_

دوره های مراقبت و زیبایی

دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه

دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه

یکی از محبوب‌ترین دوره‌های پیرایشگری آقایان، دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه است. در این دوره کارآموزان یاد می‌گیرند که چگونه با ابزارهای مختلف نواقص صورت آقایان را از بین ببرند تا افراد در نهایت صورتی بدون نقص و زیبا داشته باشند. گریمورهای آقایان باید در این دوره شرکت نمایند تا بتوانند متعادل‌سازی چهره آقایان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. این دوره را می‌توان یکی از دوره‌های برتر پیرایشگری نامید که شرکت در آن برای هر گریمور حرفه‌ای آقایان ضروری است. در این مطلب این دوره و شرایط آن را به‌صورت کامل معرفی می‌کنیم.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانهچیست؟
 • هزینه دوره متعادل سازی چهره مردانه
 • مراحل آموزش متعادل سازی چهره مردانه
 • لوازم دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه
 • توانایی شما پس آموزش متعادل سازی چهره مردانه
 • اعتبار مدرک دوره متعادل سازی چهره مردانه
_

آموزش متعادل سازی چهره مردانه

چهره افراد مختلف شکل و شمایل مخصوص به خود را دارد و تمام صورت‌ها دارای نواقصی هستند که در هنگام گریم باید آن‌ها را رفع کرد. به همین خاطر دوره آموزش متعادل سازی چهره یکی از دوره‌هایی هست که به گریمورها کمک می‌کند تا صورت افراد را مطابق با ساختار آن‌ها متعادل‌سازی کنند. در این دوره مباحث مختلفی آموزش داده می‌شود تا کارآموزان بتوانند متعادل‌سازی چهره آقایان را به‌صورت کامل آموزش ببینند. این مباحث عبارت‌اند از:

 • آموزش متعادل کردن بینی
 • آموزش متعادل کردن چشم
 • آشنایی با روش‌های تنظیم پیشانی
 • آشنایی با تنظیم رنگ لب
 • آموزش گونه‌گذاری
 • روش‌های طراحی فک، آرواره و چانه
 • آشنایی با انعکاس نور روی چهره و اثرات فیزیکی آن
 • آشنایی با روش‌های آماده‌سازی پوست قبل از گریم
 • آموزش با طراحی برای ایجاد تناسب در چهره افراد

هزینه دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه:

هزینه دوره آموزش متعادل‌سازی چهره مردانه به تعداد مباحث، آموزشگاه و کیفیت آموزش آموزشگاه بستگی دارد. از آن‌جایی که این دوره کاربردی در آموزشگاه‌های مختلف ارائه می‌شود، هزینه آن می‌تواند بسته به خدمات آموزشگاه‌ها متفاوت باشد. همچنین تعداد جلسات این دوره نیز در هزینه نهایی آن تاثیرگذار است.

نوع دوره هزینه دوره
دوره عمومی در شرایط کرونا اجازه برگزاری این دوره داده نمی شود.
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی ۱۵۰۰۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰۰۰۰
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای ۲۰۰۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰۰

شما داوطلب عزیز با توجه توانایی مالی و آگاهی از شرایط خود، می توانید یکی از دوره های ذکر شده در جدول را به صورت دلخواه انتخاب نموده و دوره آموزشی خود را شروع کنید.

بهترین آموزشگاه متعادل سازی چهره مردانهسر کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های پیرسینگ وارد مطالب زیر شده و به واتساپ مراکز پیام ارسال کنید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های آموزش متعادل سازی چهره مردانه پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای متعادل سازی چهره مردانه:

لیست دوره های آرایشگری مردانه

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر مردانه

مراحل آموزش آموزش متعادل سازی چهره مردانه

متعادل‌سازی چهره مردانه یکی از پیچیده‌ترین روش‌های گریم صورت آقایان است و به همین خاطر مراحل بسیار زیادی دارد. افراد باید در مراحل مختلف و با استفاده از ابزارهای گوناگون، چهره افراد را متعادل‌سازی کنند. در دوره آموزش متعادل‌سازی چهره مردانه مراحلی مانند استفاده از کرم‌پودرها، فیکسرها و مدادها آموزش داده می‌شود. همچنین در این دوره به کارآموزان روش‌های متعادل‌سازی چهره بر اساس نور و جهت تابش آن آموزش داده می‌شود.

لوازم مورد نیاز آموزش متعادل سازی چهره مردانه

در دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه به لوازم مختلفی نیاز است تا کارآموزان بتوانند این روش گریم را به بهترین شکل ممکن آموزش ببینند. در این دوره کارآموزان به لوازمی مانند پرایمر، کرم پایه آرایشی، اسکراب پوست، کانسیلر، قلموهای گریم مردانه، قیچی و انواع شانه‌ها نیاز دارند. باید اشاره داشت که با توجه به پیچیدگی این دوره آموزشی، لوازم مورد نیاز آن تنوع بسیار زیادی دارند و می‌توان از تمام لوازم مربوط به گریم و پیرایش مردانه در این دوره استفاده کرد.

توانایی شما پس از دوره متعادل سازی چهره مردانه

کارآموزان با شرکت در دوره آموزش متعادل‌سازی چهره مردانه می‌توانند تمام مفاهیم متعادل‌سازی چهره را از پایه آموزش ببینند. افراد بعد از شرکت در این دوره می‌توانند با ابزارهای مختلف، متعادل‌سازی چهره را به بهترین شکل ممکن و به‌صورت کاملا حرفه‌ای انجام دهند.

اعتبار مدرک دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه

کارآموزان با شرکت در دوره آموزشی متعادل‌سازی چهره مردانه می‌توانند مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دریافت کنند. افراد برای دریافت این مدرک در ابتدا باید در آزمون پایانی این دوره شرکت نمایند و در صورت قبولی مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای به آن‌ها داده خواهد شد. افراد با دریافت این مدرک می‌توانند در مراکز پیرایشگری مردانه مشغول به کار شوند.

کلاس آرایشگری زنانه

چطور دیپلم آرایشگری بگیرم؟

_

کلاس آموزش متعادل سازی چهره مردانه

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه

مدت و هزینه دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه چقدر است؟

هزینه دوره اموزش متعادل سازی چهره مردانه بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۱۵۰۰۰۰۰ هزارتومان تا ۳۰۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش متعادل سازی چهره مردانه میتوان به ابزاری مانند پرایمر، کرم پایه آرایشی، اسکراب پوست، کانسیلر، قلموهای گریم مردانه، قیچی و انواع شانه‌ها اشاره کرد.

در آموزشگاه متعادل سازی چهره مردانه، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه تمام مفاهیم متعادل‌سازی چهره را از پایه آموزش میبینید.

در دوره متعادل سازی چهره مردانه، انجام متعادل سازی چهره مردانه روی چه نقاطی از بدن آموزش داده می شود؟

در کلاس متعادل سازی چهره مردانه نحوه ایجاد تعادل چهره روی صورت داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه متعادل سازی چهره مردانه به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا در کلاس متعادل سازی چهره مردانه، روش های بهداشتی مراقبت صورت نیز آموزش داده می شود؟

در مباحث تئوری دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه، روش های بهداشتی مراقبت از صورت بعد از متعادل سازی چهره مردانه نیز آموزش داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره متعادل سازی چهره مردانه بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی متعادل سازی چهره مردانه، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه متعادل سازی چهره مردانهبه دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی متعادل سازی چهره مردانه از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش متعادل سازی چهره مردانه از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از متعادل سازی چهره مردانه بسیار مرسوم شده است.

آیا آموزش متعادل سازی چهره مردانه در موارد ممنوعه هم آموزش داده میشود؟

طبق چارت آموزش سازمانی فقط متعادل سازی چهره مردانه موارد مجاز انجام میشود اما ممکن است در برخی مراکز انتقال تجربیات آموزشی بصورت تجربی صورت گیرد.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *