آموزشگاه نقاشی در رامسر؛ کلاس نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در رامسر

آموزشگاه نقاشی در رامسر

آموزشگاه نقاشی در رامسر برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در رامسر


_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی رامسر

بهترین کلاس نقاشی رامسر کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در رامسر و آموزشگاه هنرهای تجسمی رامسر فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر رامسر هستند. کلاس های نقاشی رامسر یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر رامسر محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم رامسر است. مردم رامسر از قدیم به هنرهایی چون فرش بافی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی استان رامسر بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در رامسر چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر رامسر و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری رامسر را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در رامسر

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

_
نام آموزشگاه نقاشی در رامسر
محل آموزشگاه

آموزشگاه نقاشی رامسر نقاش

 • آدرس: رامسر، شرقی ۱۴
 • تلفن تماس: ۰۹۰۳۰۴۵۰۸۲۵۰۹۰۳۰۴۵۰۸۲۵
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه نقاشی ماه 

 • آدرس: رامسر، خیابان مطهری
 • تلفن تماس: ۰۹۰۳۰۴۵۰۸۲۵
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

آموزشگاه نقاشی آبرنگ طبیعت

 • آدرس: رامسر، روبروی بستنی پامچال، داخل پاساژ
 • تلفن تماس: ۰۹۳۵۵۴۵۷۸۱۲
 • دوره های آموزشی: نقاشی و طراحی شامل طراحی- سیاه قلم- رنگ و روغن- مدادرنگی – خوشنویسی

موسسه نسیم

 • آدرس: رامسر 
 • تلفن تماس: ۰۱۱۵۵۲۵۶۶۳۳
 • دوره های آموزشی: مجسمه سازی- نقاشی- نقاشی خط

آموزشگاه آزاد هنری و رمضانی

 • آدرس: رامسر، خ مطهری، مطهری یک، کوچه مسجد، بازار، جنب پارکینگ، طبقه اول
 • تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۹۲۱۱۴۲
 • دوره های آموزشی: آموزش آکادمیک نقاشی چهره و پرتره- طراحی فیگوراتیو و سایر متدها

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی نیکی

 • آدرس: رامسر، روبروی بستنی پامچال، داخل پاساژ
 • تلفن تماس: ۰۹۱۱۴۸۶۹۳۶۹
 • دوره های آموزشی: اتیک (نقاشی روی پارچه)- پاپیه ماشه- پتینه کاری- تذهیب- تشعیر- جوراب بافی- چادرشب بافی- حجم سازی- خراطی- خوشنویسی- سوزندوزی- زیورآلات سنتی- سفالگری- سوخت چرم- صنایع چرمی- طراحی سنتی- قالی بافی- قلمزنی- کاشی هفت رنگ- گلیم بافی- لباس محلی- معرق چوب- منبت چوب- مجسمه سازی- مینیاتور- ویترای (نقاشی روی شیشه)- ورنی بافی،طراحی پایه- سیاه قلم- نقاشی رنگ روغن- آبرنگ،پاستل- هندسه- مناظر و مرایا- عکاسی،فتوشاپ

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در رامسر خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی رامسر کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در رامسر هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در رامسر آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی رامسر که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های رامسر می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در رامسر هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در رامسر را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در رامسر

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در رامسر برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در رامسر

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی رامسر انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی رامسر چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در رامسر کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر رامسر

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی رامسر در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی رامسر مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری رامسر چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

۵/۵ ( ۱ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.