آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال

آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال به صورت ساده و کاربردی

کاشت‌های پودری یکی از انواع بسیار محبوب و کاربردی کاشت ناخن هستند و نتیجه فوق‌العاده‌ای دارند. اگر بتوانید ناخن‌کاری را پیدا کنید که قادر باشد به کمک پودرهای رنگی بسیار جذاب، یک کاشت طبیعی و زیبا برایتان انجام دهد، متوجه خواهید شد که این شکل از کاشت در نهایت سادگی چقدر می‌تواند چشم‌نواز باشد. کاشت ناخن هلویی با پودرهای نچرال صورتی رنگ یکی از انواع کاشت‌های پودری محبوب است که سادگی و جذابیت منحصربه‌فرد خودش را دارد. در ادامه این آموزش از سایت ایران آموزشگاه می‌خواهیم مراحل آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال را برایتان شرح دهیم. پس تا پایان همراه ما باشید.

مطالب مفید: صفر تا ۱۰۰ مراحل آموزش کاشت هلویی

کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال

پودر نچرال چیست؟

پیش از آن‌ که مراحل آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال را شرح دهیم، ابتدا بهتر است پودر نچرال را به شما معرفی کنیم. پودر نچرال در حقیقت همان پودرهای صورتی طبیعی است که رنگی شبیه به رنگ ناخن طبیعی دارد و به‌همین دلیل به آن پودر نچرال می‌‌گویند. در واقع این پودر، زمانی که خشک است رنگ صورتی ملایمی دارد و پس از ترکیب شدن با لیکوئید و انجام فرایندهای کاشت ناخن، حالتی شفاف و شیشه‌ای می‌گیرد.

لازم است بدانید این پودرها اصولا توانایی کاور کردن ندارند و سطح زیرین یا همان ناخن را با جزئیات کامل نشان می‌دهند. دقیقا به‌دلیل این ویژگی‌ها که شبیه به ناخن طبیعی است، این پودرها به پودر نچرال معروف شده‌اند.

از پودرهای نچرال صورتی عموما برای کاشت‌های ساده و طبیعی استفاده می‌شود. علاوه‌بر کاشت‌های پودری طبیعی، از این پودر ناخن برای کاشت فرنچ ثابت با بیس شفاف نیز استفاده می‌شود و بسیاری از ناخن‌کاران آن را جایگزین پودرهای هلویی رنگ می‌کنند. جالب است بدانید حتی این خانواده از پودرهای ناخن نیز طیف رنگی متنوعی دارند و شما می‌توانید بر اساس رنگ پوست و ناخن طبیعی‌تان مناسب‌ترین تناژ را انتخاب کنید.

آموزش کاشت ناخن هلویی

آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال

کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال مراحل مختلفی مانند زیرسازی، تیپ‌گذاری، موادگذاری و سوهان‌کشی دارد که در تمام دور‌ه‌های آموزش کاشت ناخن این مراحل با جزئیات برای کارآموزان شرح داده می‌شود. مراحل کاشت با پودر نچرال عبارت‌اند از:

زیرسازی اولین و مهم‌ترین مرحله آموزش کاشت ناخن هلویی با پودر نچرال

مرحله زیرسازی یکی از مراحلی است که باید با دقت و ظرافت فراوان بر اساس اصول پایه‌ای انجام شود. در اولین گام از زیرسازی، ناخن‌کار از عقب‌زن برای عقب راندن کوتیکول‌ها استفاده می‌کند تا هم سطح ناخن برای موادگذاری آماده شود و هم کوتیکول‌ها در فرایند کاشت مزاحمتی ایجاد نکنند. پس از جدا کردن کوتیکول‌ها، زمان خراش دادن ناخن‌ها فرا می‌رسد.

اهمیت این مرحله در آن است که ناخن‌ها برای موادگذاری آماده می‌شوند و اگر به‌خوبی و درستی سطح‌شان خراش داده نشود، نه‌تنها مواد چسبندگی لازم را نخواهند داشت، بلکه با هوا کشیدن ناخن احتمال ابتلا به عفونت‌های قارچی وجود دارد.

در مرحله خراش دادن سطح صدف ناخن شما دردی را احساس نخواهید کرد و قرار نیست صدف ناخن‌تان نازک شود. ناخن‌کار با انجام این فرایند می‌خواهد چربی‌های اضافه را از روی ناخن شما بردارد. پس از این‌‌که صدف ناخن شما به‌خوبی خراش داده شد، ناخن‌کار محلول ضد قارچ را روی تمام ناخن‌ها می‌زند. حتی اگر احساس کردید تنها نواحی نزدیک به پوست سر انگشتان‌تان به ضد قارچ آغشته شده است، بهتر است از ناخن‌کار بخواهید محلول را به تمام سطح صدف ناخن‌تان بمالد.

زیرسازی مهم‌ترین مرحله آموزش کاشت

تیپ‌گذاری

تیپ‌ها نوارهایی هستند که قرار است روی ناخن طبیعی شما قرار بگیرند. این نوارها به کمک چسب مخصوص روی صدف ناخن‌ که از پیش آماده شده، می‌چسبند و سپس ناخن‌کار با مهارت و دقت اطراف آن را با استفاده از سوهان و قیچی فرم می‌دهد. فرم نهایی تیپ به سلیقه شما بستگی دارد.

اگر احساس کردید قد تیپ چند میلی‌متر با چیزی که خواسته‌اید تفاوت دارد، نگران نباشید. در مرحله سوهان‌کشی این اختلاف قد حل خواهد شد. از آن جایی که مرحله تیپ‌گذاری اهمیت بسیار زیادی در جلوه نهایی ناخن‌تان دارد، توصیه می‌کنیم حتما به یک مرکز معتبر یا بهترین سالن کاشت ناخن در تهران مراجعه کنید تا نتیجه کار باب میل‌تان باشد.

موادگذاری و سوهان‌کشی

ناخن‌کار مجددا ناخن‌های شما را به ضد قارچ آغشته می‌کند و روی آن را با پرایمر پوشش می‌دهد. این کار درخششی خاص به سطح تیپ می‌دهد. در ادامه، ناخن‌کار پودر هلویی نچرال را به همراه کمی لیکوئید روی ناخن‌ها می‌گذارد و به کمک قلم مخصوص، تمام سطح ناخن را با آن پوشش می‌دهد. این فرایند تا کاور شدن تمام ناخن‌هایتان ادامه خواهد داشت.

در نهایت هم به کمک سوهان دستی و برقی و سرسوهان‌های مخصوص، ناخن شما فرم نهایی را به خود می‌گیرد و می‌توانید از زیبایی آن لذت ببرید. فراموش نکنید که لازمه لذت بردن از یک ناخن زیبا و طبیفی، مراجعه به یک ناخن‌کار حرفه‌ای و ماهر است. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما در شهر از افراد مطلع پرس‌‌وجو کنید تا در نهایت بتوانید بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران را پیدا کنید.

کلام پایانی

کاشت ناخن پودری با پودرهای نچرال و صورتی رنگ، جلوه بسیار طبیعی به دستان شما می‌دهد و می‌توانید با لاک‌های جذاب و خوش‌رنگ، زیبایی ناخن‌های خود را چند برابر کنید. توصیه می‌کنیم برای انجام کلیه خدمات زیبایی ناخن به یک مرکز تخصصی کاشت ناخن مراجعه کنید.

سؤالات متداول

پودر نچرال چیست؟

پودر نچرال همان پودرهای صورتی طبیعی است که رنگی شبیه به رنگ ناخن طبیعی دارد و به‌همین دلیل به آن پودر نچرال می‌‌گویند.

مهم‌ترین مرحله آموزش کاشت ناخن هلویی کدام مرحله است؟

مرحله زیرسازی یکی از مراحلی است که باید با دقت و ظرافت فراوان بر اساس اصول پایه‌ای انجام شود.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *