_

دوره های مراقبت و زیبایی

دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان

یکی از بهترین و پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی پیرایشگری مردانه، دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان است. چرا که افراد زیادی با مشکلات مو درگیر هستند و به ترمیم مو نیاز دارند. به همین خاطر پیرایشگران آقا با شرکت در این دوره می‌توانند یکی از درآمد زاترین شاخه‌های پیرایشگری را یاد بگیرند. این دوره، یک دوره پیشرفته است که تمام مباحث ترمیم مو از پایه به کارآموزان آموزش داده می‌شود تا آن‌ها بتوانند بعد از گذراندن دوره به‌سرعت در بازار کار مشغول به کار شوند. در این مطلب با شرایط، هزینه و ویژگی‌های این دوره درآمدزا و کاربردی به طور کامل آشنا می‌شویم.

در این مطلب چه میخانیم؟

 • دوره ترمیم موی سر آقایان چیست؟
 • هزینه دوره ترمیم موی سر آقایان
 • مراحل آموزش ترمیم موی سر آقایان
 • لوازم کلاس ترمیم موی سر آقایان
 • توانایی شما پس آموزش ترمیم موی سر آقایان
 • اعتبار مدرک دوره ترمیم موی سر آقایان
_

آموزش ترمیم موی سر آقایان

به علت افزایش تعداد موارد طاسی سر، تعداد آقایانی که به ترمیم مو نیاز دارند بسیار زیاد شده است. به همین خاطر پیرایشگران به شرکت در دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان می‌توانند یکی از شاخه‌های پرطرفدار پیرایشگری و مراقبت از مو را یاد بگیرند. در این دوره آموزشی افراد با تمام مباحث ترمیم موی سر آقایان از جمله ساختمان پوست و ابزارهای مورد نیاز برای ترمیم مو آشنا می‌شوند. به‌طور کلی سرفصل‌ های دوره ترمیم موی سر آقایان عبارت‌اند از:

 • آموزش نحوه مشاوره به مشتری پیش از شروع ترمیم مو
 • آشنایی با ساختمان پوست سر
 • آشنایی با بیماری‌های پوستی
 • شناخت ساختمان مو به‌ صورت کامل
 • آشنایی با ابزارهای ترمیم موی سر آقایان
 • آموزش قالب‌گیری قسمت ریختگی موی سر
 • آموزش بافت مو برای تهیه شبکه آن
 • شناخت روش فر کردن موهای ترمیم‌شده
 • آموزش نصب شبکه مو روی سر افراد
 • آموزش حالت‌دهی، شست‌ و شو و مراقبت بعد از ترمیم موی آقایان
 • آشنایی با روش‌های نصب پروتز مو
 • آموزش روش‌های کوتاهی پروتز مو

هزینه دوره ترمیم موی سر آقایان :

هزینه دوره آموزشی ترمیم موی سر مردان به عوامل مختلفی مانند تعداد جلسات، کیفیت آموزش و شرایط آموزشگاه بستگی دارد. این دوره آموزشی در بسیاری از آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود و به همین خاطر هزینه آن می‌تواند در هر آموزشگاه با دیگر آموزشگاه‌ها متفاوت باشد. به همین خاطر نمی‌توان عددی مشخص برای هزینه دوره آموزشی ترمیم موی سر مردان بیان کرد. در این جد.ل متوسط هزینه ها بیان شده است.

نوع دوره هزینه دوره
دوره عمومی در شرایط کرونا اجازه برگزاری این دوره داده نمی شود.
دوره خصوصی و نیمه خصوصی حرفه ای ۲۵۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰۰
دوره خصوصی و نیمه خصوصی مبتدی ۱۵۰۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰۰

شما داوطلب عزیز با توجه توانایی مالی و آگاهی از شرایط خود، می توانید یکی از دوره های ذکر شده در جدول را به صورت دلخواه انتخاب نموده و دوره آموزشی خود را شروع کنید.

بهترین آموزشگاه ترمیم موی سر آقایان سر کجاست؟

برای مشاهده آموزشگاه های پیرسینگ وارد مطالب زیر شده و به واتساپ مراکز پیام ارسال کنید.

در انتهای صفحه به معرفی مراکز آموزش آرایشگری در کل کشور پرداخته ایم اما در مطلبی مجزا به معرفی چندتا از بهترین آموزشگاه های آموزش ترمیم موی سر آقایان پرداخته ایم. برای مشاهده بر روی آن کلیک کنید.

معرفی آموزشگاه معتبر برای ترمیم موی سر آقایان :

لیست دوره های آرایشگری مردانه

لیست ۱۰ آموزشگاه معتبر مردانه

مراحل آموزش آموزش ترمیم موی سر آقایان

از آن‌جایی که ترمیم مو یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین شاخه‌های مراقبت از مو و پیرایشگری است، دوره آموزشی ترمیم موی آقایان مراحل زیادی دارد. افراد در ابتدا با ساختمان پوست سر و بیماری‌های پوستی آشنا می‌شوند. در ادامه افراد روش‌های ترمیم مو را یاد می‌گیرند و در آخر نیز نحوه نصب پروتز مو و شست‌وشوی آن به کارآموزان آموزش داده می‌شود. باید اشاره داشت که مباحث و سرفصل‌های این دوره آموزشی بسیار گسترده هستند و افراد می‌توانند با شرکت در این دوره، ترمیم موی آقایان را به‌صورت کامل یاد بگیرند.

لوازم مورد نیاز آموزش ترمیم موی سر آقایان

افراد برای شرکت در دوره آموزشی ترمیم موی سر مردان به لوازم زیادی نیاز ندارند. چرا که عموما آموزشگاه‌ها لوازم مورد نیاز این دوره را برای آن‌ها تامین می‌کنند. با این حال برخی لوازم مانند تور، قرقره چوبی، مواد لازم برای قالب‌گیری، نخ‌های مخصوص ترمیم مو، سوزن‌های مخصوص ترمیم مو و قلاب‌های لازم برای ترمیم مو در این دوره‌ استفاده می‌شوند که پیشنهاد می‌شود افراد آن‌ها را برای شرکت در آزمون نهایی این دوره تهیه کنند. باید اشاره داشت که افراد می‌توانند بعد از پایان دوره، از این لوازم در محل کار خود برای ترمیم موی سر افراد استفاده کنند.

توانایی شما پس از دوره ترمیم موی سر آقایان

کارآموزان و هنرجویان بعد از شرکت در دوره ترمیم موی سر آقایان می‌توانند کار ترمیم مو را به‌صورت کاملا حرفه‌ای و بدون ایراد انجام دهند. این افراد می‌توانند بعد از پایان دوره از صفر تا صد قالب‌گیری، نصب و حالت‌دهی به پروتزهای موی آقایان را انجام دهند. باید اشاره داشت که افراد با شرکت در این دوره در مدت‌زمانی کوتاه این شاخه پیرایشگری را با بهترین متدها یاد می‌گیرند.

اعتبار مدرک دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای افرادی که در دوره‌های پیرایشگری شرکت می‌کنند، دریافت مدرک معتبر است. این مدرک به آن‌ها کمک می‌کند تا در آینده بتوانند در بهترین پیرایشگاه‌های مردانه مشغول به کار شوند. به همین خاطر در پایان دوره آموزشی ترمیم موی سر مردان، مدرک معتبر آموزشگاه و سازمان فنی و حرفه‌ای به کارآموزان داده می‌شود تا آن‌ها بتوانند با استفاده از این مدرک وارد بازار کار شوند.

کلاس آرایشگری زنانه

چطور دیپلم آرایشگری بگیرم؟

_

کلاس آموزش ترمیم موی سر آقایان

_

گالری تصاویر رشته

_

سوالات متداول

_

پرسش و پاسخ دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان

مدت و هزینه دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان چقدر است؟

هزینه دوره اموزش ترمیم موی سر آقایان بنا به دوره خصوصی یا عمومی در مراکز مختلف از ۱۵۰۰۰۰۰ هزارتومان تا ۳۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

برای شرکت در دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان نیاز به چه وسایلی است؟

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره های اموزش ترمیم موی سر آقایان می‌توان به مواردی همچون: لوازم مانند تور، قرقره چوبی، مواد لازم برای قالب‌گیری، نخ‌های مخصوص ترمیم مو، سوزن‌های مخصوص ترمیم مو و قلاب‌های لازم برای ترمیم مو اشاره کرد.

در آموزشگاه ترمیم موی سر آقایان، چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان شما قادر خواهید بود کار ترمیم مو را به‌ صورت کاملا حرفه‌ای و بدون ایراد انجام دهید.

در دوره ترمیم موی سر آقایان ، انجام ترمیم موی سر آقایان روی چه نقاطی از بدن آموزش داده می شود؟

در کلاس ترمیم موی سر آقایان نحوه ترمیم موی سر آقایان روی سر داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان پیش نیاز خاصی لازم است؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه ترمیم موی سر آقایان به پیش نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

آیا در کلاس ترمیم موی سر آقایان ، روش های بهداشتی مراقبت از موی سر آقایان نیز آموزش داده می شود؟

در مباحث تئوری دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان ، روش های بهداشتی مراقبت از مو بعد از ترمیم مو سر نیز آموزش داده می شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره ترمیم موی سر آقایان ، باید سطح تحصیلی خاصی داشته باشیم؟

برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان نیاز به داشتن سطح تحصیلی خاصی نیست. شما با هر سطح از تحصیل می توانید در این دوره شرکت کرده و مدرک خود را اخذ کنید.

تفاوت دوره خصوصی ترمیم موی سر آقایان ، با دوره نیمه خصوصی در چیست؟

لازم است بدانید مربی در دوره های خصوصی آموزشگاه ترمیم موی سر آقایان به دلیل داشتن تعداد کمتر هنرجو، تمرکز و وقت بیشتری صرف آموزش می کند. پس کیفیت دوره خصوصی ترمیم موی سر آقایان از دوره های نیمه خصوصی بالاتر است.

بازار کار دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان چگونه است؟

بازار کار دوره آموزش ترمیم موی سر آقایان از رونق خوبی برخوردار است. چرا که در سالهای اخیر و با توجه به مد روز، استفاده از ترمیم موی سر آقایان بسیار مرسوم شده است.

آیا آموزش ترمیم موی سر آقایان در موارد ممنوعه هم آموزش داده میشود؟

طبق چارت آموزش سازمانی فقط ترمیم موی سر آقایان موارد مجاز انجام میشود اما ممکن است در برخی مراکز انتقال تجربیات آموزشی بصورت تجربی صورت گیرد.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *