دوره‌ها، شناسایی فرم چهره اهمیت دارد، زیرا شما به‌عنوان فردی که قرار است آرایش دائم انجام دهد، باید توانایی طراحی ابرو، خط چشم و خط لب را داشته باشید. بنابراین مربی به شما نکاتی را می‌گوید که می‌توانید با استفاده از آن‌ها بهترین طراحی را انجام دهید. سپس مربی، ابزار مورد نیاز را نیز به شما معرفی می‌کند. در این دوره شما با دستگاه‌های مخصوص هر یک از خدمات آشنا می‌شوید.

در انجام آرایش تاتو، شیوه بی‌حس کردن موضع موردنظر، میزان فشار دست و نحوه در دست گرفتن دستگاه بسیار اهمیت دارد، پس مربی پس از گفتن نکات این کار را به‌صورت عملی انجام می‌دهد تا شما نیز با چگونگی انجام این کارها آشنا شوید. سپس در پایان دوره که شما آموزش‌ها را به‌صورت کامل پشت سر گذاشتید، مربی از شما می‌خواهد تمام آنچه آموزش ‌دیده‌اید را به‌صورت عملی بر روی یک مدل زنده انجام دهید. این کار برای آن است که شما هم به‌صورت تئوری و هم به‌صورت عملی آموزش ببینید. البته تمام این کارها تحت نظر مربی انجام می‌شود و اگر نکته‌ای وجود داشته باشد، توسط او گوشزد می‌شود تا شما متوجه اشتباه خود شوید.

 

 

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

_

آموزش لوازم مورد نیاز برای کلاس آرایش دایم صورت

لوازم مورد نیاز دوره آموزش تاتو صورت

برای شرکت در دوره آموزش آرایش دائم به لوازم گوناگونی نیاز دارید، زیرا این رشته شامل سرفصل‌های متنوعی می‌شود و هر یک از سرفصل‌ها تجهیزات مخصوص به خود را می‌خواهد. از جمله لوازم موردنیاز برای شرکت در دوره آموزش آرایش دائم می‌توان مواردی چون دستگاه لازم برای میکروبلیدینگ، دستگاه میکروپیگمنتیشن، سوزن‌های متفاوت دستگاه‌ها که سایزهای مختلفی دارند، جوهرهای باکیفیت تاتو، قلم بلید، استریلیزه کننده، کرم‌های بی‌حسی، ماشین تاتو برای سایه زدن و خط کشیدن، ظرف مناسب، کارتریج، دستمال و … را نام برد.

شما می‌توانید تمام این لوازم را به‌صورت یک پک کامل از آموزشگاه آرایش دائم دریافت کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که هزینه این پک به‌صورت جداگانه از هزینه دوره آموزش بررسی و دریافت می‌شود و شما می‌توانید هم در زمان آموزش و هم در زمان فعالیتتان، از این تجهیزات استفاده کنید.

توانایی شما پس از دوره های آموزش آرایش دائم

پس از به پایان رسیدن جلسات آرایش تاتو دائم، هنرجو می‌تواند به‌صورت حرفه‌ای و با تسلط کامل، تکنیک‌هایی چون میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، هاشور، فیبروز، سایه و هر نوع تاتو دائمی را انجام دهد. در نتیجه امکان راه‌اندازی کسب‌وکار نیز فراهم می‌شود و فرد می‌تواند با مدرکی که در اختیارش قرار می‌گیرد، در یک سالن حرفه‌ای و بزرگ مشغول به فعالیت شود.

اعتبار مدرک دوره آموزش آرایش دایم

در انتهای دوره آموزش آرایش دائم، مدرک فنی و حرفه‌ای آرایش دائم در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد. این مدرک اعتبار بالایی دارد و فرد می‌تواند با در دست داشتن آن در سالن‌های حرفه‌ای مشغول به فعالیت شود. البته توجه داشته باشید که این مدرک امکان تاسیس سالن را به شما نمی‌دهد و اگر هدف شما چنین چیزی است، باید در دوره مهارت‌های هفت‌گانه آرایشگری یا دوره آرایش و پیرایش شرکت کنید.

بازار کار دوره آرایش دایم به چه شکل است؟

امروزه خانم‌ها به داشتن چهره زیبا علاقه‌مند هستند و همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد به انجام این خدمات بپردازند. همچنین این دست از اقدامات هرچند وقت یک‌بار نیاز به ترمیم دارند، بنابراین مشتری شما در بازه‌های زمانی متفاوت به شما مراجعه می‌کند تا آرایش دائم خود را ترمیم کند. پس بازار کار این حرفه خوب است و روزبه‌روز با توجه به مد بهتر می‌شود.

آیا امکان شرکت در دوره آموزش برای خانم‌های شاغل نیز وجود دارد؟

بله. کلاس‌ها برای این افراد به‌گونه‌ای برگزار می‌شوند که بتوانند شرکت کنند و لطمه‌ای به شغلشان وارد نشود.

آیا پس از دوره آموزش آرایش دائم می‌توان سریعا به بازار کار وارد شد؟

بله. مواردی که در طی دوره آموزش، به آن‌ها پرداخته می‌شود کامل و جامع است. بنابراین شما می‌توانید با اتمام دوره و دریافت مدرک، سریعا به بازار کار وارد شوید.

 

_

کلاس آرایش دائم در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره آرایش دائم

_
چطور مدرک فنی و حرفه ای تاتو صورت بگیرم؟

شما می‌توانید بعد از گذراندن دوره با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره آرایش دایم نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:

دستگاه میکروپیگمنتیشن- کارتریج- موچین- قلم مو برای خط چشم مویی- کاسه رنگ ابرو- برس رنگ ابرو و….

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱.۵۰۰/۰۰۰ میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش آرایش دایم یا تاتو دائم چقدر است؟

دوره بین ۱۰ تا ۱۴ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از۳.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومن تا ۵.۰۰۰.۰۰۰میلیون تومان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *