_

دوره مراقبت و زیبایی زنانه

دوره آموزش لیفت مژه – لمینت مژه و معرفی آموزشگاه لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه یکی از دوره های آرایشگری زنانه محسوب میشود که دوره ای مکمل در کنار خدمات آموزشی چون اکستنشن و کاشت مژه است. هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه مجاز، میتوانند در انتهای کار مدرک فنی و حرفه ای لیفت مژه را دریافت نمایند. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره لیفت و لمینت مژه و بهترین آموزشگاه های لیفت و لمینت مژه را بدست آورید.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش لیفت و لمینت مژه چیست؟
 • هزینه دوره لیفت و لمینت مژه
 • مراحل آموزش لیفت و لمینت مژه
 • لوازم دوره آموزش لیفت و لمینت مژه
 • توانایی شما پس از آموزش دوره لیفت و لمینت مژه
 • اعتبار مدرک لیفت و لمینت مژه
_

آموزش لیفت مژه

بدون شک داشتن مژه‌های بلند، ضخیم و فر در زیبایی تاثیر مستقیم دارد و باعث می‌شود زیبایی چهره فرد دوچندان شود، اما بسیاری از خانم‌ها از داشتن مژه‌های بلند و ضخیم محروم هستند و به همین دلیل خدماتی چون کاشت، لیفت و لمینت مژه انجام می‌دهند. در حقیقت می‌توان گفت رشته‌های نام‌برده شده، از محبوب‌ترین رشته‌های آموزش آرایشگری هستند که متقاضیان زیادی دارند. از همین رو شما می‌توانید با شرکت در دوره آموزش لیفت مژه، مهارت لازم را به دست آورید و از این طریق به درآمد موردنظر خود برسید.

 • معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار
 • معرفی و شناخت مواد مورد استفاده
 • آموزش انواع روشها در لیفت مژه
 • آموزش انواع روشها در لمینت مژه
 • آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی مژه
 • آموزش نحوه صحیح حالت دادن به مژه
 • آموزش نحوه صحیح شستشوی مژه و مراقبت های بعد از آن

هزینه دوره آموزش لیفت مژه

دوره آموزش لیفت مژه به سه صورت گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شود. در تمام این کلاس‌ها، سرفصل‌های مشابه‌ای به هنرجویان آموزش داده خواهد شد و آنچه در میان کلاس‌ها متفاوت است را می‌توان تعداد هنرجویانی که در کلاس حضور دارند در نظر گرفت. دوره خصوصی، برای افرادی که علاقه‌مند به برقراری تعامل بیشتر با مربی هستند مناسب به‌نظر می‌رسد، زیرا در چنین کلاسی تنها ۱ تا ۳ هنرجو شرکت می‌کنند. البته دقت داشته باشید که هزینه در نظر گرفته شده برای این دوره بیشتر است.

نوع دوره قیمت دوره
دوره عمومی در حال حاضر در کرونا برگزار نمیشود
دوره نیمه خصوصی از ۸۰۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی از ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

بهترین آموزشگاه لیفت و لمینت مژه کجاست؟

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های لیفت و لمینت مژه پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای لیفت و لمینت مژه:

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

مراحل دوره آموزش لیفت مژه

در طی دوره آموزش لیفت مژه و لمینت، مراحلی به هنرجو آموزش داده می‌شود که باید بر اساس آن فعالیت کند. انجام درست این مراحل، تضمین‌کننده کیفیت کار است. برای مثال اولین مرحله که در طی دوره به هنرجو آموزش داده می‌شود، تمیز کردن پوست پیش از شروع لیفت و لمینت مژه خواهد بود. برای این کار شما باید صورت مشتری را به‌خوبی با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز کنید تا از هرگونه آرایش و آلودگی پاک شود. سپس از مشتری بخواهید که صورت را با آب بشوید و خشک کند تا دیگر مراحل لیفت و لمینت انجام شود.

گام دوم که در آموزش لیفت مژه و لمینت به آن پرداخته می‌شود، مرتب کردن مژه‌ها است. برای این کار به یک برس کوچک مخصوص نیاز دارید تا بتوانید مژه‌ها را به‌آرامی و با دقت شانه کنید. این کار باعث می‌شود که تارهای مژه از هم جدا شوند. دقت داشته باشید که این کار را به‌درستی انجام دهید، زیرا در غیر این صورت به پوست پلک یا مژه‌ها آسیب وارد می‌شود.

در مرحله سوم، نوبت به نرم کردن پلک و قرار دادن پد سیلیکونی زیر مژه‌ها می‌رسد. برای انجام این کار، شما به مرطوب‌کننده یا نرم‌کننده نیاز خواهید داشت. مربی به شما آموزش می‌دهد که چه میزان از این مواد را استفاده کنید تا اطراف مژه‌ها نرم شوند. سپس نوبت به چسباندن پد سیلیکونی و چسب سفیدرنگ مخصوص می‌رسد که شما باید آن را زیر هر یک از چشم‌ها قرار دهید.

برای انجام لیفت و لمینت مژه، به سرم مخصوصی نیاز است. در طی دوره آموزش لیفت مژه به شما آموزش داده می‌شود که چگونه مژه‌ها را به این سرم آغشته کنید. توجه داشته باشید که مژه‌ها را تک‌به‌تک به سرم آغشته کنید. این کار برای آن است که مژه‌ها تقویت و پررنگ شوند. پس از گذشت مدت‌زمان لازم، رنگ مخصوص لیفت و لمینت را داخل کیت مخصوص بریزید و به روی مژه‌ها بمالید. این کار را چند بار انجام دهید تا مژه‌ها به‌خوبی رنگ بگیرند.

در مرحله آخر، شما باید از کراتین استفاده کنید و بر روی تارهای مژه آن را بزنید. این کار برای ضخیم‌تر شدن مژه‌ها و همچنین فیکس شدن رنگ لازم خواهد بود. در انتها پدهایی که زیر چشم قرار داده‌اید را بردارید و نتیجه کار را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که انجام درست این کارها حائز اهمیت است، زیرا در غیر این صورت آسیب بیشتری به مژه‌ها وارد می‌شود.

کلاس آرایشگری مردانه

تاسیس آموزشگاه آرایشگری

لوازم موردنیاز دوره آموزش لیفت مژه

اگر تصمیم به ثبت‌نام در یک آموزشگاه لیفت مژه دارید تا دوره آموزش لمینت مژه و لیفت را پشت سر بگذارید، به یک سری تجهیزات نیاز خواهید داشت. این تجهیزات به‌صورت جامع در یک پک، به هنرجو داده می‌شوند. البته هزینه این پک جدا از هزینه دوره آموزش لیفت مژه محاسبه می‌شود و از جمله لوازمی که در آن است، می‌توان به پد سیلیکونی، چسب مخصوص، مواد کراتینه، سرم مخصوص برای لمینت و لیفت و براش مخصوص اشاره کرد.

توانایی شما پس از دوره آموزش لیفت مژه

هنرجو پس از به پایان رسیدن کلاس لیفت مژه، به تسلط کامل برای انجام لیفت و لمینت می‌رسد و می‌تواند به‌صورت حرفه‌ای در این زمینه مشغول به فعالیت شود. همچنین از آنجایی که لیفت و لمینت مژه نیاز به ترمیم دارد، می‌تواند زمینه خوبی برای فعالیت باشد. بنابراین توصیه می‌شود توانایی خود را در این زمینه افزایش دهید و اگر در گذشته این آموزش را پشت سر گذاشته‌اید، با شرکت در این کلاس‌ها کسب‌وکار خود را بهبود بخشید.

اعتبار مدرک دوره آموزش لیفت مژه

در پایان دوره آموزش لیفت مژه و لمینت، مدرک فنی و حرفه‌ای در اختیار هنرجوها قرار نمی‌گیرد و فرد می‌تواند با پرداخت هزینه جداگانه، در آزمون‌های دیگر شرکت کند و مدرک مربوط به آن آزمون‏ها را بگیرد و با استفاده از آن‌ در سالن‌ها مشغول به فعالیت شود. البته این مدرک برای راه‌اندازی یک سالن مناسب نخواهد بود و فرد باید دوره‌های هفت مهارت را به‌صورت جداگانه پشت سر بگذارد تا امکان تاسیس سالن فراهم شود.

البته با داشتن این مدرک، امکان تاسیس سالن آرایشگری وجود ندارد و اگر هنرجو چنین تصمیمی دارد، باید دوره آرایش و پیرایش پایه را پشت سر بگذارد.

بازار کار لیفت و لمینت مژه به چه شکل است؟

انجام لیفت و لمینت مژه را می‌توان یکی از خدمات محبوب سالن‌های زیبایی در نظر گرفت، زیرا داشتن مژه‌های بلند و ضخیم در زیبایی چهره تاثیر مستقیم دارد و امروزه خانم‌ها به دنبال خدماتی هستند که با انجام آن‌ها زیباتر به نظر برسند. بنابراین بازار لیفت و لمینت مژه را می‌توان مناسب دانست و با فعالیت در آن به درآمد بالایی در ماه رسید.

آیا آموزش بر روی مدل زنده انجام می‌شود؟

بله. پس از آنکه تمام نکات لازم به هنرجو توسط مربی گفته شد، آموزش‌ها بر روی یک مدل زنده نیز صورت خواهد گرفت. این کار برای آن است که مربی فعالیت هنرجو را بسنجد و اشتباهات احتمالی را برطرف کند. البته تمام شرایط تحت نظر مربی خواهد بود تا مشکلی پیش نیاید.

_

کلاس آموزش لیفت مژه

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره لیفت مژه

آیا می‌توان مدرک رسمی لیفت مژه را دریافت کرد؟

بله. شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و پس از قبولی مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

برای شرکت در دوره لیفت مژه نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل:
چون پد سیلیکونی، چسب مخصوص، مواد کراتینه، سرم مخصوص برای لمینت و لیفت و براش مخصوص و غیره.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱ میلیون تا ۳ میلیون تومان.

مدت و هزینه دوره آموزش لیفت مژه چقدر است؟

دوره بین ۳ تا ۸ ساعت یا ۳ تا ۸ جلسه خواهد بود که تعداد و مدت زمان هر جلسه با توجه به خصوصی و گروهی بودن دوره مشخص میشود.

هزینه دوره ها هم نسبت به دوره های خصوصی و نیمه خصوصی یا گروهی از ۸۰۰ هزار تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه، چه مهارت هایی آموزش می بینیم؟

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه شامل مهارت هایی در این زمینه می باشد. شناخت انواع روش ها برای لیفت مژه، آموزش مواد گذاری روی مژه و نحوه صحیح حالت دادن به مژه، از مهمترین مهارت هایی هستند که در این دوره آموزش می بینید.

آیا برای ثبت نام در دوره لیفت و لمینت مژه به پیش نیاز احتیاج است؟

خیر، شرکت در کلاس لیفت و لمینت مژه به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد.

تفاوت دوره لیفت و لمینت مژه با اکستنشن مژه در چیست؟

در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه شما با استفاده از موادی خاص، مژه را پرپشت کرده و به آن حالت می دهید. اما در دوره اکستنشن از مژه های مصنوعی و چسب مخصوص برای پرپشت کردن مژه استفاده می شود.

آیا در آموزشگاه لیفت و لمینت مژه روش های ریموو کردن آن نیز آموزش داده می شود؟

خیر، در کلاس لیفت و لمینت مژه شما فقط با روش هایی برای پرپشت کردن مژه آشنا می شوید. ریموو کردن لیفت مژه جزء سرفصل های این دوره نیست.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره لیفت و لمینت مژه می توان این مهارت را در آموزشگاه تدریس کرد؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش لیفت و لمینت مژه برای تدریس کافی نیست. برای تدریس باید دوره های حرفه ای مربیگری در این زمینه را طی کنید.

تفاوت دوره آموزش خصوصی لیفت و لمینت مژه با دوره عمومی در چیست؟

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه با تعداد کمتری هنرجو برگزار می شود. بنابراین وقت و تمرکز مربی برای آموزش به هنرجویان بیشتر خواهد بود. پس کیفیت کلاس خصوصی بهتر از دوره های عمومی می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.