بهترین آموزشگاه سینمایی و بازیگری کشور – کلاس آموزش بازیگری 🎬

وبسایت ایران آموزشگاه

بهترین آموزشگاه های سینمایی تهران و ایران 🎬

توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

بهترین کلاس بازیگری و آموزشگاه بازیگری تهران و ایران کجاست؟

یکی از دغدغه های اصلی علاقمندان به عرصه بازیگری و سینما یافتن یک مرکز آموزش هنرهای سینمایی خوب برای آموزش بازیگری است. در این مطلب به شما مراکز معتبر آموزش بازیگری را معرفی میکنیم. این آموزشگاه های بازیگری هر کدام شرایط و دوره های آموزشی ویژه خود را دارند. آکادمی های سینمایی معرفی شده جزو منتخبین و بهترین آموزشگاه های سینمایی ایران از نگاه ایران آموزشگاه می‌باشند و از جنبه های تبلیغاتی بدور بوده و با تحقیق و نظر سنجی از هنرجویان و مشاهده امکانات آموزشی آموزشگاه ها و نیز گفتگو حضوری با مدیران این مراکز بزرگ انتخاب شده اند.

از فاکتورهای دیگر یک کلاس بازیگری میتوان به کیفیت و خدمات آموزشی مناسب، صداقت و سلامت در آموزش، کیفیت اساتید و هزینه دوره های این موسسات اشاره کرد. در ادامه به معرفی بهترین آموزشگاه های سینمایی ایرانقیمت جدید دوره های سینمایی در سال ۱۴۰۰مدت و نوع دوره های آموزشی بازیگری، کارگردانی و دیگر دوره های سینمایی اشاره خواهیم نمود.

با افزایش اشتیاق علاقمندان در رشته های هنری و سینمایی تعداد آموزشگاه های سینمایی و هنرهای نمایشی هم زیاد شده است و آموزشگاه های سینمایی بسیاری در سطح تهران و کشور مشغول فعالیت و آموزش هنرآموزان می‌باشند که هر کدام ویژگی ها و خصوصیات برجسته ای در آموزش دارند و توسط اساتید سرشناس در هر رشته در حال آموزش می‌باشند.

آموزشگاه های سینمایی در رشته های مختلف مشغول به آموزش هنرآموزان در قالب کلاسهای آموزشی، کارگاه ها و یا ورکشاپ های آموزشی در رشته های مختلفی چون بازیگری حرفه ای سینما و تئاتر، کارگردانی و فیلمسازی، صدابرداری و دوبله (صداپیشگی)، عکاسی و فیلمبرداری و تدوین، گریم و چهره پردازی، نمایشنامه و فیلمنامه نویسی، موسیقی فیلم، انیمیشن و جلوه های ویژه و دیگر رشته های سینمایی می‌باشند که هر یک از این رشته ها بصورت تخصصی دارای زیر مجموعه های تخصصی خود می‌باشند.

انتخاب یک آموزشگاه مناسب و با کیفیت در بین تعداد بیشمار آموزشگاه های موجود ممکن است هنرجویان را دچار سر‌‌در‌‌گمی کند، ایران آموزشگاه در این مطلب قصد دارد تعدادی از معروف‌ترین و مطرح‌ترین آموزشگاه های سینمایی را همراه با خدمات، دوره های آموزشی و هزینه آنها معرفی کند تا هنرآموزان نسبت به نیاز خود آموزشگاه مناسب را انتخاب کنند.

پاسخ به سوالات پرتکرار:

 • هزینه کلاس بازیگری چقدر است؟ اول کلاس کارگردانی شرکت کنم بعد کلاس بازیگری؟ تست بازیگری کجا بدهیم؟ مدت دوره کلاس بازیگری چقدر است؟ ثبت نام در دوره ها سینمایی چطور است؟ « کلیک کنید»

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

چطور بازیگری رو شروع کنم؟

rahnamaye bazigari iranamozeshgah

چطور بازیگری یاد بگیرم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

کلاس بازیگری کودک کجا برم؟

goyandegi iranamozeshgah

کلاس گویندگی کجا برم؟

بهترین کلاس بازیگری، تئاتر و کارگردانی تهران و ایران

_
_

آموزشگاه بازیگری و تئاتر سمندریان

_

آموزشگاه سمندریان - ایران آموزشگاه

آموزشگاه سینمایی سمندریان در شریعتی قرار دارد و با مدیریت مرحوم استاد محمد سمندریان اداره میشد می‌باشد. بی شک نام استاد محمود سمندریان خود گویای اعتبار این آموزشگاه بازیگری می‌باشد. کلاس های بازیگری سمندریان در غیاب مرحوم استاد سمندریان با مدیریت هما روستا همسرشان برگزار میشد.

تعداد قابل توجهی از بازیگران مطرح مانند محمدرضا فروتن، حامد بهداد، مرجان شیرمحمدی، امیر جعفری و… خود را از شاگردان زنده‌یاد سمندریان می‌دانند. بعد از درگذشت این هنرمند، آموزشگاه این استاد با مدیریت هما روستا همسر او، فعالیت خود را ادامه داد و در حال حاضر احمد ساعتچیان فن بیان، حسین کیانی تحلیل نمایشنامه، محمودرضا رحیمی بازیگری، محمدعلی سجادی شناخت سینما، پانته‌آ پناهی‌ها بدن بداهه، اصغر دشتی کارگاه تئاتر را در این آموزشگاه تدریس می‌کنند. (طبق آخرین اطلاعات)

هزینه کلاس بازیگری و دوره ها

اطلاعاتی در مورد هزینه و شهریه کلاس‌های بازیگری سمندریان در دسترس نیست. هنرجویان در دو ترم پنج ماهه (اردیبهشت و آبان تاریخ ثبتنام) وارد کلاس‌ها می‌شوند. برای ورود ابتدا با آنان مصاحبه‌ای انجام شده و تست سطح عملی و علمی بازیگری انجام میگیرد. کلاس‌ها به مدت چهار روز در هفته و هر جلسه سه ساعت برگزار می‌شود.

_

آموزشگاه سینمایی و فیلمسازی هنر و سینما

_

آموزشگاه بازیگری هنر و سینما در پارک وی قرار دارد و فعالیت درخشانی در امر آموزش و برگزاری دوره های مختلف بازیگری کودک و بزرگسال و دیگر رشته های سینمایی با حضور اساتید برجسته و درجه یک سینما چون دکتر محمد صادقی ، محمد حسین لطیفی ، داریوش موحد ، مسعود آب پرور ، خانم مهدیه اعرابی و مهدی ارجمند دارد. آموزشگاه دارای محیطی با کیفیت و مجهز بوده و مجموعه کاملا مقید به امور اخلاقی و با سلامت کامل مشغول به برگزاری دوره‌های سینمایی بصورت تخصصی است. آموزشگاه هنروسینما حضور اساتیدی چون بهروز افخمی و سیروس الوند و … را نیز در رزومه کاری خود داشته است.

” آموزش اصولی و صحیح هدف اصلی ماست “

بی شک میتوان کلاس‌های آموزشی هنر و سینما را جزو برترین و اصولی ترین آموزش دهندگان هنرهای سینمایی در تهران بویژه آموزش بازیگری کودک و نوجوان دانست. شعار و هدف آموزشگاه “یادگیری اصولی و درست” دوره های آموزشی با حضور و مباشرت اساتید در تمام جلسات می‌باشد که به حق بخوبی از عهده این امر برآمده و تمام اصول یادگیری را با تمام توان توسط اساتید برجسته کشوری آموزش میدهند. آموزشگاه تاکید زیادی بر آموزش اصولی توسط اساتید ذکر شده دارد و شرط آموزش‌ها را مباشرت و مشارکت حضوری خود اساتید در تمامی جلسات دانسته که جزو نکات برجسته و طلایی آموزشگاه محسوب میشود. (اساتید نام برده شده تمامی کلاس ها را تا انتها خودشان آموزش میدهند)

از جمله خدمات دیگر آموزشگاه بازیگری هنر و سینمای تولیدات دائمی فیلم های کوتاه است که بررسی تولیدات و اکران آن و جلسات نقد و بررسی سینمایی با حضور بهترین کارشناسان و منتقدان سینما و تلویزیون نام برد.

آموزش‌ها: دوره بازیگری تخصصی کودک و نوجوان، بازیگری بزرگسال، دوره کارگردانی، دوره فیلمنامه نویسی، دوره کارگاه تئاتر همراه با مشاوره رایگان و ارائه گواهینامه پایان دوره از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت میپذیرد.

دوره تخصصی بازیگری کودک و نوجوان

هنر و سینما تنها برگزار کننده کلاس‌های تخصصی آموزش بازیگری به کودکان با حضور والدین می‌باشد. از ویژگی های برجسته دوره های کودک مجموعه آموزش های تضمینی رفع هرگونه ضعف و مشکلات شخصیتی در فضای سایکو درام و تئاتر درمانیبرطرف شدن مشکلات گفتاریمشکلات شل زبانیکند زبانیلکنت زبانبالا بردن اعتماد بنفس و رفع خجالت و  … میباشد. بازیگری کودک ما یک دوره ی روانشناسیست.

هزینه کلاس بازیگری و دوره های آموزشی

توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

برگزاری دوره های آموزشی از چهارشنبه تا جمعه می‌باشد و هزینه دوره ها معادل ۸۵۰۰۰۰۰ تومان است. دوره های کودک از ۴ تا ۸ سال و نوجوان از ۸ تا ۱۵ سال و در ۴ ترم ۳ ماهه با هزینه هر ترم ۲.۰۰۰.۰۰۰ هزار تومان میباشد. معرفی خوابگاه برای شهرستانی ها و برگزاری کلاس های آخر هفته برای شاغلین و شهرستانی ها). مشاوره و تعیین وقت ثبتنام: ۰۹۱۲۲۱۱۱۱۰۴

_

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

_

آموزشگاه بازیگری پانیذکلاس بازیگری کودک و نوجوان پانیذ یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های بازیگری حرفه ای در شرق تهران میباشد که بصورت کاملا تخصصی به آموزش بازیگری کودک میپردازد. آموزشگاه دارای کیفیت آموزشی بالایی بوده و جزو بهترین کلاس بازیگری تهران محسوب شده و فارغ الاتحصیلان آن در اکثر پروژه های کودک خوش درخشیده اند. از آن جمله میتوان به بازیگرانی چون:

پانیذ اسماعیلی، مهدی قربانی، غزل جافریف باران خوش بین، متین مصطفوی، ترنم کاظمی، آرمین ترکمندی، ایمان مادانی، امیر علی محمدی، فرزان جلالی، محمد شاکری، مه گل و نازگل فرنقی، سامیار محمدی، بهار صابری، باران صابری، رادمهر رزمجوی، زینب فلاحت پیشه، همراز اکبری، آرمین جداخانی و دیگر بازیگران سرشناس کودک و نوجوان.

آموزشگاه سینمایی پانیذ این افتخار را دارد تا با برگزاری سالیانه دو جشنواره بزرگ، چهار جشنواره مونولوگ و یک جشنواره فیلم، آموزش و تربیت بیش از ۹۰٪ سوپر استارهای کودک و نوجوان سینما، تئاتر و تلویزیون را به صورت حرفه ای داشته و در آینده درخشان هنر این مرز و بوم با وجود این نخبگان سهیم باشد.

هدف آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ صرفا هنرمند پروری نیست، بلکه آموزش در راستای سلامت روانی کودکان و نوجوانان و افزایش قدرت ارتباط موثر در کودکان و پرورش اعتماد به نفس میباشد. کودکان می آموزند که چگونه از راه کلام، حالات صورت و بازی، عمیق ترین احساسات خود را بروز دهند و ناب ترین مفاهیم را منتقل سازند.

دوره خردسال دوره دبستان دوره نوجوان دوره جوان
۴ تا ۷ سال ۷ تا ۹ سال و ۹ تا ۱۱ سال ۱۱ تا ۱۵ سال ۱۶ تا ۲۰ سال و ۲۰ تا ۲۴ سال

مشاوره و تعیین وقت ثبتنام: ۰۲۱۷۷۰۵۲۶۳۳ هزینه و دوره های سینمایی توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

دوره های آموزشی در ۳ ترم سه ماهه ۲ روز در هفته (یا ۱ روز در هفته و ۶ ماهه) و یا آموزش آنلاین با اعطای ۳ مدرک مقدماتی، مبانی و تکمیلی برای سنین ۴ تا ۲۴ سال میباشد. هزینه کلاس ها یک میلیون و نه صد و پنجاه هزار تومان بوده و امکان اقساط آن هم وجود دارد که برای اطلاع دقیق از تقسیم بندی دوره ها و نوع اقساط وارد لینک زیر شده و بصور کامل مطالعه کنید.

_

آموزشگاه بازیگری داریوش ارجمند

_

آموزشگاه بازیگری هنر ارجمند یا کلاس بازیگری داریوش ارجمند در محدوده محله شریعتی قرار دارد و با مدیریت استاد داریوش ارجمند و استاد حسن خلیلی فر در سال ۱۳۷۵ شروع به فعالیت نموده است.

کلاس بازیگری داریوش ارجمند بعنوان “مدرسه عالی بازیگری” در معاونت سینمایی حوزه هنری با مدیریت استاد داریوش ارجمند و با مسئولیت آموزشی جناب آقای حسن خلیلی فر تاسیس شد؛ و پس از ده سال فعالیت در سال ۱۳۸۵ به زیر مجموعه آموزش های آزاد “دانشگاه سوره” انتقال یافت و سرانجام در سال ۱۳۸۹ با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای به عنوان آموزشگاهی مجزا و مستقل به کار خود ادامه داد.

هنرجویان زیادی در رشته ها و دوره های مختلف کلاس های آموزشگاه داریوش ارجمند به کسب علم و معرفت پرداخته‌اند که اکنون در عرصه های مختلف مشغول به فعالیت هستند.

معرفی اساتید آموزشگاه سینمایی داریوش ارجمند

آموزشگاه بازیگری هنر ارجمند در طول سالیان فعالیت خود مفتخر به همکاری با اساتید سرشناسی بوده که خالصانه علم و هنر خود را در اختیار هنرآموزان مشتاقان قرارداده اند که میتوان به اساتیدی چون داریوش ارجمند، علی ژکان، مرحوم نادر ابراهیمی، مرحوم رضا سیدحسینی، دکتر محمود کریمی حکاک، اصغر همت، پرویز پورحسینی، افسر اسدی، انوشیروان ارجمند، حسن خلیلی فر، عطاء الله کوپال، مرحوم فواد نجف زاده، مرحوم علیرضا احمدزاده، سعید پوراسماعیلی، میکائیل شهرستانی، محمدرضا دلپاک، محمد چرمشیر، جابر قاسمعلی، فریدون فرهودی، امیر پوریا، حسین معززی نیا، مرحوم حمید حمزه، نوید فرح مرزی، حامد نصرآبادیان، سهراب میرسپاسی، عادل تربتی و دیگر اساتید سرشناس اشاره نمود.

دوره های آموزشی در آموزشگاه سینمایی استاد ارجمند

 • کلاس های بازیگری
 • کلاس های کارگردانی
 • کلاس های فیلمنامه نویسی
 • کلاس های کارگاه تخصصی تحلیل فیلم
 • کلاس های نور و تصویر برداری
 • کلاس های عکاسی
 • کلاس های تدوین
 • کلاس های گریم

دانش آموختگان برتر بازیگری آموزشگاه هنر ارجمند

امیر آقایی، گلاره عباسی، آرزو نبوت، مجتبی پیر زاده، اکبر ملایی، شادی اسد پور، مهیا دهقانی، ریحانه پارسا، رضا فوادی، پدرام زنجانی، آرزو آفری، علی عبادت طلب، مسعود ترابی، شایان طهماسب پور، آیه قبادیان، رضا کشاورز و … بالغ بر دویست فارغ التحصیل که هم اکنون در رشته های مختلف مشغول به فعالیت در سینما و تئاتر می‌باشند.

هزینه کلاس بازیگری و کارگردانی و دوره های آموزشی

توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

دوره ی بازیگری سینما و تئاتر در یک دوره نه ماهه و ۱۰ ساعت در هفته در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار میگردد ( ۳ ترم ۳ ماهه مقدماتی، میانی و پیشرفته) و شهریه دوره بازیگری (تماس بگیرید) … هزار تومان می‌باشد که بصورت اقساط همراه با چک نیز دریافت می شود. در دوره پیشرفته هنرجو با کمک آموزشگاه به اجرای یک تئاتر حرفه ای میپردازد.

_

مدرسه آزاد فیلمسازی مسعود کیمیایی

 

_

“مدرسه کارگاه آزاد فیلم” کلاس بازیگری مسعود کیمیایی با مدیریت آقای مسعود کیمیایی، یک مدرسه آزاد فیلمسازی است که زمینه گرد هم آمدن علاقمندان به کارها و علاقه مندان به شیوه آموزش وی را فراهم آورده است. اغلب اساتید این موسسه از چهره‌های مطرح سینما و تئاتر هستند.

دوره های آموزشی در آموزشگاه سینمایی استاد ارجمند

 • کلاس های بازیگریدوره آموزش عکاسی و فیلمبرداری
 • دوره آموزش فیلم نوشت
 • دوره آموزش فیلمسازی
 • دوره آموزش تدوین

هنرجویان مطرح آموزشگاه: میلاد کی مرام، شبنم درویشی، پردیس پورعابدینی و … .

دوره ها و هزینه کلاس ها

توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

دوره های آموزشی شامل سه دوره مقدماتی – میانی – تکمیلی میباشد.

_

آموزشگاه سینمایی کارنامه شیراز

_

آموزشگاه سینمایی کارنامه شیراز

آموزشگاه سینمایی کارنامه شیراز با مدیریت سرکار خانم نگین امین‌زاده و با همکاری آموزشگاه کارنامه تهران، برگزار کننده دوره های آموزش بازیگری و دوره های سینمایی در شهر شیراز استان فارس است. مجموعه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و بصورت مجاز و مشغول به فعالیت میباشد.

در مدرسه سینمایی کارنامه شیراز کلاس‌ها و کارگاه‌هایی با کیفیت بالا با حضور شاخص‌ترین نویسنده‌ها، منتقدان و فعالان حرفه‌ای فرهنگ و هنر ایرانی برگزار می‌شود. کلاس‌های مختلف، از کارگاه‌های خلاق گرفته تا کلاس‌های فوق تخصصی، همه در جهت دستیابی جوانان ایرانی به دانش و تخصص فرهنگی و هنری است.

دوره های آموزشی

 • دیالوگ نویسی
 • شناخت سینما و درک فیلم
 • فیلمنامه نویسی مقدماتی
 • سینماتوگرافی
 • مستند سازی
 • گویندگی و فن بیان
 • طراحی و صداگذاری فیلم
 • ساخت فیلم های تبلیغاتی (مقدماتی و پیشرفته)
 • کارگردانی (از ایده تا اجرا)
 • بازیگری در آیینه طبیعت
 • بازیگری کودک و نوجوان
 • فیلم کوتاه
 • کاربرد عمومی زبان صورت و بدن
 • سینمای اکسپریمنتال
 • نویسندگی خلاق
 • صدا در سینما
 • تدوین
 • فیلمبرداری
 • اصول و مبانی کارگردانی سینما
 • کارگاه ساخت فیلم کوتاه
 • عکاسی
 • بازیگری حرفه ای
 • بازیگری مقدماتی
 • فیلمنامه نویسی

آدرس اینستاگرام: karnameh-shiraz

_

آموزشگاه بازیگری امین تارخ

_

کارگاه آزاد بازیگری یا کلاس بازیگری امین تارخ اولین مدرسه بازیگری و آموزشگاه بازیگری در تهران در محله یوسف آباد در سال ۱۳۷۳ با مدیریت استاد امین تارخ تأسیس شد که یکی از اولین مؤسسات آموزش بازیگری سینما و از بهترین آموزشگاه های سینمایی تهران در ایران محسوب می‌شود. از فارغ التحصیلان این موسسه که وارد عرصه‌های بازیگری شده‌اند می‌توان افراد ذیل را نام برد: حبیب رضایی، مهتاب کرامتی، ترانه علیدوستی، شهاب کسرایی، پوریا پورسرخ، مریم بوبانی، بیتا بادران، غزل صارمی، مجید مشیری، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، شبنم مقدمی، شهرام قاعدی، بیتا سحرخیز، شهناز شهبازی، مینا احمدوند، پاشا رستمی، فرانک حیدریان و … .

شهریه کلاس بازیگری و دوره های آموزشی

توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

آموزشگاه کلاس های بازیگری را در ۲ دوره ۹ ماهه در مهر ماه جذب میشوند که هر دوره شامل یک دوره ۹ ماهه آموزشی در دروس مختلف میباشد.

دوره ها در یک دوره ویژه نوجوانان از ۱۱ تا ۱۷ سال در ۱۰ جلسه ۳ ساعته بصورت کارگاهی انجام میشود و یک دوره بزرگسالان نیز برای ۱۸ سال به بالا برگزار میشود.

_

موسسه فرهنگی و هنری کارنامه

_

موسسه فرهنگی هنری کارنامه یکی از آموزشگاه های برتر سینمایی و بازیگری ایران است با مدیریت سرکار خانم نگار اسکندرفر می باشد. مدیریت آموزشی مجموعه نیز با حسن فتحی کارگردان مطرح سینما است. این موسسه تنها مجموعه آموزشی عضو در اتحادیه مدارس سینمایی اوراسیا از کشور ایران است. کارنامه یکی از فعال‌ترین موسسات آموزشی است که در زمینه‌های مختلفی هنرجو می‌پذیرد. و بزرگانی چون عباس کیارستمی و اصغر فرهادی سالهای گذشته در کارنامه حضور داشته و کارگاه های آموزشی در این مجموعه برگزار کردند.

دوره های آموزشی بازیگری کارنامه

 • بازیگری مقدماتی و حرفه ای
 • فیلمنامه نویسی مقدماتی و پیشرفته: شادمهر راستین
 •  کارگردانی سینما مقدماتی و پیشرفته: شهرام مکری
 • کارگاه آموزش عرضه و پخش جهانی فیلم : محمد اطبایی
 • بازیگری در قاب دوربین: مازیار میری
 • کاربرد زبان صورت و بدن در بازیگری: محسن عبدالهیان
 • نوشتن: سروش صحت
 • نقش آفرینی به زبان انگلیسی: هدا پرواس
 • شناخت سینما: سعید قطبی زاده
 • شخصیت شناسی در نمایش از منظر مکاتب روانشناسی: حسن فتحی
 • فیلمسازی با امکانات موجود: حمید جبلی
 • صدا، بیان، سخنوری: آرش آبسالان
 • برنامه ریزی تولید فیلم و اجرای: مصطفی احمدی
 • کارگردانی فیلم: بازنگری در عناصر سینما از ایده تا اجرا: مجید برزگر
 • فیلم نامه نویسی – فیلم بلند : فرهاد توحیدی
 • آموزش فیلم برداری سینما : هومن بهمنش
 • سینماتوگرافی: علی برازنده
 • صدا در سینما: محمدرضا دلپاک
 • ۱۰۰۰ صفحه بازیگری: امیر شریفی

قیمت کلاس بازیگری و دوره های آموزشی

هزینه و دوره های آموزشی آموزشگاه کارنامه توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

توضیحات : سن متقاضی در بازیگری حرفه ای ۲۰ تا ۳۵ سال میباشد و بالای ۳۵ سال کلای بازیگری جداگانه دارند. توجه داشته باشید که پذیرش هنرجو در مجموعه با آزمون ورودی انجام شده و شرط سنی برای دوره هایی چون آموزش بازیگری مقدماتی و حرفه ای از سن ۲۰ سال تا ۳۵ سال انجام می شود، اما سایر کلاس های این موسسه مانند کارگردانی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی و … شرط سنی ندارد.

_

آموزشگاه بازیگری هشت میلیمتری

_

آموزشگاه بازیگری ۸ میلی‌متریآموزشگاه بازیگری ۸ میلی‌متری یا کلاس بازیگری هومن سیدی در محله ظفر با مدیریت هومن سیدی، بازیگر و کارگردان کشورمان و به یاد استاد عباس کیارستمی کارگردان و نویسنده فرهیخته کشورمان راه اندازی شد. شاید این آموزشگاه به اندازه نام‌های بزرگ این عرصه سابقه فعالیت نداشته است اما در چند سال فعالیت خود هنرمندان متعددی به سینما و تلویزیون معرفی کرده است. مجموعه هشت میلیمتری با حمایت از هنرجویان مستعد خود سعی در ورود آنها به عرصه بازیگری دارد که در این راستا در سینمای خانگی با سریال قورباغه بازیگران برجسته ای به جامعه سینما معرفی نموده است.

دوره های آموزشی (کارگاه ۱۰۰ جلسه ای هشت میلیمتری)

 • کارگاه کارگردانی در سینما: کیانوش عیاری
 • کارگاه بازیگری مقابل دوربین: هومن سیدی
 • بازیگری بداهه پردازی: هوتن شکیبا
 • تاریخ سینما: خسرو دهقان
 • بیان در بازیگری: شهروز دل افکار
 • بدن در بازیگری: کامیار صالح پور
 • آشنایی بازیگر با تدوین: بهرام دهقانی
 • آشنایی بازیگر با فیلمنلمه: علی طالب آبادی
 • تحلیل و نقد فیلم: سعید قطبی زاده
 • آواز: رضا کولغانی
 • یوگا: کامیار صالح پور
 • آموزش سوارکاری

_

آموزشگاه بازیگری امین حیایی

_

کلاس بازیگری امین حیایی یا “موسسه هنر گستر حیایی” یکی از بهترین آموزشگاه های بازیگری شمال تهران در زمینه کشف استعدادهای بازیگری و پرورش و معرفی آنها می‌باشد که با مدیریت بازیگر مطرح و سرشناس امین حیایی تاسیس شده است.

کلاس بازیگری آموزشگاه سینمایی امین حیایی

دوره های آموزشی آموزشگاه بازیگری امین حیایی شامل سه دوره مقدماتی، دوره تکمیلی و دوره پیشرفته میباشد.

هزینه کلاس های بازیگری و دوره های آموزشی

توجه فرمایید: مبالغ دوره ها و مدت دوره ها ممکن است نسبت به هر دوره و تاریخ متفاوت باشد. ملاک هزینه ها مبلغ اعلامی از سوی آموزشگاه است.

آموزش ها در ۳ دوره ۳ ماهه انجام می‌شود. هر دوره (مقدماتی، متوسطه، پیشرفنه) در هفته یک روز از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعداظهر ادامه دارد. روزهای پنج شنبه مختص نوجوانان و روزهای سه شنبه نیز مختص برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های مجموعه می‌باشد. شروع کلاس های مقدماتی از قیمت ۲ میلیون تومان در نیمه اول سال ۹۸ می‌باشد و شرایط سنی شرکت در کلاس ها عموما ۱۳ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال تا محدوده سنی ۴۰ سال است.

_

آموزشگاه بازیگری پوران درخشنده

_

آکادمی بازیگری خُوَرمهـر

کلاس بازیگری پوران درخشنده یا آکادمی بازیگری خُوَرمهـر در محله یوسف آباد با مدیریت پوران درخشنده و با حضور سعید مطلبی در تمام زمینه ها و دوره های سینمایی از جمله فیلمسازی، بازیگری کودک و نوجوان، نویسندگی، فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی، دوبله، چهره پردازی، و … مشغول به فعالیت می‌باشد و پذیرای هنرجویان علاقمند به بازیگری و کارگردانی و غیره می‌باشد.

آموزشگاه بازیگری پوران درخشنده یکی از بهترین کلاس بازیگری تهران در زمینه آموزش بازیگری به کودکان تلقی می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت‌ها و هزینه و دوره های آموزشگاه سینمایی پوران درخشنده به شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید. همچنین برای مشاوره حضوری رایگان نیز به آدرس درج شده مراجعه فرمایید.

این آموزشگاه نیز در امر دوره های بازیگری کودکان بصورت ویژه و تخصصی مشغول به فعالیت می‌باشد.

پیش از معرفی آموزشگاه ها توجه شما را به مطالبی مرتبط با بازیگری جلب مینماییم که در این مطالب به سوالات پر تکرار و مهمی چون بهترین کلاس بازیگری کجاست؟ فاکتورهای مهم انتخاب یک کلاس بازیگری خوب چیست؟ کدام آموزشگاه بازیگری از همه بهتر است؟ بهترین اساتید آموزش بازیگری و تئاتر کجا هستند؟ بهترین رشته هنرهای سینمایی چیست؟ پاسخ داده شده است.

بعد از بازیگری به فیلم معرفی میشویم؟

کلاس های بازیگری محلی برای آموزش فنون بازیگری هستند و وظیفه ای برای شکت دادن هنرجوها در پروژه های فیلمسازی ندارند، همانطور که یک آموزشگاه موسیقی یا زبان وظیفه معرفی هنرجو به کنسرت یا گروه موسیقی را ندارد.

برای ثبت نام کلاس بازیگری باید تست بازیگری بدهم؟

خیر، آموزشگاه های بازیگری جزو آموزشگاه های آزاد هنری هستند و برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به تست دادن نیست و با مدارک شناسایی میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید. اما در بعضی از آکادمی ها بعلت متقاضیان زیاد برای شرکت در کلاس ها آزمون ورودی انجام میشود تا سطح دانش و آگاهی فرد مشخص شود و اولویت برای افراد مستعد باشد.

مراکز تست بازیگری در تهران کجاست؟ تست بازیگری کجا بدهم؟

برای تست بازیگری مراکز بسیاری وجود دارد. دلیل تست بازیگری باید مشخص شود که هدف از تست بازیگری چیست؟ آیا بنظر شما با تست بازیگری در فیلم بازی میکنید؟ خیر؛ تست بازیگری برای تعیین سطح شماست. اگر دفتر فیلمسازی نیاز به بازیگر در پروژه ای داشته باشد فراخوان داده و شما میتوانید برای تست بازیگری مراجعه کرده تا شانس شرکت در فیلم یا پروژه هنری را داشته باشید.

مدت دوره های بازیگری چقدر است آیا ماهانه انجام میشود یا جلسه ای؟

اصولا کلاس های بازیگری بصورت دوره ای هستند و شما باید در یک دوره مقدماتی و دوره های بعدی پیشرفته شرکت کنید. مدت دوره ها معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه متغییر است. مسلما شما بعنوان یک فرد مبتدی اول باید دوره مقدماتی را ثبتنام کنید و بعد از اتمام آن اگر قصد ادامه و پیشرفت را داشته باشید دوره پیشرفته را ثبت نام کنید. اما افرادی که از قبل تجربه بازی یا آموزشگاه را دارند نیز میتوانند بصورت تک درس یا مستقیم در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

کلاس بازیگری بهتر است یا کلاس تئاتر کجا برم؟

اگر بصورت حرفه ای به این دو نگاه کنید بین بازیگری و تئاتر در سبک اجرا تفاوت هایی وجود دارد اما برای یک مبتدی هیچ فرقی ندارد و بهترین راه برای شروع ورود به کلاس های بازیگری است. در بسیار از آموزشگاه ها دوره آموزش هر دو یکی است و فقط چند آموزشگاه برای تدریس تخصصی اقدام به آموزش اختصاصی تئاتر مینمایند. از جمله مجموعه سمندریان.

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

بعد از تمام شدن کلاس بازیگری به پروژه معرفی میشویم؟ آیا در فیلم بازی میکنیم؟

هیچ آموزشگاهی موظف نیست که بعد از آموزش هنرجو را برای فیلم معرفی کند و یا او را در پروژه ای استفاده کند. مثلا فرض کنید کسی که به یک آموزشگاه موسیقی مراجعه میکند آیا باید در انتهای کار توسط آموزشگاه به یک گروه خوانندگی معرفی شود!! مسلما جواب خیر است.

آموزشگاه ها وظیفه آموزش فنون بازیگری و سینمایی را دارند و بعد از اتمام دوره مدرک ویژه آن را ارائه میدهند.

من استعداد بازیگری دارم باید چکار کنم؟

آموزشگاه ها وظیفه آموزش فنون بازیگری و سینمایی را دارند و بعد از اتمام دوره مدرک ویژه آن را ارائه میدهند.

نکته: البته باید به این نکته توجه داشت که مجموعه ها همه در تلاش هستند تا بهترین خروجی ها را داشته باشند و برای همین از هنرجویان با استعداد و پرتلاش حمایت کامل میکنند تا در پروژه ها وارد شوند، چون موفقیت هنرجو بعنوان رزومه قوی همان مجموعه تلقی میشود.

برای اطلاعات بیشتر مقاله تحت “راهنمای بازیگری” را مطالعه کنید.

مراکز تست بازیگری کجاست؟

بسیاری از افراد فکر میکنند که اگر تست بازیگری دهند و در این تست موفق باشند بازیگر میشوند!! و یا آن مرکزی که به آن مراجعه کرده اند آنها را برای پروژه استفاده میکند!!

تست بازیگری فقط برای سنجش توانایی های فرد شما هست و دادن تست برای انتخاب بازیگر و بازی در فیلم توسط دفاتر سینمایی یا کارگردان ها صورت میگیرد.

مدت دوره بازیگری چند وقت هست؟

مدت دوره های بازیگری و دیگر رشته های سینمایی کاملا بسته به سیاست آموزشی آموزشگاه دارد، ممکن است در بخش بزرگسالان و کودکان نیز تفاوت داشته باشید.

قاعدتا مدت اموزش به ۳ دوره مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته تقسیم میشود و هنرجویان باید به ترتیب از دوره اول یادگیری را شروع کنند و بترتیب به مراحل پیشرفته تر برسند.

مدت آموزش ها هم معمولا بین ۳ تا ۱۰ ماه است.

هزینه کلاس بازیگری چقدره؟

آموزشگاه هایی که در مقاله نام بردیم همه جزو برترین مراکز آموزش سینمایی کشور هستند و هزینه های متفاوت تری نسبت به مراکز دیگر دارند. شهریه و قیمت کلاس های بازیگری در سال جدید حدود ۲ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان میباشد.

هزینه دوره هایی مثل کارگردانی و فیلمنامه نویسی، گریم و … هر کدام متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با شماره هر کدام از آموزشگاه ها تماس بگیرید.

ثبت نام در دوره آموزش کلاس های بازیگری چطوره؟

ثبت نام در آموزشگاه های سینمایی و بازیگری برای عموم آزاد هست و هر آموزشگاه نسبت به سیاست خودش عمل میکنه. شما مراجعه میکنید و بعد از یک مشاوره میتونید مراحل ثبتنام رو انجام بدید. بعضی از مجموعه ها هم برای اینکه هنرجوهای خوبی داشته باشن اول کار اقدام به مصاحبه و آزمون میکنن که فقط افراد با استعداد رو آموزش بدن.

کلاس های بازیگری در دوره کرونا باز هستن؟

بله، تمامی آموزشگاه ها فقط در روزهایی که بدستور وزارت بهداشت تعطیل باشند فعالیت ندارند اما در باقی روزها درحال فعالیت با رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

۴.۱/۵ ( ۸ نظر )

۱۲۰ دیدگاه

 • سلام، مطلب خیلی خوبی بود برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه بازیگری خوب در تهران. البته بنظرم این آموزشگاه ها که معرفی کردین بهترین آموزشگاه هایی سینمایی و بازیگری کشور هستند و سطح آموزششون با بقیه متفاوت هست. هزینه ی کلاس های بازیگری خوب چقدر هست؟ نزدیکترین آموزشگاه بازیگری کجاست؟

  • درود بر شما
   با سپاس از اظهار نظر شما و آرزوی موفقیت برای شما لازم به ذکر است که آموزشگاه های ذکر شده جزو بهترین ها هستند و البته که بسیاری آموزشگاه های با کیفیت دیگر در سطح کشور با تلاش بی وقفه در حال آموزش هنرجویان مستعد میباشند و کم از آموزشهای آموزشگاه های ذکر شده ندارند.
   هزینه کلاسهای بازیگری در هر آموزشگاه کمی متفاوت است و بطور دقیق نمیتوان به آن اشاره کرد ولی با ورود به لینک زیر توضیحات هر آموزشگاه در صورت اعلام قیمت در توضیحات اختصاصی هر آموزشگاه عنوان شده است.
   همچنین شما از بخش منوی سایت میتوانید نزدیکترین منطقه به خود را انتخاب کرده و نزدیکترین آموزشگاه ها را در آن مشاهده کنید.
   با سپاس ایران آموزشگاه بانک اطلاعات آموزشگاه های سینمایی و بازیگری

    • درود بر شما
     هزینه ها متفاوت هست و اگر به لینک زیر هر آموزشگاه که معرفی شده مراجعه کنید اطلاعات دقیق تر اون آموزشگاه ر بدست میارید. البته ممکن هست که بعضی قیمت ها اعلام نشده باشد که این بعلت عدم اعلام هزینه ها از طرف آموزشگاه هست. هزینه ها متغیر و از ۲ میلیون تا به بالا لحاظ شده.
     با سپاس ایران آموزشگاه مرجع و بانک اطلاعات آموزشگاه های بازیگری و سینمایی

    • واقعا خوش به حال شما که از لحاظ مالی مشکلی ندارید میگید هرچی گرونتر بهتر.
     ولی امثال من که همه چیشون بازیگری شده و وضع مالی واقعا داغونی داریم باید چیکار کنیم خوب ما هم آدمیم دیگه ما چطوری از پسش بر بیایم😔

   • سلام ،
    خیلی خوبه که همه چی رو توضیح میدین ،
    باور بفرمایید ، مدتهاس دنبال همچین سایتی میگردم ،

    باز هم ادامه بدین

    سپاسگزارم از زحماتتون

  • دوست عزیز همین که هنوز۱۶ سالته خیلی راه داری واسه بازیگر شدن منم شهرستانی هستم کلاس بازیگری نداره راهم تا تهران خیلیی دوره امیدتو از دست نده به خدا منم یه عالمه کلاس شرکت کردم فعلا خبری نشد در عوضش بهت قول میدم بهم زنگ زدن برم تهران همه چی اوکی شد کمکت میکنم بیای تهران یه تست بدی بعدشم اینکه هزینه بیشتر باشه مهم نیست تو فقط استعداد داشته باش بهترین بازیگر میشی موفق باشی

 • درود بر شما سوالم این بود که میخواستم کلاس های بازیگری برم
  و مدرک سیکل دارم !ولی البته میخوام ادامه تحصیل بدم !و در کنارش کلاس ها هم برم
  گفتم امکانش هست که من بتونم‌ موفق بدشم؟
  البته من از نظر شخصی خودم میتونم‌محدودیت واسم وجود نداره.
  فقط این راهی که میخوام برم، بیشتر میخوام در بارش بدونم

  • درود بر شما
   شما میتوانید به این رشته ادامه دهید و نداشتن مدارک تحصیلات عالیه بخودی خود باعث عدم پیشرفت شما نمیشود ولی باید توجه داشته باشید که یکی از ارکان مهم بازیگری مطالعه میباشد و تاثیر زیادی در پیشرفت فرد و درک عمیق مفاهیم دارد پس مسلما با ورود به عرصه بازیگری بخودی خود شما هم ترغیب به ادامه تحصیلات میشوید. برای اطلاعات بیشتر مطلبی که تحت عنوان ” چگونه بازیگر شویم ” مراجعه کنید.
   موفق باشید

 • با تشکر از اطلاعات خوبتون
  میشه اموزشگاه سینمایی که در زمینه فیلم نامه نویسی خوب هستند و بعد از اتمام پروژه معرفی می‌کنند رو هم نام ببرید.

  • درود بر شما
   دوره های نویسندگی و نمایشنامه نویسی در تمامی آموزشگاه ها برگزار میشه و به همه میشه مراجعه کرد، اما کلاس هایی هم تحت عنوان کارگاه های نویسندگی توسط نویسندگان مطرح برگزار میشه که شرکت در این کلاس ها نیز خالی از لطف نیست. اما اولین چیزی که از کارگاه به ذهن تبادر میشه این هست که شما باید پیشینه ای از نویسندگی داشته باشد و به بدیهیات مسلط باشید.
   موفق باشید.

 • سلام خسته نباشید. ی سوال…برای اینکه در کلاسا شرکت کنیم باید تست بدیم؟ مثلا یکی مثل من که از بازیگری سر در نمیاره مثلا چجوری باید ی چیزیو اجرا کنه؟ درواقع اینا که میرن کلاس برای اینه ک یه چیزی یاد بگیرن اگه بلد باشیم که خب چه کاریه بریم کلاس :/
  اگه میشه راهنمایی کنید لطفا

  • درود بر شما
   آموزشگاه های بازیگری محلی برای یادگیری فنون بازیگری هستند، مثل تقویت حس، بیان، حرکت و بدن، بازی مقابل دوریین و … و این موارد رو باید هر بازیگری یاد بگیره. در ادامه با موارد آموزشی میتونه مراتب رو طی بکنه که بنظرم خوندن این مطلب خالی از لطف نیست ” همه چیز در مورد بازیگریهمه چیز در مورد سینما و بازیگری“. تست ورود هم در بعضی از آموزشگاه ها گرفته میشه و دلیلش هم این هست که اون آموزشگاه ها هنرجوهایی رو میپذیرند که مقداری درصد هوشی و یا اطلاعاتی در مورد بازیگری یا سینما رو بلد باشن و اینطور نیست که آزمون تستی برگزار کنن!
   با سپاس از شما

    • درود بر شما
     متن رو بدقت بخونید، زیر نام هر آموزشگاه توضیح مختصر در مورد اون آموزشگاه سینمایی گذاشته شده و با ورود به به دکمه زیر اون اطلاعات جامع تر رو میتونید مشاهده کنید. خیر بعضی از آموزشگاه ها در روند ثبت نام خودشون آزمون های ساده یا سخت برای جذب هنرجو دارن، این آزمون ها با آزمون های کنکوری یا تخصصی تفاوت داره و فقط برای تست و معیار توانایی های علمی و عملی هنرجوها هست.
     با سپاس

    • سلام لطفامیشه اموزشگاه های خوب مشهدروهم بگین اخه تمامی اموزشگاه هایی که داخل سایتتون هست درتهران هستش

  • سلام…اوقاتتون بخیر
   میخواستم بدونم مراکزی به عنوان تست بازیگری بعد از اتمام دوره ها وجود داره؟؟ که وقتی دوره مون تموم میشه اقدام کنیم برای کار کردن؟؟
   اگر هست محبت کنید اینجا اعلام کنید
   سپاسگزارم

   • درود بر شما
    نمیتوان گفت که مراکزی خاص برای تست بازیگری وجود دارد یا خیر. شما برای اینکه بتوانید هنر و استعداد خود را نشان بدهید باید به دفاتر سینمایی مراجعه نموده تا بعد از تست از شما ، مشخصات دریافت شود و در صورت لزوم به شما مراجعه شود. اصولا آموزشگاه های خوب سعی در این دارند که خروجی های مستعد رو مورد حمایت قرار بدهند و به پروژه ها پیشنهاد میدهند.
    با سپاس

 • سلام و ممنون از مطالب خوبتون .
  ممکنه در مورد کلاسهای جناب مسعود کیمیایی هم توضیح بفرمایید؟
  سپاس

 • سلام…وقت بخیر
  من۴۲ساله هستم و عاشق بازیگری
  میخواستم بدونم کدام کلاسهای بازیگری برام مناسبه
  ممنون میشم از راهنماییتون

  • درود بر شما
   آموزشگاه های بازیگری معرفی شده همه از برترین مراکز آموزشی این حوزه هستند. وارد دکمه زیر هر آموزشگاه بشید وشرایط و دوره های و مشخصات کلاس های بازیگری و کارگردانی و … هر کدام رو مطالعه فرمایید. برای اطلاع بیشتر به شبکه های اجتماعی ما پیام ارسال کنید.
   موفق باشید

 • سلام من هم درس میخونم هم وقت سربازیم هست ومیخام بادیپلم وارد عرصه بازیگری شم به نظر شما اول برم سربازی بعد بیام لطمه ای به کارم نمیخوره؟

  • سلام
   به نظرم آسون ترین کار واسه من بعد از رانندگی بازیگریه
   فقط کافیه موقع تست دادن خودم باشم
   من پول واسه اموزشگاه ندارم
   به امید اون روزی ک ی نفر منو کشف کنه

 • با سلام
  میخواستم بپرسم آیا این کلاسها محدودیت سنی دارند ؟ اصلا بازیگری محدودیت سنی داره ؟ آیا ۴۳ سال برای شروع دیگه ؟ البته نمونه های موفقی داشتیم که در سنین بالا استارت زدن و به موفقیتهای بزرگی رسیدن مثل ساموئل ال جاکسون
  ممنون میشم پاسخگو باشین

 • سلام وقت بخیر

  نظرتون در مورد کلاسهای بازیگری امین حیایی و هومن سیدی چیه ؟
  از کیفیت کلاس های اونا خبر دارید ک چجوره یا نه؟

 • سلام و وقت بخیر
  من تبریزهستم وهیچ مشکلی با هزینه کلاسها یا رفت و آمد ندارم ودر شهرخودم بازیگر هم هستم به نظر شما برای ادامه مسیر و پیشرفتم ثبتنام در کلاس مناسب هست یا ادامه تحصیل در این رشته در یکی از دانشگاه ها ممنون میشم راهنمایی کنید و در آخر کدوم آموزشگاه یا دانشگاه رو پیشنهاد میدین ؟

 • با سلام و خسته نباشید
  من سیزده سالم هست و خیلی مشتاقم که در زمینه بازیگری فعالیت کنم اما شک دارم که میتونم در این زمینه موفق بشم یا خیر … خواستم ازتون خواهش کنم تا من رو برای شروع راهنمایی کنید.
  ممنون🌹

 • ببخشید یه سوال دیگه
  معمولا بازیگر ها بعد از یه مدت کاملا فراموش میشن و خیلی خیلی کم کار میشن. برای این که دچار این فراموشی نشیم باید چیکار کنیم؟

 • میبخشید من یه سوال دیگه هم دارم
  توی ایران اکثر بازیگر ها بعد از یه مدت خیلی کم‌ کار میشن و گویی کارگردان ها آنها رو فراموش میکنن….
  برای جلوگیری از این اتفاق یا رهایی ازش چه کاری باید انجام بدیم؟؟

 • سلام ممنون از اطلاعات خوب و دقیق شما. من در شهرستان شهریار زندگی میکنم. اگه میشه یک آموزشگاه خوب در تهران و با آموزش بازیگر های شناخته شده ی ایران معرفی کنید. و اینکه پدر من با بازیگر شدن مشکل داره و اگه لطف کنید یک مشاور هم معرفی کنید خیلی ممنون میشم

 • سلام ،خیلی عالیه که مردم راراهنمایی میکنیدولی یکی از آموزشگاه های عالی راجاانداختید من وبرادرم سال ۹۰در آموزشگاه سینمایی دارالفنون آموزش دیدیم خیلی آموزشگاه خوبیه واساتید وامکانات فوق العاده ای داره مدارکش هم معتبره برادرم بامدرک دارالفنون تونست اقامت بگیره الان کانادازندگی میکنه ومن هم جوازموسسه فرهنگی گرفتم والان به لطف خدا مشغولم

 • بهترین آموزشگاه سینمایی و فیلمسازی که برای یادگیری دوره های سینمایی رفتم آموزشگاه دارالفنون بود.به بقیه هم پیشنهاد میکنم.

  • درود بر شما
   بعضی آموزشگاه های بازیگری تهران برای راحتی حال هنرجوهای شهرهای دیگه کلاس های ۱ یا ۲ روزه آخر هفته برگزار میکنند. همینطور معمولا اطراف آموزشگاه ها پانسیون های کرایه ای برای اقامت وجود دارد. در هر صورت بعلت اینکه شما در سنی ۱۵ سال هستید باید با پدر و مادر خود در این مورد تصمیم گیری کنید.
   موفق باشید.

 • َسلام من۱۳سالمه می خوام ۱۶سالگیم به تهران بیام و شروع کنم به نظرتون خوبه؟؟؟؟ مدرک ایلس دارم میگیریم و ساز تنبک رو تخصصی کار می کنم
  به نظرتون یه کلاس دیگه زبان فرانسه یا المانی می تونه کمکم کنه در کمک به بازیگر شدنم

  • درود بر شما
   مسلما شناخت زبان های دیگه و هنرهای دیگه در پیشرفت بازیگری تاثیر داره اما شما نباید از اصل موضوع یعنی بازیگری غافل بشید و باید تمرکزتون روی اون باشه.

 • البته من ۷سال هم هست که با یه استاد خیلی خوب کار میکنم سال پیش برای جشنواره به عنوان نقش اصلی همدان بودم سال قبل نمایشی کار کردم که اوازش تا عراق هم رفت کار هایی هم داشتم با استقبال زیاد تماشا چیان و در جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی هم شرکت داشتم
  گواهینامه پایان دوره آموزشم رو هم دو سال پیش گرفتم و البته که بازیم در حدی خوب بود که ۴ترم ازاموزشم به صورت جهشی انجام شد
  ممنون از سایت خوبتون ♥️♥️♥️

 • سلام
  کیلویی بازیگر میاد بیرون . مگه سینما چقدر ظرفیت داره . تازه برخی وقتها یا باید پول خرج کنی یا محافل خصوصی . تازه اگر معتاد و الکلی و بی آبرو نشی . خودتون رو توی سینما تباه نکنید .

  • سلام
   صحبت های شما درست اما هر هنری علاقه مندان به خودش رو داره، مسلما با تلاش به هر جایی میشه رسید و این مراحل سخت هم طی میشه، باید این رو هم در نظر بگیریم که در رشته های دیگه هم همینطور هست و قرار نیست که هر شخصی با ورود به رشته موسیقی یا نقاشی یا … به تکامل در اون رشته برسه، اما کسانی که علاقمند به آموزش بازیگری در کلاس های بازیگری هستند از روی علاقه به این مراکز مراجعه میکنند. و البته باید به این نکته هم توجه داشت که ورود به کلاس های بازیگری مثل ورود به اجتماع میمونه، بسیار از افراد هستند که بعد از ورود به کلاس های بازیگری و کارگردانی و … دیدشون نسبت به زندگی بهتر میشه و روابط عمومی قوی تری رو بدست میارن و از لحلظ روانی خودشون رو پیدا میکنن.
   تشکر از شما برای به اشتراک گذاری نظرات خودتون با دیگر کاربران.
   موفق باشید

  • درود بر شما
   آموزشگاه های سینمایی و بازیگری معرفی شده در این مقاله جزو برترین برگزار کنندگان دوره های بازیگری کودک و بزرگسال هستند و بعد از پایان هر دوره مدرک معتبر وزارت ارشاد رو اعطا میکنند.

   • سلام وقت بخیر چرا کانون سینماگران جوان جز آموزشگاه های بازیگری نبودش؟
    کانون سینماگران که مهمترین آموزشگاه هستش؟

 • ببخشید من یک سوال داشتم
  من استعداد بازیگری را دارم و میتوانم نقش های منفور را نسبت به درام ایفا کنم ولی موقعی که از خودم فیلم میگیرم و خودم میبینم احساس میکنم خیلی بد بازی میکنم و استایلم هم خیلی بد شده
  ایا دوربین فیلم برداری بهتر لیت؟

 • سلام ببخشید من احساس میکنم استعداد بازگیری را دارم و با بعضی از کار هایم تا به حال شده که حتی خوانده ام بازی هایم را باور میکردند ولی موقعی که از خودم فیلم میگرم همه ی جذابیت و استایل و فرم خاص را از دست میدهم ایا میتوانم با تلاش بازیگر خوبی شوم

 • سلام من دانشجو امار دانشگاه اصفهان م ولی به گریم سینما علاقه زیاد دارم ایا آموزشگاه ویا فرد معتبری میشناسید دراصفهان تا مرا به هدفم برساند؟

 • سلام خسته نباشین ممنون از مطالب خوبتون ببخشید من یه سوال داشتم
  من بین کلاس های هنروسینما آقای حیایی آقای ارجمند و هشت میلیمتری نمیدونم کدوم رو برم و کدوم بهترینه ممنون میشم راهنمایی کنین که کدوم رو برم هزینه اش هم مهم نیست

  • درود بر شما
   مجموعه هایی که نام بردین خوب هستن ولی باید ببینید کدام بیشتر مناسب سن و تجربه شما هست. بعضی مجموعه ها مثل ۸ میلیمتری باید تجربه بازی داشته باشید و بعضی مجموعه ها مثل حیایی بیشتر مناسب سنین پایین هست.

 • عالی بود مرسی. میخام بدونم کجاها میتونیم تست بازیگری بدیم یا اینکه برای یادگرفتن تست بازیگری چیکار میتونیم بکنیم؟

 • سلام ممنون از اطلاعات خوبتون ، من ۳۵ سالمه تجربه گویندگی و دوبله دارم و کمی فعال هستم تو این حوزه ، برای بهترشدن کار گویندگی و همچنین تجربه بازیگری یه دوره بازیگری رو میخوام شرکت کنم از موسسه هایی که ذکر کردین کدوم برای شرایط من بهتره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید (البته موسسه کارنامه رو دوستان معرفی کرده بودن در سایتشون دوره مقدماتی رو ندیدم ولی شماره تماسشون جواب نمیده نمیدونم چطور میشه باهاشون ارتباط گرفت )

  • درود بر شما
   آموزشگاه های سینمایی و بازیگری دوره های فن بیان هم ارائه میکنن اما اگر قصد شرکت در دوره ها ی تخصصی گویندگی و فن بیان رو دارید این مزلب رو هم مطالعه بفرمایید.
   کلاس گویندگی و فن بیان
   در صورت داشتن هر گونه سوال با ما در ارتباط باشید.
   موفق باشید.

  • سلام. شما تحقیق کردین کدوم کلاس بازیگری بهتره؟ الان من دنبال کلاس بازیگری شهاب حسینی و مهران مدیری و رضا عطاران میگردم. از یطرفم شنیدم کلاس بازیگری منوچهر هادی خوبه اخرش بخای میبرنت توی فیلم بازی میدن.

 • سلام من میثم هستم و ۱۶سالنه و خیلی به بازیگری علاقه‌دارم و استعداد خیلی و بسیار خوبی در نوشتن دارم . که خیلی خوب حس هایم را کنترل میکنم حتی اگر سریالی تموم بشه من میتونم با استفاده از استعداد نویسندگی دوباره موضوع و داستان رو دوباره کشش بدم و همیشه چیز های خیلی خوبی در امده ولی مشکل اینجاست که من بودجه و پول کافی برای رفتن به کلاس بازیگری ندارم و همین دستم رو بسته 😔😔😔😔😔😔 من خیلی خوب گاهی اوقات با حسم افراد را ناراحت .غمگین .خوشحال.و….میکنم خواستم بگم این کلاس های بازیگری فقط برای ادم های پول دار و خوش شانسی مثل بقیه هست من در یک شهرستان به نام فریمان که ۷۵ کیلومتر با مشهد فاصله دارد هستم چون بودجه و پول کافی ندارم و در شهرستانم نمیشه استعدادم دیده بشه اصلا عادلانه نیست در کشور های خارج مثل امریکا و…..تست بازیگری در مدرسه های تمام ایالت هاشون گرفته میشه تا همگی بتونن با هم رشد کنن مثل خانم اما واتسون که در مدرسه تست گرفته شد اما واتسون( بازیگر نقش هرمیون در سریال هری پاتر)هست بازیگری الان فقط مختص پولدار هاست و کسی که مثل من پولی نداشت باید فقط با ارزو زندگی کنه و دم نزنه چرا چون من مثل بقیه پول ندارم و استعداد نویسندگی و بازیگری ام به خاطر بی پولی کشف نمیشه

  • سلام خسته نباشید فهیمه هستم ۱۵ سالمه اصلا نباید خودمون رو دست کم بگیریم دوستان عزیز اینکه یه کلاس هر چی گرونتر باشه مهم نییت مهم اینه استعدادخودتو شکوفا کنی اون وقت توحتی توی یه کلاس با شهریه ۶۰۰ یا ۷۰۰ هم میتونی بری فقط و فقط استعداد منم امیدوارم به بازیگری برسم خیلی بهش علاقه دارم راهمم خیلی دوره کلاس استاد ارجمند امین حیایی هومن سیدی شرکت کردم ولی هنوز خبری نشده متاسفانه جایی هستم که نه امکانات زیادی داره و نه کلاس بازیگری داره منم نمیتونم امیدمو از دست بدم خودمو دست کم بگیرم اصلا اینجوری نباشید امیدوارم همگی تون به بازیگری برسید

  • دوست عزیز همین که هنوز۱۶ سالته خیلی راه داری واسه بازیگر شدن منم شهرستانی هستم کلاس بازیگری نداره راهم تا تهران خیلیی دوره امیدتو از دست نده به خدا منم یه عالمه کلاس شرکت کردم فعلا خبری نشد در عوضش بهت قول میدم بهم زنگ زدن برم تهران همه چی اوکی شد کمکت میکنم بیای تهران یه تست بدی بعدشم اینکه هزینه بیشتر باشه مهم نیست تو فقط استعداد داشته باش بهترین بازیگر میشی

 • سلام خسته نباشید من ۲۱ سالمه میخواستم کلاس بازیگری شرکت کنم بین کلاسای رضا بهبودی مهتاب نصیر پور و اموزشگاه مسعود کیمیایی و پوران درخشنده شک دارم میشه راهنماییم کنید

  • درود بر شما
   کلاس های بازیگری که نام بردید همه جزو بهترین ها هستند، اما برای سن شما بنظر مجموعه هایی مثل هنر و سینما و داریوش ارجمند مناسب تر باشند. البته میزان هزینه و نوع دوره های هر مجموعه متفاوت هست که بهتر هست با هر کدام از کلاس های بازیگری ارتباط برقرار کرده و مشخصات دوره ها را دقیق جویا شوید.

 • کلاس بازیگری پرویز پرستویی بین اینا نیست؟ من میخام اموزشگاه بازیگری پرویز پرستویی برم لطفا ادرسش رو بدید.

  • درود بر شما
   آقای پرویز پرستویی طبق اطلاع ما در حال حاضر کلاس ثابتی ندارند و گاهی ورکشاپ های آموزشی برگزار میکنند.

   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام و عرض ادب
  لطفا در مورد آموزشگاه بازیگری استاد نصیریان بفرمایید که کلاس های استاد نصیریان کجا هست و کی برگزار میشه؟
  ممنونم

  • درود بر شما
   استاد علی نصیریان تدریس کلاس بازیگری نمیکنند و آموزشگاه بازیگری نیز ندارند. همچنین جناب علی نصیریان در مصاحبه ای در تابناک جوان اشاره به این داشتند که اکثر کلاس های بازیگری فقط بفکر منفعت مالی میباشند.

   وی با اشاره به نگاه مالی کلاس های بازیگری گفت:این کلاس ها مورد تایید من نیست و دانشگاه را مناسب تر می دانم،البته بحث کارگاه آموزشی استاد سمندریان فرق می کرد ولی امروزه بیشتر این کلاس ها به پول و مسائل مادی فکر می کنند.

   منبع تابناک جوان
   موفق باشید
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزش سینمایی و بازیگری کشور

  • درود بر شما
   بله، دوره های فیلمنامه نویسی، یا نمایشنامه نویسی و نویسندگی در اکثر آموزشگاه های سینمایی برگزار میشود.
   ایران آموزشگاه بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

 • سلام روزتون بخیر دوستان میشه منو راهنمایی کنید که مراکز تست بازیگری در تهران کجاها هستش؟ راستش من یه آموزشگاه بازیگری میرفتم اسمش رو نمیگم اما اصلا راضی نبودم هم قیمت کلاس های بازیگریشون بالا بود هم کارشون خوب نبود.

  • سلام لطف میکنی شما که تجربه کلاس بازیگری دارین با من یه ارتباط بگیرین و چند تا راهنمایی منو کنین؟؟ ممنونتون میشم اگر اینکارو کنین
   صفحه من تو اینستاگرام mowinmoradi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *