آموزشگاه نقاشی در کازرون، برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در کازرون

آموزشگاه نقاشی در کازرون

_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی کازرون

بهترین کلاس نقاشی کازرون کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در کازرون و آموزشگاه هنرهای تجسمی کازرون فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر کازرون هستند. کلاس های نقاشی کازرون یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر کازرون محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم کازرون است. مردم کازرون از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی شهرستان کازرون بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در کازرون چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر کازرون و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری کازرون را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در کازرون

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

_
نام آموزشگاه نقاشی در کازرون
محل آموزشگاه

اموزشگاه نقاشی افتاب شیرافکن

 • آدرس: کازرون
 • تلفن تماس: ۰۹۰۲۵۲۴۷۰۱۸
 • دوره های آموزشی: اموزش بیش از ۵۰ نوع تکنیک نقاشی

آموزش نقاشی مرضیه راستی

 • آدرس: کازرون، آزادگان، سام و زال
 • تلفن تماس:
 • دوره های آموزشی: بیش از ۱۰ سال سابقه آموزش طراحی و نقاشی

آموزشگاه نقاشی کاغذ سفید

 • آدرس: کازرون
 • تلفن تماس: ۰۹۳۰۷۲۱۱۴۷۷
 • دوره های آموزشی: مدرس نقاشی- گرافیک- مجسمه سازی- نویسندگی

موسسه هنر شهر اتابک کازرون

 • آدرس: کازرون، بلوار امام خمینی
 • تلفن تماس: ۰۹۸۷۱۴۲۲۳۵۴۱۱
 • دوره های آموزشی: برگزار کننده ی دوره های آموزشی و مهارت افزایی

هنرکده نقاشی پرهام

 • آدرس: کازرون 
 • تلفن تماس: ۰۹۱۹۸۴۸۱۷۶
 • دوره های آموزشی: آموزش خصوصی وگروهی نقاشی و خوشنویسی تحریری

مرکز فرهنگی هنری کازرون

 • آدرس: کازرون، خیابان دارالسلام
 • تلفن تماس: ٨٣۶۶٩-٧٣۱٩٧
 • دوره های آموزشی:

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در کازرون خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی کازرون کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در کازرون هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در کازرون آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی کازرون که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های کازرون می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در کازرون هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در کازرون را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در کازرون

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در کازرون برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در کازرون

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی کازرون انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی کازرون چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در کازرون کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر کازرون

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی کازرون در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی کازرون مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری کازرون چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

۵/۵ ( ۱ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.