مرکز ماساژ در یزد

بهترین سالن ماساژ یزد

در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به معرفی بهترین سالن ماساژ یزد میپردازیم. این مراکز بصورت تخصصی در زمینه انجام خدمات ماساژ بدن و صورت در انواع مختلف ماساژ سوئدی، ماساژ ورزشی، ماساژ شیاتسو، ماساژ رفلکسولوژی، ماساژ تایلندی، ماساژ آروماتراپی، ماساژ سنگ داغ، درمان کرانیوساکرال، ماسای درمانی و دیگر ماساژها در یزد مشغول به فعالیت هستند. مراکز معرفی شده غالبا جزو بهترین مراکز ماساژ یزد محسوب میشوند.

اگر قصد شما فقط آموزش ماساژ بدن یا صورت است به صفحه ” مدرک دوره آموزش ماساژ ” مراجعه کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا مشخصات چند تا از بهترین سالن های ماساژ بدن و صورت یزد را بدست آورید.

هزینه و قیمت انواع خدمات ماساژ در یزد

هزینه خدمات ماساژ بدن نسبت به تخصص ماسور و مواد مصرفی کاملا متغیر است

نوع ماساژ
۳۰دقیقه
۶۰ دقیقه
۹۰ دقیقه
هزینه ماساژ ریلکسی
۲۵۰.۰۰۰
۵۰۰.۰۰۰
۷۴۰.۰۰۰
هزینه ماساژ سوئدی ..
۴۵۰.۰۰۰
..
هزینه ماساژ تایلندی ..
۶۵۰.۰۰۰
۸۰۰.۰۰۰
هزینه ماساژ بادکش
۲۷۰.۰۰۰
۵۰۰.۰۰۰
۷۰۰.۰۰۰
هزینه ماساژ دیپ تی شو
۲۸۰.۰۰۰
۵۸۰.۰۰۰
۸۲۰.۰۰۰
هزینه ماساژ گراستون ۳۲۰.۰۰۰
۶۰۰.۰۰۰
۸۰۰.۰۰۰
هزینه ماساژ شمع داغ ..
۶۸۰.۰۰۰ ..
هزینه ماساژ سنگ داغ ..
..
۷۵۰.۰۰۰
هزینه ماساژ درمانی ۳۰۰.۰۰۰
۶۰۰.۰۰۰
۸۰۰.۰۰۰

هزینه ها در شهرهای بزرگ و کوچک به نسبت امکانات متغیر است.

آموزشگاه ماساژ

لیست سالن های تخصصی ماساژ یزد

در انتخاب یک مرکز تخصصی خدمات ماساژ خوب در یزد علاوه بر هزینه و کیفیت، باید به امکانات رفاهی و اعتبار مدرک اعطایی آن‌ها نیز دقت کنید تا خدماتی شایسته دریافت کنید.

جدول مراکز تخصصی ماساژ یزد

نام مرکز ماساژ یزد
آدرس مرکز ماساژ

آموزشگاه ماساژ دنیای آسایش یزد

 • آدرس: یزد، بلوار جمهوری، خیابان وکیل، انتهای کوچه شهید شریف ۱۱، آموزشگاه ماساژ دنیای آسایش
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۵۲۸۰۳۰۲

آموزشگاه ماساژ هوم یزد

 • آدرس: یزد، مهریز، شهرک موحدین، انتهای کوچه شکوفه۶، کوچه خانه بهداشت، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ماساژ هوم
 • تلفن تماس: ۰۹۳۳۳۵۷۷۷۲۴

مرکز ماساژ و سلامتی مهر یزد

 • آدرس: یزد، صفائیه، بلوار دانشگاه، خیابان شاهد، کوچه شاهد ۱۰
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۹۷۲۷۴۱

مرکز تخصصی ماساژ سپیتا یزد

 • آدرس: یزد، بلوار جمهوری، خیابان وکیل، خیابان امام جعفر صادق(ع)، کوچه یاسمن، شعبه۲ صفاییه، چهارراه پژوهش، کوچه آوینی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۳۵۲۸۲۵۴۰

مرکز ماساژ اوتانا یزد

 • آدرس: یزد، طراوت، میعاد، وفا، بین چهارم و پنجم
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۳۳۴۹۸۳

مرکز ماساژ دستان طلایی یزد

مرکز تخصصی ماساژ پنجه طلایی یزد

 • آدرس: یزد، خاتمی، طوبی شرقی، طوبی شرقی ۱
 • تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۷۷۵۵۶

چرا ماساژ صورت انجام دهیم؟

بدون شک تاثیر ماساژ در جوانی پوست ثابت شده است. چرا؟

با ماساژ گردش خون در پوست زیاد شده و پوست تغذیه بهتری خواهد داشت. تمامی افرادی که ماساژ پوست صورت انجام میدهند پوستی سفت تر و قوی تر از بقیه دارند. دقت کنید ماساژهای ویژه صورت با ماساژ های بدن فرق دارد و بصورت تخصصی انجام میشود.

چرا ماساژ بدن انجام دهیم؟

همانطور که در بالا گفتیم ماساژ باعث گردش خون در پوست شده و عمل تغذیه و خون رسانی به سلول ها و بافت های پوست را زیاد میکند که در نتیجه باعث جوان شدن پوست میشود. جدای از این مسئله بسیاری از درد ها و گرفتگی های عضلانی و عصبی فقز با ماساژ رفع میشد که تاثیر عجیبی در عملکرد زندگی روزمره دارد.

مرکز ماساژ

در یزد جدیدترین متدهای ماساژ بدن را به کار میگیرند

استقبال از دوره‌های متنوع آموزش ماساژ، باعث شده تا مراکز مختلفی آموزش انواع تکنیک‌های این مهارت را برای علاقه‌‌مندان ارائه دهند. آموزشگاه‌های شهر یزد باتکیه‌بر امکانات سخت‌افزاری و تجهیزات مجهز خود، باکیفیت‌ترین دوره‌های آموزش ماساژ را برگزار می‌کنند. این دوره‌ها با تاکی بر کاربردهای درمانی و ریلکسیشن این مهارت تشکیل می‌شوند و شرایط مناسبی را برای ورود علاقه‌مندان به بازار کار فراهم می‌کنند. به همین دلیل، در این مطلب از ایران آموزشگاه به معرفی بهترین آموزشگاه ماساژ یزد می‌پردازیم و مزایای شرکت در دوره‌های ماساژ یزد را بررسی می‌کنیم.

بهترین کلاس آموزش ماساژ

 ماساژ کل بدن روشی مناسب برای کاهش استرس و درد های عضلانی در مراکز یزد است

ماساژ روشی درمانی برای کاهش دردهای مزمن ناحیه ستون فقرات و مفاصل است. این متد با ایجاد فشار بر بافت‌های آسیب‌دیده و با رفع تنش‌های موجود، در درمان بسیاری از بیماری‌های روحی و روانی کاربرد بالایی دارد. انواع تکنیک‌های ماساژ با تمرکز بر بخش‌های مختلف بدن، فشارهایی قوی یا ضعیف را به عضلات و مفاصل وارد می‌کنند و از این طریق درد ناشی از گرفتگی‌ها و اسپاسم‌های عضلانی را تسکین می‌دهند.

انجام خدمات ماساژ در شهر یزد چه مزایایی دارد

مهم‌ترین مزایای ماساژ عبارت‌اند از:

 • بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن
 • داشتن چهره‌ای شاد با پوستی صاف و شفاف
 • به‌عنوان استامینوفن طبیعی
 • افزایش تمرکز
 • ضد دردهای یکجانشینی
 • درمانی ساده برای افسردگی
 • باز کردن عضلات پیچ‌خورده
 • روشی برای بهبود زخم‌ها
 • کاهش درد زایمان
 • تسکین دردهای زنانه

اساتید دوره‌های بهترین آموزشگاه ماساژ یزد با ارائه آموزش‌هایی متنوع و مبتنی بر آخرین متدهای روز دنیا، علاوه بر تمرکز بر کاربردهای درمانی، روش‌های رفع گرفتگی‌های عضلانی را نیز به علاقه‌مندان آموزش می‌دهند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات آموزشگاه‌ها و شرایط ثبت نام در آن‌ها، به کمک اطلاعات ثبت شده در ایران آموزشگاه با مراکز ماساژ یزد در ارتباط باشید.

بهترین آموزشگاه آموزش ماساژ

معروف ترین مراکز خدمات ماساژ با مدرک بین المللی در یزد

برای علاقه‌‌مندان به فراگیری مهارت‌های ماساژ، شرکت در انواعی از بهترین آموزشگاه ماساژ یزد بهترین پیشنهاد است. این مراکز با شناخت نیازهای اصلی برای ماساژ و ارائه خدماتی متنوع، شرایط آموزش باکیفیت ماساژ را در بهترین شرایط برای علاقه‌مندان به وجود آورده‌اند.

آموزش ماساژ یکی از تخصصی‌ترین دوره‌هایی است که آموزشگاه‌های یزد برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنند. بسیاری از سمینارها و وبینارهای تخصصی و کشوری در مراکز ماساژ یزد برگزار شده و افراد متنوعی از خدمات این مراکز آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

آموزش ماساژ

مزایای آموزش ماساژ در بهترین آموزشگاه ماساژ یزد چیست؟

به دلیل شرایط ویژه و منحصربه‌فرد یزد به‌عنوان یک شهر پیشرفته و به‌روز، شروع آموزش در بهترین آموزشگاه ماساژ یزد، مزایای بیشتری را برای علاقه‌مندان به همراه دارد که در ادامه به این مزایا می‌پردازیم.

۱. فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای؛ مزیتی منحصربه‌فرد

اغلب کلاس‌های آموزش ماساژ یزد با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند. بر همین اساس مدارک این دوره‌ها نیز با تاییدیه مستقیم این سازمان به علاقه‌مندان اعطا می‌شوند. اخذ مدرک مراکز ماساژ یزد باتکیه‌بر اعتبار بالای مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای، شرایط مناسبی را برای اقدامات مهاجرتی و دریافت ویزای کاری به وجود می‌آورد. به دلیل عضویت سازمان کار ایران در اتحادیه جهانی کار، علاقه‌مندان می‌توانند به‌راحتی از این مزیت بهره‌مند شوند.

مزیت دیگر فعالیت تعداد زیادی از آموزشگاه‌های ماساژ یزد زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، امکان تاسیس مراکز آموزش ماساژ شخصی یا احداث خانه‌های ماساژ برای خدمات متنوع درمانی و ریلکسیشن است. با دریافت این مدرک بسیاری از نیازهای شغلی علاقه‌مندان به ماساژ پاسخ داده می‌شود.

۲. اشتغال هنرجویان پس از پایان دوره‌ آموزشی

شرایط بی‌نظیر شروع آموزش ماساژ در یزد، امکان خوبی را برای برقراری ارتباط بیشتر افراد با یکدیگر به وجود می‌آورد. علاوه‌براین این افراد می‌توانند با شرکت در بهترین آموزشگاه ماساژ یزد از مزایای معرفی هنرجویان برتر به استخرها، باشگاه‌های ورزشی، خانه‌های ماساژ، کلینیک‌های درمانی و … برای بهبود وضعیت شغلی خود استفاده کنند.

۳. تنوع بالای کلاس‌ها و آزادی عمل در انتخاب بهترین مرکز آموزشی

مراکز ماساژ یزد با ارائه متنوع‌ترین تکنیک‌های ماساژ، بهترین شرایط را برای آموزش علاقه‌مندان به وجود می‌آورند. این مراکز با تدوین سرفصل‌های آموزشی مدون و متناسب با دروس تدریس شده در بهترین مراکز آسیای شرقی و اروپا، باکیفیت‌ترین خدمات آموزشی را به هنرجویان ارائه می‌دهند. علاقه‌مندان می‌توانند متناسب با نوع تخصص و علاقه خود، در مناسب‌ترین آموزشگاه ماساژ یزد ثبت نام کنند که معتبرترین آن‌ها در ایران آموزشگاه لیست شده‌اند.

۴. اسکان هنرجویان دیگر استان‌ها و برگزاری کلاس‌های فشرده در آموزشگاه‌های ماساژ یزد

مزایای شرکت در مراکز ماساژ یزد فقط شامل ساکنین این استان نمی‌شوند. طیف وسیعی از معتبرترین آموزشگاه‌های ماساژ یزد با ایجاد شرایطی امن و کم‌هزینه، خدمات اسکان باکیفیتی را نیز به علاقه‌مندان شهرستانی عرضه می‌کنند. برنامه‌ریزی و زمان‌بندی این دوره‌ها با دوره‌های عادی متفاوت است. به همین دلیل مطالب آموزشی به‌صورت فشرده، اما با کیفیت یکسانی آموزش داده می‌شوند.

آموزش ماساژ بدن

۵. برگزاری کلیه دوره‌های آموزشی همراه با کارگاه عملی در مراکز آموزش در یزد

مهم‌ترین مزیت شرکت در مراکز آموزش ماساژ یزد، آموزش هم‌زمان سرفصل‌های تئوری و کارگاه‌های عملی است. هنرجویان بهترین آموزشگاه ماساژ یزد آموزش‌ها را به‌صورت کاربردی می‌آموزند و زیر نظر برترین مربیان ماساژ، دانسته‌های خود را به‌صورت کاملا عملی مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

۶. بهره‌مندی از دانش برترین مربیان ماساژ در ایران؛ آنچه مراکز ماساژ یزد را متمایز می‌کند

سطح کیفی آموزش در انواعی از معتبرترین آموزشگاه ماساژ یزد بسیار بالا است. در کنار امکانات سخت‌افزاری، اصلی‌ترین دلیل این امر بهره‌مندی مراکز ماساژ یزد از دانش بالای مربیان مجرب می‌باشد. مربیان آموزش ماساژ در یزد، از برترین و مجرب‌ترین استادان این رشته به‌شمار می‌روند که بیشتر آن‌ها آزمونگر سازمان فنی و حرفه‌ای و عضو رسمی فدراسیون جهانی ماساژ (WMF) هستند.

۷. آموزش ماساژ فنی حرفه‌ای یزد به‌صورت حضوری و آنلاین

تنوع بالای برگزاری کلاس‌ها در آموزشگاه‌های یزد، دوره‌های ماساژ این مراکز را به کلاس‌های مورد علاقه متقاضیان تبدیل کرده است. طیف وسیعی از بهترین آموزشگاه ماساژ یزد بسترهای لازم و زیرساخت‌های تکنولوژیک را برای تشکیل کلاس‌های غیر حضوری ایجاد کرده‌اند.

در کلاس‌های غیر حضوری تمام آموزش‌های دوره حضوری به‌صورت آنلاین به علاقه‌مندان تدریس می‌شوند. هدف از تشکیل این دوره‌ها بهره‌مندی شمار بیشتری از علاقه‌مندان از آموزش‌های برترین اساتید کشوری است که شرایط حضور در کلاس‌های عملی را ندارند. علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آنلاین مراکز آموزش ماساژ یزد بدون پرداخت هزینه‌های اضافی و با کیفیتی یکسان از آموزش‌ها، متنوع‌ترین تکنیک‌های ماساژ درمانی و ریلکسیشن را برای نقاط مختلف بدن آموزش می‌بینند.

۸. ارائه پکیج‌های آموزشی از مبتدی تا حرفه‌ای؛ ویژگی خاص آموزش ماساژ در یزد

انواعی از آموزشگاه‌های ماساژ یزد با ایجاد شرایطی مناسب برای افراد پرمشغله و علاقه‌مند به آموزش ماساژ، تخصصی‌ترین دوره‌های آموزش ماساژ را در قالب پکیج‌هایی آموزشی به علاقه‌مندان ارائه می‌دهند. سرفصل‌های تدوین‌شده در این پکیج‌ها کاملا تخصصی و متناسب با نیازهای مشتریان طراحی شده‌اند که برخی از این سرفصل‌ها به شرح زیر هستند:

 • مبانی ماساژ
 • شناخت خواص روغن‌ها و ابزار ماساژ
 • ماساژ لاغری
 • بادکش درمانی و رگ‌گیری
 • کمپرس‌های گیاهی
 • آموزش ماساژ تایلندی
 • آروماتراپی (رایحه‌درمانی)
 • سروصورت و زیبایی (آیروودا)
 • رفلکسولوژی

مرکز آموزش ماساژ

معیار انتخاب آموزشگاه ماساژ خوب در یزد

برای انتخاب یک مرکز تخصصی برای آموزش ماساژ در یزد، باید به عوامل متعددی توجه داشت. تعرفه‌های قیمتی در آموزشگاه‌ها تقریبا با یکدیگر متفاوت هستند؛ بنابراین انتخاب مرکزی که بالاترین کیفیت آموزشی را به هنرجویان ارائه دهند، اهمیت بالایی دارد. بنابراین مهم‌ترین معیارهای انتخاب مناسب‌ترین آموزشگاه ماساژ یزد عبارت‌اند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس‌ها: استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات آموزشی و زیرساخت‌های لازم برای آموزش عملی به هنرجویان
 • مهارت اساتید کلاس‌ها: بهره‌مندی از تخصص اساتیدی که در دوره‌های سازمان فنی و حرفه‌ای تدریس کنند یا در خانه‌های ماساژ بین‌المللی دوره ‌دیده باشند
 • تناسب قیمت کلاس‌ها با خدمت ارائه‌شده: بین خدمات ارائه‌شده با کیفیت آموزشی تناسب وجود داشته باشد
 • تنوع مهارت‌ها و آموزش‌ها: تکنیک‌های متنوع آموزش ماساژ با تخصص کامل و با کیفیتی مناسب ارائه شوند
 • اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه: با اخذ مدرک آموزشگاه بتوان نسبت به اقدام مرکز تخصصی یا حضور در بازارهای کار خارجی و مهاجرت کاری اقدام کرد
 • حسن شهرت و تجربه بالای مرکز: دوره‌دیدگان سابق از کیفیت خدمات آموزشی رضایت کامل داشته باشند و مرکز به‌عنوان مناسب‌ترین آموزشگاه ماساژ یزد شناخته شود

مناسب‌ترین آموزشگاه ماساژ، مرکزی است که نیازهای آموزشی شما را به‌خوبی پاسخ دهد. صرفا پرداخت هزینه‌های زیاد دلیل بر کیفیت خدمات آموزشی نیست؛ بلکه باید بر اساس نیاز و توانایی‌های خود بهترین مرکز آموزش ماساژ یزد را انتخاب کنید. برای راحتی کار شما ایران آموزشگاه بهترین آموزشگاه ماساژ یزد را به شما معرفی می‌کند.

مرکز آموزش ماساژ

کلاس آموزش انواع ماساژ در یزد

تخصصی‌ترین تکنیک‌های ماساژ در مجموعه‌های ماساژ یزد ارائه می‌شوند. معمولا بهترین آموزشگاه ماساژ یزد با ایجاد شرایطی مناسب برای ارائه پرکاربردترین متدهای ماساژ، تعداد بالایی از روش‌های ماساژ را به هنرجویان آموزش می‌دهد. با توجه به متفاوت‌بودن ارائه تکنیک‌ها در آموزشگاه‌های مختلف، پیشنهاد می‌کنیم پیش از ثبت نام نوع تکنیک مورد علاقه خود برای آموزش را انتخاب کنید.

دوره‌های ارائه‌شده در بهترین آموزشگاه ماساژ یزد انواع ماساژهای زیر را ارائه می‌دهند:

 • ماساژ سوئدی
 • ماساژ بافت عمیق
 • ماساژ تایلندی
 • ماساژ شیاتسو (فشاری)
 • ماساژ نقطه ماشه‌ای یا تریگر پوینت
 • ماساژ زوجی
 • ماساژ سنگ داغ
 • ماساژ ورزشی
 • ماساژ پیش از زایمان (دوران بارداری)
 • ماساژ کودک

آموزش ماساژ

هزینه خدمات ماساژ چقدر است؟

مهارت ماساژور، کیفیت روغن‌ها، نوع ماساژ و مرکز ارائه‌دهنده خدمت در تعیین هزینه خدمات ماساژ تاثیرگذار هستند. همچنین مدت‌زمان ماساژگرفتن فرد نیز، عامل دیگری است که بر تعیین میزان قیمت خدمات ماساژ تاثیر می‌گذارد. بهترین مراکز ماساژ یزد حداقل هزینه‌ای را که برای یک ساعت ماساژ حرفه‌ای دریافت می‌کنند، از ۵۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

مرکز آموزش ماساژ

مدت کلاس ماساژ در یزد

علاقه‌مندان به ثبت نام در بهترین آموزشگاه ماساژ یزد، انتخاب‌های متعددی را برای شروع آموزش ماساژ پیش روی خود می‌بینند. بر اساس تکنیک‌های آموزشی، یک کلاس مهارت‌آموزی حرفه‌ای برای ماساژ تمام اعضای بدن، به شش ماه آموزش تخصصی نیاز دارد. بااین‌وجود نوع ماساژ هم در مدت‌زمان تشکیل این کلاس‌ها نیز تاثیرگذار است. به‌طورکلی مراکز آموزش ماساژ یزد ۴ نوع ماساژ را به علاقه‌مندان آموزش می‌دهند:

 • ماساژ ریلکسی
 • ماساژ ورزشی
 • ماساژ درمانی
 • ماساژ زیبایی

برای یادگیری مهارت‌های آموزش ماساژ برای هر یک از انواع ماساژ، حداقل به هشت جلسه نیاز داریم؛ البته این میزان در مورد ماساژ درمانی بیشتر است. بااین‌وجود شرایط و قوانین آموزشی در آموزشگاه‌های یزد متفاوت است و طبق برنامه‌ریزی‌ها و زمان‌بندی اساتید و هنرجویان مدت برگزاری کلاس‌ها تعیین می‌شود.

مرکز آموزش ماساژ

سرفصل های آموزش ماساژ در یزد

آنچه علاقه‌مندان به شروع آموزش ماساژ را به ثبت نام در بهترین آموزشگاه ماساژ یزد ترغیب می‌کند، سرفصل‌های آموزشی مدون و زمان‌بندی مناسب برای ارائه این آموزش‌ها به هنرجویان است. مراکز یزد با الگوبرداری از مباحث آموزشی ارائه‌شده در خانه‌های ماساژ شرق آسیا و کشورهای اروپایی برای انواع ماساژها سرفصل‌های متنوع و تخصصی را طراحی‌ کرده‌اند.

با توجه به تعدد تکنیک‌های آموزش در مجموعه‌های ماساژ یزد، سرفصل آموزش‌های تخصصی با یکدیگر متفاوت است؛ اما بااین‌وجود سرفصل برترین آموزشگاه ماساژ یزد باید به‌گونه‌ای باشد که تمام نیازهای اصلی فرد را برای عمل ماساژ پاسخ دهد. بنابراین مهم‌ترین سرفصل‌های ارائه‌شده در مراکز آموزش ماساژ یزد عبارت‌اند از:

 • آناتومی ماساژ
 • آموزش کامل تکنیک‌های ماساژ کلاسیک روسی
 • ارگونومی ماساژ
 • حرکت‌شناسی ماساژ
 • اصول و مبانی ماساژ
 • روش‌های کسب آمادگی ذهنی و جسمانی در ماساژ
 • موارد ایمنی در ماساژ
 • فیزیولوژی ماساژ
 • بیومکانیک ماساژ و آشنایی با روش صحیح انجام ماساژ
 • بهداشت جسمی و روانی ماسور و ماساژ گیرنده
 • قوانین و مقررات جاری در زمینه ماساژ در کشور
 • اخلاق حرفه‌ای در ماساژ
 • آموزش به‌کارگیری تکنیک‌ها در قسمت‌های مختلف بدن

مرکز آموزش ماساژ

هزینه دوره های ماساژ در آموزشگاه های ماساژ یزد چقدر است؟

مراکز آموزش ماساژ یزد برای خدمات ماساژ خود تعرفه‌های متفاوتی را در نظر می‌گیرند. این دوره‌ها با برگزاری در سه سطح از مبتدی تا پیشرفته برای اهداف مشخصی طراحی‌ شده‌اند. با توجه به تکنیک‌های آموزشی و تنوع خدمات ارائه‌شده، انواعی از بهترین آموزشگاه ماساژ یزد هزینه‌های مختلفی را از هنرجویان دریافت می‌کنند. این هزینه‌ها نسبت به خدمت ارائه‌شده به علاقه‌مندان بسیار ناچیز است؛ بنابراین پیش از ثبت نام در کلاس‌های آموزش ماساژ یزد از هزینه‌های ثبت نام این کلاس‌ها مطلع شوید.

مرکز آموزش ماساژ

آشنایی با بهترین مجموعه خدمات ماساژ یزد با کمک ایران آموزشگاه

روش مناسب برای پیداکردن بهترین آموزشگاه ماساژ یزد، کمک‌گرفتن از ایران آموزشگاه است. مجموعه ما با بررسی کامل امکانات و دوره‌های متنوع برترین مراکز آموزشی ماساژ یزد، لیستی جامع از بهترین آموزشگاه‌های این مهارت را در اختیار شما قرار داده است. این مراکز همگی از معتبرترین آموزشگاه‌های یزد بوده و کیفیت خدمات آموزشی بسیار بالایی دارند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این مراکز، از اطلاعات ثبت‌شده در سایت ما کمک بگیرید.

سوالات متداول شما

در کل چند نوع ماساژ وجود دارد؟

۱) ماساژ سوئدی۲) ماساژ ورزشی۳) ماساژ شیاتسو۵) ماساژ رفلکسولوژی۶) ماساژ تایلندی۷) ماساژ آروماتراپی۸) ماساژ سنگ داغ۹) درمان کرانیوساکرال

چه کسانی نباید ماساژ بگیرند ؟

اجازه ماساژ در دوره‌ی حاملگی به این بستگی دارد که در کدام مرحله از سه ماه آن هستید.۲) افرادی با عفونت پوستی۳) افرادی با سوختگی پوستی۴) افرادی با فشارخون بالا۵) افراد دارای کبودی یا زخم باز۶) بیماران سرطان۷) بیماران دچار ورم مفاصل۸) در صورت مصرف الکل

با چه روغن هایی می توان ماساژ گرفت؟

روغن زیتون معمولا برای انجام ماساژ های سبک، مانند ماساژ سوئدی استفاده می ‎شود.

روغن کنجدروغن جوجوباروغن زردآلو تلخروغن هسته انارروغن فندق

مشاهده باقی سوالاتجمع کردن متن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *