کلاس آموزش آنلاین بازیگری؛ کلاس‌های بازیگری سینما و تئاتر با بزرگان سینما

کلاس بازیگری آنلاین

تحقق رویای ایستادن مقابل دوربین با شرکت در کلاس آموزش آنلاین بازیگری

دروان کرونا باعث رشد بی‌سابقه استفاده از پلتفرم‌های آنلاین برای ارائه خدمات آموزشی شد. رواج برگزاری کلاس‌های آنلاین باعث شد تا استودیوهای فیلمسازی، مربیان آموزش تئاتر و سینما و مراکز آموزش مهارت‌های بازیگری نیز از این روش آموزشی استفاده کنند.

اگر در تاثیر این کلاس‌ها شک دارید، کافی است اشاره کنیم که بازیگران بزرگی مانند هلن میرن، از برندگان جایزه اسکار از این روش برای ارائه آموزش‌های خود استفاده می‌کنند. در این مطلب از ایران آموزشگاه با مزایای کلاس بازیگری آنلاین و روش جستجو و انتخاب بهترین مراکز آموزشی که این کلاس‌ها را ارائه می‌دهند، آشنا می‌شویم.

انتخاب کلاس آنلاین بازیگری

چگونه بهترین مرکز آموزشی و کلاس آنلاین بازیگری را انتخاب کنیم؟

انتخاب مرکز برگزار کننده آموزش‌های آنلاین بازیگری بسیار اهمیت دارد. زیرا در صورتی که مرکز آموزشی مناسب و مربیان آموزشی حرفه‌ای را انتخاب کنید، می‌توانید مهارت‌های بازیگری خود را از طریق این دوره‌های مبتنی‌بر وب تقویت کنید. در این روش، فرصت‌های یادگیری تنها یک کلیک با شما فاصله دارند و درصورت نظم کاری، چیزهایی زیادی خواهید آموخت. اما کلاس بازیگری آنلاین را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین آموزشگاه بازیگری باید درباره خود موسسه تحقیق کنید. یک موسسه گمنام، با سابقه اندک و آدرس نامعلوم قطعا نمی‌تواند خدمات آموزشی مناسبی را به شما ارائه دهد؛ حتی اگر تبلیغات آن در اینترنت، گسترده باشد. در زمان تحقیق و جستجو با این موسسات تماس برقرار کنید و در صورت امکان به‌شکل حضوری برای ثبت نام به آن‌ها مراجعه کنید. البته بسیاری از آموزشگاه‌ها امکان ثبت نام آنلاین کلاس بازیگری را نیز ارائه می‌دهند.

اگر دنبال لیست آموزشگاه های حضوری خوب میگردید توی مطلب زیر بهترین کلاس های بازیگری رو معرفی کردیم.

 

روی این مطلب کلیک کن: لیست بهترین کلاس بازیگری کشور

 

 

جدول بهترین کلاس آنلاین بازیگری

نام آموزشگاه آدرس آموزشگاه شماره تماس

آموزشگاه سینمایی عرفان کهن تهران

یوسف آباد ، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ، نبش خیابان یازدهم ، پلاک ۸۸۱۰۱۰۴۰

آموزشگاه بازیگری روزنه تهران

 تهران، میدان ونک ، کوچه ۱۸ گاندی ، پلاک ۱۷ ، طبقه سوم ، واحد ۶ ۰۲۱۸۸۲۰۹۱۳۰

آموزشگاه سینمایی قرمز

   

آموزشگاه بازیگری سی نمایش تهران

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه‌راه پلیس، بن‌بست ساجیان، پلاک ۱، طبقه ۲ ۸۸۴۵۷۷۹۸

آموزشگاه سینمایی جهان نما تهران

تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام، ابتدای خیابان فجر(جم)، پلاک ۱۴، طبقه دوم،  واحد ۵ و ۶ ۸۸۸۱۵۱۷۴

مدرسه فیلمسازی و بازیگری هیلاج تهران

تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوچه مهاجر، پلاک ۲۲ ۰۲۱۸۸۵۱۵۱۱۲

مدرسه آزاد فیلمسازی مسعود کیمیایی

تهران، بلوار اندرزگو، خیابان عبدالهی جنوبی، کوی ارشادی، بن بست مینو، پلاک ۱۵ ۰۲۱۲۲۲۰۰۵۵۶

آموزشگاه سینمایی دارالفنون

تهران، میدان انقلاب، جمالزاده جنوبی، خیابان کلهر، بین نوفلاح و کاوه، پلاک ۴۲ (ساختمان دارالفنون) ۰۲۱۶۶۵۷۳۰۰۰

کانون سینماگران جوان تهران

تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه نهم، پلاک ۴ ۰۲۱۸۸۷۱۴۳۶۳

آموزشگاه بارانا تهران

تهران، خیابان توحید، خیابان فرصت شیرازی نبش اسکندری شمالی، پلاک ۱۵۶ ۰۲۱۶۶۴۳۴۲۳۱

آموزشگاه شیوا آوا تهران

تهران، میدان ۷تیر، ابتدای پل کریم‌خان، خیابان خردمند جنوبی، انتهای کوچه حقانی۵، پلاک ۱۱، واحد ۵ ۸۸۳۲۲۹۷۴

آموزشگاه سینمایی انتخاب نواندیشان

تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، روبروی بانک شهر، پلاک ۳۱۵۹، واحد ۵ ۰۲۱۲۲۷۲۱۹۱۱

 

برخی از نکات مهم دیگر در این زمینه را با هم مرور می‌کنیم:

  • بهترین کلاس بازیگری آنلاین با استفاده از بهترین پلتفرم کلاس آنلاین برگزار می‌شود. بنابراین پیش از ثبت نام در مورد پلتفرم برگزاری کلاس و ویژگی‌ها و امکانات آن سوال بپرسید.
  • بهترین دوره بازیگری آنلاین توسط بهترین مربیان آموزشی با مدارک تخصصی و تجربه آموزشی بسیار برگزار می‌شود.
  • به نوع، عنوان و محتوای دوره دقت کنید. در حال حاضر دوره‌های بازیگری در زمینه‌های مختلفی از صداپیشگی، بازیگری تئاتر، بازیگری سینما و تلویزیون و حتی زمینه‌هایی مانند فیلمنامه‌نویسی، گریم و کارگردانی برگزار می‌شوند
  • حتما درباره هزینه کلاس آنلاین تحقیق کنید و ببینید آیا تعداد و طول جلسات، خدمات و محتوای آموزشی و شهرت آموزشی مربی با این هزینه خوانایی دارد یا نه

 

کلاس بازیگری آنلاین خوبه

چرا کلاس بازیگری آنلاین را انتخاب کنیم؟

کلاس‌های آنلاین بازیگری یک روش عالی برای استعدادیابی، شروع بازیگری و دریافت خدمات آموزش بازیگری در تئاتر، سینما و تلویزیون از راه دور هستند. این کلاس‌ها به شما می‌کنند بدون محدودیت جغرافیایی مقابل بعضی از برترین استادان این حوزه حاضر شوید و شانس موفقیت و حضور در حرفه بازیگری را برای خود افزایش دهید. در ادامه با برخی از مزایای حضور در این کلاس‌ها آشنا می‌شویم.

اگر مشتاق دانستن هستید این مطلب را نیز کلیک کرده و مطالعه کنید:

راهنمای شروع بازیگری

 

اثربخشی کلاس بازیگری آنلاین

بازیگری در مقابل دوربین وب کم رایانه و لپ‌تاپ و یا حتی موبایل، تفاوت چندانی با تست بازیگری مقابل یک دوربین حرفه‌ای ندارد. می‌توانید از زبان بدن خود استفاده کنید و توانایی‌هایی خود را به معرض نمایش بگذارید یا توسعه دهید.

امکان افزایش ارتباطات با هنرجویان دیگر

در روش آموزش مجازی بازیگری شما فرصت ارتباط با هنرجویان دیگر بازیگری را خواهید داشت. بسیاری از پلتفرم‌های کلاس آنلاین، امکانات مختلفی را در این زمینه در اختیار شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها قرار می‌دهند. شما می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید، پیام‌های متنی ارسال کنید و از تجربیات آن‌ها بهره بگیرید.

انعطاف‌پذیری زمانی

بسیاری از علاقمندان بازیگری تنها به‌خاطر کمبود زمان در برنامه کاری روزانه و هفتگی نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند. این درحالی است که کلاس‌های آنلاین از جدول زمانی متنوع و انعطاف‌پذیر برخوردار هستند. بنابراین این افراد نیز از فرصت توسعه مهارت‌های بازیگری خود برخوردار می‌شوند. همچنین با شرکت در این کلاس‌ها عدم نیاز به رفت‌وآمد تا مراکز آموزشیی، در زمان خود صرفه‌جوبی می‌کنید.

کاهش اضطراب

قدم گذاشتن روی صحنه یا حضور در یک استودیو برای بسیاری از مبتدیان کاری دشوار است و در این مواقع دچار استرس و اضطراب شدید می‌شوند. حضور در کلاس آنلاین بازیگری به شما این امکان را می‌دهد که بدون احساس ترس و اضطراب، تکنیک‌های بازیگری را بیاموزید و اندک اندک اعتماد به نفس خود را برای بازیگری مقابل دوربین و در حضور دیگران افزایش دهید.

بازخورد فوری دریافت کنید

بسیاری از کلاس‌های آنلاین بازیگری شامل اجرای زنده از طریق وب کم هستند. ارتباط آنلاین به مربیان و هم‌دوره‌ای‌های شما اجازه می‌دهد تا بازخوردهایی سازنده را در مورد شیوه بازیگری یا پیشرفت شما ارائه دهند. این نظرات به شما کمک می‌کند تا بتوانید مهارت‌های خود را ارتقا دهید، از ایده‌های جدید استفاده کنید و ایده‌های خلاقانه خود را در معرض قضاوت دیگران قرار دهید.

کلاس آموزش آنلاین بازیگری

نکات شرکت در کلاس بازیگری آنلاین

شرکت در کلاس آنلاین بازیگری روشی عالی برای آشنایی مقدماتی و پیشرفته با مهارت‌های بازیگری است. یکی از محبوب‌ترین دوره‌های در این روش آموزش، دوره آنلاین بازیگری مقدماتی به‌شمار می‌آید و شما می‌توانید در این دوره با تمامی مفاهیم مقدماتی در زمینه‌های تئاتر، سینما و تلویزیون آشنا شوید. اما چگونه برای برای حضور در این کلاس‌ها آماده شویم تا بهترین نتایج را دریافت کنیم

 در ادامه برخی از نکات لازم را در این زمینه با هم مرور می‌کنیم:

  • یک مکان آرام و مناسب پیدا کنید: قرار نیست اتاق خود را به یک صحنه تئاتر یا استودیو فیلمسازی تبدیل کنید اما باید بتوانید فضا را نیز برای تحرکات لازم آماده کنید و دیوار پس‌زمینه شما چندان شلوغ نباشد.
  • اتصال دستگاه به اینترنت را بررسی کنید: برای تجربه یک کلاس آنلاین قطعا باید از اینترنت با سرعت مناسب برخوردار باشید و قبل از شرکت در کلاس، آن را بررسی کنید.
  • کیفیت صدای دستگاه را چک کنید: باید بتوانید صدای مناسب را دریافت و ارسال کنید تا از محتوای آموزشی بهره بگیرید و بهترین ارائه را داشته باشید.
  • از یک نورپردازی مناسب استفاده کنید: روی چهره یا پس‌زمینه شما نباید سایه‌های عجیب و غریب ایجاد شود و باید اجزای چهره شما به‌خوبی دیده شود.
  • سوالات خود را یادداشت کنید: در طول جلسه آنلاین بازیگری حتما سوالات خود را یادداشت کنید و در انتهای آن‌ها را بپرسید تا نقاط مبهم برای شما روشن شود.

شرکت در تست بازیگری آنلاین

شرکت در تست بازیگری آنلاین

یکی از مزایای دریافت خدمات آموزشی آنلاین، امکان برگزاری تست بازیگری آنلاین است. امروزه بسیاری از مراکز آموزش بازیگری، پیش از ثبت نام، تست بازیگری آنلاین رایگان را نیز ارائه می‌دهند. این تست‌ها به علاقمندان کمک می‌کنند که بدانند آیا برای حرفه بازیگری از استعداد کافی برخوردار هستند یا نه.

تست‌ بازیگری آنلاین همچنین به شما نشان می‌دهد که آیا موسسه آموزشی مورد نظر از سطح مورد نظر شما برخوردار است یا نه. کودکان نیز می‌توانند با شرکت در این تست‌ها استعداد و هنر بازیگری خود را محک بزنند و حتی در برخی پروژه‌های سینمایی جذب شوند.

اگر میخاهید اطلاعات بیشتری درباره تست بازیگری بدست بیارید حتما این مطلب رو بخونید: تست بازیگری

 

 

پیدا کردن یک آموزشگاه آنلاین بازیگری خوب

انتخاب بهترین آموزشگاه مجازی بازیگری در ایران آموزشگاه

امروزه بسیاری از آموزشگاه‌های سینما و تئاتر، برخی از دوره‌های آموزشی و تست‌های بازیگری خود را به‌شکل آنلاین برگزار می‌کنند. اما انتخاب بهترین آموزشگاه برگزارکننده این کلاس‌ها، دوره‌ها و تست‌های آنلاین در میان هیاهوی تبلیغات اینترنتی کاری دشوار است.

ما در ایران آموزشگاه این کار را با فهرست کردن بهترین آموزشگاه‌های برگزارکننده کلاس و تست بازیگری آنلاین آسان کرده‌ایم. برای بررسی و انتخاب این آموزشگاه‌ها کافی است در این صفحه وارد صفحه هر آموزشگاه شوید و مشخصات و امکانات آن‌ها و نیز انواع دوره‌ها و تست‌های بازیگری آنلاین را بررسی کنید. در مرحله بعد می‌توانید با این آموزشگاه‌ها تماس برقرار کرده و برای ثبت نام در دوره‌ها و تست‌ها اقدام کنید.

سوالات متداول

کلاس آنلاین بازیگری چگونه برگزار میشود؟

کلاس بصورت مجازی یا پکیج آموزشی است.

دوره آموزش آنلاین بازیگری خوب است؟

برای افرادی که امکان شرکت در کلاس حضوری را ندارند بسیار مناسب است.

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *