دوره آموزش میکرونیدلینگ – آموزشگاه میکرونیدلینگ

دوره آموزش میکرونیدلینگ

_

دوره های مراقبت و زیبایی

دوره آموزش میکرونیدلینگ

در دوره آموزش میکرونیدلینگ شما با روش ها و متدهای جدید زیباسازی و جوانسازی پوست و شادابی بخشیدن به مو، آشنا می شود. این دوره شامل آموزش تئوری و عملی می باشد. در واقع در ابتدا شما با مفاهیم کلی، ابزار و لوازم و نکات ایمنی مورد نیاز، آشنا خواهید شد و سپس به یادگیری فنون عملی برای ایجاد چهره ای زیبا، پوستی شفاف و مویی شاداب مشغول خواهید شد. شما پس از گذراندن دوره آموزش میکرونیدلینگ در یک آموزشگاه میکرونیدلینگ معتبر، می توانید به راحتی مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای دریافت کرده و بلافاصله پس از پایان دوره وارد بازار کار شوید. لازم است دقت کنید، پیش نیاز گذراندن دوره آموزشی میکرونیدلینگ و شرکت در کلاس های آموزشی آن، داشتن مدرک دوره تجهیزات پزشکی می باشد. شما پس از دریافت مدرک دوره تجهیزات پزشکی می توانید در کلاس های آموزش میکرونیدلینگ شرکت کنید.

در این مطلب چه میخانیم؟

  • دوره آموزش میکرونیدلینگ چیست؟
  • هزینه دوره میکرونیدلینگ
  • مراحل آموزش میکرونیدلینگ
  • لوازم دوره آموزش میکرونیدلینگ
  • توانایی شما پس آموزش میکرونیدلینگ
  • اعتبار مدرک دوره میکرونیدلینگ
_

آموزش میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیدلینگ، شامل دو مرحله تئوری و عملی می باشد. در واقع، در ابتدا شما با اصول بهداشتی و کارایی لوازم مورد استفاده در میکرونیدلینگ آشنا می شوید. سپس آموزش هایی تئوری درباره نحوه تاثیرگذاری استفاده از این روش زیباسازی در بخش های مختلف صورت خواهید دید. در ادامه، بخش عملی آموزش آغاز می شود و شما نحوه کار با لوازم مخصوص میکرونیدلینگ، نظیر درماپن را خواهید آموخت. در مرحله عملی کلاس میکرونیدلینگ شما تمامی اعمالی که به صورت تئوری آموزش دیده اید را تحت نظر مربی متخصص، در معرض اجرا خواهید گذاشت. نظارت مربی به شما کمک می کند تا نقص کار خود را به مرور برطرف کرده و کاری با دقت و ظرافت بالا انجام دهید. در آموزشگاه میکرونیدلینگ شما با روش های مختلف پاکسازی و جوانسازی پوست و مو آشنا خواهید شد و روش صحیح استفاده از ابزار مورد نیاز برای انجام این کارها را آموزش خواهید دید.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ:

لازم است بدانید کلاس میکرونیدلینگ در سه نوع عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شود. در آموزش های عمومی معمولا تعداد نفرات تحت آموزش بیش از ۱۰ نفر می باشند. در آموزش های نیمه خصوصی معمولا ۳ تا ۷ نفر تحت آموزش قرار می گیرند و در دوره خصوصی نیز داوطلب به صورت انفرادی آموزش های لازم را فرا خواهد گرفت. بدیهی است در کلاس های خصوصی آموزش میکرونیدلینگ، به دلیل صرف وقت و تمرکز بیشتر مربی برای یک کارآموز، هزینه بیشتری لحاظ خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که این روزها، روش های زیباسازی و جوانسازی پوست و مو، مانند میکرونیدلینگ، مورد استقبال ویژه ای از سوی بانوان قرار می گیرند. لذا با کسب توانایی لازم در دوره های آموزشی می توانید، در مدت زمان کوتاهی پس از آغاز کار، هزینه صرف شده خود را به راحتی جبران نمایید. پس نیازی نیست هیچ گونه نگرانی بابت هزینه صرف شده خود داشته باشید. هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ به شرح زیر است:

نوع دوره هزینه دوره
دوره عمومی ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۳۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۴۵۰۰۰۰۰ تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از ۲۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰۰ تومان

شما با توجه به نیاز به آموزش و توانایی مالی خود، می توانید یکی از دوره های ذکر شده را به صورت دلخواه انتخاب کرده و دوره آموزشی خود را آغاز کنید.

بهترین آموزشگاه میکرونیدلینگ سر کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های میکرونیدلینگ وارد مطالب زیر شده و به واتساپ مراکز پیام ارسال کنید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های آموزش میکرونیدلینگ پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای میکرونیدلینگ:

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر تاتو

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر زنانه

مراحل آموزش آموزش میکرونیدلینگ

در آموزش میکرونیدلینگ شما سرفصل های مختلفی را آموزش خواهید دید. آموزش RF، مزوتراپی، مزو وایت، روش کار با قلم درماپن، نکات ایمنی پس از انجام میکرونیدلینگ و شناخت بیماری هایی که ممکن است در اثر انجام این روش ایجاد شوند، از جمله سرفصل های آموزشی این دوره به شمار می روند که به اختصار درباره بعضی از آنها توضیحاتی خواهیم داد تا با کلیات کار آشنا شوید.

  • آموزش RF: RF از روش های موثر در پاکسازی پوست به شمار می رود. با آموزش این بخش شما می توانید جای زخم، جوش، لک های پوستی و… روی صورت را از بین برده و صورت را به طور کامل پاکسازی نمایید. این کار با دستگاه RF انجام می شود و در پاکسازی و جوانسازی پوست، نقش موثری ایفا خواهد کرد.
  • آموزش مزوتراپی: مزوتراپی نیز یکی از سرفصل های آموزش میکرونیدلینگ محسوب می شود. در این روش با تزریق مواد مغذی به بافت پوست صورت و یا سر شما، سلولهای پوستی در بخش صورت و سر تقویت می شوند. این روش برای درمان ریزش مو کاربرد ویژه ای دارد.
  • آموزش مزو وایت: مزو وایت یا روشن سازی دائمی پوست نیز از جمله روش های تزریقی به شمار می رود. پس انجام این روش، لک های پوستی از روی صورت رفع شده و رنگ پوست شفاف تر خواهد شد.
  • آموزش کار با قلم درماپن: یکی از تخصصی ترین موارد در کلاس میکرونیدلینگ، نحوه صحیح استفاده از قلم درماپن می باشد. شما روش صحیح به دست گرفتن قلم و استفاده از آن در نواحی مختلف صورت را خواهید آموخت.

در بخش های تئوری نیز شما با اصول ایمنی پس از انجام میکرونیدلینگ آشنا می شوید. همچنین بیماری هایی که ممکن است در اثر انجام میکرونیدلینگ روی پوست ایجاد شود را خواهید شناخت و راه درمان آنها را آموزش می بینید تا هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ تضمین سلامت، کاری با کیفیت بالا ارائه دهید.

لوازم مورد نیاز آموزش میکرونیدلینگ

برای شروع و گذراندن دوره آموزش میکرونیدلینگ به ابزار و لوازم خاصی احتیاج دارید. این لوازم هم در زمان آموزش می توانند شما را پشتیبانی کنند و هم در زمان آغاز به کار می توانید از آنها استفاده نمایید. از مهمترین ابزارها و لوازم آموزش میکرونیدلینگ می توان به دستگاه RF، ژل های بی حس کننده، پکیج تزریقی مزوتراپی و مزو وایت، قلم درماپن و دستگاه میکرونیدلینگ اشاره کرد.

لازم به ذکر است، تمامی این لوازم و ابزار مورد نیاز، طی دوره آموزشی توسط آموزشگاه میکرونیدلینگ در اختیار شما قرار خواهند گرفت. اما هزینه لوازم جدا از هزینه دوره آموزشی محاسبه خواهد شد.

توانایی شما پس از دوره میکرونیدلینگ

پس از گذراندن دوره میکرونیدلینگ و دریافت گواهینامه از سازمان فنی حرفه ای قادر خواهید بود تمامی اعمال مربوط به میکرونیدلینگ را به صورت تخصصی انجام داده و از طریق آن کسب درآمد کنید. به طور مثال شما می توانید به راحتی با استفاده صحیح از دستگاه RF، عملیات پاکسازی و جوانسازی پوست صورت مشتری خود را انجام دهید. یا مثلا می توانید با تزریق صحیح به وسیله مزوتراپی، مشکل ریزش مو در مشتری خود را به طور کامل و طی چند جلسه درمانی رفع کنید. همچنین می توانید با استفاده از مفاهیم دوره آموزش میکرونیدلینگ، با استفاده صحیح از قلم درماپن، زیباترین حالت را با توجه به ساختار صورت مشتری، روی چهره او پیاده کنید.

اعتبار مدرک دوره آموزش میکرونیدلینگ

مدرک آموزش میکرونیدلینگ از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می شود. این مدرک به عنوان معتبرترین مدرک داخلی شناخته می شود و شما می توانید با داشتن این مدرک به راحتی در سالن های آرایشی که نیاز به نیروی کار در زمینه میکرونیدلینگ دارند، شروع به فعالیت کنید.

کار زیبایی پوست و مو در ایران با استقبال خوبی مواجه است و به همین دلیل بازار کار این حیطه نیز همواره به جذب نیرو نیاز دارد. بنابراین شما بلافاصله پس از دریافت مدرک و در کوتاهترین زمان ممکن می توانید وارد بازار کار شوید. البته در صورتی که تمایل به تاسیس یک سالن زیبایی داشته باشید، داشتن مدرک میکرونیدلینگ کافی نیست. برای تاسیس و دریافت مجوز سالن زیبایی نیاز به مدرک آرایشگری نیز دارید.

کلاس پاکسازی پوست

چطور تتو یاد بگیرم؟

_

کلاس آموزش میکرونیدلینگ

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش میکرونیدلینگ

مدت و هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ چقدر است؟

هزینه دوره اموزش میکرونیدلینگ بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان تا ۴۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش میکرونیدلینگ نیاز به چه وسایلی است؟

از مهمترین ابزارها و لوازم آموزش میکرونیدلینگ می توان به دستگاه RF، ژل های بی حس کننده، پکیج تزریقی مزوتراپی و مزو وایت، قلم درماپن و دستگاه میکرونیدلینگ اشاره کرد

در آموزشگاه میکرونیدلینگ بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما می توانید به راحتی با استفاده صحیح از دستگاه RF، عملیات پاکسازی و جوانسازی پوست صورت مشتری خود را انجام دهید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش میکرونیدلینگ پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما پس از دریافت مدرک دوره تجهیزات پزشکی می توانید در کلاس های آموزش میکرونیدلینگ شرکت کنید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره میکرونیدلینگ بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

پیش نیاز گذراندن دوره آموزشی میکرونیدلینگ و شرکت در کلاس های آموزشی آن، داشتن مدرک دوره تجهیزات پزشکی می باشد.

تفاوت دوره خصوصی میکرونیدلینگ ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه میکرونیدلینگ به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی میکرونیدلینگ از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش میکرونیدلینگ چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش میکرونیدلینگ از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از میکرونیدلینگ بسیار مرسوم شده است.

آیا آموزش میکرونیدلینگ در موارد ممنوعه هم آموزش داده میشود؟

طبق چارت آموزش سازمانی فقط میکرونیدلینگ موارد مجاز انجام میشود اما ممکن است در برخی مراکز انتقال تجربیات آموزشی بصورت تجربی صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.