آموزشگاه آرایشگری در بابل (زنانه – مردانه) کلاس آرایشگری بابل

آموزشگاه آرایشگری در بابل

مراکز برگزار کننده دوره های مراقبت و زیبایی بابل

بهترین آموزشگاه آرایشگری بابل

 

کلاس آرایشگری زنانه و مردانه در بابل

_

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه و مردانه بابل

پیشنهاد ۱۰ آموزشگاه آرایشگری زنانه و مردانه و کلاس آرایشگری مطرح شهرهای بابل در سال جدید

_

آموزشگاه های آرایشگری بابل شامل دو دسته آموزشگاه های آرایشگری زنانه بابل و آموزشگاه های آرایش و پیرایش مردانه بابل میشوند. هر یک از این دو آموزشگاه وظیفه آموزش دوره های آرایشگری را به بانوان و آقایان دارند. در این مطلب به معرفی لیست کامل آموزشگاه های آرایشگری زنانه و مردانه بابل میپردازیم و سعی داریم چند تا از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه و مردانه بابل و شهرهای آن را نیز معرفی نماییم.

آموزش دوره های آرایش و پیرایش زنانه و مردانه در مراکز آموزش آرایشگری، بهترین انتخاب برای ورود به بازار کار است. اگر قصد شما ورود به دنیای کار و بازار کار در حوزه زیبایی است براحتی با گذراندن دوره های مراقبت و زیبایی زنانه و یا اصلاح و پیرایش مردانه در یکی از کلاس های آرایشگری در بابل براحتی میتوانید بعد از دریافت مدرک آرایشگری در لاین های مختلف اقدام به راه اندازی یک کسب و کار نمایید. البته برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه آرایشگری یا سالن آرایشگری شرایط دیگری نیز مورد نیاز است که در مطلب از پیش منتشر شده ای به آن اشاره کرده ایم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آرایشگری بابل را به شما معرفی نماییم.

فعالیت این مراکز در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی چون: آموزش دوره های کوتاهی مو زنانه، دوره اصلاح یا پیرایش مو مردانه، دوره گریم و میکاپ زنانه عروس، دوره گریم داماد، دوره صافی و کراتینه مو زنانه و مردانه، دوره آرایش دائم یا تاتو، دوره میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، هاشور ابرو و فیبروز ابرو، دوره کاشت ناخن، کاشت مژه، کاشت ابرو، لیفت مژه و ابرو، لمینت مژه و ابرو، اکستنشم مو و دیگر دوره های زیرشاخته مراقبت و زیبایی در لاین مردانه و زنانه در شهرهای چون بابل و دیگر مناطق استان بابل است.

مطالب مفید:

معرفی معتبرترین آموزشگاه آرایشگری بابل

_

« مراکز معرفی شده همگی جزو برترین های بابل بوده و دارای سابقه درخشانی می باشند »

لیست کلاس آرایشگری زنانه در بابل

نام آموزشگاه
آدرس و اطلاعات مراکز مراقبت و زیبایی بابل

آموزشگاه آرایشگری ژرویرا

 • آدرس: بابل، کمربندی غربی، توحید ۳۱
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۱۷۳۶۷۰- ۰۱۱۳۲۳۳۵۶۴۱
 • خدمات: آموزش تکنیک‌های تخصصی رنک گردن مو- آموزش شنیون‌های فوق‌تخصصی- دوره کامل گریم عروس و متعادل‌سازی- متد‌های کوتاهی جدید- متعادل‌سازی و کانتورینگ صورت

آموزشگاه مراقبت زیبایی زیبا

 • آدرس: بابل
 • تلفن تماس: ۰۱۱۳۲۲۷۱۶۱۰
 • خدمات: آموزش کار با مواد شیمیایی-  آموزش آرایش و پیرایش- پاکسازی پوست- متعادل ساز چهره زنانه- آرایش دائم- آموزش تخصصی گریم عروس- آموزش تخصصی هیرکات با تکنیک های ژورنالی،- آموزش شنیون های تخصصی کلاسیک و ژورنالی- آموزش تخصصی رنگ و لایت(امبره،سامبره،صاف دائم،کراتین)- آموزش اکستیشن مژه و بافت مو

 آموزشگاه آرایشگری حوریان

 • آدرس: بابل، چهارراه امیر کبیر، امیر کبیر شرقی، فردوس چهار، معراج ۲۸
 • خدمات: پیرایشگر موی زنانه- متعادل سازی چهره- آرایشگر و پیرایشگر زنانه- آرایشگر ناخن- کاربرد مواد شیمیایی در آرایش زنانه- فرم دادن به ابرو- آموزش تخصصی گریم عروس- کانتورینگ، انواع آرایش لایت و اروپایی و خطی و … خودآرایی رایگان- آموزش تخصصی و فوق تخصصی کوتاهی و هیرکات مو و جدیدترین تکنیکها ژورنالی و…- آموزش تخصصی و کاشت ناخن (پودر، ژل، میکس) وفوق تخصصی کاشت ایج، کاشت گریم و..- آموزش از پایه تا تخصصی شنیونهای کلاسیک و ژورنالی، حرارتی، کاغذی،ریسه ای و..- آموزش تخصصی رنگ و ترکیب رنگ،لایت‌‌‌های جدید (آمبره، سامبره، ساون لایت، لایتهای حرارتی، فر، صافی و

آموزشگاه مراقبت زیبایی خزرچهر

 • آدرس: بابل، میدان حمزه کلاه، بسیج ۱، کوچه بانک رفاه، جنب دفتر پیشخوان
 • خدمات: رنگ و لایت و آمبره و سامبره و مش-  میکاپ و گریم تخصصی و شینیونهای بروز- ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن-  ارائه حرفه ای ترین خدمات رنگ و مش، کوپ-  اکستنشن با موهای طبیعی و نصب ظریف-  (کراتین، رینگ و لیزر) با ماندگاری بالا-  شینیون و بافت ژورنالی- خدمات تخصصی ناخن، مانیکور و پدیکور-  خدمات مژه، طراحی ابرو، وکس-  گریم و کانتورینگ صورت- گریم و آرایش عروس-  آرایش و استایل مو-  اصلاح و قرینه سازی ابرو-  هاشور ابرو

آموزشگاه آرایشگری یلداپارسیان

 • آدرس: بابل، توحید۳۹، پلاک۹
 • تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۳۳۹۷۷
 • خدمات: انواع شینیون عروس- کوتاهی مو- آرایشگر دائم- اپیلاسیون- پاکسازی پوست

آموزشگاه مراقبت زیبایی زیبا

 • آدرس: بابل
 • تلفن تماس: ۰۱۱۳۲۲۷۱۶۱۰-۰۹۱۱۲۱۶۷۳۶۲
 • خدمات: ارائه ۲۰ مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای کشور ،محیطی حرفه ای

آموزشگاه آرایش و پیرایش البرز

 • آدرسبابل، اسد آبادی، بین کاکا ۲ و ۴
 • تلفن تماس: ۰۱۱۳۲۳۳۲۵۰۶
 • خدمات:کار با مواد شیمیایی،ارایشگر ناخن،ارایش و پیرایش، پاکسازی پوست،متعادل ساز چهره زنانه ، ارایش دائم و ……- اموزش تخصصی گریم عروس،اموزش تخصصی هیرکات با تکنیک های ژورنالی،آموزش شنیون های تخصصی کلاسیک و ژورنالی- آموزش تخصصی رنگ و لایت(امبره،سامبره،صاف دائم،کراتین)

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

لیست کلاس آرایشگری مردانه در بابل

معرفی مراکز پیرایش و اصلاح مو مردانه بابل

نام آموزشگاه پیرایش مردانه آدرس آموزشگاه مردانه بابل

پیرایشگاه خوش سیما

 • آدرس: بابل
 • تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۳۶۳۵۰
 • خدمات: آرایشگر و پیرایشگری حرفه ای موی مردانه.

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

دیگر کلاس های آرایشگری زنانه ایران

صحت مجوز فعالیت مراکز نام برده شده در این لیست نا تایید و نه رد میشود. لطفا در هنگام مراجعه مجوز مجموعه بررسی شود.

معرفی مراکز آموزش آرایش به تفکیک هر استان

معرفی برترین مراکز آموزش آرایشگری کشور

در این مطلب برترین مراکز آموزش آرایشگری کشور معرفی خواهند شد. این آموزشگاه ها بنا به شرایط و دوره های آموزشی متنوع خود امکان برگزاری دوره های آموزشی آنلاین یا حضوری را خواهند دارند. بدلیل توضیحات مفصل در مورد هر مجموعه بهتر است برای مشاهده لیست آموزشگاه های هر استان روی آن کلیک کنید.

لیست ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کشور

لیست ۱۰ تا از بهترین معتبرترین آموزشگاه تاتو کشور

لیست ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه کشور

دقت داشته باشد که بسیاری از مراکز بدون مجوز در سطح شهر در حال فعالیت هستند که جدای از کیفیت کار آنها باید توجه داشت که ممکن است که مجوز فعالیتی در این زمینه نداشته باشند. همینطور ما معیار رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی مراجعین، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و سایر موارد قرارداده و معرفی نموده ایم. این آموزشگاه ها ممکن است دارای شعبات متعدد و سالن های آرایشی متعددی باشند که در این بین ممکن در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

کدام یکی از آموزشگاه ها و سالن آرایشگری بابل را انتخاب کنیم؟

توجه داشته باشید یکی از معیارهای مهم برای آموزش آرایشگری، انتخاب یک کلاس آرایشگری معتبر است. مسلما مدرسین آرایشگری برجسته، در آموزشگاه های مراقبت و زیبایی معتبر مشغول به فعالیت هستند. مراکز آموزش آرایشگری بابل زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت میکنند و خدمات حوزه مراقبت و زیبایی را طبق سرفصل های ارائه شده توسط سازمان ارائه میدهند.
در حال حاضر فعالیت های گسترده ای در زمینه آرایشگری انجام میشود و بسیاری از سالن های آرایشگری نیز بصورت خودجوش اقدام به آموزش دوره های آرایشگری زنان و مردان مینمایند اما باید به این نکته توجه داشت که یکی از تفاوت های بسیاری مهم سالن های زیبایی با آموزشگاه آرایشگری در اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان خود می‌باشد. این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

در دوران کرونا آموزشگاه های آرایشگری باز هستند؟

بجز مواقعی که وزارت بهداشت تعطیلی موقت اعلام میکند باز هستند.

آموزش آرایشگری را از کجا شروع کنیم؟

از رشته ای که علاقه بیشتری در آن دارید شروع کنید. در غیر اینصورت از رشته آرایش و پیرایش پایه شروع کنید.

مدرک آرایشگری را چطور بگیرم؟

بعد از هر دوره آموزشی در لاین های مراقبت و زیبایی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

کدام کلاس آرایشگری بابل برای من بهتره؟

موضوعی که باید دقت داشته باشید این هست که هیچ وقت در مورد هیچ مجموعه ای نمیشه ادعا کرد که بهترین کدام هست. چرا که توی دنیای رقابت هر کدوم از این آموزشگاه ها ادعا دارن که بهترین کلاس های آرایشگری شهر رو برگزار میکنن، و بحق هم مجموعه های نام برده شده جز بهترین های استان بابل هستند که از نقاط مختلف کشور برای آموزش بهشون مراجعه میشه. بهترین راه این هست که حضورا بهشون مراجعه کنید و محیط آموزشگاه رو ببینید و با مسئول دوره ها مشاوره دوره و قیمت رو انجام بدید. حتی ممکن هست که بتونید یکبار رایگان تا زمانی در کلاس ها حضور داشته باشید. همینطور از هنرجوهاشون هم میتونید بپرسید که اساتید چطور هستن.

آموزش آرایشگری را از چه سنی شروع کنم؟

میشه گفت نه محدودیت سنی نداره. اما اگر قصد داشته باشید در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کنید و مدرک رسمی بگیرید باید سن قانونی برای شرکت در آزمون هارو داشته باشید. این در مورد تمام آموزشگاه ها آزاد صادق هست چون شما میتونید مراجعه کنید و هر چیزی رو یاد بگیرید. کسی نمیتونه جلوی شمارو بگیره چون یادگرفتن حق شماست.

شهریه کلاس آرایشگری در بابل چقدر هست؟

مراکز آموزش دوره های مراقبت و زیبایی و آرایشگری موظف هستن طبق نرخ مصوب فنی و حرفه ای عمل کنن. نرخ آموزش از ۲۰۰ هزارتومان تا ۵ میلیون تومان نسبت به حرفه ای و مبتدی متغیر هست.

در سالن های آرایشی هم آموزش داده میشه؟ تفاوت آموزش سالن زیبایی با آموزشگاه در چیه؟

همون طور که از نام این دو مرکز مشخصه یکی سالن هست برای انجام خدمات آرایشی و زیبایی و یکی مکانی برای آموزش دوره های مراقبت و زیبایی، پس با اینکه صنف فعالیتشون یکی هست اما نوع کارشون با هم تفاوت داره.

 • سالن زیبایی ⇐ خدمات آرایشی و زیبایی انجام میشه
 • آموزشگاه آرایشگری یا مراقبت و زیبایی ⇐ آموزش دوره ها و لاین های مراقبت و زیبایی انجام میشه
 • سالن زیبایی ⇐ مجوز اتحادیه برای خدمات اجرایی رو داره
 • آموزشگاه آرایشگری یا مراقبت و زیبایی ⇐ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای برای آموزش داره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.