آموزشگاه نقاشی در هشتگرد برای کلاس آموزش نقاشی، طراحی و هنرهای تجسمی در هشتگرد

آموزشگاه نقاشی در هشتگرد
_

معتبرترین آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی هشتگرد

بهترین کلاس نقاشی هشتگرد کجاست؟

_

آموزشگاه نقاشی در هشتگرد و آموزشگاه هنرهای تجسمی هشتگرد فعالیت خود را مدیون ذوق و هنر مردم شهر هشتگرد هستند. کلاس های نقاشی هشتگرد یکی از پر مراجعه ترین مراکز آموزشی در شهر هشتگرد محسوب میشوند و این برگرفته از هنر اصیل مردم هشتگرد است. مردم هشتگرد از قدیم به هنرهایی چون فرش بافی و صنایع دستی شهرت بسیاری داشته اند که حاصل آن شلوغی کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در این شهر است. تعدد دوره های هنرهای تجسمی باعث شده افراد در سنین مختلف برای آموزش به این مراکز هنری روی بیاورند. از این دوره ها میتوان به دوره طراحی و نقاشی با سبکهای مختلف (آبرنگ، رنگ روغن، سیاه قلم، مداد رنگی، پاستل و…)، مجسمه سازی، تذهیب، خطاطی یا خوشنویسی، اسکیس و راندو، طراحی جواهرات، معرق کاشی، سفالگری و دیگر رشته های حوزه هنری اشاره کرد. در این مطلب سعی داریم به معرفی برترین مراکز آموزشی هنری و آموزشگاه های نقاشی و هنرهای تجسمی استان هشتگرد بپردازیم. [ لیست مراکز آموزش هنری کشور ]

هزینه‌ی کلاس نقاشی در هشتگرد چقدر است؟

هزینه دوره های هنرهای تجسمی چون کلاس نقاشی در شهر هشتگرد و سایر استان ها کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. تفاوت قیمت ها به این بستگی دارد که آیا فقط تدریس خصوصی را نیاز دارید یا تدریس گروهی و یا نیاز به معلم خصوصی دارد. هزینه کلاس هنری نسبت به دوره آموزشی هم متفاوت است. بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

حالا که با خدمات آموزشگاه های هنری آشنا شدید با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین آموزشگاه های هنری هشتگرد را معرفی نماییم.

_

لیست کلاس نقاشی در هشتگرد

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز زیر مسولیتی ندارد»

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

_
نام آموزشگاه نقاشی در هشتگرد
محل آموزشگاه

آموزشگاه طراحی و نقاشی شکیبا

 • آدرس: هشتگرد
 • تلفن تماس: ۰۹۲۱ ۶۸۵ ۵۳۴۵
 • دوره های آموزشی: طراحی- نقاشی- عکاسی

آموزشگاه طراحی و نقاشی ارغوان

 • آدرس: هشتگرد، فرهنگسرای امام علی
 • تلفن تماس: ۰۹۲۱ ۶۸۵ ۵۳۴۵
 • دوره های آموزشی: نقاشی- سیاه قلم- تئاتر- عکاسی

آموزشگاه نقاشی و هنرهای تجسمی سبزآبی

 • آدرس: هشتگرد، شهر جدید هشتگرد، میدان شهرداری، نبش بلوار ارکیده، کوچه ارکیده سوم، ساختمان تیراژه
 • تلفن تماس: ۰۹۳۶ ۸۸۰ ۸۲۸۶
 • دوره های آموزشی: نقاشی و طراحی شامل طراحی- سیاه قلم- رنگ و روغن- مدادرنگی – خوشنویسی

آموزشگاه هنرهای تجسمی ذهن زیبا

 • آدرس: هشتگرد، شهرک فرهنگیان
 • تلفن تماس: ۰۲۶ ۴۴۲۲ ۲۹۶۲
 • دوره های آموزشی: مجسمه سازی- نقاشی- نقاشی خط

اموزشگاه نقاشی سپیدار

 • آدرس: هشتگرد، خیابان خوعینی ها، روبروی درب شرقی پاساژ صدف
 • تلفن تماس: ۰۹۳۹۵۶۳۵۲۹۵
 • دوره های آموزشی: دوره های آموزشی: اموزش تخصصی- سیاه قلم- پاستل- مدادی و گچی- رنگ روغن- اکرلیک- ابرنگ

 آموزشگاه هنرهای تجسمی نادری

 • آدرس: هشتگرد، خیابان امام جنب بانک کشاورزی
 • تلفن تماس: ۴۴۲۲۵۴۴۰
 • دوره های آموزشی: دوره آموزش طراحی و نقاشی- آموزش نقاشی خط مقدماتی و پیشرفته- دوره تخصصی نگارگری ایرانی

 آموزشگاه هنرهای تجسمی ترنج

 • آدرس: هشتگرد، خیابان مصلی، کوچه شهید رحمانی، کوچه شهید محمد ابراهیمی، پلاک ۷۶
 • تلفن تماس: ۲۶۴۴۲۳۷۴۸۹
 • دوره های آموزشی: طراحی و نقاشی

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

کدام آموزشگاه نقاشی در هشتگرد خوبه؟ بهترین کلاس نقاشی هشتگرد کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های نقاشی و هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه برگزاری کلاس های هنری در هشتگرد هستند.

بهترین آموزشگاه نقاشی در هشتگرد آن مرکزی است که بتواند صادقانه بهترین خدمات را داده و اصل کار خود را ارائه خدمات درست به همشهریان خود قرار دهد. همانطور که مشاهده کردید تعدادی از بهترین مراکز آموزش نقاشی را ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم. همینطور در بخش دوم معرفی به لیست کامل آموزشگاه های نقاشی هشتگرد که به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشتگرد رسیده است اشاره نمودیم. کلاس های هنری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین های هشتگرد می‌باشند.

کلاس آنلاین نقاشی در هشتگرد هم برگزار میشود؟

بله، بسیاری از کلاس های نقاشی دوره آموزش آنلاین نقاشی در هشتگرد را برگزار میکنند و این یک فرصت مناسب برای آموزش دوره های هنرهای تجسمی و نقاشی به ساده ترین روش ممکن است.

آموزش نقاشی کودکان در هشتگرد

یکی از مهمترین دوره هایی که آموزشگاه های نقاشی برگزار میکنند کلاس های نقاشی کودکان و نوجوانان است. آموزشگاه های نقاشی کودکان در هشتگرد برگزار کننده دوره های آموزش نقاشی در سنین خردسال، کودک و نوجوان هستند و برای سنین مختلف آموزش های مختلفی برگزار میکنند.

آموزش موسیقی بزرگسال در هشتگرد

آموزش نقاشی به بزرگسالان در تمام آموزشگاه های نقاشی هشتگرد انجام میشود. بزرگسالان از سنین نوجوان تا جوان و بزرگسال میتوانند در هر رشته و ساز مورد علاقه خود اقدام به آموزش نمایند.

هزینه کلاس های نقاشی هشتگرد چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی در هشتگرد کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

ویدیو معرفی مراکز موسیقی شهر هشتگرد

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

کلاس های نقاشی هشتگرد در کرونا باز هستن؟

مراکز آموزشهای هنری جز در روزهای تعطیل رسمی و موقت که بدستور وزارت بهداشت اعلام میشود باز هستند و طبق پروتکل های بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند.

آموزشگاه های نقاشی هشتگرد مختلط است؟

معمولا کلاس های نقاشی مختلط نمیباشند. اما در آموزش نقاشی و هنرهای تجسمی در سنین پایین ممکن است کلاس ها بصورت مختلط برگزار شود.

هزینه کلاس های هنری هشتگرد چقدر است؟

هزینه کلاس های نقاشی و هنرهای تجسمی کاملا بسته به دوره ای که انتخاب میکنید دارد. ممکن است فقط تدریس خصوصی را نیاز داشته باشید، و یا تدریس گروهی یا معلم خصوصی را مد نظر داشته باشید. حتی هزینه آموزش نسبت به آموزشگاه های مختلف هم متفاوت است. مراکزی که دارای مدرک درجه یک آموزش میباشند هزینه بیشتری را بخاطر کیفیت و امکانات بیشتر آموزشگاه دریافت میکنند. اما بعنوان مثال میتوان گفت هزینه کلاس نقاشی از ۷۰.۰۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان متغییر است.

آموزشگاهی نقاشی برم یا هنرهای تجسمی؟

تفاوتی در این دو مجموعه نیست اما آموزشگاه های نقاشی بصورت تخصصی رشته های مختلف نقاشی را آموزش میدهند ولی در آموزشگاه هنرهای تجسمی امکان آموزش انواع رشته های سفالگری، کاشی، معرق و … را نیز خواهید داشت.

مدت یادگیری نقاشی چقدر است؟

مدت آموزش دوره های مقدماتی و پیشرفته متفاوت است. آموزش بسته به استعداد و تمرین هنرجو در دوره مقدماتی میتواند از ۳ ماه تا یکسال متغییر باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.