کلاس براشینگ مو

دوره آموزش براشینگ مو و میزامپلی مو + معرفی آموزشگاه براشینگ مو و میزامپلی مو

بی شک دوره آموزش براشینگ مو و میزامپلی مو یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزش آرایشگری زنانه است. میزان شرکت کنندگان دوره کلاس براشینگ مو و میزامپلی مو همیشه جزو بالاترین میزان ثبت نام های یک آموزشگاه آرایشگری زنانه است. زیباجویان معمولا با ۲ هدف در این دوره ها شرکت مینمایند. ۱- رفع نیازهای شخصی خود و اطرافیانشان ۲- راه اندازی یک کسب و کار کاملا بروز و پرمصرف که محدودیت سنی نیز ندارد. در ادامه تمام نیاز های این دوره را به شما شرح داده و تعدادی از آموزشگاه های آرایشگری زنانه معتبر را نیز معرفی مینماییم. شما در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه میتوانید اطلاعات مربوط به دوره براشینگ مو و بهترین آموزشگاه های براشینگ مو را بدست آورید.

سرفصل‌های آموزش براشینگ مو و میزامپلی مو:

  • آموزش نحوه آماده سازی موها
  • آموزش روش تقسیم بندی موها
  • آموزش براشینگ برای انواع حالات مو
  • آموزش کرلی کردن انواع موها
برای مشاهده کلیک کنیدصفحه را جمع کنید
_

هزینه دوره براشینگ مو

هزینه دوره آموزش براشینگ مو و میزامپلی، وابسته به نوع کلاس است. در آموزشگاه براشینگ مو، دوره‌ها به‌صورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند. در هر یک از این دوره‌ها، آموزش به شکل یکسان انجام می‌شود، اما از آنجایی که تعداد شرکت‌کننده‌ها در این دوره‌ها متفاوت است، هزینه‌های تعیین شده با یکدیگر فرق خواهند کرد. در کلاس‌های خصوصی ۱ تا ۳ هنرجو حضور دارند، به همین دلیل میزان تعامل مربی و هنرجو بیشتر از کلاس گروهی خواهد بود و این باعث می‌شود که آموزش به شکل بهتری صورت گیرد. هزینه کلاس خصوصی نیز بیشتر است.

نوع دوره  هزینه دوره
دوره عمومی  ۵۰۰ هزار تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای از ۸۰۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی از  ۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۸۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

بهترین آموزشگاه براشینگ مو در تهران کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های براشینگ مو وارد صفحه زیر شوید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های براشینگ مو پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای براشینگ مو تهران و ایران:

وارد مطلب زیر شوید

_

آموزش دوره براشینگ مو

داشتن موهایی آراسته و زیبا، یکی از فاکتورهای اصلی برای زیبایی است، به همین دلیل بسیاری از افراد متقاضی شرکت در کلاس آموزش آرایشگری مربوط به این حوزه هستند. آموزش براشینگ مو دقیقا همان چیزی است که در آن هنرجو انجام کارهایی چون حالت دادن به مو، صاف کردن مو، از بین بردن وز بودن و … را یاد می‌گیرد. حال از آنجایی که امروزه خانم‌ها به‌ظاهر خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهند، فعالیت در چنین زمینه‌ای می‌تواند بسیار مناسب و پول‌ساز باشد.

_

مراحل آموزش دوره پاکسازی پوست

  • آموزش آماده سازی موها
  • آموزش تقسیم بندی موها
  • آموزش براشینگ انواع موها
  • آموزش کرلی انواع موها

براشینگ و میزامپلی، از شیوه‌های محبوب برای آراسته کردن موها به شمار می‌آیند و افرادی که به شینیون علاقه ندارند، از این شیوه‌ها برای زیبایی موهای خود استفاده می‌کنند. در این شیوه، موها به حجم و حالت مناسبی می‌رسند که برای چهره فرد مناسب است. در حقیقت اولین آموزشی که به هنرجو داده می‌شود، توانایی انتخاب مدل مناسب براشینگ برای مشتری خواهد بود. فرد متقاضی در دوره آموزش براشینگ یاد می‌گیرد که متناسب با قد مو، فرم صورت، جنس و حالت مو، بهترین براشینگ را انجام دهد.

در طی آموزش در کلاس براشینگ مو، هنرجو یاد می‌گیرد که چگونه از وسایلی چون سشوار و برس استفاده کند تا موها حالت بگیرند. دقت داشته باشید که شرکت در دوره آموزشگاه براشینگ و میزامپلی، برای همه افرادی که در زمینه آرایش و پیرایش فعالیت دارند، لازم است. برای مثال یک کوپ کار، باید پس از انجام کوتاهی، یک براشینگ درست انجام دهد تا کیفیت کوتاهی به‌خوبی نشان داده شود. حتی شینیون کار نیز برای آنکه دوام شینیون بالا برود، باید براشینگ باکیفیتی انجام دهد.

در طی این آموزش به شما گفته می‌شود که پیش از انجام براشینگ، موهای مشتری را با استفاده از شامپوی مناسب بشویید و سپس خشک کنید. سپس نکاتی درباره جنس موهای مختلف در اختیار شما قرار می‌گیرد. این موضوع حائز اهمیت است، زیرا شما باید بر اساس جنس و حالت مو، نوع برس را انتخاب کنید.

زمانی که تمام نکات لازم گفته شد، مربی به شما نحوه به دست گرفتن سشوار و برس را آموزش می‌دهد. شما باید حرارت را در فاصله مناسب نگه دارید تا به موها آسیبی وارد نشود و از طرفی موها حالت بگیرند. توجه داشته باشید که شیوه انجام براشینگ موهای کوتاه، بلند، فر و صاف با یکدیگر تفاوت دارند. از همین رو شما در آموزشگاه براشینگ مو، با تمام این مدل از موها تمرین می‌کنید تا به توانایی لازم برسید.

علاوه بر براشینگ، میزامپلی نیز در آموزشگاه میزامپلی انجام می‌شود. میزامپلی در حقیقت شیوه‌ای است که در آن از لوازمی چون بیگودی و کلیپس‌های مخصوص استفاده می‌کنند تا موها با این کار حالتی مجعد و فر پیدا کنند. در ادامه موهای فر شده به حالت‌های مختلفی چون باز و بسته مدل داده می‌شوند.

هنرجو در کلاس میزامپلی مو یاد می‌گیرد که چگونه موها را به دسته‌های منظم تقسیم‌بندی کند و بیگودی‌ها را به دور مو بپیچد. سپس نحوه سشوار کشیدن موها در این حالت که باید با حرارت کم انجام شود، به هنرجو آموزش داده می‌شود. پس از آنکه موها به‌خوبی فر شدند، هنرجو با شیوه باز کردن بیگودی‌ها آشنا خواهد شد. دقت داشته باشید که مربی، نکاتی را در اختیار هنرجو قرار می‌دهد که فرد بتواند از طریق این نکات، براشینگ و میزامپلی را انجام دهد.

روی مطلب زیر کلیک کنید

روی مطلب زیر کلیک کنید

_

لوازم مورد نیاز براشینگ و میزامپلی

برای شرکت در دوره آموزش براشینگ و میزامپلی، به انواع برس‌های مخصوص برای این کار نیاز خواهید داشت. همچنین سشوار، گیره، مواد نگه‌دارنده مو مثل موس و تافت، بیگودی، اسپری‌ دو فاز و … دیگر ابزاری هستند که شما به آن‌ها برای انجام براشینگ و میزامپلی نیاز خواهید داشت. شما می‌توانید از این لوازم، زمانی که به بازار کار وارد می‌شوید نیز استفاده کنید.

توانایی شما پس از دوره آموزش براشینگ و میزامپلی

پس از به پایان رسیدن تعداد جلسات آموزش، هنرجو به مهارتی می‌رسد که می‌تواند بر اساس اندازه مو، نوع مو و فرم چهره مشتری، بهترین براشینگ را انجام دهد. همچنین در دوره آموزش، به‌روزترین تکنیک‌ها گفته می‌شود تا فرد بتواند بر اساس آن‌ها به‌صورت حرفه‌ای کار خود را انجام دهد. در نتیجه هنرجو به مهارتی می‌رسد که می‌تواند از طریق آن کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند و درآمد خود را بالا ببرد.

اعتبار مدرک دوره آموزش براشینگ و میزامپلی

در پایان دوره براشینگ و میزامپلی، به شما مدرک فنی و حرفه‌ای داده می‌شود که اعتبار بالایی دارد و شما می‌توانید از طریق آن در سالن‌های زیبایی مشغول به فعالیت شوید. البته امکان تاسیس سالن زیبایی با این مدرک وجود ندارد و اگر شما چنین هدفی دارید، باید در دوره دیگری نیز شرکت و مدرک آن را دریافت کنید.

_

کلاس براشینگ مو در تهران

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول دوره براشینگ مو

_
میزآمپلی چیست؟

میزامپلی در حقیقت شیوه‌ای است که در آن از لوازمی چون بیگودی و کلیپس‌های مخصوص استفاده می‌کنند تا موها با این کار حالتی مجعد و فر پیدا کنند.

بازار کار براشینگ مو و میزامپلی به چه شکل است؟

امروزه تمام خانم‌ها، قبل از رفتن به مهمانی و مجالس مهم، موهای خود را به زیبایی آماده می‌کنند. حال اگر شما در زمینه آموزش براشینگ مو به مهارت کافی برسید، می‌توانید مشتری‌های دائمی برای خود پیدا کنید و از این طریق درآمد خود را افزایش دهید.

آیا آموزش براشینگ مو و میزامپلی مو، بر روی موی طبیعی انجام می‌شود؟

بله. در دوره آموزش براشینگ و میزامپلی، پس از آنکه تمام نکات لازم گفته شد، شما تمرینات لازم را بر روی موهای طبیعی انجام می‌دهید تا با اصول کار آشنا شوید. البته تمام مراحل، تحت نظر مربی انجام می‌شود تا مشکلی پیش نیاید.

مدت و هزینه آموزش براشینگ و میزامپلی مو چقدر است؟

قیمت کاشت ناخن در دوره های مختلف خصوصی و عمومی متفاوت است. ممکن است مدت دوره کاشت ناخن بین ۵ تا ۱۰ جلسه باشد و قیمت دوره کاشت ناخن بین ۴۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغیر است. در انتهای صفحه مراکز معتبر اموزش کاشت ناخن را معرفی نموده ایم.

برای شرکت در کلاس براشینگ و میزامپلی نیاز به چه وسایلی است؟ هزینه آن چقدر است؟

– وسایل: برس های مخصوص، سشوار، گیره، مواد نگه‌دارنده مو مثل موس و تافت، بیگودی، اسپری‌ دو فاز.

– هزینه وسایل بسته به مارک و کیفیت وسایل متفاوت است. از ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان.

آیا با مدرک براشینگ و میزامپلی میتوان آرایشگاه راه اندازی کرد؟

خیر. برای راه اندازی آرایگاه زنانه یا آموزشگاه آرایشگری حتما باید مدرک آرایشگری مقدماتی زنانه را دریافت نمود و در کنار آن چند مدرک آموزشی مثل مدرک براشینگ و میزامپلی را نیز دریافت کرد.

در دوره براشینگ و میزامپلی مو، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش براشینگ و میزامپلی مو روش هایی برای ایجاد مدل هایی زیبا روی مو آموزش می بینید. آماده سازی موها، تقسیم بندی آنها و ایجاد مدل، از مهمترین سرفصل های این دوره می باشند.

آیا برای ثبت نام در دوره براشینگ و میزامپلی مو به مدرک پیش نیاز احتیاج است ؟

خیر، شرکت در کلاس میزامپلی مو به هیچ مدرک به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارد.

آیا در دوره آموزش براشینگ مو، روش های مختلف شینیون مو نیز آموزش داده می شود؟

خیر، دوره آموزش براشینگ و میزامپلی مو شامل سرفصل های آموزشی شینیون مو نمی باشد.

میزامپلی مو چه تفاوتی با شینیون مو دارد؟

در آموزشگاه براشینگ مو شما روش های میزامپلی کردن مو را آموزش می بینید. میزامپلی همان تقسیم بندی و کرلی کردن مو می باشد. اما شینیون شامل مدل های پیشرفته تر است.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره براشینگ و میزامپلی مو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش براشینگ و میزامپلی مو برای تاسیس سالن کافی نیست. برای تاسیس سالن باید دوره های آرایش و پیرایش و یا مهارت های هفتگانه را بگذرانید.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره براشینگ و میزامپلی مو، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز است؟

خیر، دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش براشینگ و میزامپلی مو نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. شما با هر مدرک تحصیلی می توانید مدرک فنی و حرفه ای این دوره را دریافت کنید.

تفاوت دوره خصوصی براشینگ مو با دوره نیمه خصوصی آن در چیست؟

در کلاس میزامپلی مو از نوع خصوصی تعداد هنرجو نسبت به دوره نیمه خصوصی کمتر است. پس کیفیت کلاس های خصوصی از کلاس های نیمه خصوصی بالاتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *