آموزشگاه نقاشی پرند؛ کلاس نقاشی

_

برترین مراکز آموزش هنرهای تجسمی و نقاشی پرند

_

آموزشگاه نقاشی در پرند و آموزشگاه هنرهای تجسمی پرند فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر پرند هستند. کلاس های نقاشی پرند یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر پرند محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم پرند است.

مردم پرند از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های نقاشی پرند رادر این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

دوره های آموزشی کلاس های نقاشی پرند

تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد.

لیست بهترین کلاس نقاشی پرند

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

🔻 مرکز آموزش نقاشی آرتیگان

_

⇐ مدیریت: سرکار خانم شیوا خدیویان – نوع فعالیت: « آزاد »

من شیوا خدیویان فوق لیسانس نقاشی از دانشگاه تهران هنرهای زیبا دارم و بیش از ۳۰ نمایشگاه گروهی نقاشی در ایران، آمریکا ترکیه، نزوئلا و ایتالیا داشته ام.  همینطور نمایشگاه انفرادی در آمریکا و ونزوئلا، منتخب موزه هنرهای معاصر اصفهان و خانه ی هنرمندان را در کارنامه دارم.

«کلیک کنید» برای مشاهده دوره ها + ویدیو معرفی

یکی از ویژگی های متمایز ما نسبت به دیگر مراکز، تعداد هنرجو های کم در هر کلاس با تفکیک گروه سنی است. اینطور که در هر کلاس ۵ تا ۷ هنرجو حضور دارند تا مربی با تمرکز بیشتر با هر هنرجو کار کند.

یکی دیگر از ویژگی های این است که آموزش در کلاس های ما بر اساس اصول آکادمیک و هنر معاصر انجام می شود که به همین علت کیفیت آموزش با کلاس های آزاد دیگر تفاوت دارد.

افتخارات:

 • نمایشگاه های گروهی و انفرادی خارج از کشور
 • مربی هنر کودک لیسانس نقاشی
 • دوره های پیشرفته آموزش هنر کودک
 • ۲۰ سال سابقه ی تدریس و کار کودک
 • مربی خوشنویسی آموزشگاه فوق ممتاز انجمن خوشنویسان (خوشنویسی با خودکار و قلم)

آتلیه ی آرتیگان با مربیان باتجربه کوشش دارد با پشتوانه ی آموزش آکادمیک بهترین دانشگاه هنری ایران – دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران – بهترین و به روز ترین شیوه ی آموزش را به هنرجویان ارائه دهد.

در این آتلیه آموزش و دوره های مختلفی برای گروه های سنی گوناگون برگزار می شود. در تمام کلاس ها استاندارد آموزش رعایت می شود. در هر کلاس به دلیل ارتباط مربی با هر هنرجو تعداد هنرجویان محدود است. هنرجویان پس از گذراندن دوره ها در نمایشگاه های معتبر شرکت خواهند کرد. دوره های تئوری در کنار کلاس های عملی برگزار می شود. دوره ی آمادگی آزمون عملی نقاشی و تصویر سازی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می شود. هنرجویان شرکت کننده در این دوره موفق به قبولی در دانشگاه های معتبر هنری شده اند.

 

نام آموزشگاه نقاشی پرند
آدرس و اطلاعات مراکز هنری پرند
تلفن

مرکز آموزش نقاشی آرتیگان

پرند فاز صفر مجتمع مسکونی ایستا یک (کیسون) ورودی ۳۳ واحد ۲ ۰۹۱۲۵۷۰۷۲۸۹

آموزشگاه نقاشی هنروران

شهر جدید پرند، فاز دو، میدان استقلال، جنب شیرینی کوک، ورودیE6، طبقه دوم، واحد۱۹۵ ۰۹۳۶۴۵۰۳۲۶۲

آکادمی نقاشی کوکب

پرند، بلوار جمهوری، بلوکc ۰۲۱۵۶۷۲۰۹۸۵

کلاس نقاشی حجتی پرند

پرند، بلوار ۲۲ بهمن ۰۹۱۹۸۱۱۹۷۱۱

آموزشگاه نقاشی طرح و رنگ

 پرند، میدان استقلال ۰۹۱۹۰۷۲۹۷۰۲

آموزشگاه نقاشی تاچ

پرند خیابان بوعلی سینا،خیابان ۹ دی شرقی،پروژه صدرا،بلوک B1،طبقه ی دوم ۰۹۱۱۷۴۶۶۰۲۵

آموزشگاه خط و نقاشی پرند

 پرند، فاز ۵ چهار راه محلاتی ۰۹۳۶۵۹۷۴۷۵۱

آموزش نقاشی در کرج

کدام یکی از آموزشگاه ها و کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی را انتخاب کنیم؟

آموزش نقاشی در پرند

نقاشی یکی از راه‌های عالی برای کاهش استرس، بیان افکار و احساسات درونی است. همچنین هزاران شغل وجود دارد که از هنر نقاشی استفاده می‌کنند. مدیر هنری، طراح گرافیک، هنرمند مالتی‌مدیا، هنرمند کتاب‌های مصور و بسیاری موارد دیگر به هنر نقاشی نیاز دارند.

اگر می‌خواهید یک نقاش حرفه‌ای شوید، باید در بهترین آموزشگاه نقاشی در پرند ثبت‌نام کنید. شرکت در کلاس‌های آموزش نقاشی موجب می‌شود تا این هنر را به‌صورت اصولی یاد بگیرید و مهارت‌های لازم را بدست آورید. با ما همراه باشید تا در مورد کلاس نقاشی در پرند بیشتر صحبت کنیم.

بهترین کلاس نقاشی پرند کجاست؟

فعالیت های گسترده ای در زمینه هنر انجام میشود و بسیاری از کلاس های نقاشی بصورت خودجوش و بدون مجوز اقدام به آموزش دوره های نقاشی و هنرهای تجسمی مینمایند.

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در پرند هستند.

مجوز مراکز آموزش نقاشی پرند از کجا صادر میشود؟

اما باید به این نکته توجه کرد که یکی از تفاوت های بسیار مهم آموزشگاه های هنرهای تجسمی و نقاشی در پرند اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای تهران و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به هنرجویان است که این نشانگر آموزش تخصصی این مراکز نسبت به مراکز دیگر است.
چرا؟ زیرا مربیان در این آموزشگاه ها خود دارای تجربه کاری فراوان و نیز دارای مدارک تخصصی از مراکز معتبر می‌باشند و از مدارک دریافتی برای تاسیس آموزشگاه یا آموزش و یا استفاده بعنوان رزومه کاری میتوان استفاده نمود. همینطور این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد.
در ادامه توجه شما را به مطلبی برای پیگیری مشکلات و شکایات از آموزشگاه ها جلب مینماییم، برای کسب اطلاعات بیشتر وارد مطلب « نحوه شکایت از آموزشگاه های فنی و حرفه ای » شوید.
همچنین شما می‌توانید از بخش” دسته مراکز هنرهای زیبا و تزئینی تجسمی” دیگر آموزشگاه های هنری و هنرهای تجسمی کشور را مشاهده و نزدیکترین و کلاس هنری را در محله های مختلف پرند مشاهده کنید.

آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در پرند شامل چه دوره‌هایی میشود؟

آموزشگاه های هنری شامل مجموعه ای از آموزشگاه هایی است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوز فعالیت دارند و پس از پایان دوره به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای را میدهند.

آموزشگاه نقاشی و کلاس های نقاشی در پرند، رنگ روغن – آکرلیک – آبرنگ – گواش – پاستل – انکوستیک – فرسکو – سیاه‌قلم – چسب‌رنگ – میناکاری – نقاشی دیجیتال – نقاشی با ماسه – نقاشی با خودکار – کلاژ -.مینیاتور

آموزشگاه های هنر های تجسمی که جزو آموزشگاه‌های چند منظوره تلقی شده و انواع فعالیت ها را چون آموزش نقاشی، آموزش سفالگری، آموزش طراحی، آموزش تصویرسازی، آموزش عکاسی، آموزش مجسمه سازی، آموزش دکوراسیون داخلى، آموزش اسکیس و راندو، آموزش پرسپکتیو تخصصى، دوره تصویرسازى، پتینه و دودلینگ، نقاشى با تکنیک اکرلیک در قالب اکسپرسیو و آموزش نقاشی با قیر و دیگر تکنیک های نقاشی، برگزاری کارگاه های هنری و انواع ورکشاپ ها و دیگر آموزشهای هنری میشود.

آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ

یکی از جدیدترین شاخه های نقاشی امروزه، نقاشی دیجیتال با فتوشاپ است. بسیاری از جوانان تمایل به نقاشی با وسایل دیجیتال را دارند و این در آینده نیز بیشتر دیده خواهد شد. نقاشی دیجیتال تکنیک های خاص خود را دارد که تسلط به آن نیاز به زمان و تمرین زیادی دارد.

آموزش نقاشی رنگ در پرند

آموزش نقشی به سبک رنگ روغن یکی از معروف ترین و پر مخاطب ترین سبک های نقاشی در آموزشگاه هاست. از قدیم نیز هنراموزان یکی از دو سبک نقاشی رنگ روغن یا سیاه قلم را اول همه آموزش میدیدند.

سبک های نقاشی چند مدل است؟

سبک های مختلفی در نقاشی وجود دارد که تعدادی از بهترین ها را معرفی میکنیم.

 • سبک نقاشی رئالیسم
 • سبک نقاشی رومانتیسیسم
 • سبک نقاشی امپرسیونیسم (برداشت گرایی)
 • ویژگی های امپرسیونیست
 • سبک نقاشی اکسپرسیونیسم (حالت گرایی)
 • سبک نقاشی کوبیسم
 • سبک نقاشی آبستره (انتزاعی)
 • سبک نقاشی سو رئالیسم (فرا واقع گرایی)
 • سبک نقاشی پاپ آرت
 • و غیره

کدام آموزشگاه نقاشی در پرند خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی پرند کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در پرند هستند.

کلاس آنلاین نقاشی در پرند هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در پرند را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

پکیج آموزش نقاشی

افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین نقاشی را ندارند، می‌توانند از پکیج آموزش نقاشی استفاده کنند.

این پکیج‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند به نیازهای علاقه‌مندان به یادگیری نقاشی پاسخ دهند و تکنیک‌های مورد نیاز را به آن‌ها بیاموزند.

پکیج آموزش نقاشی، معمولا شامل یکسری کتاب‌های آموزشی و تعدادی محتوای ویدیویی آموزشی است که بر روی چند دی‌وی‌دی یا فلش‌مموری ذخیره شده‌اند.

کلاس نقاشی کودکان
کلاس نقاشی کودکان

کلاس نقاشی کودکان در پرند

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در پرند برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش نقاشی بزرگسال در پرند

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی پرند انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه و قیمت کلاس نقاشی در پرند چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در پرند کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید.

حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

مدت کلاس نقاشی در پرند چقدر است؟

مدت دوره‌های مختلف نقاشی، متفاوت است و بستگی به تعداد جلسات و نوع دوره دارد. اما به‌طورکلی می‌توان گفت که مدت هر کلاس، بین ۲ تا ۳ ماه است.

آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان
آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان

آموزشگاه نقاشی ویژه بانوان در پرند

بسیاری از مراکز هنری اقدام به برگزاری کلاس نقاشی ویژه بانوان در پرند مینمایند. این اقدام برای راحت تر بودن حل بانوان محترم و فراهم آوردن محیطی مناسب و گرم برای آموزش است.

بهترین استاد نقاشی در پرند کیست؟

بهترین استاد نقاشی در بهترین کلاس های نقاشی پرند مشغول به فعالیت هستند. مطمئنا یک استاد خوب نقاشی تاثیر زیادی در رشد کودک شما خواهد داشت.

ویدیو بهترین آموزشگاه هنرهای تجسمی و کلاس نقاشی پرند

پرسش و پاسخ

بعد از این کلاس ها مدرک میدن؟

بعد از هر دوره آموزشی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

مسلما در آموزشگاه های دارای مجوز، مدرک رسمی آن رشته و لاین به شما داده خواهد شد. این مدرک دارای کد ریجستری بین المللی و از طرف سازمان فنی و حرفه ای داده خواهد شد. فقط آموزشگاه هایی حق اعطای مدرک را دارند که دارای مجوز رسمی فعالیت و آموزش از سازمان فنی و حرفه ای و اتحادیه را داشته باشند.

کلاس های نقاشی مختلط است؟

اکثر کلاس های نقاشی بصورت مجزا هست ولی در مورد آموزش های هنری مربوط به کودکان معمولا مختلط است.

هزینه شهریه کلاس نقاشی چقدر است؟

هزینه کلاس ها نسبت به آموزشگاه هنری درجه ۱ یا معمولی متفاوت است اما معمولا برای یک ترم آموزش یکماهه و ۲ جلسه ۱ ساعته در هفته مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ هزارتومان تا ۳۶۰.۰۰۰ هزار تومان دریافت میشود.

نقاشی را از چه سنی شروع کنیم؟

سن حداقل خاصی برای آموزش نقاشی وجود ندارد اما اگر آموزشگاه ها قبول کنند از ۳ سال به بالا امکان آموزش هست.

برای شکایت از آموزشگاه های نقاشی باید چیکار کنیم؟

برای شکایت از آموزشگاه ها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

راهنمای شکایت از آموزشگاه ها در منوی سایت بخش راهنما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *