فهرست مطالب این صفحه نمایش باقی فهرست
_

دوره های مراقبت و زیبایی

دوره آموزش گریم سینمایی

دوره‌های آموزش چهره پردازی و یا آموزش گریم سینمایی یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین دوره‌ها در پیرایشگری آقایان است. افراد با شرکت در این دوره می‌توانند از پایه تمام مباحث گریم سینمایی را آموزش ببینند و در کار خود استفاده کنند. برای افراد فعال در حوزه گریم سینما، شرکت در این دوره ضروری است تا مهارت‌های خود را تقویت کنند. باید اشاره داشت که شرکت در این دوره به دیگر افراد نیز توصیه می‌شود. چرا که با شرکت در این دوره می‌توانند چهره‌پردازی آقایان را به‌صورت کامل آموزش ببینند. در این مطلب با شرایط و هزینه این دوره کاربردی و جذاب آشنا می‌شویم.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی چیست؟
 • هزینه دوره چهره پردازی یا گریم سینمایی
 • مراحل آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی
 • لوازم دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی
 • توانایی شما پس آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی
 • اعتبار مدرک دوره چهره پردازی یا گریم سینمایی
_

آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی

شرکت در دوره آموزش گریم سینمایی به افرادی که برای فعالیت در سینما، صدا و سیما و تئاتر علاقه‌مند  هستند، بسیار توصیه می‌شود. افراد در این دوره به‌صورت حرفه‌ای چهره‌پردازی و گریم سینمایی را آموزش می‌بینند تا از آن در حرفه خود استفاده کنند. باید اشاره داشت که سرفصل‌های این دوره آموزشی بسیار گسترده هستند و افراد می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها به یک گریمور حرفه‌ای تبدیل شوند. این سرفصل‌ها عبارت‌اند از:

 • آموزش استفاده از وسایل لیفتینگ برای لیفت صورت افراد
 • آموزش روش‌های فیکس کردن چهره با تکنیک‌های هنری و سینمایی
 • آشنایی با شخصیت‌پردازی با استفاده از تکنیک سایه روشن
 • آموزش کامل انواع گریم‌های سینمایی مو و صورت
 • آموزش روش تطابق دادن ریش و سبیل با فرم چهره افراد برای چهره‌پردازی بهتر

هزینه دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی :

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که در دوره‌های آموزشی پیرایشگری از جمله دوره آموزش چهره پردازی شرکت می‌کنند، هزینه این دوره‌ها است. هزینه دوره آموزش گریم سینمایی به عوامل مختلفی مانند تعداد جلسات، زمان هر جلسه، کیفیت تدریس و شرایط آموزشگاه بستگی دارد. چرا که این دوره کاربردی در بسیاری از آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود و هزینه خدمات هر آموزشگاه با آموزشگاه‌های دیگر متفاوت است. باید اشاره داشت که هزینه این دوره جذاب از دو میلیون و پانصد تومان شروع می‌شود.هزینه این کلاس در آموزشگاه چهره پردازی یا گریم سینمایی مطابق جدول زیر محاسبه می شود:

نوع دوره هزینه دوره
دوره عمومی در شرایط کرونا اجازه برگزاری این دوره داده نمی شود.
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی ۲۵۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰۰
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای ۴۰۰۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰۰

شما داوطلب عزیز با توجه توانایی مالی و آگاهی از شرایط خود، می توانید یکی از دوره های ذکر شده در جدول را به صورت دلخواه انتخاب نموده و دوره آموزشی خود را شروع کنید.

بهترین آموزشگاه چهره پردازی یا گریم سینمایی سر کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های پیرسینگ وارد مطالب زیر شده و به واتساپ مراکز پیام ارسال کنید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای چهره پردازی یا گریم سینمایی:

لیست دوره های پیرایشگری مردانه

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر مردانه

مراحل آموزش آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی

چهره‌پردازی یکی از پیچیده‌ترین شاخه‌های پیرایشگری است. چرا که گریمورها باید یک شخصیت را در چهره افراد پیاده‌سازی کنند. به همین خاطر دوره آموزشی چهره پردازی یا دوره آموزشی سینمایی آقایان مراحل زیادی دارد. افراد در ابتدا با قوانین ابتدایی چهره‌پردازی آشنا می‌شوند و در ادامه تکنیک‌های گریم سینمایی به آن‌ها آموزش داده می‌شود.

لوازم مورد نیاز آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی

افراد برای شرکت در دوره آموزشی گریم سینمایی به لوازم خاصی نیاز ندارند. چرا که عموما آموزشگاه‌ها این لوازم را برای آن‌ها تهیه می‌کنند. باید اشاره داشت که تهیه لوازم برای شرکت در آزمون پایانی این دوره برعهده کارآموزان است و افراد باید لوازم مورد نیاز این دوره مانند انواع کرم‌پودرها و مواد آرایشی را تهیه کنند.

توانایی شما پس از دوره چهره پردازی یا گریم سینمایی

افراد بعد از شرکت در این دوره آموزشی به یک گریمور حرفه‌ای تبدیل می‌شوند و می‌توانند انواع تکنیک‌های سینمایی گریم را روی صورت افراد پیاده کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند چهره‌پردازی و ساخت شخصیت در چهره افراد را به خوبی انجام دهند. اگر به فعالیت در حوزه سینما و تئاتر به‌عنوان یک چهره‌پرداز یا گریمور علاقه‌مند هستید، این دوره بهترین گزینه برای شما است.

اعتبار مدرک دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی

افراد پس از شرکت در کلاس‌های دوره آموزش چهره پردازی باید در آزمون پایانی آن شرکت کنند. بعد از قبولی در آزمون پایانی دوره آموزش گریم سینمایی، به افراد یک مدرک معتبر و رسمی داده می‌شود تا با استفاده از آن در سینما، تئاتر، صدا و سیما و استودیوهای فیلم‌برداری مشغول به کار شوند. باید اشاره داشت که افراد از مدرک این دوره می‌توانند برای بهبود رزومه خود نیز استفاده کنند.

کلاس آرایشگری زنانه

چطور دیپلم آرایشگری بگیرم؟

_

کلاس آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی

مدت و هزینه دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی چقدر است؟

هزینه دوره اموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۲۵۰۰۰۰۰ هزارتومان تا ۷۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی می‌توان به مواردی همچون: انواع کرم‌پودرها و مواد آرایشی اشاره کرد.

در آموزشگاه چهره پردازی یا گریم سینمایی بدن، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

افراد بعد از شرکت در این دوره آموزشی به یک گریمور حرفه‌ای تبدیل می‌شوند و می‌توانند انواع تکنیک‌های سینمایی گریم را روی صورت افراد پیاده کنند.

در دوره چهره پردازی یا گریم سینمایی ، انجام چهره پردازی یا گریم سینمایی روی چه نقاطی از بدن آموزش داده می شود؟

در کلاس چهره پردازی یا گریم سینمایی نحوه ایجاد چهره پردازی یا گریم سینمایی روی صورت داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه چهره پردازی یا گریم سینمایی به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا در کلاس چهره پردازی یا گریم سینمایی ، روش های بهداشتی مراقبت از چهره پردازی یا گریم سینمایی نیز آموزش داده می شود؟

در مباحث تئوری دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی ، روش های بهداشتی مراقبت از پا بعد از چهره پردازی یا گریم سینمایی نیز آموزش داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره چهره پردازی یا گریم سینمایی بدن، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی چهره پردازی یا گریم سینمایی ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه چهره پردازی یا گریم سینمایی به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی چهره پردازی یا گریم سینمایی از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از چهره پردازی یا گریم سینمایی بسیار مرسوم شده است.

آیا آموزش چهره پردازی یا گریم سینمایی در موارد ممنوعه هم آموزش داده میشود؟

طبق چارت آموزش سازمانی فقط چهره پردازی یا گریم سینمایی موارد مجاز انجام میشود اما ممکن است در برخی مراکز انتقال تجربیات آموزشی بصورت تجربی صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.