کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ

کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ

کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ - www.iranamozeshgah.com


کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ

کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ اولین مدرسه بازیگری و آموزشگاه بازیگری در تهران در یوسف آباد در سال ۱۳۷۳ تأسیس شد که یکی از اولین مؤسسات آموزش بازیگری سینما در ایران محسوب می‌شود.
از فارغ التحصیلان این موسسه که وارد عرصه‌های بازیگری شده‌اند می‌توان افراد ذیل را نام برد: حبیب رضایی، مهتاب کرامتی، ترانه علیدوستی، شهاب کسرایی، پوریا پور سرخ، مریم بوبانی، بیتا بادران، غزل صارمی، مجید مشیری، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، شبنم مقدمی، شهرام قاعدی، بیتا سحرخیز، شهناز شهبازی، مینا احمدوند، پاشا رستمی، فرانک حیدریان و … .

آموزشگاه بصورت تخصصی در آموزش بازیگری سینما فعالیت دارد که شامل دروس تدریسی مختلفی می‌باشد، دروسی چون بازیگری برای دوربین (آقای امین تارخ)، بیان، تربیت حس، حرکت و بدن و غیره که همه در دوره آموزش بازیگری سینما توسط اساتید برتر و چهره آموزش چون استاد اسدیان، عسگرپور و … داده میشود.

دوره های آموزشگاه

آموزشگاه کلاس های بازیگری را در ۲ دوره ۹ ماهه در مهر ماه جذب مینماید که هر دوره شامل یک ترم ۹ ماهه آموزشی در دروس مختلف است.

دوره ها در یک دوره ویژه نوجوانان از ۱۱ تا ۱۷ سال در ۱۰ جلسه ۳ ساعته بصورت کارگاهی و یک دوره بزرگسالان برای ۱۸ سال به بالا برگزار میشود.

ارتباط با ما:

  • مدیر مسول: آقای امین تارخ
  • تلفن تماس: ۸۸۰۲۶۹۶۲ – ۸۸۰۲۶۹۳۲
  • آدرس آموزشگاه بازیگری امین تارخ: تهران، خیابان جهان آرا، کوچه سی و پنجم، پلاک ۵۹

برای کسب اطلاعات دقیق از دوره ها و ساعت آموزشی بهترین آموزشگاه بازیگری و سینمایی و نیز اطلاع از هزینه هر دوره و نام اساتید با شماره های ذکر شده در آگهی تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورت سوال در مورد بهترین آموزشگاه بازیگری و سینمایی به بخش مقالات آموزشی مراجعه کنید و یا در گفتگوی آنلاین سایت (آیکون شناور پایین سمت چپ)، بخش تماس با ما و همینطور بخش نظرات انتهای هر آگهی با ما ارتباط برقرار کنید. بهت

امتیاز ما
برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید.
[کل: ۳ میانگین: ۱.۷]

آموزشگاه بازیگریآموزشگاه سینمایی و هنرهای نمایشیمرکز تهرانیوسف آباد

۳۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *