نام کشورها به فرانسوی

یادگیری نام کشورها به فرانسوی با آموزش زبان فرانسه

فرانسوی یکی از غنی‌ترین زبان‌های دنیا به‌شمار می‌آید. آشنایی با فرهنگ غنی کشورهای فرانسوی‌زبان، حضور در بهترین دانشگاه‌های دنیا، مطالعه آثار برتر نویسندگان جهان، افزایش رشد فرصت‌های شغلی و … از جمله مزایای یادگیری زبان فرانسه هستند. یکی از بخش‌های جذاب زبان فرانسوی، اسامی کشورها به این زبان است. آموزش نام کشورها به فرانسوی با استفاده از دوره‌های زبان فرانسوی شما را به سطح بالایی از دانش زبان فرانسوی می‌رساند.

نام کشورها به فرانسوی

سیر تحول نام فرانسه

پیش از پرداختن به نام کشورها به فرانسوی بهتر است مختصری درباره سیر تحول نام فرانسه اشاره کنیم. فرانسه در ابتدا به تمام امپراتوری فرانک از جنوب فرانسه تا شرق آلمان گفته می‌شد. نام این امپراتوری قبل از نام‌گذاری فرانسه گال (Gaule) بود. این نام تا پس از سلطنت پادشاهان فرانک نیز هم مورد استفاده قرار می‌گرفت. بر همین اساس نام فرانسه از واژه لاتین Francia به معنای کشور فرانک‌ها گرفته شده است.

اصول نام‌گذاری کشورها در زبان فرانسوی

کشورهایی که در زبان فرانسوی به e ختم می‌شوند، از جمله نام‌های مونث به‌شمار می‌روند. به همین دلیل فرانسوی‌ها برای نام کشورها پسوندهای مشخصی را به کار می‌گیرند. کشورهای با نشانه مونث را با پسوند  la و کشورهای با نشانه مذکر را با پسوند le نام‌گذاری می‌کنند که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

  • کشورهای با نشانه مونث: انگلستان (l’Anglettere)، آلمان (l’Allmagne)
  • کشورهای با نشانه مذکر: کامرون le Cameroun))، ژاپن (le Japon)

نام فرانسه در بین ایرانیان

نام کشور فرانسه در طول تاریخ در میان ایرانیان

نام فرانسه در میان ایرانیان یادآور جنگ‌های خونین و سربازان درنده‌خو بود. چرا که ریشه اصلی این زبان در میان ایرانیان به معنای درنده و خشمگین بود و ایرانیان از ابتدا فرانسه را با نام فرانس یا سرزمین خشم به یاد می‌آوردند.

نام ایران به زبان فرانسوی

فرانسویان مانند تمام کشورهای دنیا پیش از اعلام سراسری رضاشاه و تغییر نام رسمی کشور، برای نام بردن از ایران، از نام قدیمی پارس (Perse) استفاده می‌کردند. پس از تغییر نام به ایران، مانند دیگر کشورها آن‌ها نیز ایران را به‌صورت (l’Iran) به کار می‌برند.

بهترین دوره‌های آموزش زبان فرانسه را با ایران آموزشگاه تجربه کنید

یادگیری نام کشورها به فرانسوی در ارتباطات بین‌المللی، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، تقویت مهارت‌های بیانی فرانسوی و … کاربرد بالایی دارد. دستور زبان فرانسوی، قوانین پیچیده و به‌خصوصی دارد که بدون تسلط کامل به آن‌ها نمی‌توان با استثنائات و تلفظ نام کشورها به فرانسوی آشنا شد.

ایران آموزشگاه به‌عنوان یک کتگوری معتبر در زمینه معرفی دوره‌های معتبر فرانسوی، به شما برای تقویت مهارت زبانی و آشنایی با نام کشورها به این زبان کمک می‌کند. مجموعه ما طیف متنوعی از ” برترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه ” را برای شما لیست کرده است. شما می‌توانید از طریق سایت ما و انتخاب بهترین موسسه آموزش زبان فرانسه، سرعت تسلط خود روی این زبان را افزایش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *