طرح تاتو دخترانه ظریف و شیک

با تاتوهای ظریف، خود را از دیگران متمایز کنید

استفاده از تاتو به یکی از روش‌های افزایش زیبایی برای دختران تبدیل شده است. طرح‌های دخترانه تاتو نسبت به طرح‌های پسرانه ظرافت بالاتری داشته و جذابیت بیشتری برای آن‌ها دارند. در این مطلب به انواع طرح تاتو دخترانه ظریف و شیک می‌پردازیم که بسیاری از دختران از آن‌ها استقبال می‌کنند.

طرح تاتو دخترانه ظریف و شیک

طرح تاتو دخترانه ظریف و شیک

انواع تاتوهای ظریف دخترانه

افزایش استقبال از تاتو بدن در میان دختران نسبت به گذشته، باعث استفاده از طرح‌های مختلف تاتو در قسمت‌های مختلف بدن آن‌ها شده است. این طرح‌ها نسبت به تاتوی پسرانه اندازه کوچک‌تر و سبکی مینیمال‌ دارند و اغلب به‌صورت متن یا تصاویری کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به معرفی انواع تاتو دخترانه ظریف و شیک می‌پردازیم.

طرح ماه و ستاره

شکل ماه و ستاره محبوبیت بالایی نزد دخترها دارد. این طرح در مچ دست، روی گردن، روی سینه و پایین گوش جذابیت خاصی را به دختران می‌بخشد.

طرح ماه و ستاره

طرح ماه و ستاره

طرح ماه و ستاره

طرح پاندا؛ از محبوب‌ترین طرح تاتو دخترانه ظریف و شیک

برای دختران علاقه‌مند به تاتوی پا، طرح پاندا از گزینه‌های محبوب است. این تاتوی جذاب با زیبایی خود در رنگ‌های مختلف، گزینه مناسبی برای تاتوی مچ پا و بالای قوزک به شمار می‌رود. در صورت علاقه به آموزش تاتو بدن با طرح پاندا می‌توانید از مراکز لیست‌شده در ایران آموزشگاه کمک بگیرید.

طرح پاندا

طرح پاندا

طرح گل؛ مناسب برای بخش‌های مختلف بدن

با انتخاب طرح گل، محدودیتی برای اجرای تاتو ندارید. این طرح با محبوبیت بالای خود نزد دختران به‌راحتی بر روی دست‌ها، پاها، پهلوها، گردن و حتی سینه تاتو می‌شود.

طرح گل

طرح گل

تاتوی قفل و کلید؛ مناسب برای دختران متعهد

تاتوی قفل و کلید برای تازه‌عروسان یا دختران متعهد بهترین گزینه است. این طرح با اجرا بر روی دست‌های دختران و معشوقشان، به‌صورت دو نفره اجرا شده و با تاتو بر روی دست‌های آن‌ها تکمیل می‌شود. انواع آموزشگاه تتو ذکرشده در ایران آموزشگاه، این طرح را در کنار طرح‌های دیگر با کیفیت بالایی به علاقه‌مندان آموزش می‌دهند.

تاتو قفل و کلید

تاتو قفل و کلید

تاتو قفل و کلید

قلب کوچک در انواع طرح‌ تاتو دخترانه ظریف تقاضای بالایی دارد

علاقه‌مندان به تاتو که شرایط تاتوکردن طرح‌های بزرگ را ندارند، می‌توانند از طرح قلب خیلی کوچک استفاده کنند. این طرح با تاتوشدن زیرگوش‌ها، روی انگشت شصت، لای انگشتان و… انتخاب خوبی برای این افراد است.

طرح قلب کوچک

طرح قلب کوچک

طرح قلب کوچک

طرح پرنده در حال پرواز

یکی دیگر از محبوب‌ترین طرح تاتو دخترانه ظریف و شیک، طرح پرواز پرنده است. این طرح با نقش‌بستن بر روی بخش‌های مختلف پا و دست‌ها، جذابیت استایل دختران را افزایش می‌دهد.

طرح پرنده در حال پرواز

طرح پرنده در حال پرواز

طرح برگ؛ مدلی ظریف و شیک برای قسمت‌های خاص بدن

برای علاقه‌مندان به تاتوکردن بخش‌های خصوصی بدن که در معرض دیدگان همه نیست، تاتو طرح برگ گزینه مناسبی است. این طرح بر روی سینه و کتف کاربرد بیشتری دارد.

طرح برگ

طرح برگ

منظومه شمسی؛ طرحی مخصوص انگشتان

تاتوی کهکشان‌های مختلف بر روی انگشتان، طرحی جدید برای دختران است. کنار هم قرارگرفتن شکل ماه و خورشید و زمین، طرحی شیک و باظرافت را برای دخترها ایجاد می‌کند.

طرح کهکشان

متن‌های عاشقانه یا انگیزشی؛ طرح‌های ظریف و شیک تاتو دخترانه

علاقه‌مندان به تاتوهای متنی، می‌توانند از متن‌های کوتاه استفاده کنند. انتخاب این متن‌ها به عقاید و سلیقه دختران بستگی دارد و بیشتر بر روی سینه، ترقوه و مچ دست طراحی می‌شوند.

متن‌های عاشقانه یا انگیزشی

متن‌های عاشقانه یا انگیزشی

متن‌های عاشقانه یا انگیزشی

طرح پروانه

یکی از محبوب‌ترین طرح‌های تاتو دخترانه ظریف و شیک، طرح پروانه به‌صورت تکی و چندتایی است. استفاده از این طرح بر روی ساعد دست‌ها کاربرد بیشتری نسبت به سایر بخش‌های بدن دارد.

طرح پروانه

طرح پروانه

طرح پروانه

طرح تاتوی خود را متناسب با عقیده و سلیقه‌تان انتخاب کنید

در انتخاب طرح تاتو باید دقت زیادی داشت. با توجه به همیشگی بودن تاتوها، باید طرحی انتخاب شود که در طول زمان تازگی داشته باشد و شما از آن دلزده نشوید. تاتوی مناسب شما نقشی است که آن را دوست دارید و ظرافت بالایی نیز دارد.

بهترین طرح تاتو دخترانه

بهترین طرح تاتو برای دختران

بهترین طرح تاتو برای دختران می‌تواند بسته به شخصیت و علایق آنها متفاوت باشد. تاتوهای کاملاً شخصی هستند و معمولاً برای بسیاری از افراد معنای خاصی دارند. به همین دلیل بسیار مهم است که طرح مناسبی برای تاتو انتخاب شود که نشان‌دهنده شخصیت و علایق و ویژگی‌های شما باشد. در زیر لیستی از بهترین طرح تاتو ظریف و شیک برای دختران آورده شده است که شما می‌توانید از آنها برای تاتو الهام بگیرید.

  • طراحی تاتو اسامی خاص: شما می‌توانید از نام خود یا هر فردی که برای شما عزیز و دوست داشتنی است برای طرح تاتو استفاده کنید. طراحی اسم یکی از طرح‌های پرطرفدار تاتو در بین دختران و خانم‌های جوان است.
  • طراحی تاتو گل: یکی از طرح‌های بسیار زیبا برای تاتو دختران، طرح گل است. برای تاتو گل می‌توانید از رنگ‌های مختلف یا نمونه‌های مختلف گل از جمله رز، نیلوفر، لاله و.. استفاده کنید.
  • طراحی تاتو پروانه: پروانه نیز می‌تواند طرح منحصربه‌فردی برای تاتو دختران باشد. شما می‌توانید از طرح‌های تاتو پروانه کوچک و بزرگ، پروانه‌های جفت و… برای قسمت‌های مختلف بدن مانند ترقوه استفاده کنید.
  • طراحی تاتو هنری: بعضی چیزها در زندگی هستند می‌توانند تأثیر بسیار زیادی روی ما داشته باشند که کتاب‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که تماشا می‌کنیم در نهایت اثری در قلب ما به جا می‌گذارند که می‌توان از آنها برای طرح تاتو استفاده کرد.

بهترین طرح تاتو دخترانه

بهترین جا برای تاتو دخترانه و شیک

انتخاب بهترین جا برای تاتو دخترانه و شیک به اندازه یافتن بهترین طرح تاتو اهمیت دارد. طرح‌های مختلف تاتو برای همه قسمت‌های بدن مناسب نیستند و از این رو باید برای هر طرح مکان مناسبی انتخاب کنید. در ادامه لیستی از بهترین قسمت بدن برای خالکوبی دخترانه مشخص شده است که در هر یک به بررسی زیبایی و میزان دردی که تاتو می‌تواند در آن داشته باشد، پرداخته شده است.

  • تاتو در قسمت داخلی مچ: داخل مچ یکی از بهترین مکان‌های تاتو برای دختران است. تاتو زدن در این قسمت درد کمتری دارد، سریع بهبود یافته و بسیار ظریف است. در این قسمت می‌توانید از ایده تاتو نام یا تاتو هنری استفاده کنید.
  • تاتو در قسمت داخلی بازو: یکی از مکان‌های ایده‌آل برای تاتو در قسمت داخلی بازو است که می‌توانید جملات طولانی یا طرح‌های بزرگ‌تر تاتو را برای این قسمت انتخاب کنید. درد تاتو در داخل بازو زیاد نیست و شما اذیت نخواهید شد.
  • تاتو پشت شانه: پشت شانه جزو جذاب‌ترین مکان‌ها برای تاتو است. تاتو پشت شانه به‌خصوص برای افرادی که لباس‌های باز می‌پوشند بسیار زیباست. نکته قابل توجه این است که درد تاتو پشت شانه معمولاً زیاد بوده و نگهداری از آن هم سخت‌تر است.
  • تاتو بالای سینه: احتمالاً تاتو بالای سینه در خانم‌های مختلف تاکنون توجه شما را به خود جلب کرده است. بالای سینه انتخاب خوبی برای طرح‌های ظریف و دخترانه تاتو است که می‌توان از رنگ‌های جوهر مختلف نیز برای آن استفاده کرد.
  • تاتو روی ستون فقرات: تاتو روی ستون فقرات انتخابی جذاب اما دردناک است. روی ستون فقرات می‌توانید از طرح‌های مختلف تاتو استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید که تاتو در این قسمت به دلیل استخوانی بودن می‌تواند بسیار دردناک باشد.

راه های محافظت از تاتو دخترانه

راه‌های مراقبت از تاتو دخترانه ظریف

تاتو دخترانه ظریف یکی از کارهای زیبایی است که روی پوست صورت یا بدن انجام می‌شود. تاتو به طور کلی یک روش مهاجمی محسوب می‌شود که سیستم ایمنی و لنفاوی بدن را درگیر می‌کند، به همین دلیل نیز باید راه‌های مراقبت از تاتو دخترانه ظریف را بدانید تا علاوه بر حفظ سلامت بدن، به زیبایی و ماندگاری بیشتر تاتو کمک کنید. از جمله راه‌های مراقبت از تاتو شامل موارد زیر است.

۱. با دستان تمیز تاتو خود را لمس کنید

پوست محل حساسی است و هرگونه تماس آلوده با آن باعث انتقال میکروب، ویروس و هرگونه آلودگی می‌شود. به همین دلیل نیز توصیه می‌شود که از تماس دستان آلوده به پوست به‌خصوص محل تاتو خودداری شود. تاتو در یک هفته تا دو هفته اول ممکن است دارای زخم بوده و شدیداً مستعد عفونت و بیماری است؛ بنابراین قبل از تماس دست با تاتو حتماً دستان خود را با مواد شوینده به مدت ۲۰ ثانیه بشویید.

۲. محل تاتو زیر بانداژ را با صابون آنتی باکتریال بشویید

پس از انجام تاتو روی پوست، تاتو کار روی آن را با بانداژ می‌بندد. در واقع به دلیل وجود زخم در پوست طی ۲ یا ۳ ساعت اول نباید در معرض هوا و آلودگی قرار بگیرد. پس از این مدت شما می‌توانید بانداژ را باز کرده و زیر آن را با صابون آنتی باکتریال شستشو دهید. همچنین دقت داشته باشید که صابون مورد نظر بدون عطر باشد تا سبب عفونت و آسیب به تاتو نشود.

راه های محافظت از تاتو دخترانه

۳. از پماد مخصوص روی تاتو استفاده کنید

تاتو کارها پس از انجام تاتو به شما پیشنهاد استفاده از پمادهای مخصوصی می‌دهند. استفاده از پماد کمک می‌کند تا پوست خشک نشده و همچنین پوسته پوسته نشود. برای این کار شما می‌توانید از پیشنهاد تاتو کارها استفاده کنید. شما کافی است به مدت ۲ تا ۳ روز پماد را روی پوست کشیده و سپس محل آن را شستشو دهید. البته دقت کنید که پماد را به اندازه کافی روی محل زخم بکشید و از خفه کردن زخم تاتو خودداری کنید.

۴. از خارش یا دستمالی کردن زخم پرهیز کنید

زخم‌های تاتو بسته به نوع جوهر مورد استفاده در آن، بزرگی تاتو و سیستم ایمنی فرد ممکن است بین ۴ تا ۶ هفته روی سطح پوست وجود داشته باشند. زخم‌های تاتو از روز ۳-۴ به بعد شروع به خارش می‌کنند و شاید شما برای دست زدن به آن ترغیب شده و ممکن است برای شما کمی سخت باشد. طی این مدت از خارش یا کندن پوست و زخم پرهیز کرده و از پمادها و لوسیون‌های مخصوص بدون بو استفاده کنید.

۵. از قرار گرفتن طولانی‌مدت در برابر آفتاب خودداری کنید

تاتو یا خالکوبی دخترانه طی مدت زمانی محو می‌شود که این موضوع به‌خاطر تغییرات سلول‌های پوستی است. قرار گرفتن در معرض آفتاب، محوشدگی خالکوبی را سریع‌تر کرده و همچنین باعث آسیب به پوست می‌شود. شما برای مراقبت از پوست خود و همچنین جلوگیری از محوشدگی خالکوبی بهتر است حتی‌الامکان در برابر نور آفتاب قرار نگرفته یا از ضدآفتاب‌های مناسب استفاده کنید.

۱ دیدگاه

  • خیلی خوشکل بود وزیباوبرای کودکان زیر ۱۸ سال خوب نیست و من الان۲۰ سالمه و یک تاتو از شما میخوام و هر چقدر پولشه پرداخت میکنم اگر هزار میلیارد هم باشه پرداخت میکنم شما فقط بگین چقدر میشه تا من بزنم به کارتتون و یه شماره کارتم لطف کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *