دوره آموزش شیدینگ ابرو – آموزشگاه شیدینگ ابرو

_

دوره های مراقبت و زیبایی

دوره آموزش شیدینگ ابرو

دوره آموزش شیدینگ ابرو

دوره آموزش شیدینگ ابرو، یک دوره حرفه ای برای آموزش متدها و روش های مدرن برای طراحی ابرو می باشد. بسیاری از بانوان با مشکل کم پشتی، یا عدم قرینگی در ابروها مواجه اند. در دوره آموزش شیدینگ ابرو شما یاد می گیرید که چگونه ابرو را به حالتی زیبا و خوش فرم طراحی کنید. به گونه ای که کاملا طبیعی و نرمال به نظر برسند. کلاس شیدینگ ابرو، یک کلاس پیشرفته است که در آموزشگاه شیدینگ ابرو برگزار می شود و طی آن شما برای دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه ای و ورود به بازار کار آماده می شوید. در ادامه به بررسی نکاتی در مورد دوره های آموزشی شیدینگ ابرو می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش شیدینگ ابرو چیست؟
 • هزینه دوره شیدینگ ابرو
 • مراحل آموزش شیدینگ ابرو
 • لوازم دوره آموزش شیدینگ ابرو
 • توانایی شما پس آموزش شیدینگ ابرو
 • اعتبار مدرک دوره شیدینگ ابرو
_

آموزش شیدینگ ابرو

آموزش شیدینگ ابرو، شامل دو مرحله تئوری و عملی می باشد. در مرحله تئوری شما با اصول علمی و بهداشتی انجام این روش آشنا خواهید شد. با انواع بیماری های پوستی که ممکن است در اثر انجام شیدینگ ابرو در بانوان اتفاق بیفتد، آشنا می شوید و راه درمان و مقابله با این بیماری ها را خواهید آموخت.

همچنین به صورت تئوری روش های طراحی ابرو، قرینه سازی، پر کردن و… را فرا می گیرید. در مرحله عملی آموزش شیدینگ ابرو ابتدا طرز کار با دستگاه ها و لوازم مورد نیاز در این روش را آموزش خواهید دید و سپس به انجام کار روی یک نمونه واقعی مشغول می شوید.

در طی این مراحل مربی به تمام فعالیت های شما نظارت می کند تا مشکلی در کار شما به وجود نیاید. انجام مرحله عملی در شیدینگ ابرو به شما کمک می کند تا برای ورود حرفه ای به بازار کار آماده شوید. شما با پیاده کردن شیدینگ ابرو روی نمونه های واقعی به نواقص کار خود واقف می شوید و مربی شما را در رفع این نواقص یاری خواهد کرد.

هزینه دوره آموزش شیدینگ ابرو :

طبق قوانین سازمان فنی و حرفه ای، کلاس شیدینگ ابرو در سه گروه عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شود. در گروه های های عمومی معمولا تعداد کارآموزان بیش از ۱۰ نفر می باشند. در آموزش به صورت نیمه خصوصی معمولا ۳ تا ۵ نفر تحت آموزش قرار می گیرند و در دوره خصوصی نیز کارآموز به صورت انفرادی یا نهایتا در گروه های دو نفره، آموزش های تئوری و عملی را فرا می گیرد.

بدیهی است هزینه کلاس های خصوصی آموزش شیدینگ ابرو، به دلیل صرف وقت بیشتر مربی برای کارآموزان، بیشتر از سایر دوره ها باشد. البته با وجود استقبال گسترده و همیشگی بانوان از شیدینگ ابرو، می توانید مطمئن باشید که در کوتاهترین زمان ممکن بعد از ورود به بازار کار، هزینه های صرف شده را جبران خواهید کرد. هزینه این کلاس در آموزشگاه شیدینگ ابرو مطابق جدول زیر محاسبه می شود:

نوع دوره هزینه دوره
دوره عمومی در شرایط کرونا اجازه برگزاری این دوره داده نمی شود.
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای ۲۵۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰۰
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی ۱۵۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰

شما داوطلب عزیز با توجه توانایی مالی و آگاهی از شرایط خود، می توانید یکی از دوره های ذکر شده در جدول را به صورت دلخواه انتخاب نموده و دوره آموزشی خود را شروع کنید.

بهترین آموزشگاه شیدینگ ابرو سر کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های پیرسینگ وارد مطالب زیر شده و به واتساپ مراکز پیام ارسال کنید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های آموزش شیدینگ ابرو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای شیدینگ ابرو:

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر تاتو

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر زنانه

مراحل آموزش آموزش شیدینگ ابرو

در آموزش شیدینگ ابرو شما ابتدا سرفصل های تئوری را آموزش خواهید دید. این مراحل شامل آشنایی با شیدینگ یا سایه نیمه دائمی ابرو، روش های طراحی ابرو و قرینه سازی آن، نکات بهداشتی و درمانی و… آشنا می شوید. سپس روش استفاده از ابزار و سوزن های مورد نیاز در این روش را یاد خواهید گرفت. مهمترین مراحل آموزشی در شیدینگ ابرو عبارتند از:

 • طراحی خاص ابرو با توجه به فرم صورت: یکی از مهمترین مراحل آموزشی شیدینگ ابرو، طراحی مناسب ابرو با توجه به فرم و اجزای صورت است. شما باید بتوانید مناسب ترین فرم ابرو را برای انواع صورت ها انتخاب و طراحی کنید. قرینه سازی و پر کردن ابرو نیز از نکاتی است که باید روش طراحی آنها را یاد بگیرید.
 • استفاده از سوزن های مختلف: آموزش شیدینگ ابرو با سوزن هایی خاص انجام می شود که شما نیاز دارید روش کار با آنها را آموزش ببینید. سوزن پاور و سوزت فلت از جمله مهمترین انواع سوزن در شیدینگ کردن ابرو می باشند. از سوزن پاور برای طراحی قسمت های خالی ابرو و از سوزن فلت برای پرپشت نشان دادن بافت ابرو استفاده می شود.
 • نحوه بی حس کردن موضعی: از مهمترین نکات آموزشی در شیدینگ ابرو، به نحوه بی حس کردن می توان اشاره کرد. شما باید یاد بگیرید که بی حسی موضعی را تا چه اندازه و در چه نقطه ای از صورت استفاده کنید.

پس از انجام این آموزش ها شما وارد مرحله کار روی نمونه واقعی می شوید و تحت نظر یک مربی متخصص تمامی مراحلی را که آموزش دیده اید به مرحله اجرا می گذارید تا بتوانید نواقص کار خود را به صورت کامل برطرف کرده و خود را برای دریافت مدرک و ورود به بازار کار حرفه ای آماده کنید.

لوازم مورد نیاز آموزش شیدینگ ابرو

برای شروع و طی کردن مراحل دوره آموزش شیدینگ ابرو به ابزار و لوازم خاصی نیاز دارید. شما می توانید هم هنگام آموزش دیدن و هم هنگام آغاز کار خود از این لوازم و ابزار تا مدت ها استفاده نمایید. لوازم و ابزارهای مورد نیاز برای گذراندن دوره شیدینگ ابرو شامل موارد زیر می باشند:

 •   لوازم بهداشتی و استریل پوستی
 •   مواد بی حس کننده موضعی بهداشتی
 •   انواع سوزن
 •   دستگاه میکروشیدینگ که سوزن ها روی آن قرار می گیرند.

با استفاده از این لوازم و ابزار می توانید به طور کامل دوره آموزشی شیدینگ ابرو را فرا گیرید. این لوازم تا مدت ها برای شما ماندگاری خواهند داشت و نیازی نیست نگران صرف هزینه برای خرید آنها باشید. از طرفی لازم به ذکر است که آموزشگاه شیدینگ ابرو می تواند این لوازم و ابزار را به صورت پکیج هایی در اختیار شما قرار دهد اما هزینه آن به هزینه دوره شما اضافه خواهد شد.

توانایی شما پس از دوره شیدینگ ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش شیدینگ ابرو شما قادر خواهید بود، عملیات سایه زنی نیمه دائمی ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. پر کردن ابروهای تو خالی، پر پشت سازی ابروهای کم پشت، قرینه سازی ابروهایی که دچار عدم قرینگی هستند و… از جمله مهارت هایی هستند که شما می توانید در سطح عالی انجام دهید.

همچنین قادر خواهید بود با توجه به اجزای صورت و فرم چهره یک شخص، بهترین مدل ابرو را برای او انتخاب کنید، سپس آن را روی صورت فرد طراحی نموده و به وسیله سوزن های میکروشیدینگ آن را اجرا نمایید.

اعتبار مدرک دوره آموزش شیدینگ ابرو

گواهی تخصصی یا مدرک شیدینگ ابرو به طور رسمی از سازمان فنی و حرفه ای که نهادی معتبر است صادر می شود. شما پس از گذراندن کلاس شیدینگ ابرو طی آزمون های سازمان فنی و حرفه ای صلاحیت سنجی می شوید و در صورت قبولی در آزمون مدرک شما صادر خواهد شد.

پس از دریافت گواهی خود، می توانید در سریع ترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید. خوشبختانه کارهای آرایشی خصوصا در زمینه ابرو در ایران با استقبال خوبی مواجه هستند. بنابراین شما می توانید به راحتی کار خود را در سالن های آرایشی آغاز کرده و شروع به کسب درآمد کنید. در صورت آموزش خوب و حرفه ای، می توانید در سریع ترین زمان ممکن هزینه صرف شده برای آموزش شیدینگ ابرو را جبران نمایید.

کلاس آرایشگری مردانه

چطور دیپلم آرایشگری بگیرم؟

_

کلاس آموزش شیدینگ ابرو

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش شیدینگ ابرو  

مدت و هزینه دوره آموزش شیدینگ ابرو چقدر است؟

هزینه دوره اموزش شیدینگ ابرو بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۱۵۰۰۰۰۰ هزارتومان تا ۳۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش شیدینگ ابرو نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش شیدینگ ابرو می‌توان به مواردی همچون: لوازم بهداشتی و استریل پوستی- مواد بی حس کننده موضعی بهداشتی- انواع سوزن و دستگاه میکروشیدینگ که سوزن ها روی آن قرار می گیرند، اشاره کرد.

در آموزشگاه شیدینگ ابرو بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش شیدینگ ابرو شما قادر خواهید بود، پس از گذراندن دوره آموزش شیدینگ ابرو شما قادر خواهید بود، عملیات سایه زنی نیمه دائمی ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

در دوره شیدینگ ابرو ، انجام شیدینگ ابرو روی چه نقاطی از بدن آموزش داده می شود؟

در کلاس شیدینگ ابرو نحوه ایجاد شیدینگ ابرو روی ابرو داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش شیدینگ ابرو پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه شیدینگ ابرو به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا در کلاس شیدینگ ابرو ، روش های بهداشتی مراقبت از شیدینگ ابرو نیز آموزش داده می شود؟

در مباحث تئوری دوره آموزش شیدینگ ابرو ، روش های بهداشتی مراقبت از پا بعد از شیدینگ ابرو نیز آموزش داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره شیدینگ ابرو بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش شیدینگ ابرو نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی شیدینگ ابرو ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه شیدینگ ابرو به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی شیدینگ ابرو از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش شیدینگ ابرو چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش شیدینگ ابرو از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از شیدینگ ابرو بسیار مرسوم شده است.

آیا آموزش شیدینگ ابرو در موارد ممنوعه هم آموزش داده میشود؟

طبق چارت آموزش سازمانی فقط شیدینگ ابرو موارد مجاز انجام میشود اما ممکن است در برخی مراکز انتقال تجربیات آموزشی بصورت تجربی صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.