بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز؛ لیست بهترین کلاس آیلتس شیراز

بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز

برترین موسسات آیلتس در شیراز

آموزشگاه آیلتس در شیراز برای برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی آیلتس «آزمون ماک» است. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به موسسات آیلتس شیراز را دارد. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

مدرک آیلتس یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر محسوب میشود. وظیفه آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس بر عهده ی یک مرکز آموزش تخصصی زبان، یعنی یک آموزشگاه آیلتس است.

لیست بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز

نام موسسه آیلتس

آدرس موسسه آیلتس در شیراز

تلفن – کد ۰۷۱

آموزشگاه آیلتس گاما شیراز (شعبه مرکزی)

شیراز – خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۱۸ ۳۶۴۷۵۲۹۲

موسسه آیلتس پارسا شیراز

شیراز – بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) ۳۲۳۵۷۶۴۱

مؤسسه آموزش آزمون های بین المللی زبان فرشتگان

شیراز – خیابان ارم – خیابان نارون – نبش کوچه ۸ نارون – مدیریت مهندس لولیا
۰۷۱۳۲۲۹۵۰۷۱

آموزشگاه آیلتس گاما شیراز (شعبه دوم)

معالی اباد – انتهای بهاران (سجادیه دوم) – روبروی کوچه ۵ شهیدان گرامی ۹۱۰۰۲۳۴۸

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان

شیراز، خیابان ستارخان، بالاتر از سه راه ولیعصر، پلاک ۱۴۳ ۰۷۱۳۶۲۶۱۴۳۶

آموزشگاه زبان مدرس

شیراز، بلوار مدرس، حدفاصل ۰۷۱۳۷۲۰۴۵۵۶

آموزشگاه زبان های خارجی وستا

شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه ۳۵ ۰۷۱۳۶۳۳۲۳۵۴

مجتمع فنی تهران نمایندگی شیراز

دیباگران تهران نمایندگی شیراز

شیراز، بلوار ستارخان، حدفاصل فلکه سنگی و عفیف آباد،
ابتدای کوچه ۸ ، (ساختمان آبی رنگ)، پلاک ۵۳
۰۷۱۳۶۲۹۲۲۹۳

موسسه زبان سرای مهراس

شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی ۰۷۱۳۶۳۰۸۱۵۶

آموزشگاه زبان های خارجی گفتگو

شیراز، بلوار آزادی، کوچه ۲۱ (هتل ستارگان) ۰۷۱۳۲۲۹۷۹۷۳
بهترین کلاس آیلتس استان
_

بهترین کلاس آیلتس شیراز کجاست؟

عنوان شما

موسسه های آیلتس نام برده شده در شیراز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش آیلتس دارند؛ از جمله این آموزشها میتوان به کلاس های ترمیک و بلند مدت آمادگی برای آزمون آیلتس است. برخی از موسسات آیلتس شیراز نیز امکان برگزاری آزمون های آمادگی چون آزمون تست ماک MACK را برای شبیه سازی آزمون آیلتس دارند که این موضوع در جهت آموزش بسیار موثر است.

آیلتس محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کار، تحصیل و مهاجرت است. این آزمون، توانایی زبان انگلیسی شما را در چهار مهارت گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ارزیابی می‌کند.

همچنین، می‌توانید بین نسخه‌های آکادمیک یا عمومی آن، یکی را انتخاب کنید. آیلتس آکادمیک، برای پذیرش دانشگاه یا کالج استفاده می‌شود، درحالی‌که آیلتس عمومی برای اهداف شغلی و مهاجرت مناسب است.

برای آمادگی در این آزمون زبان، باید در یک آموزشگاه آیلتس در شیراز ثبت نام کنید. با شرکت در کلاس آیلتس در شیراز، می‌توانید مهارت‌های چهارگانه موردنیاز برای این آزمون را در خود تقویت کنید و با موفقیت آن را پشت‌سر بگذارید.

این صفحه چه کمکی در زمینه آموزش آیلتس میکند؟

زبان آموزان همیشه بدنبال یک آموزشگاه زبان خوب در شیراز هستند، تا برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، اقدام کنند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس شیراز را بصورت تخصصی به شما معرفی نماییم.

وظیفه اصلی این آموزشگاه ها برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس در کلاس های آیلتس IELTS گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده است.

آموزشگاه آیلتس چیست؟

به آموزشگاه زبانی که در آن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود، آموزشگاه آیلتس می‌گویند. کلاس آیلتس در شیراز، ممکن است به‌صورت عادی یا فشرده برگزار شود.

شاخه‌های مختلف آیلتس کدامند؟

همانطور که اشاره کردیم، آزمون آیلتس به دو شاخه اصلی آیلتس آکادمیک (Academic) و آیلتس عمومی (General Training) دسته‌بندی می‌شود که در هنگام ثبت‌نام در آموزشگاه آیلتس در شیراز، با توجه به هدف خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

  • آیلتس آکادمیک: هدف اصلی این آزمون، پذیرش در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیسی‌زبان کشورهای مختلف است. البته گاهی اوقات برای استخدام در برخی شغل‌ها نیز، آیلتس آکادمیک مورد نیاز است، مانند شغل‌های مربوط به رشته پزشکی.
  • آیلتس عمومی: از این آیلتس برای اهدافی چون مهاجرت و استخدام در کشورهای انگلیسی‌زبان استفاده می‌شود و در مقایسه با آیلتس آکادمیک، آسان‌تر است.

مدت کلاس آیلتس در شیراز چقدر است؟

دوره آیلتس در حالت عادی بین ۱.۵ تا ۲ سال طول می‌کشد. اما اگر بخواهید در دوره‌های فشرده آن ثبت‌نام کنید، می‌توانید آن را در ۶ ماه به پایان برسانید.

شهریه و قیمت کلاس آیلتس در شیراز چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس آیلتس در شیراز بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مرکز تخصصی آیلتس در شیراز

ما سعی نمودیم بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز را در این صفحه گردآوری کنیم تا زمان جستجو را به حداقل برسانیم. شما با مشاهده لیست فوق بهترین مرکز تخصصی آیلتس شیراز را انتخاب کرده و حتما پس از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا هزینه ها، روش آموزش، مدت آموزش و تمام جزئیات دوره را جزئیات شوید.

کلاس آنلاین آیلتس استان

کلاس آموزش آنلاین آیلتس در شیراز

با توسعه فضای مجازی و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت، بسیاری از کلاس‌های آموزشی را می‌توان به‌صورت آنلاین نیز برگزار کرد.

برای همین برای آن دسته از افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، کلاس آموزش آنلاین آیلتس برگزار می‌شود که علاقه‌مندان از هر جایی، می‌توانند در آن شرکت کنند.

بسیاری از موسسات آیلتس در شیراز و در کشور اقدام به آموزش آنلاین آیلتس مینمایند، این موضوع بعد از فراگیری بیماری کرونا مشهودتر شد و آموزش راه دور جای خود را به آموزش‌های حضوری داد.

همینطور شما علاقمندان به حوزه تدریس میتوانید با شرکت در کلاس های تربیت مدرس زبان مدرک مدرک تدریس گرفته و از بخش آگهی استخدام معلم زبان فرصت های شغلی مناسب را بدست آورید.

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس، شامل یکسری کتاب‌ها، جزوات و فایل‌های صوتی و تصویری است که برای آموزش آیلتس به افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین آن را ندارند، تهیه شده است. افراد با خرید این پکیج می‌توانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را بدست آورند.

آموزش آیلتس کودکان در شیراز

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش آیلتس کودکان در شیراز نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان شیراز هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه آیلتس در شیراز

افرادی که در آموزشگاه ثبت‌نام می‌کنند، باید در فضایی تحت آموزش قرار گیرند که احساس آرامش و آسایش داشته باشند تا بتوانند تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری نکات مهم آزمون آیلتس قرار دهند. همچنین کلاس باید دارای امکاناتی چون میز و صندلی راحت، تخته وایت‌برد مناسب، ویدئوپروژکتور، اینترنت پرسرعت، سیستم صوتی پیشرفته و … باشد.

چطور یک موسسه آیلتس خوب در شیراز پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی آیلتس وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان شیراز که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان شیراز هستند.

تفاوت آزمون دولینگو، آزمون آیلتس و آزمون تافل چیست؟

  • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
  • آزمون تافل و آیلتس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ روز یکبار برگزار می شوند ولی آزمون دولینگو در هر زمان از شبانه روز قابل انجام است.
  • مدت زمان آزمون آیلتس ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه و آزمون تافل ۴ ساعت است، اما مدت زمان دولینگو یک ساعت می باشد.
  • نتیجه آزمون Duolingo دو روز بعد از آزمون منتشر می شود ولی نتایج آزمون آیلتس و تافل بین ۱۰ الی ۱۳ روز بعد از آزمون به دست شما می رسد.
  • برای مشاهده بیشتر تفاوت آزمون آیلتس و تافل وارد شوید.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس آیلتس در شیراز چقدر است؟

هزینه نسبت به هر دوره متغیر است و از ترمی ۳۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان است.

مدت آموزش آیلتس چقدر است؟

مدت زمان بسته به پشت کار هنرجو و دوره ی انتخابی از ۶ ماه تا ۱ یا ۲ سال است.

بهترین موسسه آیلتس شیراز کدام است؟

اساسا سوال بهترین کلاس آیلتس در شیراز کدام است غلط است! زیرا معیار خوب بودن نسبی است و از دید هر کس میتواند متفاوت باشد. مراکز آموزشگاه های آیلتسی که در شیراز معرفی کردیم بنا بر اطلاعاتی که شرکت کنندگان در اختیار ما قرار داده اند ارزش گذاری شده است و این مجموعه ها در دوره های مختلف کیفیت آموزش متفاوتی دارند.

مراکز آموزش آیلتس شیراز در کرونا باز است؟

تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره آیلتس چه سطح تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک و سطح تحصیلات خاصی ملاک نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در دوره ها شرکت کنید اما هر چقدر سطحتان از زبان کمتر باشد رسیدن به نتیجه نیز دیرتر است.

آپدیت محتوای قدیم

موسسات و آموزشگاه های آیلتس شیراز برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون آیلتس و دوره های شبیه ساز آیلتس چون ماک هستند. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به آموزشگاه زبان در شیراز را در سال جاری داشته است.

مدرک آیلتس در کنار مدرک تافل یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر را دارند است. متقاضیان آزمون بین المللی آیلتس میتوانند برای آمادگی به یک آموزشگاه آیلتس در شهر خود مراجعه نمایند تا دوره های گوناگون آموزشی را بگذرانند.

شیراز دارای موسسات آموزشی معتبری در زمینه آمادگی آزمون های بین المللی زبان است. مراکز معتبری که در تمام ایران شناخته شده هستند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین اساتید آیلتس فعال در بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز را به شما معرفی نماییم.

آموزشگاه های آیلتس شیراز چه دوره هایی دارند؟

وظیفه اصلی موسسات آیلتس شیراز برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس و کلاس های آیلتس در شیراز بصورت حضوری و آنلاین است. کلاس های آیلتس بصورت گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی یا در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده و دیگر دوره های آموزش حضوری یا آنلاین برگزار میشود؛ پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس شیراز را معرفی نماییم.

موسسات و آموزشگاه های آیلتس شیراز برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون آیلتس و دوره های شبیه ساز آیلتس چون ماک هستند. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به آموزشگاه زبان در شیراز را در سال جاری داشته است.

مدرک آیلتس در کنار مدرک تافل یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر را دارند است. متقاضیان آزمون بین المللی آیلتس میتوانند برای آمادگی به یک آموزشگاه آیلتس در شهر خود مراجعه نمایند تا دوره های گوناگون آموزشی را بگذرانند.

شیراز دارای موسسات آموزشی معتبری در زمینه آمادگی آزمون های بین المللی زبان است. مراکز معتبری که در تمام ایران شناخته شده هستند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین اساتید آیلتس فعال در بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز را به شما معرفی نماییم.

آموزشگاه های آیلتس شیراز چه دوره هایی دارند؟

وظیفه اصلی موسسات آیلتس شیراز برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس و کلاس های آیلتس در شیراز بصورت حضوری و آنلاین است. کلاس های آیلتس بصورت گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی یا در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده و دیگر دوره های آموزش حضوری یا آنلاین برگزار میشود؛ پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس شیراز را معرفی نماییم.

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *