آموزشگاه نقاشی در شهر قدس؛ کلاس نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در شهر قدس

آموزشگاه نقاشی در شهر قدس

_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی شهرقدس

بهترین کلاس نقاشی شهرقدس کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در شهر قدس و آموزشگاه هنرهای تجسمی شهرقدس فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر شهر قدس هستند. کلاس های نقاشی شهر قدس یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهرقدس محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم شهرقدس است. مردم شهر قدس از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان قدس بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در شهرقدس چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهرقدس و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری شهرقدس را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در شهرقدس

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

_
نام آموزشگاه نقاشی در شهرقدس
محل آموزشگاه

گالری نقاشی پرتو

 • آدرس: شهر قدس، خیابان پیروزی جنوبی، قبل از خیابان شریعتی
 • تلفن تماس: ۰۲۱۴۶۸۱۶۹۰۵
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی

خانه فرهنگ علامه دهخدا

 • آدرس: شهر قدس، خیابان سجاد(ع)، کوچه شهید پودینه، خانه فرهنگ علامه دهخدا
 • تلفن تماس: ۴۶۸۴۴۴۶۴
 • دوره های آموزشی: قاشی- طراحی- رنگ روغن- خوشنویسی- عروسک سازی- گل سازی- معرق، منبت- شمع سازی- نقاشی روی بوم و پارچه- سیاه قلم- تذهیب- قلم زنی- پرده دوزی- خیاطی- گلیم و فرش بافی- سفره آرایی- نساجی سنتی

خانه فرهنگ شهدای سرخ حصار

 • آدرس: شهر قدس، میدان ۹ دی، بلوار شهید اصغری، خیابان امام علی (ع)، پارک محلی
 • تلفن تماس: ۰۲۱۶۵۲۷۲۷۵۷
 • دوره های آموزشی: نقاشی- طراحی- رنگ روغن- خوشنویسی- عروسک سازی- گل سازی- آشپزی- خیاطی( شامل دوره های تکمیلی ژورنال- مزون- لباس عروس- ضخیم دوزی- پرده دوزی- گریت و گره- لباس نوزاد- سرویس عروس و گلدوزی)

مجتمع آموزشی و فرهنگی نقاشی شهرقدس

 • آدرس: شهرقدس، خیابان مصلی، خیابان شهید مفتح، قبل ازکوچه جانباز
 • تلفن تماس: ۰۲۱۴۶۸۴۷۳۶۹
 • دوره های آموزشی: طراحی- تمام تکنیک های نقاشی- خوشنویسی

فرهنگسرای جوان

 • آدرس: شهرقدس، بلوار شهید کلهر، خیابان شهید مجید خاکسار، فرهنگسرای جوان
 • تلفن تماس: ۴۶۸۹۸۳۱۳- ۴۶۸۹۸۵۵۵
 • دوره های آموزشی: نقاشی- طراحی- رنگ روغن- خوشنویسی- عروسک سازی- گل سازی- معرق- منبت- شمع سازی

فرهنگسرای اندیشه

 • آدرس: اندیشه، بلوار انقلاب، خیابان اندیشه
 • تلفن تماس: ۴۶۸۰۱۹۱۵ – ۴۶۸۰۱۹۱۲
 • دوره های آموزشی: طراحی و نقاشی

خانه فرهنگ علامه طباطبائی

 • آدرس: شهرقدس، ۲۰ متری ولیعصر(عج)، کوچه واحد، خانه فرهنگ علامه طباطبائی
 • تلفن تماس: ۴۶۸۸۷۷۷۰
 • دوره های آموزشی: طراحی و نقاشی

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در شهرقدس خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی شهرقدس کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در شهرقدس هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در شهرقدس آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی شهرقدس که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرقدس رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های شهرقدس می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در شهرقدس هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در شهرقدس را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در شهرقدس

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در شهرقدس برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در شهرقدس

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی شهرقدس انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی شهرقدس چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در شهرقدس کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر شهرقدس

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی شهرقدس در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی شهرقدس مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری شهرقدس چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.