آموزشگاه نقاشی در دماوند، برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در دماوند

_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی دماوند

بهترین کلاس نقاشی دماوند کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در دماوند و آموزشگاه هنرهای تجسمی دماوند فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر دماوند هستند. کلاس های نقاشی دماوند یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر دماوند محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم دماوند است. مردم دماوند از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان دماوند بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در دماوند چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر دماوند و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

_

لیست کلاس نقاشی در دماوند

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_
نام آموزشگاه نقاشی در دماوند
محل آموزشگاه

آموزشگاه نقاشی شمس

 • آدرس: دماوند، واقع در پاساژ گلستان
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۴۶۴۸۶۱
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه هنرهای تجسمی نقش قلم

 • آدرس: دماوند، روح افزا، میدان قدس، خ. تختی، میدان هفده شهریور
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۳۳۸۶۱۷- ۰۲۱۷۶۳۲۱۴۲۳
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

مرکز فرهنگی هنری دماوند 

 • آدرس: دماوند، تختی
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۳۲۳۶۳۵
 • دوره های آموزشی: نقاشی و طراحی شامل طراحی- سیاه قلم- رنگ و روغن- مدادرنگی – خوشنویسی

آموزشگاه نقاشی حداد

 • آدرس: دماوند، گیلاوند، بلوار بهشتی، بلوار بعثت
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۳۴۲۱۳۷
 • دوره های آموزشی: اموزش تخصصی- سیاه قلم- پاستل- مدادی و گچی- رنگ روغن- اکرلیک- ابرنگ

کدام آموزشگاه نقاشی در دماوند خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی دماوند کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در دماوند هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی دماوند آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی دماوند که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های دماوند می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در دماوند هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در دماوند را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در دماوند

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در دماوند برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در دماوند

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی دماوند انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر دماوند

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

آموزشگاه های نقاشی دماوند در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

کلاس های نقاشی دماوند مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری دماوند چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.