آموزشگاه آیلتس در لاهیجان

برترین موسسات آیلتس در لاهیجان

آموزشگاه آیلتس در لاهیجان برای برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و آزمون آزمایشی آیلتس «آزمون ماک» است. آمادگی برای آزمون آیلتس یکی از بیشترین مراجعات به موسسات آیلتس لاهیجان را دارد. برای همین ما، یعنی ایران آموزشگاه بعنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور قصد داریم مجموعه اطلاعات بهترین آموزشگاه های آیلتس لاهیجان را در این مطلب گرد هم بیاوریم تا شما اطلاعات لازم را براحتی بدست آورید.

مدرک آیلتس یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشور های دیگر محسوب میشود. وظیفه آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس بر عهده ی یک مرکز آموزش تخصصی زبان، یعنی یک آموزشگاه آیلتس است.

لیست بهترین آموزشگاه آیلتس لاهیجان

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان لاهیجان
پیش شماره ۰۱۳

آموزشگاه آیلتس گویا

لاهیجان، میدان فیض (ممتاز)، ساختمان ممتاز ۰۹۱۱۱۴۳۴۸۱۶

آموزشگاه آیلتس کادوس لاهیچان

لاهیجان، خیابان قیام، نبش قیام ۹ ۰۱۳۴۲۲۳۶۲۴۸

آموزشگاه ایلتس تاک لاهیجان

لاهیجان، پمپ بنزین، گلستان ۳۳، جنب دبیرستان علامه طباطبایی ۰۱۳۴۲۴۲۰۹۲۳

آموزشگاه آیلتس مهاجر لاهیجان

لاهیجان، بهشتی ۱۳، پلاک ۲۲ ۰۱۳۴۲۲۴۰۰۰۸

۰۹۱۱۸۱۴۸۹۸۷

کانون آیلتس ایران لاهیجان

لاهیجان، خیابان امام خمینی، خ ملت(شهرداری قدیم)، روبروی سازمان چای ۰۱۳۴۲۲۳۳۰۷۵

۰۱۳۴۲۳۴۴۷۷۰

آموزشگاه آیلتس مهرآرا

لاهیجان، کشتارگاه، خیابان خرمشهر، خیابان خرمشهر ده ۰۱۳۴۲۲۴۰۷۲۷

آکادمی آیلتس برتر لاهیجان

لاهیجان، میدان فیض (ممتاز)، بین بانک ملی و بانک سینا ۰۱۳۴۲۳۳۵۶۳۵

موسسه آیلتس ابوریحان

لاهیجان، خیابان ملت ۰۱۳۴۲۳۴۳۰۳۵

اموزشگاه آیلتس گویا لاهیجان

لاهیجان، خ شهدا، میدان فیض(ممتاز)، ساختمان ممتاز ۰۱۳۴۲۳۳۵۷۷۰

۰۹۱۱۱۴۳۴۸۱۶

آموزشگاه آیلتس بین الملل لاهیجان

لاهیجان، خیابان شقایق ۰۱۳۴۲۲۲۸۸۵۶

اموزشگاه آیلتس ایرانیان

لاهیجان، سردار جنگل ۰۱۳۴۲۲۳۵۳۶۳

آموزشگاه آیلتس بیان لاهیجان

لاهیجان، میدان برق، ساختمان اصناف سابق ۰۱۳۴۲۳۳۹۱۱۸

دهکده آیلتس آرینا لاهیجان

لاهیجان، گلستان ۱۵ ۰۱۳۴۲۴۲۶۰۷۰

آموزشگاه آیلتس روشن مهر لاهیجان

لاهیجان، خیابان فرهنگیان ۰۱۳۴۲۳۴۱۷۸۵

مجتمع فنی لاهیجان شعبه لاهیچان

لاهیجان، خیابان شهید بهشتی، کوچه شیشه گران ۰۱۳۴۲۲۲۲۰۶۲

آموزشگاه آیلتس پارسین لاهیچان

لاهیچان ۰۹۱۱۲۴۴۲۸۰۳

آموزشگاه آیلتس اکسیر لاهیچان

لاهیچان، بندرانزلی، چهارراه برق، خ مفتح شمالی، رو به روی بانک ملی، ساختمان سام ۰۱۳۴۲۲۴۴۸۴۶

O9113820539

مرکز آموزشی علمی آزاد زبانهای خارجه پژواک لاهیچان

لاهیجان، کوشالی، میدان جانبازان، خ. سلمان فارسی

۰۹۱۱۷۶۵۵۱۰۰

۰۱۳۲۲۱۰۴۳۵

آموزشگاه آیلتس آریان پژوه لاهیچان

لاهیجان، خیابان ۲۲ آبان روبروی مجتمع پزشکی مریم ۰۹۱۱۸۴۵۳۴۹۰

اموزشگاه آزاد آیلتس پسرانه گپ لاهیچان

لاهیجان، کوشالی، میدان جانبازان، خ. فیاض لاهیجی، خ. بختیاری

آموزشگاه آیلتس لاهیچان لاهیچان

لاهیچان، خیابان خزر ۰۱۳۴۲۳۳۶۱۴۰

آموزشگاه آیلتس سیمین لنگرود

لنگرود،  کوچه فرید ۰۹۱۱۲۴۵۰۱۵۷

۰۱۳۴۲۵۴۴۹۵۴

موسسه آیلتس ابوریحان

لاهیجان، خیابان امام خمینی، خیابان ملت، کوچه امام رضوی، روبه روی تعلیم رانندگی صبا، پلاک ۲۰ ۰۱۳۴۲۳۴۳۰۳۵

زبانکده کالج لاهیجان

لاهیجان، خیابان شهید بهشتی، بهشتی۱۸ ۰۹۱۲۵۲۳۹۸۵۵

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز اعلام شده مسولیتی ندارد»

بهترین کلاس آیلتس استان
_

بهترین کلاس آیلتس لاهیجان کجاست؟

کدام کلاس آیلتس لاهیجان خوب است؟

موسسه های آیلتس نام برده شده در لاهیجان دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش آیلتس دارند؛ از جمله این آموزشها میتوان به کلاس های ترمیک و بلند مدت آمادگی برای آزمون آیلتس است. برخی از موسسات آیلتس لاهیجان نیز امکان برگزاری آزمون های آمادگی چون آزمون تست ماک MACK را برای شبیه سازی آزمون آیلتس دارند که این موضوع در جهت آموزش بسیار موثر است.

آیلتس محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای کار، تحصیل و مهاجرت است. این آزمون، توانایی زبان انگلیسی شما را در چهار مهارت گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ارزیابی می‌کند.

همچنین، می‌توانید بین نسخه‌های آکادمیک یا عمومی آن، یکی را انتخاب کنید. آیلتس آکادمیک، برای پذیرش دانشگاه یا کالج استفاده می‌شود، درحالی‌که آیلتس عمومی برای اهداف شغلی و مهاجرت مناسب است.

برای آمادگی در این آزمون زبان، باید در یک آموزشگاه آیلتس در لاهیجان ثبت نام کنید. با شرکت در کلاس آیلتس در لاهیجان، می‌توانید مهارت‌های چهارگانه موردنیاز برای این آزمون را در خود تقویت کنید و با موفقیت آن را پشت‌سر بگذارید.

این صفحه چه کمکی در زمینه آموزش آیلتس میکند؟

زبان آموزان همیشه بدنبال یک آموزشگاه زبان خوب در لاهیجان هستند، تا برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، اقدام کنند. ما سعی داریم در این مطلب بهترین آموزشگاه های آیلتس لاهیجان را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آیلتس لاهیجان را بصورت تخصصی به شما معرفی نماییم.

وظیفه اصلی این آموزشگاه ها برگزاری دوره های مختلف آموزش آیلتس در کلاس های آیلتس IELTS گروهی، نیمه خصوصی، خصوصی در مدت زمانی های متفاوت ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده است.

آموزشگاه آیلتس چیست؟

به آموزشگاه زبانی که در آن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود، آموزشگاه آیلتس می‌گویند. کلاس آیلتس در لاهیجان، ممکن است به‌صورت عادی یا فشرده برگزار شود.

شاخه‌های مختلف آیلتس کدامند؟

همانطور که اشاره کردیم، آزمون آیلتس به دو شاخه اصلی آیلتس آکادمیک (Academic) و آیلتس عمومی (General Training) دسته‌بندی می‌شود که در هنگام ثبت‌نام در آموزشگاه آیلتس در لاهیجان، با توجه به هدف خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

  • آیلتس آکادمیک: هدف اصلی این آزمون، پذیرش در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیسی‌زبان کشورهای مختلف است. البته گاهی اوقات برای استخدام در برخی شغل‌ها نیز، آیلتس آکادمیک مورد نیاز است، مانند شغل‌های مربوط به رشته پزشکی.
  • آیلتس عمومی: از این آیلتس برای اهدافی چون مهاجرت و استخدام در کشورهای انگلیسی‌زبان استفاده می‌شود و در مقایسه با آیلتس آکادمیک، آسان‌تر است.

مدت کلاس آیلتس در لاهیجان چقدر است؟

دوره آیلتس در حالت عادی بین ۱.۵ تا ۲ سال طول می‌کشد. اما اگر بخواهید در دوره‌های فشرده آن ثبت‌نام کنید، می‌توانید آن را در ۶ ماه به پایان برسانید.

شهریه و قیمت کلاس آیلتس در لاهیجان چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس آیلتس در لاهیجان بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مرکز تخصصی آیلتس در لاهیجان

ما سعی نمودیم بهترین آموزشگاه آیلتس لاهیجان را در این صفحه گردآوری کنیم تا زمان جستجو را به حداقل برسانیم. شما با مشاهده لیست فوق بهترین مرکز تخصصی آیلتس لاهیجان را انتخاب کرده و حتما پس از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا هزینه ها، روش آموزش، مدت آموزش و تمام جزئیات دوره را جزئیات شوید.

کلاس آنلاین آیلتس استان

کلاس آموزش آنلاین آیلتس در لاهیجان

با توسعه فضای مجازی و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت، بسیاری از کلاس‌های آموزشی را می‌توان به‌صورت آنلاین نیز برگزار کرد.

برای همین برای آن دسته از افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، کلاس آموزش آنلاین آیلتس برگزار می‌شود که علاقه‌مندان از هر جایی، می‌توانند در آن شرکت کنند.

بسیاری از موسسات آیلتس در لاهیجان و در کشور اقدام به آموزش آنلاین آیلتس مینمایند، این موضوع بعد از فراگیری بیماری کرونا مشهودتر شد و آموزش راه دور جای خود را به آموزش‌های حضوری داد.

همینطور شما علاقمندان به حوزه تدریس میتوانید با شرکت در کلاس های تربیت مدرس زبان مدرک مدرک تدریس گرفته و از بخش آگهی استخدام معلم زبان فرصت های شغلی مناسب را بدست آورید.

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس، شامل یکسری کتاب‌ها، جزوات و فایل‌های صوتی و تصویری است که برای آموزش آیلتس به افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین آن را ندارند، تهیه شده است. افراد با خرید این پکیج می‌توانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را بدست آورند.

آموزش آیلتس کودکان در لاهیجان

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش آیلتس کودکان در لاهیجان نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان لاهیجان هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

فضای آموزشی مناسب و امکانات آموزشگاه آیلتس در لاهیجان

افرادی که در آموزشگاه ثبت‌نام می‌کنند، باید در فضایی تحت آموزش قرار گیرند که احساس آرامش و آسایش داشته باشند تا بتوانند تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری نکات مهم آزمون آیلتس قرار دهند. همچنین کلاس باید دارای امکاناتی چون میز و صندلی راحت، تخته وایت‌برد مناسب، ویدئوپروژکتور، اینترنت پرسرعت، سیستم صوتی پیشرفته و … باشد.

چطور یک موسسه آیلتس خوب در لاهیجان پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی آیلتس وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان لاهیجان که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان گیلان   هستند.

تفاوت آزمون دولینگو، آزمون آیلتس و آزمون تافل چیست؟

  • هزینه آزمون دولینگو تنها ۴۹ دلار است، اما هزینه آزمون آیلتس و تافل به ترتیب حدود ۲۱۵ و ۲۲۵ دلار می‌­باشند.
  • آزمون تافل و آیلتس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ روز یکبار برگزار می شوند ولی آزمون دولینگو در هر زمان از شبانه روز قابل انجام است.
  • مدت زمان آزمون آیلتس ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه و آزمون تافل ۴ ساعت است، اما مدت زمان دولینگو یک ساعت می باشد.
  • نتیجه آزمون Duolingo دو روز بعد از آزمون منتشر می شود ولی نتایج آزمون آیلتس و تافل بین ۱۰ الی ۱۳ روز بعد از آزمون به دست شما می رسد.
  • برای مشاهده بیشتر تفاوت آزمون آیلتس و تافل وارد شوید.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس آیلتس در لاهیجان چقدر است؟

هزینه نسبت به هر دوره متغیر است و از ترمی ۳۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان است.

مدت آموزش آیلتس چقدر است؟

مدت زمان بسته به پشت کار هنرجو و دوره ی انتخابی از ۶ ماه تا ۱ یا ۲ سال است.

بهترین کلاس آیلتس لاهیجان کدام است؟

اساسا سوال بهترین کلاس آیلتس در لاهیجان کدام است غلط است! زیرا معیار خوب بودن نسبی است و از دید هر کس میتواند متفاوت باشد. مراکز آموزشگاه های آیلتسی که در لاهیجان معرفی کردیم بنا بر اطلاعاتی که شرکت کنندگان در اختیار ما قرار داده اند ارزش گذاری شده است و این مجموعه ها در دوره های مختلف کیفیت آموزش متفاوتی دارند.

کلاس های آیلتس در لاهیجان هنگام شیوع کرونا باز است؟

تمام مجموعه ها طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

معیار انتخاب این موسسات آیلتس در لاهیجان چیست؟

دقت داشته باشد که معیار انتخاب یک آموزشگاه خوب زبان سطح کیفی آموزش، دوره های ارائه شده ( ترمیک – فشرده – فوق فشرده – خصوصی – VIP و غیره)، کیفیت تجهیزات آموزشگاه و یا هزینه آموزش دوره های مکالمه میباشد.

برای شرکت در دوره آیلتس چه سطح تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک و سطح تحصیلات خاصی ملاک نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در دوره ها شرکت کنید اما هر چقدر سطحتان از زبان کمتر باشد رسیدن به نتیجه نیز دیرتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *