بهترین پکیج‌های آموزش آیلتس
معرفی و مقایسه بهترین پکیج‌های آموزش آیلتس

با پکیج آموزش آیلتس، در این آزمون نمره بالا بگیرید

یکی از بهترین روش‌های آماده شدن برای شرکت در آزمون آیلتس، استفاده از یک پکیج آموزش آیلتس است. شما با خرید این پکیج‌ها و استفاده از آموزش‌های آن‌ها، می‌توانید هر چهار مهارت صحبت کردن، گوش کردن، خواندن و نوشتن خود را به‌خوبی تقویت کنید تا بتوانید در این آزمون با نمره مناسب قبول شوید. برخی از افراد تصور می‌کنند که آماده شدن به‌صورت خودآموز یا سلف استادی برای آزمون آیلتس نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت. درصورتی‌که این تصور کاملا غلط است و بسیاری از افراد می‌توانند به‌صورت خودآموز به‌خوبی برای این آزمون آماده شوند و در نهایت نیز نمره‌ای بسیار مناسب کسب کنند.

استفاده از یک پکیج آموزش آیلتس مزایای بسیار زیادی دارد. برای مثال شما با خرید یک پکیج حرفه‌ای، دیگر به مراجعه حضوری به موسسات آموزش زبان انگلیسی نیاز نخواهید داشت و می‌توانید در خانه و مطابق با برنامه‌ریزی روزانه خود برای این آزمون آماده شوید. از طرف دیگر، هزینه پکیج‌های آموزش آیلتس نیز عموما بسیار پایین‌تر از کلاس‌های موسسات آموزش زبان است و برای افرادی که به بودجه محدودی دارند، استفاده از پکیج‌های آموزش آیلتس گزینه‌ای بهتر به‌شمار می‌آید. شما می‌توانید در وب‌سایت ایران آموزشگاه، بهترین پکیج‌های آموزش آیلتس را پیدا کنید.

خودآموز آیلتس

خودآموز آیلتس چیست؟

به‌طور کلی، دو روش برای یادگیری هر مهارتی مانند زبان انگلیسی وجود دارد. افراد می‌توانند با مراجعه به موسسات آموزشی مانند موسسات آیلتس، برای این آزمون آماده شوند و یا می‌توانند به‌صورت خودآموز مراحل آماده‌سازی و یادگیری برای شرکت در این آزمون را پشت سر بگذارند. به روش دوم، خودآموز آیلتس گفته می‌شود که طی سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین روش‌های آماده شدن برای آزمون آیلتس تبدیل شده است. چرا که مزایای زیادی مانند هزینه پایین و کیفیت یادگیری بالا دارد و همچنین در صورت خودآموزی، افراد دیگر به مراجعه به موسسات آموزش آیلتس به‌صورت حضوری نیازی نخواهند داشت.

باید گفت که انتخاب خودآموز آیلتس به شرایط شما بستگی دارد. اگر فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های این آزمون را ندارید و یا بودجه شما محدود است، انتخاب خودآموز آیلتس بهترین گزینه برای شما به‌شمار می‌آید. همچنین برخی افراد ترجیح می‌دهند که به‌جای شرکت در کلاس‌های حضوری، به‌صورت سلف استادی برای این آزمون آماده شوند.

آموزش آیلتس به‌صورت سلف استادی بهتر است یا با مراجعه به موسسات آیلتس؟

اگر قصد استفاده از پکیج آموزش آیلتس را داشته باشید، احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که آموزش آیلتس به‌صورت سلف استادی بهتر است یا مراجعه به موسسات آیلتس. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر یک از این روش‌ها مزایای خاص خود را دارند و نمی‌توان به‌صورت کامل یکی از آن‌ها را به‌عنوان روش برتر انتخاب کرد. همچنین شرایط هر فرد برای یادگیری مباحث آزمون آیلتس می‌تواند متفاوت باشد. برخی افراد با شرکت در کلاس‌های حضوری بهتر می‌توانند برای این آزمون آماده شوند و برخی دیگر نیز ترجیح می‌دهند در خانه مراحل یادگیری خود را پشت سر بگذارند.

برای مثال، برخی افراد حتی با شرکت در کلاس‌های بهترین آموزشگاه آیلتس نیز نمی‌توانند به‌خوبی برای شرکت در این آزمون آماده شوند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم بعد از بررسی مزایای آموزش آیلتس به‌صورت سلف استادی یا خودآموز، این روش را انتخاب کنید.

برخی از مهم‌ترین مزایای آموزش آیلتس به‌صورت سلف استادی یا خودآموز عبارت‌اند از:

 • عدم نیاز به شرکت در کلاس‌های حضوری
 • آماده شدن برای شرکت در آزمون آیلتس در یک بازه زمانی فشرده
 • امکان یادگیری مباحث آزمون آیلتس از طریق ویدیوهای آموزشی، وبینارهای آنلاین و کتب مرجع
 • قیمت مناسب پکیج آموزش آیلتس
 • بسته آموزش آیلتس پشتیبانی بسیار مناسبی دارد

مراحل آموزش بسته های آیلتس

مراحل آموزش در بسته آموزش آیلتس چطور است؟

به‌طور کلی در تمام پکیج‌های آموزش آیلتس، آموزش به‌صورت ویدیویی انجام می‌شود. درواقع اساتید این پکیج‌ها تمام مباحث را از طریق فایل‌های ویدیویی به دانشجویان آموزش می‌دهند. فایل‌های ویدیویی به‌صورت کامل در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند تا آن‌ها بتوانند برای دفعات مختلف آن‌ها را تماشا کنند. باید اشاره کرد که در کنار آموزش‌های ویدیویی بسیار باکیفیت، دقیق و با جزئیات کافی، اساتید بسته‌های آموزشی به‌صورت هفتگی و ماهیانه وبینارهایی را برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ برگزار می‌کنند. دانشجویان در این وبینارهای آنلاین می‌توانند تمام سوالات خود را از اساتید آیلتس بپرسند و فرایند آموزشی بسیار باکیفیتی را پشت سر بگذارند.

علاوه‌بر ویدیو آموزشی و وبینار آنلاین هفتگی، در برخی از پکیج‌های آموزش آیلتس کتاب‌های نیز ارائه می‌شود که دانشجویان منبعی مناسب برای مطالعه داشته باشند. این کتاب‌ها کاملا برای دانشجویان ایرانی بومی‌سازی شده‌اند تا آن‌ها بتوانند با سطح متوسط زبان انگلیسی نیز از آموزش‌های آن‌ها استفاده کنند.

روند آموزش در پکیج‌های آیلتس چطور است و در صورت مشکل چکار کنیم؟

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که به سراغ خرید پکیج آموزش آیلتس می‌روند این است که در صورت وجود مشکل در فرایند آموزش، چگونه می‌توان این مشکلات را رفع کرد. باید بگوییم که تمام پکیج‌های آموزش آیلتس از پشتیبانی برخوردار هستند. روش پشتیبانی پکیج آموزش آیلتس بسته به موسسه ارائه‌دهنده آن می‌تواند متفاوت باشد. برخی از پکیج‌ها از پشتیبانی تلفنی، برخی ویدیویی و برخی دیگر نیز از پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند.

در کنار پشتیبانی لحظه‌ای، شما می‌توانید در وبینارهای آنلاین هفتگی پکیج‌های آموزش آیلتس نیز شرکت کنید. این وبینارها تنها با هدف رفع اشکال دانشجویان برگزار می‌شوند تا آن‌ها بتوانند سوالات خود را بپرسند و مشکلاتشان را با دریافت راهنمایی از اساتید مجرب رفع کنند.

ویژگی های بسته آموزش راه دور آیلتس خوب

یک پکیج آموزش آیلتس حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

با توجه به اهمیت بسیار زیاد آزمون آیلتس و هزینه بالای شرکت در این آزمون، شما باید بهترین پکیج آموزش آیلتس را برای یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در این آزمون انتخاب کنید. یک بسته حرفه‌ای آموزش آیلتس، باید در کنار قیمت مناسب، کیفیت بالایی نیز داشته باشد. به همین خاطر صرفا نباید به قیمت پکیج مورد نظر توجه داشته باشید.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در زمینه انتخاب خودآموز آیلتس، توجه به نظرات افرادی است که از این پکیج آموزشی برای شرکت در آیلتس استفاده کرده‌اند. اگر رضایت دیگر خریداران بالا است و نمرات خوبی در آیلتس کسب کرده‌اند، پکیج مورد نظر می‌تواند پکیجی مناسب برای شما باشد. در ادامه با مهم‌ترین ویژگی‌های یک پکیج حرفه‌ای آموزش آیلتس آشنا می‌شویم.

اول: برگزاری وبینارهای مختلف پرسش و پاسخ

فرایند آماده شدن برای شرکت در آزمون آیلتس یک فرایند بسیار پیچیده و زمان‌بر است. به همین خاطر دانشجویان در این مسیر به سوالات زیادی برمی‌خورند و اشکالات زیادی خواهند داشت. به همین خاطر یک خودآموز حرفه‌ای آیلتس باید به‌صورت هفتگی وبینارهای پرسش و پاسخ برگزار کند تا دانشجویان بتوانند تمام اشکالات خود را تحت نظر اساتید مجرب رفع کنند. این وبینارها باید به شکل آنلاین برگزار شود تا دانشجویان برای حضور در آن‌ها به مشکل برنخورند.

دوم: برخورداری از پشتیبانی مناسب برای رفع مشکل

برگزاری وبینارهای آنلاین هفتگی تنها روش پشتیبانی در پکیج‌های حرفه‌ای آموزش آیلتس نیست. بلکه دانشجویان باید به‌صورت آنلاین به پشتیبان‌های حرفه‌ای دسترسی داشته باشند تا بتوانند سوالات ساده خود را از آن‌ها بپرسند. به‌طور کلی بسیاری از بسته‌های آموزشی آیلتس با پشتیبانی آنلاین عرضه می‌شوند. البته باید گفت که مدت‌زمان این پشتیبانی محدود است و دانشجویان نمی‌توانند تا ماه‌ها از این سرویس برای پرسش سوالات خود استفاده کنند.

سوم: تضمین کسب نمره آیلتس

هدف از خرید پکیج آزمون آیلتس، کسب نمره مناسب در این آزمون است. به همین خاطر یک پکیج حرفه‌ای آیلتس باید به شما تضمین دهد که با استفاده از محتوای آموزشی آن می‌توانید در این آزمون نمره قبولی کسب کنید. بسیاری از پکیج‌های آموزش آیلتس موجود کسب نمره قبلی در آزمون آیلتس را تضمین می‌کنند. البته این تضمین شرایط مخصوصی دارد. برای مثال شما باید تمام ویدیوهای آموزشی پکیج را مشاهده کنید و همچنین تمرین‌های لازم را انجام دهید.

چهارم: هزینه مناسب در کنار کیفیت بالا

بسیاری از شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس بودجه محدودی برای دریافت خدمات آموزشی دارند. این دسته از افراد عموما پکیج‌های آموزش آیلتس را انتخاب می‌کنند. اما باید گفت که یک بسته آموزش آیلتس باید در کنار برخورداری از قیمت مناسب، کیفیت بالایی نیز داشته باشد. چرا که شما باید بتوانید با پرداخت هزینه، در نهایت در آزمون آیلتس نمره قبولی کسب کنید.

خرید پکیج آیلتس
خرید پکیج آیلتس همراه با قیمت

بهترین پکیج آموزش آیلتس ایران کدام است؟

انتخاب بهترین پکیج آموزش آیلتس با توجه به تنوع بسیار زیادی پکیج‌های آموزشی در این زمینه بسیار دشوار است. اما باید گفت که برخی از پکیج‌های آموزشی شهرت و سابقه بسیار مناسبی دارند و می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای یادگیری هر چهار مهارت آیلتس باشند. از جمله این پکیج‌ها می‌توان به پکیج آموزش زبان آفاق، اکسیر اشاره کرد. پکیج‌هایی که بسیاری از افراد با خرید آن‌ها توانسته‌اند نمرات بالایی در آزمون آیلتس کسب کنند و در این مسیر پیچیده موفق شوند.

جدول قیمت خرید پکیج آیلتس

دقت فرمایید قیمت پکیج ها نسبت به ساعات آموزش + کیفیت آموزش + ارائه خدمات پشتیبانی متغیر است

نام پکیج قیمت خرید پکیج آیلتس
پکیج آموزش آیلتس اکسیر  ۵ میلیون تومان متغیر در تخفیف های ویژه
پکیج آموزش آیلتس آفاق از ۷ میلیون تا ۱۴ میلیون نسبت به دوره ها متغیر است
پکیج آموزش آیلتس اساطیر زبان ۳ میلیون
پکیج آموزش آیلتس ایران بریتانیا ۵۰۰ هزار تومان
پکیج آموزش آیلتس خانه آیلتس ایران ۳ میلیون
پکیج آموزش آیلتس آیلتس میکس ۳ میلیون
پکیج آموزش آیلتس دانش پژوهان هزینه پکیج طلایی آیلتس حضوری ۱۸ میلیون تومان و آنلاین ۱۷ میلیون تومان
پکیج آموزش آیلتس مرتضی جاوید ۶ میلیون تومان
پکیج آموزش آیلتس آریا دانش
بسته اموزش آیلتس آیلتس مترز ۵۰۰ هزار تومان
بسته اموزش آیلتسنینا یوسفی ۹ میلیون تومان
بسته اموزش آیلتس هیراد ۸۰۰ هزار تا ۳ میلیون تومان

 

 

 

 

 

بهترین پکیج آموزش آیلتس از نگاه ایران آموزشگاه

استفاده از پکیج آموزش آیلتس روشی فوق‌العاده برای شرکت در این آزمون است. چرا که شما در کنار پرداخت هزینه مناسب، از آموزش کامل بهره‌مند می‌شوید و می‌توانید در وبینارهای آنلاین هفتگی نیز برای رفع اشکال و پرسش سوالات خود شرکت کنید. همچنین در بسته آموزش آیلتس، تمام چهار مهارت مورد نیاز برای شرکت در این آزمون نیز به‌صورت کامل توسط مجرب‌ترین اساتید آموزش داده می‌شود. انتخاب خودآموز آیلتس برای افرادی که فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های موسسات آیلتس را ندارند، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه به‌شمار می‌آید. باید گفت که پکیج‌های آموزش آیلتس زیادی در سطح اینترنت موجود هستند که تنها برخی از آن‌ها می‌توانند شما را برای این آزمون آماده کنند.

ایران آموزشگاه یک مرجع معتبر در زمینه معرفی پکیج‌های آموزش آیلتس است. شما می‌توانید از طریق مجموعه ما، بهترین و معتبرترین بسته‌های آموزش آیلتس را مشاهده و انتخاب کنید. ایران آموزشگاه تنها پکیج‌هایی را به شما معرفی می‌کند که اعتبار بالایی دارند و افراد زیادی با استفاده از آن‌ها توانسته‌اند در آزمون آیلتس نمره قبولی بگیرند. همچنین تمام پکیج‌های معرفی شده توسط مجموعه ما از پشتیبانی بسیار مناسب برخوردار هستند تا شما بتوانید بدون مشکل، برای آزمون آیلتس آماده شوید.

در انتها به این نکته هم اشاره میکنیم که اگر قصد آموزش از طریق بسته های آموزشی را ندارید میتوانید از آموزش های حضوری موسسات آیلتس استفاده کنید. برای این کار ما در صفحه ای مجزا به معرفی ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه های آیلتس تهران و ایران پرداخته ایم.

سوالات پرتکرار درباره پکیج آموزش آیلتس

آیا واقعا آموزش از راه دور تاثیر دارد؟

بله، بسته های آموزشی چیزی از کلاس های حضوری کم ندارند و میتوانید بارها آموزش ها را تکرار کنید.

آیا با استفاده از پکیج آموزش آیلتس می‌توانم در این آزمون نمره مناسب بگیرم؟

پکیج‌های آموزش آیلتس از نظر محتوای آموزشی هیچ تفاوتی با کلاس‌های آیلتس ندارند و شما با استفاده از محتوای آموزشی این پکیج‌ها می‌تواند به‌راحتی در این آزمون نمره قبولی بگیرید. البته تلاش شما نیز تاثیر بسیار زیادی در کسب نمره قبولی آزمون آیلتس دارد و باید به آن توجه ویژه کرد.

بهترین پکیج‌های آموزش آیلتس را از کجا می‌توان پیدا کرد؟

بسیاری از پکیج‌های آموزش آیلتس در سطح اینترنت کارایی و کیفیت لازم را ندارند و به همین خاطر شما باید از یک مرجع معتبر برای پیدا کردن این پکیج‌ها استفاده کنید. ایران آموزشگاه یک مرجع بسیار معتبر در این زمینه است. شما از طریق این صفحه می‌توانید بهترین پکیج‌های آموزش آیلتس را مشاهده و آن‌ها را با بهترین قیمت از موسسه مرجع خریداری کنید.

روش خودآموز برای شرکت در آزمون آیلتس بهتر است یا مراجعه به موسسات زبان انگلیسی؟

پاسخ این سوال به شرایط شما بستگی دارد. اگر فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های موسسات آیلتس ندارید و می‌خواهید فرایند آموزش خود را به‌صورت آنلاین و در خانه پیش ببرید، روش خودآموز یا سلف استادی بهترین گزینه برای شما است.

برنامه پکیج‌های آموزش آیلتس برای رفع اشکال چیست؟

تمام پکیج‌های آموزش آیلتس موجود در ایران آموزشگاه دارای پشتیبانی آنلاین و تلفنی هستند. همچنین اساتید این پکیج‌ها به‌صورت هفتگی وبینارهای آنلاینی را برگزار می‌کنند که شما با شرکت در آن‌ها می‌توانید اشکالات خود را در یک فضای بسیار عالی رفع کنید.

قیمت پکیج‌های آموزش آیلتس چقدر است؟

قیمت بسته‌های آموزش آیلتس بسته به موسسه ارائه‌دهنده، تعداد سرفصل‌ها، نوع آموزش، وجود کتاب و … می‌تواند متفاوت باشد. به همین خاطر نمی‌توان به‌صورت دقیق قیمت پکیج‌های آموزش آیلتس را مشخص کرد. اما باید گفت که هزینه خرید این پکیج‌ها بسیار کم‌تر از شرکت در کلاس‌های خصوصی آیلتس و حتی موسسه‌های زبان است.

نمره قبولی در آزمون آیلتس چقدر است؟

به‌طور کلی نمرات آزمون آیلتس بین صفر تا ۹ است. شما برای قبولی در این آزمون باید حداقل نمره ۷ را کسب کنید. کسب نمرات بالاتر مانند ۸ و ۹ نیز به معنای تسلط بسیار بالای شما بر زبان انگلیسی است و می‌تواند شانس شما را برای پذیرش در دانشگاه‌های بین‌المللی افزایش دهد. همچنین نمره این آزمون میانگین نمرات شما در چهار مهارت خواهد بود.

در آزمون آیلتس باید چه مهارت‌هایی بلد باشیم؟

به‌طور کلی در آزمون آیلتس شما باید از دانش خوبی در زمینه‌های گوش کردن، صحبت کردن، نوشتن و خواندن برخوردار باشید.

پکیج آیلتس شامل آموزش چه مهارت‌هایی می‌شود؟

در پکیج آیلتس آموزش‌ها شامل چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت‌کردن می‌شود.

پکیج آموزش آیلتس برای چه افرادی مناسب است؟

این پکیج برای افراد مبتدی و همچنین افرای که در سطح متوسط رو به بالا هستند مناسب است. البته نکته قابل توجه این است که افراد مبتدی باید در کنار کلاس‌های آموزشی از این پکیج استفاده کنند.

کدام پکیج ایلتس برای قبولی در این آزمون بهتر است؟

انواع پکیج‌های ایلتس برای آموزش این زبان وجود دارد که شما می‌توانید از تجربیات افرادی که از آنها استفاده کرده و موفق شده‌اند استفاده کنید.

آیا استفاده از پکیج اموزش ایلتس برای کسب نمره ۷ در این آزمون خوب است؟

برای کسب نمره بالا در آزمون آیلتس شما باید در کنار پکیج‌های آموزشی، در کلاس‌ها و همچنین آزمون ماک آیلتس شرکت کنید.

 

۵ دیدگاه

 • سلام. کاش میشد به صورت مرحله‌ای هزینه پکیج رو پرداخت کرد و مرحله‌ای پکیج را دریافت کرد، تا درصورتیکه به نتیجه عدم پیشرفت رسیدیم، هزینه‌ی بیش از کلاسهای حضوری و خصوصی پرداخت نکرده باشیم. فعلأ پیشنهاد میکنم، با پکیجهای ارزانتر شروع کنند. افرادی (حداقل ۳نفر) دیده‌ام، چند میلیون هزینه کرده و هر سه نفر ادامه نداده‌اند.

  • سلام غلامرضا عزیز
   ممنون از به اشتراک گذاری نظراتتون.
   ببینید این تفکر اشتباهه که بگید کم کم بریم خوب نبود بریم سراغ یکی دیگه. شما یا ابتدا باید یک مرکز خوب رو انتخاب کنید و هزینه کنید و یا برای تقویت از پکیج های ایلتس ارزان قیمت استفاده کنید که مشلما کیفیت ندارن. وقتی خودتون میگید ارزان قیمت یعنی یا اون فرد تجربه و تخصص کافی رو نداره یا پکیجش کیفیت بالایی نداره چون وقت زیادی رو نگذاشته.

  • البته در ادامه این رو هم بگم که ارزون بودن صرفا به این علت نیست که کیفیت پکیج پایینه، ارزون بودن یعنی اون فرد معروف نیست یا وقت کمتری برای تهیه پکیج اموزش ایلتس گذاشته یا پشتیبانی حرفه ای نداره چون مراکزی که اینجا نام بردیم مراکزی هستن که وقت زیادی رو روی تهیه بسته های اموزش ایلتس خودشون گذاشتن و تمام جزئیات رو بررسی کردن و معمولا پشتیبانی خیلی حرفه ای دارن که نصف بحث اموزشه.

 • درود و سپاس فراوان از معرفی پکیج های آیلتس
  جای پکیج آیلتس سایت **** در بین لیست شما خالی است. مجموعه‌ای بی نظیر از تکنیک‌ها و استراتژی های آزمون IELTS به صورت ویدیویی و pdf گفته شده است.
  علاوه بر این، برای تقویت پارافریز، مجموعه‌های تقویت دامنه واژگان درون پکیج گنجانده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *