آرایشگاه و سالن عروس تبریز

معرفی بهترین سالن عروس تبریز

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به معرفی مراکز تخصصی آرایش عروس تبریز میپردازیم. این مراکز بصورت تخصصی در زمینه انجام میکاپ، شینیون عروس، گریم عروس و سایر خدمات مرتبط با آن فعالیت دارند و جزو بهترین سالن های عروس تبریز محسوب میشوند. اگر قصد شما گرفتن همه نوع خدمات زیبایی است بهتر است به صفحه ” سالن و آرایشگاه تبریز ” مراجعه کنید. اگر نه با ما همراه با شید تا در ادامه مشخصات چند تا از بهترین سالن های تخصصی عروس در تبریز را بدست آورید.

هزینه و قیمت سالن آرایش عروس در تبریز

هزینه آرایش عروس با توجه به نوع آرایش متناسب با سلیقه عروس متفاوت است.

نوع خدمات قیمت
قیمت پکیج زیبایی عروس ساده در سالن ۳.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
قیمت پکیج زیبایی عروس معمولی در سالن ۴.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
قیمت پکیج زیبایی عروس VIP ۸.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
پکیج عروس (میکاپ- شینیون- ۲ مرحله جوانسازی صورت- اپیلاسیون- پیرایش و خدمات ناخن- ماساژ ریلکسی) در منزل ۶.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
میکاپ شینیون عروس (گریم و شینیون) در منزل
۴.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
قیمت فرمالیته عروس (میکاپ و کرلی و آرایشگر همراه به مدت یک روز) ۳.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان

هزینه ها در شهرهای بزرگ و کوچک نسبت به نوع خدمات درخواستی عروس و تبحر آرایشگر متفاوت است.

آرایشگاه و سالن عروس تبریز

لیست مراکز تخصصی آرایش عروس در تبریز

برای شناخت بهترین سالن عروس تبریز باید به کیفیت آموزش آن‌ها توجه کرد. بعضی از این مراکز مبلغ بالایی را دریافت می‌کنند؛ اما متناسب با هزینه دریافت‌شده، کیفیت خوبی ارائه نمی‌دهند. و البته اغلب مراکز خدمات با کیفیت و بسیار بصرفه ای دارند. در انتخاب یک مرکز تخصصی میکاپ عروس علاوه بر هزینه و کیفیت، باید به امکانات آرایشی آن‌ها نیز دقت کرد.

جدول سالن عروس در تبریز

نام مرکز
آدرس مرکز

سالن عروس نیل تبریز

سالن تخصصی عروس الناز نجیب تبریز 

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، پارک زیتون، کوچه نیلوفر
 • تلفن تماس: ۰۹۳۷۰۰۵۸۷۸۷

سالن میکاپ عروس ماریا بیوتی تبریز

 • آدرس: تبریز، سالن عروس ماریا بیوتی تبریز
 • تلفن تماس: ۰۹۰۴۶۳۹۲۸۳۸

سالن عروس الارز تبریز

مرکز تخصصی عروس افسون تبریز

آرایشگاه عروس پرگیس تبریز

 • آدرس: تبریز، شهرک آذربایجان، خیابان شهید ابراهیم پورغربی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۷۵۶۷۱۹۷

آرایشگاه عروس ویس لند تبریز

 • آدرس: تبریز، شهرستان هشترود خیابان امام روبه روی بانگ ملت
 • تلفن تماس: ۰۹۳۶۴۱۲۵۹۱۸

آرایشگاه تخصصی عروس نسترن تبریز

 • آدرس: تبریز، میدان فهمیده، روبری آذرساتراپ اول، کوی زمرد
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۷۵۹۹۶۲۰

سالن عروس آرشیدا بیوتی تبریز

 • آدرس: تبریز، سالن عروس آرشیدا بیوتی تبریز 
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۲۰۰۵۴۸۸

سالن عروس اصلانی تبریز

 • آدرس:تبریز، منبع بطرف پارک ستارخان، بالاتر از سوپر مارکت بابک، روبروی پارک ستارخان
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۷۳۲۳۴۵۰

سالن عروس پردیسان تبریز

سالن عروس موتاب تبریز

 • آدرس: تبریز، آخر شهناز، روبروی دانشکده پرستاری، جنب اتو گالری نوین، بن بست آرام اول
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۶۵۰۰۸۸۹

سالن عروس دنیز تبریز

سالن لیلی حسین زاد تبریز

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان رودکی، کوچه شهریار ۱، پلاک ۸
 • تلفن تماس: ۰۹۰۲۳۹۵۱۳۷۱

سالن عروس نیلی تبریز

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، تختی بالاتر از پارک زیتون، پلاک ۱۴
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۹۷۲۷۱۲۲

سالن عروس الینا تبریز

 • آدرس: تبریز، خیابان هدایت، نرسیده به کوچه آسیاب 
 • تلفن تماس: ۰۹۳۶۸۴۳۰۱۳۷

سالن عروس الیسا تبریز

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان شریعتی، خیابان پروین اعتصامی، روبروی کوچه زمانی، پلاک ۲۵
 • تلفن تماس: ۰۴۱۳۳۸۳۳۳۰۳۰۹۱۴۴۶۶۰۶۳۸

سالن عروس عروس لاکچری تبریز

سالن عروس نیروانا تبریز

 • آدرس:  تبریز، خیابان بهار کوی فروردین روبروی مدرسه شیخ شمش زیرزمین ارزانسرای عبادی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۷۸۲۲۰۲۵

سالن عروس مهناز تبریز

 

سالن عروس آرزو تبریز

 

سالن عروس عمارت بانوی شرق تبریز

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، فلکه بازار به سمت شریعتی، جنب مدرسه نور، فکور سالن عروس عمارت بانوی شرق
 • تلفن تماس: ۰۹۱۴۲۰۵۷۷۶۶۰۴۱۳۳۳۰۹۶۷۴

داشتن چهره‌ای زیبا با خدمات بهترین سالن عروس تبریز

مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر دختری است. به همین دلیل در این روز خاص، دخترها تمام تلاش خود را می‌کنند تا چهره‌ای زیبا و منحصربه‌فرد داشته باشند. سالن‌ها و آرایشگاه‌های عروس، مراکزی هستند که دخترخانم‌ها برای خدمات زیبایی خود، قبل از مراسم عروسی به آن‌ها مراجعه می‌کنند. شهر تبریز که از شهرهای بزرگ ایران است، دارای سالن‌های عروس بسیاری می‌باشد. به‌دلیل رقابت بالا میان این مراکز و تفاوت قیمت و سطح کیفیت هرکدام، انتخاب بهترین سالن عروس تبریز ممکن است با چالش‌هایی همراه باشد. ما در این صفحه از ایران آموزشگاه تلاش می‌کنیم تا بهترین سالن عروس تبریز را به شما معرفی کنیم تا به‌راحتی بتوانید بهترین سالن عروس تبریز را پیدا کنید.

اگر علاقه مند به شرکت در کلاس های آموزش آرایش عروس هستین به شما پیشنهاد میدهیم از صفحه ” آموزش آرایش عروس ” ما دیدن نمایید.

عروس سرا تبریز

تفاوت سالن زیبایی با عروس‌سرا در تبریز

شاید برای شما هم سوال شده باشد که با وجود خدمات مشترک بین سالن زیبایی و عروس سراها، چه تفاوتی میان این دو وجود دارد. برای پاسخ به این سوال، ابتدا بهتر است خدمات ارائه شده توسط این مراکز را بررسی و مقایسه کنیم.

۱.شینیون مو

شینیون یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های آرایش مو است که در آن، موها را در پشت سر جمع می‌کنند و به آن حجم می‌دهند. این مدل، برای مراسم عروسی خواهان زیادی دارد و بیشتر مواقع در سالن‌های عروس آن را مشاهده می‌کنید.

۲. اصلاح صورت و ابرو

اصلاح صورت و ابرو یکی از مهم‌ترین خدمات آرایشگاه‌ها است که همیشه بیشترین خواهان را دارد. در آرایشگاه‌های زنانه و عروس سراها معمولا اصلاح صورت به کمک وکس یا بند انجام می‌شود. اصلاح ابرو که با خدمات زیبایی ابرو نیز همراه است به دو روش انجام می‌شود. در روش اول به کمک موچین، ابروها اصلاح شده و سپس کار هاشور یا قرینه‌سازی ابرو انجام می‌شود. در روش دوم، بجای موچین از تیغ استفاده می‌شود و معمولا سرعت بالاتری دارد.

۳. میکاپ و گریم صورت

برخلاقه تصور بسیاری از افراد، گریم و میکاپ یکی نیستند و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. در فرایند میکاپ، آرایشگر تلاش می‌کند تا تغییراتی در چهره مشتری اعمال کند. این تغییرات می‌توانند استفاده از سایه چشم، کاشت مژه مصنوعی، حجم دادن لب، کشیدن رژ لب و … باشند. اما هنگام گریم، آرایشگر تلاشی برای تغییر چهره مشتری نمی‌کند و تمرکز او روی برجسته‌تر و بیشتر کردن زیبایی‌های صورت است. انجام تکنیک سایه روشن، آرایش چشم‌ها، کانتور و… از مواردی هستند که هنگام گریم صورت استفاده می‌شوند.

۴. اصلاح و کوتاهی مو

اصلاح مو یکی از خدمات محبوب خانم‌ها در آرایشگاه‌ها و عروس سراها است. خانم‌هایی که به دنبال رفع موخوره‌ها، رفع شکستگی‌های مو و تغییر ظاهر خود می‌گردند، سراغ خدمات اصلاح و کوتاهی مو می‌روند. آرایشگرها برای اصلاح مو معمولا از قیچی و تیغ استفاده می‌کنند و گاهی اوقات هم برای اصلاح حرفه‌ای‌تر مو، از ماشین‌های حرفه‌ای اصلاح کمک می‌گیرند.

۵. کراتینه و رنگ مو

افرادی که موهای سفید دارند یا می‌خواهند برای ظاهر خود تنوع ایجاد کنند، موهای خود را رنگ می‌کنند. به دلیل آسیب‌زا بودن این رنگ‌ها و تاثیر منفی آن‌ها در مرور زمان، افراد زیادی به‌جای رنگ مو به سراغ کراتینه کردن می‌روند. در فرایند کراتینه کردن، آرایشگر با استفاده از مواد حاوی کراتین، موهای آسیب دیده و به اصطلاح مرده را احیا می‌کند. این عمل باعث شادابی موها و همچنین نرمی و صافی آن‌ها در مدت طولانی می‌شود.

همانطور که مشخص است، خیلی از خدمات سالن‌های زیبایی و عروس سراها با یکدیگر مشترک می‌باشد. تفاوت اصلی این سالن‌ها و عروس سراها، در نوع خدمات ارائه شده توسط آن‌ها است. در عروس سراها به دلیل تخصص بالاتر آرایشگران، این خدمات به شکل حرفه‌ای‌تر و مخصوصا برای آرایش عروس انجام می‌شوند. درصورتی که در سالن‌های زیبایی، خدمات میکاپ و مو به شکل ساده‌تری انجام می‌شوند و تخصصی نیستند. همچنین هزینه خدمات سالن‌های زیبایی بسیار کمتر از عروس سراهاست و به دلیل ارائه خدمات بیشتر، ساعت کاری بیشتری هم دارند.

آرایشگاه و سالن عروس تبریز

بهترین آرایشگاه زنانه تبریز برای عروس

انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در شهر تبریز کار دشواری است. به دلیل رقابت بالا بین این مراکز و خدمات گسترده‌ای که به مشتریان ارائه می‌دهند، نمی‌توان به طور قطعی یک آرایشگاه را انتخاب کرد. عوامل زیادی مثل تعرفه خدمات، مهارت آرایشگران و گستردگی خدمات ارائه شده توسط آرایشگاه، نقش مهمی در خوب بودن یک آرایشگاه زنانه در تبریز دارند. شما می‌توانید با بررسی این موارد و همچنین پرس و جو درباره کیفیت خدمات ارائه شده توسط آرایشگاه‌ها، بهترین سالن عروس تبریز را پیدا کنید.

آرایشگر عروس تبریز

بهترین آرایشگر عروس تبریز

فرایند میکاپ یک فرایند طولانی است و آرایشگرها باید به شکلی عمل کنند تا مشتری در حین انجام آرایش خسته نشود. به همین دلیل، یک آرایشگر خوب باید سرعت عمل بالا و مهارت عالی داشته باشد تا در کمترین زمان ممکن، کار آرایش را به اتمام رسانده و سراغ خدمات دیگر برود. اگر به دنبال بهترین آرایشگر عروس تبریز می‌گردید، سرعت عمل و مهارت آرایشگرها را بررسی، و ماهر ترین آرایشگر را انتخاب کنید.

آرایش مناسب عروس در تبریز

بهترین آرایش عروس 

انسان‌های مختلف، سلایق متفاوتی دارند. برخی از افراد علاقه به رنگ‌های روشن و به اصطلاح جیغ دارند و برخی افراد، رنگ‌های تیره‌تر را می‌پسندند. آرایشگرهای حرفه‌ای عروس، با توجه به سلایق و فرم صورت افراد، تلاش می‌کنند تا بهترین مدل آرایش را برای آن‌ها انتخاب کنند. به دلیل تفاوت بین سلیقه افراد مختلف، مدل‌های آرایش عروس زیادی برای انتخاب وجود دارند. احتمالا نام برخی از آن‌ها به گوش شما خورده و با خود فکر کرده‌اید که تفاوت بین این مدل‌های آرایش چیست. در ادامه با این مدل‌ها آشنا می‌شویم و ویژگی‌های هرکدام را بررسی می‌کنیم.

۱. آرایش خلیجی

آرایش خلیجی که امروزه محبوبیت زیادی ندارد، یکی از غلیظ ترین مدل‌های آرایش عروس است. در این مدل آرایش، آرایشگران چشم‌های عروس را مشکی و بسیار پررنگ آرایش می‌کنند. در این سبک از آرایش تلاش می‌شود تا ابروها به شکل نازک و به‌شدت پررنگ طراحی شوند. در بیشتر موارد، از سایه‌های رنگی برای چشم عروس استفاده می‌کنند تا آرایش خلیجی را به غلیظ ترین شکل ممکن درآورند.

۲. آرایش مدل شاین

آرایش مدل شاین از آن سبک آرایش‌هاست که طرفداران خاص خود را دارد و هرکسی به سراغ آن نمی‌رود. در این سبک از آرایش، تلاش می‌شود تا چهره عروس به شدت براق و اکلیلی به‌نظر برسد. استفاده از سایه‌های چشم براق، رژ گونه‌های براق، رژ لب‌های اکلیل دار و… در آرایش مدل شاین رایج است. اگر می‌خواهید در روز عروسی خود چهره‌ای درخشان داشته باشید، این سبک از آرایش، مخصوص شماست.

۳. آرایش عربی

در آرایش مدل عربی، تلاش می‌شود تا چهره عروس به شکل بانوان عربی طراحی شود. آرایشگران با تمرکز روی چشم‌ها و استفاده از سایه‌های اسموکی و طرح‌های تیره، این سبک از آرایش را روی صورت عروس پیاده می‌کنند. در آرایش عربی، مثل آرایش خلیجی میکاپ عروس بسیار غلیظ است و مدل موهای او با ارتفاع و حجیم درست می‌شوند.

۴. آرایش چشم گربه‌ای

آرایش چشم گربه‌ای هم مثل آرایش عربی تمرکز زیادی روی چشم‌های عروس دارد. در این مدل آرایش، همانطور که از اسم آن مشخص است، آرایشگر چشمان عروس را کشیده و به همراه آرایشی تیره طراحی می‌کند. حتی گاهی اوقات ممکن است آرایشگر برای زیباتر کردن چشم‌های عروس و همچنین نزدیک کردن آن‌ها به چشمان گربه، از لنزهای روشن نیز استفاده کند.

۵. آرایش اروپایی

آرایش مدل اروپایی یک مدل آرایش ساده است که امروزه طرفداران زیادی دارد و می‌توان گفت نقطه مقابل آرایش‌های غلیظ خلیجی است. خانم‌هایی که علاقه‌ای به آرایش‌های غلیظ ندارند و می‌خواهند در روز عروسی خود ساده و زیبا به‌نظر برسند، به سراغ آرایش اروپایی می‌روند. در این سبک از آرایش، آرایشگران تلاش می‌کنند تا با استفاده از رنگ‌های ملایم و مات در لوازم آرایشی مثل رژ لب، رژ گونه، سایه چشم و… چهره عروس را در عین سادگی، زیبا جلوه دهند. اگر به دنبال یک چهره ساده ولی در عین حال بسیار زیبا هستید، بهتر است آرایش اروپایی را انتخاب کنید.

۶. آرایش مصری

آرایش مصری هم مانند آرایش‌های عربی و چشم گربه‌ای تمرکز زیادی روی چشم‌ها دارد. با این تفاوت که در آرایش مصری به جزئیات چشم‌ها خیلی بیشتر توجه شده و نیازمند مهارت بیشتری است. در این سبک از آرایش، خطوط موازی برای پلک‌های بالا و پایین عروس کشیده می‌شود و بعد از یک سانتی‌متر فاصله دادن خطوط از چشم‌، آن‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند تا نمایانگر خط چشم مصری باشد. در آرایش مصری، برای گوشه‌های بیرونی چشم از سایه تیره و برای گوشه‌های داخلی چشم از سایه طلایی استفاده می‌شود. برای رژ لب و رژ گونه رنگ خاصی مدنظر آرایشگران نیست و هرکسی با توجه رنگ‌های استفاده شده در چشم و هماهنگی آن‌ها با هم، رنگ رژ لب و رژ گونه را انتخاب می‌کند.

۷. آرایش ساده و شیک

برخی افراد هستند که آرایش‌های خیلی ساده را به آرایش‌های سنگین و غلیظ ترجیح می‌دهند. به همین دلیل این افراد به سراغ استفاده از آرایش‌های ساده و شیک می‌روند. در این مدل آرایش، هیچ آرایش سنگینی برای صورت عروس درنظر گرفته نمی‌شود و حتی ممکن است از بعضی لوازم آرایشی هیچ استفاده‌ای نشود. در این مدل آرایش، آرایشگران تلاش می‌کنند تا استفاده از کمترین لوازم آرایشی ممکن، یک چهره ساده و زیبا برای عروس درست کنند.

۸. آرایش عروسکی

برخی افراد هستند که علاقه به چهره‌های کیوت و زیبا دارند. این افراد هر آرایشی را نمی‌پسندند و به دنبال مدلی هستند که آن‌ها را کیوت جلوه دهد. به همین دلیل سبکی از آرایش به نام آرایش عروسکی وجود دارد که مخصوص این افراد است. در این مدل آرایش، تمامی المان‌های یک عروسک روی صورت عروس پیاده می‌شوند. آرایشگران با استفاده از مژه‌های مشکی و بلند، کوچک جلوه دادن بینی و بزرگ جلوه دادن چشم‌ها، تلاش می‌کنند تا چهره عروس را شبیه به چهره یک عروسک کنند. در این مدل آرایش، حتی موهای عروس هم مانند موهای یک عروسک درست می‌شود.

۹. آرایش کلاسیک

آرایش مدل کلاسیک، آرایشی ملایم است. درواقع آرایشگر تلاش می‌کنند تا یک تعادلی بین آرایش چشم عروس و لب‌های او برقرار کند. اگر میکاپ چشم به صورت غلیظ انجام شود، رنگ رژ لب بسیار ملایم انتخاب می‌شود و برعکس، اگر آرایش چشم عروس غلیظ نباشد، برای رژ لب از رنگ‌های جیغ و مخصوصا قرمز روشن استفاده می‌شود. در آرایش مدل کلاسیک، تمرکز اصلی آرایشگر روی چشم‌ها و لب‌های عروس است. اگر علاقه به داشتن چهره‌ای کلاسیک و جذاب دارید، می‌توانید این سبک از آرایش را برای خود انتخاب کنید.

سالن عروس در تبریز

آرایشگاه عروس خوب در تبریز

آرایشگاه‌های عروس خوب زیادی در تبریز وجود دارند که همگی آن‌ها بر سر جذب مشتریان، رقابت زیادی با یکدیگر دارند. شما می‌توانید با بررسی مشخصات هر آرایشگاه و همچنین خواندن نظرات مراجعه کنندگان، از خوب بودن آرایشگاه مطمئن شوید.

سالن عروس در تبریز

سالن زیبایی عروس تبریز اینستاگرام

امروزه، بسیاری از سالن‌های زیبایی در صفحات مجازی و مخصوصا اینستاگرام فعال هستند و اطلاعاتی از سالن عروس خود را در آن به اشتراک می‌گذارند. اگر به دنبال بهترین سالن عروس تبریز هستید می‌توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام آن‌ها، از کیفیت خدمات، سیستم نوبت دهی، نظرات مشتریان و… باخبر شوید.

هزینه آرایش عروس در تبریز

قیمت بهترین آرایشگاه عروس در تبریز

قیمت خدمات یک آرایشگاه عروس در تبریز با توجه به نوع خدمات، سابقه فعالیت، معروف بودن، مهارت آرایشگران و… تعیین می‌شود. به همین دلیل نمی‌توان قیمت مشخصی برای این خدمات اعلام کرد. شما با جستجو در صفحات مجازی سالن‌ها یا مراجعه حضوری، می‌توانید از تعرفه خدمات آن‌ها باخبر شوید.

آرایش عروس با قیمت مناسب در تبریز

آرایشگاه عروس با قیمت مناسب در تبریز

با توجه به اینکه قیمت خدمات آرایشگاه‌های عروس متغیر است، مهم است که به بودجه خود و خدمات ارائه شده توسط سالن‌ها توجه کنید. مشخص است که هرچه سابقه یک آرایشگاه بیشتر باشد، تعرفه خدمات آن هم بالاتر می‌رود.

آرایش عروس در تبریز

بهترین سالن آرایش عروس تبریز

سالن‌های زیبایی عروس خوب زیادی در شهر تبریز وجود دارند. موقعیت مکانی سالن، برخورد کارکنان، سطح نظافت و مرغوب بودن محصولات مورد استفاده از مواردی هستند که در خوب بودن یک آرایشگاه عروس نقش دارند. اگر به دنبال بهترین سالن عروس تبریز هستید، بهتر است چند روز قبل از عروسی خود، خدمات سالن موردنظر خود را تست کنید تا از کیفیت خدمات آن مطمئن شوید.

سالن عروس در تبریز

مهم ترین نکات و ویژگی های انتخاب سالن زیبایی عروس خوب چیست؟

برای شب عروسی اصلا فرصت ریسک کردن وجود ندارد و در این شب خاص، مهم است که به بهترین شکل ممکن ظاهر شوید. انتخاب سالن زیبایی عروس خوب، می‌تواند به شما در این راه کمک کند. در ادامه، مهم‌ترین نکات و ویژگی‌های انتخاب یک سالن زیبایی عروس خوب را بررسی می‌کنیم:

 • محل آرایشگاه عروس در تبریز: ابتدا موقعیت مکانی سالن را خوب بسنجید. اگر سالن عروس از آتلیه و تالار عروسی دور باشد، ممکن است برنامه‌های زمانی شما دچار مشکل شوند. پس حتما سالنی را انتخاب کنید که موقعیت مکانی مناسبی داشته باشد.
 • سرعت عمل آرایشگر عروس: پروسه طولانی آرایش عروس باعث خستگی خیلی از مشتریان می‌شود. مهم است که آرایشگر عروس حاضر در سالن، از سرعت عمل بالایی برخوردار باشد تا مشتریان در طول فرایند آرایش، خسته نشوند.
 • نمونه کارهای آرایشگر عروس: یکی از مهم‌ترین نکات هنگام انتخاب یک سالن عروس، توجه به مهارت میکاپ آرتیست آن است. خوب بودن یک سالن عروس با نمونه کارهای آرایشگر آن مشخص می‌شود. بنابراین سطح کیفیت خدمات تاثیر زیادی در خوب بودن یک سالن عروسی دارد.
 • قیمت سالن زیبایی عروس: قیمت خدمات یکی دیگر از نکات بسیار مهم هنگام انتخاب سالن زیبایی عروس است. سعی کنید سالنی را انتخاب کنید که هزینه خدمات آن نسبت به ویژگی‌های سالن مقرون به صرفه باشد.

سالن عروس در تبریز

بهترین آرایشگاه گریم عروس در تبریز

همانطور که گفته شد، آرایشگاه‌های گریم عروس زیادی در تبریز هستند که همه آن‌ها رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند. شما می‌توانید با بررسی بهترین آرایشگاه‌های گریم عروس در تبریز و مقایسه ویژگی‌های هرکدام، بهترین سالن عروس تبریز را پیدا کنید.

سالن عروس در تبریز

پیدا کردن بهترین سالن عروس تبریز با کمک ایران آموزشگاه

برای پیدا کردن بهترین سالن عروس تبریز نکات مهم زیاد وجود دارد. ما در این صفحه از ایران آموزشگاه تلاش کردیم این نکات را به شما ارائه داده و شما را در انتخاب یک سالن عروس خوب در تبریز راهنمایی کنیم. سالن‌های عروس تبریز تلاش می‌کنند تا با تبلیغات در صفحات مجازی، مشتریان را به خود جذب کنند. شما می‌توانید در این صفحه از ایران آموزشگاه، بهترین سالن عروس تبریز را انتخاب کنید.

سوالات متداول شما

عروس سرا با سالن زیبایی چه تفاوتی دارد؟

در اصل یک سالن تخصصی عروس فقط خدمات مربوز به عروس رو انجام میدهد ولی سالن زیبایی انواع خدمات زیبایی را انجام میدهد.

خدمات سالن تخصصی عروس چیست؟

 • گریم و میکاپ عروس
 • شینیون عروس
 • مانیکور و پدیکور عروس
 • خدمات پاکسازی و آماده سازی پوست
 • پاکسازی و لایه برداری پوست
 • رنگ مو و ابرو
 • اصلاح صورت و بدن
 • اکستنشن مو، ابرو و مژه
 • ماساژ
 • ارائه خدمات آرایش دائم نظیر میکروبلیدینگ ابرو
 • آرایش بدن با فون
 • ارائه اکسسوری هایی نظیر تاج و تور
مشاهده باقی سوالاتجمع کردن متن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *