۵ تا از معتبرترین آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان

5 تا از معتبرترین آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان - آموزشگاه بازیگری کودک - بهترین کلاس بازیگری

۵ تا از معتبرترین و بهترین آموزشگاه های بازیگری کودک

انتخاب یک آموزشگاه بازیگری کودک نوجوان یکی از امور حساسیت های همیشگی خانواده هاست و ما سعی بر آن داریم تا در این مطلب ” ۵ آموزشگاه معتبر بازیگری کودک و نوجوان را به شما معرفی کنیم و مزایای این آموزشگاه‌های تخصصی بازیگری کودک را نسبت به آکادمی های دیگر بازیگری بیان کنیم، آموزشگاه‌هایی که آمار خروجی هنرجویان آن‌ها نشان‌دهنده اعتبار و کیفیت کار آن‌ها است.

اگر بخواهیم به مهمتربن ویژگی این آموزشگاه‌ها اشاره کنیم، آن هم این است که این مراکز آموزشی صرفا به آموزش بازیگری در کودک و نوجوان مشغول هستند؛ یعنی سنین پایین تر از ۲۴ سال، این بدین معناست که دوره های آموزشی برنامه ریزی شده در این کلاس‌های بازیگری کودک، بنا به اقتضای سنی آنها است که از سنین ۳ تا ۲۰ سال تقسیم بندی شده و نسبت به شرایط هر آموزشگاه دوره‌ها متفاوت می‌باشد. مثلا ممکن است دارای ۳ دوره آموزشی ۳ تا ۸ سال، ۸ تا ۱۳ سال و  ۱۳ تا ۲۴ سال باشند (که البته ممکن از ترتیب سنی در هر کدام متفاوت باشید).

در اینصورت آموزشگاه تجهیزات، دکور و رنگ آمیزی، اساتید و مربیان، کار آموزشی و امکانات رفاهی، مطالب آموزشی و دیگر مسائل را صرفا نسبت به کودکان شکل می‌دهند و از ابتدا تا انتها امور ویژه کودکان طراحی می‌شود تا خانواده‌ها با احساس امنیت و آسودگی خاطر فرزندان خود را برای آموزش مراتب بازیگری به این موسسات آموزشی بسپارند.

به این نکته دقت داشته باشید که هدف از آموزش بازیگری و کلاس های بازیگری کودک و نوجوان صرفا هنرمند پروری نیست، بلکه یکی از اهداف بسیار مهم، آموزش در راستای سلامت روانی کودکان و نوجوانان و افزایش قدرت ارتباط موثر در کودکان و پرورش اعتماد به نفس می‌باشد. کودکان می آموزند که چگونه از راه کلام، حالات صورت و بازی، عمیق ترین احساسات خود را بروز دهند و ناب ترین مفاهیم را منتقل سازند.

بصورت کلی میتوان دوره های آموزشی سینمایی را در بهترین کلاس بازیگری کودک و نوجوانان به موارد زیر تقسیم کرد:

 • فن بیان
 • تئاتر درمانی
 • تربیت حس
 • بازیگری مقابل دوربین
 • کارگاه تئاتر و بازیگری
 • زبان بدن
 • نمایش خلاق
 • بداهه پردازی
 • مبانی حرکت
 • تحلیل و بررسی فیلم
 • تحلیل نقش
 • شعرخوانی
 • شخصیت شناسی
 • شاهنامه خوانی

حال با دانستن این مطلب شروع به معرفی چند آموزشگاه برتر در زمینه آموزش و برگزاری کلاس های بازیگری کودک و نوجوان می‌نماییم، اما قبل از آن توجه شما را به مطلبی در مورد “بهترین آموزشگاه های سینمایی و بازیگری ” و “ راهنمای بازیگری، چگونه بازیگر شویم” جلب می‌نمایم.

بهترین کلاس بازیگری کودک تهران
بهترین کلاس بازیگری کودک تهران
_

معرفی برترین کلاس های بازیگری کودک و نوجوان

_

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان هنر و سینما

معجزه آموزش های کودک را در کلاس های بازیگری هنر و سینما شاهد باشید. هنر و سینما تنها برگزار کننده کلاس های تخصصی کودکان با حضور والدین در ایران.

مشخصات دوره
قیمت دوره بازیگری کودک
 • کلاس ها در ۴ ترم ۳ ماهه برگزار میگردد
 • هر دوره  ماهه ۱۰ جلسه میباشد
 • بازیگری کودک از ۴ سال تا ۸ سال
 • بازیگری نوجوان از ۸ سال تا ۱۵ سال
 • ۱ روز در هفته بصورت VIP
 • سطح کلاس ها: بسیار عالی
 • زمان آموزش آنلاین توافقی است

فرشته های هنر آموز در تمامی مراحل سنی در حال آموختن هستند و این روش آموزش است که باید کارشناسی و اصولی، شرایط را برای ارتباط بچه ها با موارد مهم آموزشی ایجاد نماید. از همین رو تمامی موارد آموزشی را با کارشناسان مجرب کودکان با در نظر گرفتن موارد روانشناسی با شعار “بازی، بازی بازیگری”، طراحی نموده و فضایی دل انگیز را در دنیای رنگارنگ کودکان ایجاد کرده ایم. از این روست که هنرجویان کودک ما فضای حضور در کلاسهای بازیگری را بر همه تفریحات خود ترجیح داده و حتی برای حضور در این کلاسها با همه شرایط والدین کنار میآیند.

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

 

بی شک یکی از بهترین آموزشگاه های تخصصی بازیگری کودک و نوجوان برگزار کننده کلاس های بازیگری آموزشگاه پانیذ می‌باشد (رسالت). آموزشگاه پانیذ با رزومه قوی، خروجی بسیاری از بازیگران خردسال و کودک و نوجوان بوده و کیفیت آموزشی خود را با تمایزات ویژه ای با باقی آموزشگاه ها به رخ کشیده است. آموزشگاه بصورت تخصصی در حال آموزش در ۴ گروه سنی گروه های خردسال، دبستان، نوجوان و جوان است. آموزشها ۲ روز در هفته در ۳ ترم سه ماهه و یا ۱ روز در هفته و شش ماه و یا آموزش آنلاین با اعطای ۳ مدرک مقدماتی، میانی و تکمیلی برای سنین ۴ تا ۲۴ انجام میشود. قیمت کلاس دو میلیون و چهارصد هزار تومان است.

دوره خردسال دوره دبستان دوره نوجوان دوره جوان
۴ تا ۷ سال ۷ تا ۹ سال و ۹ تا ۱۱ سال ۱۱ تا ۱۵ سال ۱۶ تا ۲۰ سال و ۲۰ تا ۲۴ سال

در این آموزشگاه دوره های آموزشی چون فن بیان، تئاتر درمانی، کارگاه تئاتر و بازیگری، بازیگری مقابل دوربین، تربیت حس، نمایش خلاق، تحلیل و بررسی فیلم، بداهه پردازی، مبانی حرکت، زبان بدن، تحلیل نقش، شخصیت شناسی، شعرخوانی، شاهنامه خوانیبرای هنرجویان در نظر گرفته شده است.

آکادمی پانیذ این افتخار را دارد تا با برگزاری سالیانه دو جشنواره بزرگ، چهار جشنواره مونولوگ و یک جشنواره فیلم، آموزش و تربیت بیش از ۹۰٪ سوپر استارهای کودک و نوجوان سینما، تئاتر و تلویزیون را به صورت حرفه ای داشته و درآینده درخشان هنر این مرز و بوم با وجود این نخبگان سهیم باشد.

«برای کسب اطلاع از دوره و هزینه کلاس ها وارد دکمه زیر وارد شوید»

آدرس اینستاگرام آموزشگاه پانیذ: paniz_acting

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان خُوَرمهـر

 

آموزشگاه سینمایی پوران درخشنده بنام “آکادمی بازیگری خُوَرمهـر” در محله یوسف آباد یکی از بهترین آموزشگاه های سینمایی تهران با مدیریت پوران درخشنده و با حضور سعید مطلبی در تمام زمینه ها و دوره های سینمایی از جمله فیلمسازی، بازیگری کودک و نوجوان، نویسندگی، فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی، دوبله، چهره پردازی،  و … مشغول به فعالیت میباشد و پذیرای هنرجویان علاقمند به بازیگری و کارگردانی و غیره میباشد.

«برای کسب اطلاع از دوره و هزینه کلاس ها وارد دکمه زیر وارد شوید»

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان امین حیایی

آموزشگاه سینمایی امین حیایی یا “موسسه هنر گستر حیایی” یکی از بهترین آموزشگاه های بازیگری شمال تهران در زمینه کشف استعدادهای بازیگری و پرورش و معرفی آنها می‌باشد که با مدیریت بازیگر مطرح و سرشناس امین حیایی تاسیس شده است.

دوره های بازیگری آموزشگاه سینمایی امین حیایی

دوره های آموزشی آموزشگاه بازیگری امین حیایی شامل سه دوره مقدماتی، دوره تکمیلی و دوره پیشرفته به شرح زیر می‌باشد:

مدت کلاس های بازیگری امین حیایی

آموزش ها در ۳ دوره ۳ ماهه انجام می‌شود. هر دوره (مقدماتی، متوسطه، پیشرفنه) در هفته یک روز از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعداظهر ادامه دارد. روزهای پنج شنبه مختص نوجوانان و روزهای سه شنبه نیز مختص برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های مجموعه می‌باشد.

_

ویدیو معرفی آموزشگاه‌ها

_
۴/۵ ( ۴ نظر )

۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره و معرفی آموزشگاه