آموزشگاه نقاشی در ایلام، برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در ایلام

آموزشگاه نقاشی در ایلام
_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی ایلام

بهترین کلاس نقاشی ایلام کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در ایلام و آموزشگاه هنرهای تجسمی ایلام فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر ایلام هستند. کلاس های نقاشی ایلام یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر ایلام محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم ایلام است. مردم ایلام از قدیم به هنرهای زیبا، تزئینی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی استان ایلام شهرهای چون ایلام، دهلران، ایوان، آبدانان، دره شهر، مهران و دیگر شهرها بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در ایلام چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر ایلام و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری ایلام را معرفی نماییم.

کلاس زبان کجا برم؟

کلاس موسیقی کجا برم؟

کلاس آرایشگری کجا برم؟

کلاس کنکور کجا برم؟

_

لیست کلاس نقاشی در ایلام

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

_
نام آموزشگاه نقاشی در ایلام
محل آموزشگاه

موزشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان

 • آدرس: ایلام، نبش میدان خیام
 • تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۱۳۳۷۲
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه نقاشی مانی ایلام

 • آدرس: ایلام، خیابان آیت الله حیدری، کوچه پردیس، بن بست دل آرام
 • تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۱۸۵۶۱۰۸۴۳۳۳۳۸۱۶
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

آموزشگاه نقاشی پاییزان ایلام

 • آدرس: ایلام، سعدی جنوبی، کوچه ثبتی حوزه علمیه ( کوچه ادیب )، مجتمع یاس، طبقه دوم
 • تلفن تماس: ۰۹۳۷۳۵۴۵۰۵۱
 • دوره های آموزشی: آموزش نقاشی کودکان (خلاقیت کودکان)- آموزش طراحی، نقاشی و تصویر سازی- از مبتدی تا پیشرفته برای همه گروه‌‌‌های سنی- آموزش خوشنویسی،آموزش ویترای،نقاشی: رنگ رو، رنگ روغن، مداد، آبرنگ، طراحی: سیاه قلم

آموزشگاه هنرهای تجسمی گیلانی

 • آدرس: دره شهر، بلوار شهید بهشتی، کوی شبنم
 • تلفن تماس:
 • دوره های آموزشی: مجسمه سازی- نقاشی- نقاشی خط

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در ایلام خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی ایلام کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در ایلام هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در ایلام آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی ایلام که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های ایلام می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در ایلام هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در ایلام را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در ایلام

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در ایلام برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در ایلام

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی ایلام انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر ایلام

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی ایلام در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی ایلام مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری ایلام چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

۵/۵ ( ۲ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.