آموزشگاه آرایشگری در پردیس و بومهن (زنانه – مردانه)؛ بهترین کلاس آرایشگری پردیس و بومهن

آموزشگاه آرایشگری در پردیس و بومهن

_

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه و مردانه پردیس و بومهن

پیشنهاد چند آموزشگاه آرایشگری زنانه و مردانه و کلاس آرایشگری مطرح شهر پردیس و بومهن در سال جدید

_

آموزشگاه های آرایشگری پردیس و بومهن شامل دو دسته آموزشگاه های آرایشگری زنانه پردیس و بومهن و آموزشگاه های آرایش و پیرایش مردانه پردیس و بومهن میشوند. هر یک از این دو آموزشگاه وظیفه آموزش دوره های آرایشگری را به بانوان و آقایان دارند. در این مطلب به معرفی لیست کامل آموزشگاه های آرایشگری زنانه و مردانه پردیس و بومهن میپردازیم و سعی داریم چند تا از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه و مردانه پردیس و بومهن و شهرهای آن را نیز معرفی نماییم.

آموزش دوره های آرایش و پیرایش زنانه و مردانه در مراکز آموزش آرایشگری، بهترین انتخاب برای ورود به بازار کار است. اگر قصد شما ورود به دنیای کار و بازار کار در حوزه زیبایی است براحتی با گذراندن دوره های مراقبت و زیبایی زنانه و یا اصلاح و پیرایش مردانه در یکی از کلاس های آرایشگری در پردیس و بومهن براحتی میتوانید بعد از دریافت مدرک آرایشگری در لاین های مختلف اقدام به راه اندازی یک کسب و کار نمایید. البته برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه و سالن آرایشگری یا سالن آرایشگری شرایط دیگری نیز مورد نیاز است که در مطلب از پیش منتشر شده ای به آن اشاره کرده ایم. پس با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین کلاس های آرایشگری پردیس و بومهن را به شما معرفی نماییم.

فعالیت این مراکز در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی چون: آموزش دوره های کوتاهی مو زنانه، دوره اصلاح یا پیرایش مو مردانه، دوره گریم و میکاپ زنانه عروس، دوره گریم داماد، دوره صافی و کراتینه مو زنانه و مردانه، دوره آرایش دائم یا تاتو، دوره میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، هاشور ابرو و فیبروز ابرو، دوره کاشت ناخن، کاشت مژه، کاشت ابرو، لیفت مژه و ابرو، لمینت مژه و ابرو، اکستنشن مو و دیگر دوره های زیرشاخته مراقبت و زیبایی در لاین مردانه و زنانه در شهرهای چون پردیس و بومهن و دیگر مناطق استان پردیس و بومهن است.

مطالب مفید:

لیست کلاس آرایشگری زنانه در پردیس و بومهن

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام آموزشگاه
آدرس و اطلاعات مراکز مراقبت و زیبایی پردیس و بومهن

آموزشگاه آرایشگری آینده ارا (سالن زیبایی سارینا) پردیس

 • آدرس: پردیس، فاز۴، خیایان فردوس، پلاک ۴۸، طبقه اول و دوم
 • تلفن تماس: ۰۹۳۰۷۰۰۹۴۱۴

آموزشگاه آرایشگری عروس درسا

 • آدرس: پردیس، فاز ۲، نبش خیابان ابن سینا، روبروی پارک شهریار، ساختمان میلاد، طبقه سوم
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۲۷۹۵۳۰

آموزشگاه و آرایشگاه مراقبت زیبائی رویای بنفش

 • آدرس: پردیس، روبروی بانک ملی، ساختمان رازی، طبقه اول، واحد ۹
 • تلفن تماس:

آکادمی آموزشی تخصصی رنگ و مش پردیس

 • آدرس: پردیس، فاز یک، میدان عدالت، فروردین جنوبی
 • تلفن تماس: ۰۹۳۸۳۷۰۷۷۰۲

آموزشگاه مراقبت و زیبایی پردیس نوین

 • آدرس: پردیس، فاز ۱، خیابان فروردین جنوبی، خیابان نیایش، روبروی مسجد امام علی، ساختمان مدیریت دولتی، طبقه اول
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۲۷۵۶۲۲- ۰۲۱۷۶۲۷۲۹۲۶

آموزشگاه آرایشگری حبیبی بومهن

 • آدرس: بومهن، بلوار امام خمینی، داخل خیابان حاج منصور، روبروی بازار میوه تره بار، پلاک ۲۲۹،  طبقه اول
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۲۲۷۵۱۷

آموزشگاه مراقبت و زیبایی آدینا پردیس

 • آدرس: پردیس
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۲۹۶۱۴۳

لیست کلاس آرایشگری مردانه در پردیس و بومهن

معرفی مراکز پیرایش و اصلاح مو مردانه پردیس و بومهن

نام آموزشگاه پیرایش مردانه آدرس آموزشگاه مردانه پردیس و بومهن

آموزشگاه آرایشگری داریوش پردیس

 • آدرس: پردیس، فاز۱، بلوار‌ملاصدرا، نرسیده به میدان عدالت، ابتدای بلوار ابن سینا، روبروی پارک شهریار، مجتمع عدالت، طبقه سوم
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۹۰۲۸- ۰۲۱۷۶۲۸۱۹۲۸
 • خدمات: آموزش تخصصی- گریم داماد(متعادل سازی چهره)- گریم سینمایی چهره پردازی-براشینگ- هیرکات انواع مدلهای ژورنالی- کلاسیک . فشن- صافی موبا کراتینه- ویتامینه- ماسک مو

آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه آریان هنر

 • آدرس: بومهن، جاده دماوند، بلوار امام خمینی، بعد ازخیابان سپاه (طباطبای)
 • تلفن تماس: ۰۲۱۷۶۹۳۲۰۶۴۰۲۱۷۶۲۳۹۰۶۴

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست فوق با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

دیگر کلاس های آرایشگری زنانه ایران

صحت مجوز فعالیت مراکز نام برده شده در این لیست نا تایید و نه رد میشود. لطفا در هنگام مراجعه مجوز مجموعه بررسی شود.

در این مطلب برترین مراکز آموزش آرایشگری کشور معرفی خواهند شد. این آموزشگاه ها بنا به شرایط و دوره های آموزشی متنوع خود امکان برگزاری دوره های آموزشی آنلاین یا حضوری را خواهند دارند. بدلیل توضیحات مفصل در مورد هر مجموعه بهتر است برای مشاهده لیست آموزشگاه های هر استان روی آن کلیک کنید.

لیست ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه کشور

لیست ۱۰ تا از بهترین معتبرترین آموزشگاه تاتو کشور

لیست ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه کشور

معرفی معتبرترین آموزشگاه آرایشگری پردیس و بومهن

_

چطور یک آموزشگاه آرایشگری خوب در پردیس و بومهن انتخاب کنیم؟

توجه داشته باشید یکی از معیارهای مهم برای آموزش آرایشگری، انتخاب یک کلاس آرایشگری معتبر است. مسلما مدرسان آرایشگری برجسته، در آموزشگاه های مراقبت و زیبایی معتبر مشغول به فعالیت هستند. آموزشگاه های آرایشگری پردیس و بومهن زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای پردیس و بومهن فعالیت میکنند و خدمات حوزه مراقبت و زیبایی را طبق سرفصل های ارائه شده توسط سازمان ارائه میدهند.

دریافت مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای در پردیس و بومهن

در حال حاضر فعالیت های گسترده ای در زمینه آرایشگری انجام میشود و بسیاری از سالن های آرایشگری نیز بصورت خودجوش اقدام به آموزش دوره های آرایشگری زنان و مردان مینمایند اما باید به این نکته توجه داشت که یکی از تفاوت های بسیاری مهم سالن های زیبایی با آموزشگاه آرایشگری در اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان خود می‌باشد. این مدارک قابل ترجمه هستند و برای مهاجرت نیز میتوان بعنوان یک امتیاز ویژه روی آن حساب کرد. پس برای دریافت مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای در پردیس و بومهن بهتر است به یک آموزشگاه رسمی مراجعه کرد.

آموزش آرایشگری را از کدام رشته شروع کنم؟

از رشته ای که علاقه بیشتری در آن دارید شروع کنید. در غیر اینصورت از رشته آرایش و پیرایش پایه شروع کنید.

آموزش آنلاین دوره آموزش آرایشگری در پردیس و بومهن !

بعد از شیوع بیماری های همه گیر بسیاری از آموزشگاه ها اقدام به راه اندازی آموزش آنلاین دوره های آرایشگری در پردیس و بومهن نمودند تا هنرآموزان براحتی از راه دور اقدام به آموزش دوره های مراقبت و زیبایی نمایند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه در پردیس و بومهن

سعی ما معرفی تمام مراکز آرایشگری شهر پردیس و بومهن است و در این بین به معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه پردیس و بومهن نیز میپردازیم. در لیستی مجزا به معرفی بهترین کلاس های آرایشگری مردانه در پردیس و بومهن میپردازیم.

شهریه و هزینه کلاس آرایشگری در پردیس و بومهن چقدر است؟

مراکز آموزش دوره های مراقبت و زیبایی و آرایشگری موظف هستن طبق نرخ مصوب فنی و حرفه ای عمل کنن. نرخ آموزش درحال حاضر در دوره های مختلف حدودا از ۲۰۰ هزارتومان تا ۶میلیون تومان نسبت به حرفه ای و مقدماتی بودن دوره متغیر است.

دقت داشته باشد که بسیاری از مراکز بدون مجوز در سطح شهر در حال فعالیت هستند که جدای از کیفیت کار آنها باید توجه داشت که ممکن است که مجوز فعالیتی در این زمینه نداشته باشند. همینطور ما معیار رتبه بندی را نسبت به نظر سنجی مراجعین، سطح کیفیت آموزشی، دوره های ارائه شده برای آموزش، کیفیت تجهیزات آموزشگاه، هزینه آموزش دوره ها و سایر موارد قرارداده و معرفی نموده ایم. این آموزشگاه ها ممکن است دارای شعبات متعدد و سالن های آرایشی متعددی باشند که در این بین ممکن در انتخاب شعبات هم دقت لازم را داشته باشید.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

 • مشاهده ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

در دوران کرونا آموزشگاه های آرایشگری باز هستند؟

بجز مواقعی که وزارت بهداشت تعطیلی موقت اعلام میکند باز هستند.

آموزش آرایشگری را از کجا شروع کنیم؟

از رشته ای که علاقه بیشتری در آن دارید شروع کنید. در غیر اینصورت از مدرک آرایشگری پایه پایه شروع کنید.

مدرک آرایشگری را چطور بگیرم؟

بعد از هر دوره آموزشی در لاین های مراقبت و زیبایی هنرجو میتونه در آزمون ها شرکت کنه و بعد از قبولی در آزمون از طرف سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر با کد ریجستری بین المللی در اون لاین دریافت میکنه.

کدام کلاس آرایشگری پردیس و بومهن برای من بهتره؟

موضوعی که باید دقت داشته باشید این هست که هیچ وقت در مورد هیچ مجموعه ای نمیشه ادعا کرد که بهترین کدام هست. چرا که توی دنیای رقابت هر کدوم از این آموزشگاه ها ادعا دارن که بهترین کلاس های آرایشگری شهر رو برگزار میکنن، و بحق هم مجموعه های نام برده شده جز بهترین های استان پردیس و بومهن هستند که از نقاط مختلف کشور برای آموزش بهشون مراجعه میشه. بهترین راه این هست که حضورا بهشون مراجعه کنید و محیط آموزشگاه رو ببینید و با مسئول دوره ها مشاوره دوره و قیمت رو انجام بدید. حتی ممکن هست که بتونید یکبار رایگان تا زمانی در کلاس ها حضور داشته باشید. همینطور از هنرجوهاشون هم میتونید بپرسید که اساتید چطور هستن.

آموزش آرایشگری را از چه سنی شروع کنم؟

میشه گفت نه محدودیت سنی نداره. اما اگر قصد داشته باشید در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کنید و مدرک رسمی بگیرید باید سن قانونی برای شرکت در آزمون هارو داشته باشید. این در مورد تمام آموزشگاه ها آزاد صادق هست چون شما میتونید مراجعه کنید و هر چیزی رو یاد بگیرید. کسی نمیتونه جلوی شمارو بگیره چون یادگرفتن حق شماست.

شهریه کلاس آرایشگری در پردیس و بومهن چقدر هست؟

مراکز آموزش دوره های مراقبت و زیبایی و آرایشگری موظف هستن طبق نرخ مصوب فنی و حرفه ای عمل کنن. نرخ آموزش از ۲۰۰ هزارتومان تا ۵ میلیون تومان نسبت به حرفه ای و مبتدی متغیر هست.

در سالن های آرایشی هم آموزش داده میشه؟ تفاوت آموزش سالن زیبایی با آموزشگاه در چیه؟

همون طور که از نام این دو مرکز مشخصه یکی سالن هست برای انجام خدمات آرایشی و زیبایی و یکی مکانی برای آموزش دوره های مراقبت و زیبایی، پس با اینکه صنف فعالیتشون یکی هست اما نوع کارشون با هم تفاوت داره.

 • سالن زیبایی ⇐ خدمات آرایشی و زیبایی انجام میشه
 • آموزشگاه آرایشگری یا مراقبت و زیبایی ⇐ آموزش دوره ها و لاین های مراقبت و زیبایی انجام میشه
 • سالن زیبایی ⇐ مجوز اتحادیه برای خدمات اجرایی رو داره
 • آموزشگاه آرایشگری یا مراقبت و زیبایی ⇐ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای برای آموزش داره
۵/۵ ( ۲ نظر )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.