آموزش آیلتس IELTS به ساده ترین روش ها

آموزش آیلتس IELTS به ساده ترین روش ها - آموزشگاه آیلتس، بسته های آموزش راه دور آیلتس، آموزش آنلاین آیلتس، آموزش مجازی آیلتس، IELTS، کلاس آیلتس

آموزش آیلتس IELTS به ساده ترین روش ها

آیلتس IELTS معتبرترین مدرک زبان انگلیسی در سراسر جهان است که تحت عنوان سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی که در تمام کشورهای دنیا برگزار می شود و یک آزمون بریتانیایی است.

آیلتس و تافل، دو آزمون معتبر ارزیابی مهارت های انگلیسی هستند که بر خلاف آیلتس، آزمون تافل یک آزمون آمریکایی است. (برای مشاهده تفاوت آیلتس و تافل وارد شوید)

آیلتس چیست؟

آیلتس، یک آزمون جهت سنجش مهارت زبان انگلیسی است که برای مهاجرت کاری، تحصیلی و … در اکثر کشورها مورد نیاز است. ( برای مشاهده توضیحات صفر تا ۱۰۰ آیلتس مطلب منتشر شده از قبل را مشاهده کنید.)

معمولا کلاس آیلتس و تافل در اغلب آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی برگزار می شود که زبان آموزان بر اساس هدف خود از یادگیری و ارزیابی زبان انگلیسی، مانند کشوری که به عنوان مقصد مهاجرت خود برگزیده اند و … در یکی از این دو کلاس و یا هر دوی آن ها شرکت کرده و مهارت های لازم برای کسب امتیاز مورد قبول در این دو آزمون را می آموزند.

ارزیابی مهارت های زبان انگلیسیارزیابی مهارت های زبان انگلیسی

البته آیلتس یک آزمون است و برای شرکت در آن نیاز به گذراندن دوره خاص یا تعداد جلسات و ساعات مشخص آموزشی نمی باشد. اما بسیاری از داوطلبان، برای فراگیری روش های قبولی در این آزمون، نیاز به منابع مشخص و آموزش های مربوطه دارند.

حتی افرادی که از پیش دوره های زبان انگلیسی را گذرانده اند و یا حتی تسلط کافی بر مکالمه زبان انگلیسی دارند، ممکن است به این کلاس ها و آموزش ها نیاز داشته باشند زیرا قبولی در این آزمون و نیز کسب امتیاز لازم، نیاز به مهارت های دیگری مضاف بر زبان انگلیسی دارد، که از این جمله می توان به مهارت تست زنی اشاره نمود.

آموزشگاه آیلتس

آموزشگاه برای آموزش آیلتس

آموزشگاه آیلتس، داوطلبان را برای شرکت و کسب نمره قبولی در این آزمون، آماده می سازد.

آموزشگاه آیلتس، منحصرا به آموزش مهارت های لازم در این زمینه می پردازد و شاگردان را برای شرکت در این آزمون ها آماده می کند، تمام اطلاعات مربوط به شرایط و زمان برگزاری آزمون و … را از طریق شرکت در کلاس های آیلتس همین آموزشگاه ها می توان کسب کرد.

برای مشاهده بهترین آموزشگاه آیلتس و برگزار کنندگان کلاس آیلتس تهران و ایران وارد شوید.

اما ممکن است محدودیت زمانی و یا فاصله های مکانی و نیز برخی از موانع مانند هزینه های بالا از جمله هزینه و دردسرهای رفت و آمد و … امکان استفاده از این آموزش ها را برای بسیاری از افراد و داوطلبان، با سختی و مشکل مواجه می کند. همچنین در شرایطی مانند وضعیت امروز و با وجود کرونا، باید در فکر جایگزینی روش های آموزشی غیرحضوری به جای آموزش های حضوری بود.

در این راستا، آموزش از راه دور و به شیوه آنلاین با بهره گیری از تکنولوژی های الکترونیکی، و شرکت در کلاس های مجازی، روز به روز بیشتر گسترش می یابد.

برای مشاهده آموزشگاه ها زبان برگزار کننده کلاس آنلاین وارد شوید.

آموزش مجازی آیلتس

روش های یادگیری آیلتس به شیوه مدرن

در کنار کتاب ها و کلاس های حضوری، روش های دیگری با شرایط راحت تر و بدون محدودیت و هزینه های مقرون به صرفه، برای دسترسی به منابع و مواد امتحانی و نیز فراگیری مهارت های لازم، وجود دارد. این آموزش ها به ۲ صورت انجام میشود: آموزش آنلاین آیلتس یا آموزش راه دور آیلتس، که از این جمله می توان به مواردی از قبیل بسته های آموزش از راه دور آیلتس به عنوان جزوات و منابع تمرینی، آموزش آنلاین آیلتس (آموزش مجازی آیلتس) از طریق اینترنت و با استفاده از فیلم های آموزشی، و شرکت در کلاس های مربوط به آموزش مجازی آیلتس، با حضور اساتید سرشناس و متد آموزش آنلاین، با امکان طرح پرسش و استفاده از راهنمایی های استاد، اشاره نمود.

ایران آموزشگاه، پایگاه معتبر معرفی آموزشگاه های برگزار کننده انواع کلاس های مجازی برای آموزش از راه دور است که دوره های آنلاین آموزش مجازی آیلتس را نیز سامان دهی، می کند. با مراجعه به پایگاه اینترنتی ایران آموزشگاه، علاوه بر آشنایی با آموزشگاه ها و مراکز آموزشی مختلف، می توانید اطلاعات مربوط به ثبت نام و شرایط شرکت در این دوره های مجازی را به دست آورد.

دوره های مربوط به این آزمون شامل آموزش و ارتقای مهارت های نوشتاری، گفتاری، شنیداری، درک مطلب، گرامر زبان انگلیسی می باشد.

بدون محدودیت زمانی و مکانی در کلاس های آنلاین

«شرکت در کلاس آیلتس اجباری نیست»

تاکید می کنیم که آیلتس یک آزمون است و نه یک دوره آموزشی، و شرکت در کلاس های مربوط به آن الزامی نیست، بلکه هر داوطلب بر اساس نیازمندی خود به آموزش، تصمیم می گیرد که در این کلاس ها شرکت کند یا خیر، اما در عین حال باید در نظر داشت که شرکت در این کلاس ها، برنامه ای منظم همراه با زمان بندی مشخص برای فراگیری تکنیک های خاص و راحتی در یادگیری زبان انگلیسی و نیز تسلط بر منابع مورد استفاده برای آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد، خودآموزی می تواند مفید باشد اما برای اغلب افراد، ایجاد یک برنامه مشخص و متعهد ماندن به آن و نیز زمان بندی و شیوه مطالعه و تمرین، آسان نبوده و موجب سردرگمی است.

اینکه چه مطالبی را با چه ترتیبی و چه میزان مطالعه و مرور و تمرین نمایید و یا از چه روشی برای یادگیری آسان و سریع تر استفاده کنید و یا چه نکات و مواردی را بیشتر مورد توجه قرار داده و چه نظمی برای آموزش در پیش بگیرید، و … را می توانید از طریق همین آموزش ها، هم به شیوه حضوری و هم غیرحضوری، بیاموزید و با مدیریت زمان و بر مبنای استعداد خویش، بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان برای آزمون آیلتس، رقم بزنید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *