آموزشگاه زبان در شاهرود، لیست بهترین کلاس زبان در شاهرود

آموزشگاه زبان در شاهرود

در این مطلب میخانیم

معتبرترین آموزشگاه های زبان در شاهرود

آموزشگاه زبان در شاهرود جزو فعال‌ترین مراکز آموزشی در زمینه برگزاری دوره های زبان عمومی است. مراکز آموزش زبان استان شاهرود نیز مانند سایر مراکز آموزش زبان کشور سالانه دارای مراجعین زیادی است. کلاس های زبان در شاهرود برگزار کننده دوره‌های زبان‌های عمومی، مکالمه زبان های خارجی و دوره های یا آمادگی برای آزمون‌های بین المللی زبان هستند. هدف ما از این مطلب معرفی لیستی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های زبان شاهرود است.

قبل از معرفی لیست مراکز آموزش زبان شاهرود و شهرهای حومه به معرفی تعدادی از بهترین کلاس های زبان شاهرود خواهیم پرداخت که در بررسی مجوزها و کیفیت خدمات در استان شهرت زیادتری دارند. آموزشگاه های زبان یاد شده ممکن است دارای شعبات متعدد باشند پس قبل از مراجعه به شعبه تحقیقات کامل در مورد امکانات و کیفیت آن شعبه را انجام دهید.

bazigari kodak iranamozeshgah

معایب و مزایای زبان های مختلف چیست؟

bazigari kodak iranamozeshgah

چه زبانی خارجی را انتخاب کنم؟

bazigari kodak iranamozeshgah

بعد از انگلیسی چه زبانی را یاد بگیرم؟

لیست کلاس زبان در شاهرود و حومه

در صورت تمایل برای معرفی مرکز آموزشی خود در لیست زیر با واتساپ ایران آموزشگاه ارتباط برقرار کنید.

نام مراکز آموزشی آدرس مراکز آموزش زبان شاهرود
پیش شماره ۰۲۳

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل – شعبه شاهرود

شاهرود، خیابان فردوسی، کوچه ۱۷، ساختمان آجر نما قرمز، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی) ۰۹۱۹۳۷۵۰۰۶۷

۰۲۳۳۲۲۴۴۷۷۵ 

آکادمی زبان سفیر شاهرود

شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن ۰۲۳۳۲۲۲۵۰۴۱

آموزشگاه زبان پارسا شاهرود

شاهرود، چنارسوخته، خ. ایستگاه، خ. فروغی ۰۲۳۳۲۳۳۶۷۳۶

کانون زبان ایران – مرکز شاهرود

شاهرود، حدفاصل میدان امام  و میدان جمهوری، انتهای خیابان آزادگان (کوچه حمام شیک سابق)، دبستان فرشته ۰۲۳۳۲۲۳۷۱۳۳

خانه زبان شکوه هیوا شاهرود

شاهرود، میدان امام، روبروی اداره پست، کوچه شهید مصطفایی (ثبت قدیم) ۰۲۳۳۳۲۴۶۷۷۶

موسسه آموزش زبان گویش شاهرود

شاهرود، چنارسوخته، خ. امام، خ. بیست و دو بهمن ۰۲۳۳۲۲۲۳۱۸۷

کانون زبان زبان دانش شاهرود

شاهرود، خیابان فروغی ۰۲۳۳۲۲۸۰۷۵۸

کالج زبان مهرآوا شاهرود

شاهرود، بلوار معلم ۰۲۳۳۲۳۳۶۱۰۴

موسسه زبان سخنوران شاهرود

شاهرود، خیابان فردوسی ۰۲۳۳۲۲۳۳۴۹۶

موسسه زبان صادقیان شاهرود

شاهرود، کوچه ثبت قدیم ۰۲۳۳۲۲۲۴۶۰۶

آکادمی زبان مریم حیدری شاهرود

شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن ۰۹۱۲۸۳۳۴۴۵۹

آموزشگاه زبان سفیر شاهرود

شاهرود، خیابان ۲۲بهمن، بعد از چهار راه شهربانی، نرسیده به مسجد قرآن، پلاک ۲۵۹ ۰۲۳۳۲۲۲۸۵۲۲

موسسه زبان های خارجی کیهان

شاهرود، خیابان امام، خیابان پیشوا، کوجه دوم ۰۲۳۳۲۳۳۶۰۰۳

زبانکده نگرش شاهرود

شاهرود ۰۹۱۹۶۷۰۰۳۹۵

«ایران آموزشگاه نسبت به صحت اطلاعات، مشخصات و مجوزدار بودن مراکز اعلام شده مسولیتی ندارد»

_

لیست دیگر کلاس های زبان کشور

بهترین آموزشگاه زبان‌های خارجی ایران

_

کدام کلاس زبان شاهرود خوبه؟

موسسات زبان نامبرده شده همه جزو برترین آموزشگاه های زبان در شاهرود و شهرهای حومه آن هستند. این مراکز دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش زبان می‌باشند که از جمله آنها میتوان به کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، روسی، زبان اسپانیایی، زبان ایتالیایی، زبان عربی و دیگر زبان‌ها و برگزار کننده دورهای مختلف آزمون‌های آمادگی زبان های خارجی چون کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، آزمون ماک و غیره، کلاس های تخصصی ESP، کلاس های آموزشی پودفک و غیره نام برد.

این مراکز دارای مجوز هستند؟

عمده مراکز آموزش زبان استان زیر نظر اداره آموزش و پرورش شاهرود هستند. امیدواریم که این مقاله در انتخاب آموزشگاه مناسب شما را یاری کرده باشد. لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه‌ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید. ایران آموزشگاه همواره سعی دارد تا در ارتقاء سطح دانش هنرجویان و موسسین مراکز علمی سهیم باشد و از توجه شما به این مطلب قدردان است.

آموزش آنلاین زبان در شاهرود

یکی از پر کاربردترین روش‌های یادگیری زبان، آموزش آنلاین زبان در شاهرود است. بسیاری از آموزشگاه‌های معرفی شده در این شهر دوره‌های آموزشی بصورت آنلاین را نیز برگزار میکنند تا روند آموزش به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

آموزش زبان کودکان در شاهرود

کودکان همیشه یکی از پایه‌های اصلی مراکز آموزشی محسوب میشوند. آموزش زبان کودکان در شاهرود نیز از این قضیه مستثنی نیست و موسسات زبان شاهرود هم در دوره‌های مختلف اقدام به آموزش ویژه کودکان و خردسالان مینمایند. برای اطلاع از دوره ها به لیست بالا مراجعه کنید.

چطور یک موسسه زبان خوب در شاهرود پیدا کنیم؟

کلاس‌های متعددی در زمینه آموزش زبان های خارجی و آزمونهای تخصصی زبان وجود دارد ما در اینجا چندتا از تا از آموزشگاه زبان شاهرود که طبق نظر سنجی کاربران و شرکت کنندگان در این آموزشگاه ها را داشتند انتخاب کرده و به شما معرفی نمودیم تا بهترین تصمیم را در وقت و هزینه خود بگیرید. این مراکز عمدتا دارای مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان شاهرود هستند.

شهریه کلاس زبان در شاهرود چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در کلاس زبان در شاهرود بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است. در حال حاضر از حدود جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

ویدیوی معرفی آموزشگاه

پرسش و پاسخ

اگر جواب سوال خود را نیافتید در انتهای صفحه بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

هزینه کلاس زبان در شاهرود چقدر است؟

قیمت یک دوره آموزشی در آموزشگاه زبان در شاهرود بسته به مدت دوره یا نوع دوره خصوصی، ترمی، فشرده، فوق فشرده و … هزینه ها متفاوت است و از جلسه ای ۷۰ تومان تا ۳۰۰ تومان متغیر است. در بعضی دوره های ترمی نیز هزینه یک ترم کامل ۱۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

مدت دوره کلاس زبان در شاهرود چقدر است؟

مدت و طول یادگیری در کلاس های زبان نسبت به دوره آن متفاوت است. مثلا در دوره خصوصی و فشرده سرعت آموزش سریع تر از دوره عمومی ترمیک یا نمیه خصوصی است. ولی حدودا برای هر ترم ۱ تا ۳ ماه زمان میبرد.

کلاس های زبان معرفی شده در این صفحه حضوری هستند یا آنلاین؟

در گذشته اکثر کلاس های زبان بصورت حضوری بودند اما با وقوع بیماری کرونا قالب روش های آموزش بصورت کلاس های آنلاین انجام میشود.

کلاس های مکالمه زبان در کرونا باز هستن؟

بله، بیشتر مراکز آموزش زبان شاهرود طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت دارند و البته حجم فعالیت خود را کم کرده و بیشتر آموزشها بصورت آنلاین و یا کلاسهای خصوصی یا تعداد پایین برگزار میشود.

برای شرکت در دوره مکالمه زبان چه مدرک تحصیلی نیاز هست؟

برای شرکت در کلاس های مکالمه زبان نیاز به مدرک خاصی نیست و شما با سواد اولیه خواندن و نوشتن میتوانید در آزمون ها و دوره ها شرکت کرده و از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.