آموزشگاه زبان در رباط کریم، لیست بهترین کلاس زبان در رباط کریم

آموزشگاه زبان در رباط کریم

مقالات آموزشی

در این مطلب میخانیم

معتبرترین آموزشگاه های زبان در رباط کریم

آموزشگاه زبان در رباط کریم جزو فعال ترین مراکز آموزشی در زمینه برگزاری دوره های زبان عمومی است. مراکز آموزش زبان استان رباط کریم نیز مانند سایر مراکز آموزش زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی است. کلاس های زبان در رباط کریم برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان هستند. هدف ما از این مطلب معرفی لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان رباط کریم است.

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان رباط کریم و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان رباط کریم خواهیم پرداخت که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند. آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

bazigari kodak iranamozeshgah

معایب و مزایای زبان های مختلف چیست؟

bazigari kodak iranamozeshgah

چه زبانی خارجی را انتخاب کنم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

بعد از انگلیسی چه زبانی را یاد بگیرم؟

لیست کلاس زبان در رباط کریم و حومه

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان رباط کریم
پیش شماره ۰۲۱

موسسه زبان مدیران

رباط کریم، بلوار تهران – ساوه، ابتدای خیابان شهید ملکی ۰۹۱۲۷۲۸۴۰۹۸

۰۲۱۵۶۴۲۹۱۱۸

آموزشگاه زبان شکوه

رباط کریم ۰۲۱۵۶۲۱۲۳۸۴

آموزشگاه زبان های انگلیسی سخن آموز

رباط کریم، چهار راه تاکسیرانی، جنب آژانس معتمد، مهر ۹ ۰۲۱۵۶۸۸۴۳۷۳

آموزشگاه زبان انگلیسی زبان ماندگار

رباط کریم، نبش گلستان ۸ ۰۲۱۵۶۴۲۷۵۷۱

آکادمی زبان محبوب رباط کریم

رباط کریم، مسکن مهر آبشناسان ۰۲۱۵۶۸۸۸۱۰۰

آموزشگاه زبان عرشیا رباط کریم

رباط کریم، خیابان امام خمینی ۰۲۱۵۶۶۵۲۰۴۹

آموزشگاه زبان انگلیسی نیکان

رباط کریم، شهید سید مجتبی کمالی ۰۲۱۵۶۸۸۸۵۷۰

اموزشگاه زبان بهان رباط کریم

رباط کریم ۰۲۱۵۶۴۲۰۰۰۸

زبانکده ملی ایران – شعبه رباط کریم (پسرانه)

رباط کریم ۰۲۱۵۶۴۲۳۱۹۶

ربانکده ملی ایران

رباط کریم، بلوار تهران-ساوه، بالاتر از خیابان شهید ملکی ۰۲۱۵۶۴۲۷۸۷۷

موسسه اموزش زبان انگلیسی زبانیران (شعبه دخترانه)

رباط کریم، خیابان گرجی، کوچه یاران یکم، پلاک ۲ ۰۲۱۵۶۴۲۷۸۷۷

آموزشگاه زبان بزرگمهر رباط کریم

رباط کریم، بلوار آزادگان، کوی شهید کلهر ۰۲۱۵۶۴۲۲۴۵۸
_

لیست دیگر کلاس های زبان کشور

بهترین آموزشگاه زبان‌های خارجی ایران

_

کدام کلاس زبان رباط کریم خوبه؟

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در رباط کریم و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

این مراکز دارای مجوز هستند؟

عمده مراکز آموزش زبان استان زیر نظر اداره آموزش و پرورش رباط کریم هستند. امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید. ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

آموزش آنلاین زبان در رباط کریم

یکی از پر کاربردترین روش های یادگیری زبان، آموزش آنلاین زبان در رباط کریم است. بسیاری از آموزشگاه های معرفی شده در این شهر دوره های آموزشی بصورت آنلاین را نیز برگزار میکنند تا روند آموزش به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

آموزش زبان کودکان در رباط کریم

کودکان همیشه یکی از پایه های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در رباط کریم نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان رباط کریم هم در دوره های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه زبان خوب در رباط کریم پیدا کنیم؟

کلاس های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان رباط کریم که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان رباط کریم هستند.

شهریه کلاس زبان در رباط کریم چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس زبان در رباط کریم بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس زبان در رباط کریم چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در آموزشگاه زبان در رباط کریم بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است از جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مدت دوره کلاس زبان در رباط کریم چقدر است؟

مدت و طول یادگیری در کلاس های زبان نسبت به دوره آن متفاوت است. مثلا در دوره خصوصی و فشرده سرعت آموزش سریع تر از دوره عمومی ترمیک یا نمیه خصوصی است. ولی حدودا برای هر ترم ۱ تا ۳ ماه زمان میبرد.

کلاس های زبان معرفی شده در این صفحه حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کلاس های مکالمه زبان در کرونا باز هستن؟

بله، بیشتر مراکز آموزش زبان رباط کریم طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره مکالمه زبان چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک خاصی نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در آزمون ها و دوره ها شرکت کرده و از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

۰/۵ ( ۰ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.