آموزشگاه زبان کودک غرب تهران

معتبرترین کلاس زبان کودک غرب تهران

همیشه آموزش زبان به کودکان و نوجوانان اولین اولویت پدران و مادران است و این باعث شده تا همیشه بدنبال یه مرکز زبان خوب و آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران باشند. تفاوت در آموزش یا یک مرکز زبان ویژه کودکان با باقی مراکز، در تدریس ویژه‌ی کودکان + اساتید ویژه برای کودکان و نوجوانان است. یک کلاس زبان کودک در غرب تهران زمینه آموزش ویژه کودکان را با اساتید ویزه فرآهم آورده است. در این صفحه از سایت ایران آموزشگاه به معرفی لیستی از بهترین کلاس زبان کودک غرب تهران میپردازیم، با ما همراه باشید.

اگر هدف شما مراکز آموزش بزرگسال در شهر غرب تهران است بهتر است وارد صفحه ” بهترین کلاس زبان تهران ” شوید.

کلاس زبان برای کودکان - ایران اموزشگاه

جدول آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران

نام آموزشگاه تلفن آدرس

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک در غرب تهران

۰۲۱۴۴۰۴۲۵۰۹ تهران، صادقیه ، بلوار کاشانی ، بین اباذر و مهران ، پلاک ۵۹

آموزشگاه زبان کودک و نوجوان سیتاک

۰۲۱۴۴۲۵۵۵۷۱ تهران، فلکه اول صادقیه، گلناز دهم شمالی، پلاک ۱۲

آموزشگاه زبان ارس

۰۲۱۴۴۰۲۴۲۹۸ تهران، فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، کوچه گلستان ۱ پلاک ۲۷

آموزشگاه زبان کودک ملل

۰۲۱۴۶۰۵۰۰۵۲ تهران، چیتگر، بلوار کوهک، نبش طلوع ۳، پلاک ۵۱، آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان کودک اندیشه پارسیان

۰۲۱۸۸۳۶۸۴۰۹ تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

آموزشگاه زبان کودک قاصدک سپید

۰۲۱۸۸۳۶۷۱۳۸ تهران، شهرک غرب، بلوار شهید دادمان، روبروی خیابان درختی، پلاک ۹۰

آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان (PLS)

۰۹۹۰۷۶۳۳۲۶۹ تهران ، پونک ، سردار جنگل جنوبی ، نرسیده به چهارراه مخبری ، نبش کوچه کاظمی ، پلاک ۴۱ ، طبقه اول ، واحد ۱

آکادمی زبان کودک یوتاک

۰۲۱۴۴۷۸۴۲۲۶ تهران، منطقه ۲۲، محله سرو آزاد، بزرگراه تهران کرج، شهرک سروآزاد، خیابان گودرزی کوچه سوم شرقی، پلاک ۴۷، طبقه اول

آموزشگاه زبان کودک گاما

۰۹۱۹۰۷۵۷۱۰۱ تهران، فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، خیابان گلستان یکم، پلاک ۲۷

آموزشگاه زبان کودکان سفیر

۰۲۱۴۴۰۲۲۶۸۰ تهران، صادقیه، بین میدان کاج و سرو، سرو غربی، صدف، صنوبر شرقی، پلاک ۲۷

آموزشگاه زبان کودک مهاجر

۰۲۱۴۴۲۵۰۴۲۷ صادقیه، خیابان ستارخان، خیابان خسرو جنوبی، نبش خیابان بیست و پنجم، پلاک ۳۶

موسسه زبان کودک و نوجوان ایران اروپا

۰۲۱۴۴۲۹۲۳۰۰

 

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، روبروی درب اصلی مرکز تجاری گلدیس، جنب بانک پارسیان

مرکز تخصصی زبان انگلیسی رنگین کمان ویژه کودکان

۰۲۱۴۴۲۰۶۸۳۳ تهران، صادقیه، خ. قاسمی زادیان، خ. طاهری، خ. حساس

آموزشگاه زبان کودکان - ایران اموزشگاه

به دنبال بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران هستید؟

زبان انگلیسی از جمله مهارت‌هایی است که باید با امکانات مناسب و متنوع‌ترین روش‌ها به کودکان آموزش داده شود. کودکان غرب تهران و شهرهای مجاور آن برای بهبود مهارت‌های زبانی خود در آموزشگاه‌های مختلف ثبت نام می‌کنند. این آموزشگاه‌ها با شناخت کامل شرایط آموزش زبان به کودکان، روش‌های متفاوتی را برای ارائه آموزش‌ها به آن‌ها در نظر می‌گیرند. بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران با بهره‌مندی از بهترین امکانات آموزشی و باتکیه‌بر تجربه اساتید مجرب استان، سطح مطلوبی از آموزش‌ها را به کودکان ارائه می‌دهد. در این صفحه ویژگی‌های بهترین کلاس زبان کودک در غرب تهران و جدول معرفی این مراکز را مشاهده می‌کنید.

بهترین آموزشگاه‌های زبان کودک در غرب تهران و خدمات آن‌ها

استقبال از فراگیری مهارت‌های زبان بین کودکان و والدین باعث شده است تا غرب تهران به‌عنوان یک استان نزدیک به پایتخت انواع خدمات مختلف آموزش زبان را به علاقه‌مندان ارائه دهد. بهترین آموزشگاه کودک در غرب تهران با ارائه کلاس‌های متنوع برای کودکان، شرایط مناسبی را برای شروع فرایند زبان‌آموزی آن‌ها به وجود می‌آورد.

انواع کلاس زبان کودک در غرب تهران و سایر شهرهای بزرگ عبارت‌اند از:

 • آموزش زبان کودک زیر ۶ سال
 • آموزش زبان کودک زیر ۸ سال
 • آموزش زبان کودک زیر ۱۰ سال

 

آموزشگاه های زبان کودکان زیر نظر کدام مرجع است؟

تمامی کلاس های آموزش زبان کودکان زیر نظر اداره آموزش و پرورش هستند و مجوز فعالیت خود را از این مرکز میگیرند.

آموزشگاه زبان کودک کجاست و چه فعالیتی دارد؟

انواع آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران با تمرکز بر ارائه‌ آموزش‌های نوین و پیشرفته به کودکان فعالیت می‌کنند. این مراکز با ارائه آموزش‌های تخصصی به کودکان، روش‌های متفاوتی را برای آموزش زبان آن‌ها نسبت به بزرگسالان در نظر می‌گیرند. معمولا بهترین کلاس زبان در غرب تهران با شناخت کامل ویژگی‌های روانشناختی، جامعه‌شناسی، رفتاری و احساسی کودکان پرکاربردترین متدهای آموزشی زبان را برای آن‌ها به‌کار می‌گیرد.

روش‌های آموزش زبان به کودکان در انوع کلاس زبان کودک در غرب تهران؛ متنوع و حرفه‌ای

مزیت مهم ثبت نام در انواع کلاس زبان کودک در غرب تهران، بهره‌مندی از متدهای متنوع و مخصوص برای آموزش کودکان است. این مراکز با تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان کودکان، با یک برنامه‌ریزی مناسب شرایط مطلوبی را برای شرکت آن‌ها در آزمون‌های تافل، آیلتس، کنکور سراسری و آزمون‌های مشابه در بلند مدت فراهم می‌کنند. اگر به دنبال پیداکردن بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران هستید، باید با انواع روش‌های آموزشی این مراکز برای کودکان آشنا باشید.

آموزشگاه‌هایی که کلاس زبان کودک در غرب تهران را برگزار می‌کنند، روش‌های زیر را برای آموزش فرزندان شما به‌کار می‌گیرند:

 • تلفیق آموزش‌ها با سرگرمی و بازی‌ها
 • استفاده از داستان‌گویی و تحریک قدرت تخیل
 • به‌کارگیری موسیقی و آموزش‌های ریتمیک
 • آموزش بر اساس شعرهای کودکانه
 • استفاده از کارتون‌ها و انیمیشن‌ها برای بهبود مهارت‌های شنیداری و گفتاری

سن آموزش زبان برای کودکان چند سال است؟

انتخاب بهترین سن آموزش زبان برای کودکان، موضوعی است که اختلاف نظرهای زیادی درباره آن وجود دارد. شرایط کودکان و هدف آن‌ها از آموزش زبان در انتخاب بهترین آموزشگاه کودک در غرب تهران تاثیر دارد؛ اما بهترین سن آموزش زبان برای کودکان پیش از ورود آن‌ها به مدرسه است.

مطالعات دانشمندان رفتارشناسی ثابت می‌کند که با افزایش سن و کاهش انعطاف مغز، فرایند یادگیری زبان دوم با سرعت کم‌تر و دشواری بیشتری طی می‌شود. آموزشگاه‌های زبان کودک در غرب تهران با آگاهی کامل از این شرایط، متنوع‌ترین کلاس‌ها را با روش‌های مفید آموزش زبان کودک، برای علاقه‌مندان برنامه‌ریزی کرده‌اند.

کارشناسان مجرب معتبرترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران پس از سنجش کودکان و تعیین سطح توانایی‌های آن‌ها، سن مناسب شروع آموزش را مشخص می‌کنند. بااین‌‌حال بر اساس بازخوردهای صورت گرفته و تاثیرگذاری آموزش‌ها، بهترین سن آموزش زبان برای کودکان بین بازه ۲ تا حداکثر ۱۲ سالگی است. طیف گسترده‌ای از مشاوران یک کلاس زبان کودک در غرب تهران تاکید می‌کنند که یادگیری زبان دوم از سنین پایین، مهارت‌هایی مانند تفکر انتقادی، خلاقیت و انعطاف‌پذیری ذهن را بهبود می‌بخشند.

روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان بر اساس سن آن‌ها در انواع آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران

رویکردی که انواعی از بهترین کلاس آموزش زبان کودک در غرب تهران در پیش گرفته‌اند، یادگیری زبان انگلیسی کودکان در یک شرایط امن و مناسب است. به همین دلیل مدرسان این مراکز با بالاترین میزان صبر بسیاری از تکنیک‌های تقویت مهارت‌های زبانی را در قالب رو‌ش‌های متنوع و سرگرم‌کننده به کودکان ارئه می‌دهند.

تفکیک کلاس‌های مخصوص کودکان متناسب با سنی که دارند، یکی از بزرگ‌ترین مزایای شرکت در بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران است. دوره‌های یک کلاس زبان کودک در غرب تهران با تمرکز بر فرایندهای آموزشی اصولی زبان دوم و مانند آموزش زبان مادری به کودکان برگزار می‌شوند.

مزایای شرکت در آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران

ویژگی مهم برترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران، توجه بالای آن به سن زبان‌آموزان است. تحقیقات به‌عمل آمده تاثیر سن در بهبود فرایند آموزش زبان در کودکان را نشان می‌دهد. کودکان شرکت‌کننده در یک کلاس زبان کودک در غرب تهران، با بهره‌مندی از مزایای این کلاس‌ها آینده خود را تضمین می‌کنند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران اشاره می‌کنیم.

بهبود فرایندهای هوشی و شناختی

ساختار ذهنی کودکان به‌گونه‌ای است که آموزش زبان دوم به آن‌ها سرعت پردازش فرایندهای ذهنی را افزایش می‌دهد. کودکان دوزبانه با عملکرد بهتر در سنجش‌های هوشی، توانایی بالاتری در دریافت و درک مطالب دارند. تاکید بهترین آموزشگاه کودک در غرب تهران بهبود این ویژگی باتکیه‌بر دانش بالای مدرسان و ارائه امکانات متنوع آموزشی به کودکان است.

تضمین آینده کودک با شروع آموزش زبان

ثبت نام در کلاس زبان کودک در غرب تهران، با یک برنامه‌ریزی مناسب و شناخت نقاط ضعف و قدرت مهارت‌های زبانی، شرایط آماده‌سازی کودک برای ورود به دنیای ارتباطات جهانی را سرعت می‌بخشد. موسسات معتبر غرب تهران با ارائه آموزش‌هایی نوین کودکان را در سطح بالایی از آمادگی مهارت‌های زبانی قرار می‌دهند. کودکان در این کلاس‌ها با کسب دانش زبان دوم، شانس بیشتری برای بهبود ارتباطات جهانی و حضور در کشورهای دیگر به دست می‌آورند.

ارتقا مهارت‌های درک مطلب با ثبت نام در کلاس زبان‌های ویژه کودکان در غرب تهران

شروع آموزش زبان از کودکی، با افزایش انعطاف‌پذیری ذهن و آماده‌سازی آن برای دریافت اطلاعات مختلف همراه است. کودکان دوزبانه فعالیت مغزی کامل‌تر و بهینه‌تری نسبت به کودکان تک زبانه داشته و در دریافت آموزش‌های گوناگون پتانسیل بیشتری دارند. یک کلاس زبان کودک در غرب تهران با ایجاد بستری مناسب برای آموزش کودکان، کاملا اصولی و منحصربه‌فرد، روش‌های متنوع آموزش زبان به کودک را به‌کار می‌گیرد.

انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب کودک

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران چالش اصلی و مهم بسیاری از والدین است. ویژگی‌هایی که یک آموزشگاه زبان را از دیگر مراکز متمایز می‌کند، تفاوت رویکردهای آموزشی این آموزشگاه‌ها برای آموزش کودکان نسبت به بزرگسالان است. برخی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب کودک در غرب تهران عبارت‌اند از:

 • موقعیت مکانی مناسب
 • زمان‌بندی کلاس‌ها
 • اعتبار آموزشگاه
 • سطح سواد اساتید
 • استفاده از روش‌های متنوع

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران همه شرایط را بسنجید

انتخاب بهترین کلاس زبان کودک در غرب تهران علاوه بر توجه به ویژگی‌های یک آموزشگاه معتبر، به شرایط کودک و توانایی‌های او نیز بستگی دارد. آزمون تعیین سطحی که در این مراکز از کودکان گرفته می‌شود، شناخت کاملی برای شروع و برنامه‌ریزی دوره‌های آموزش کودکتان در اختیار شما قرار می‌دهد. بهترین کلاس زبان کودک در غرب تهران کلاسی است که با شرایط فرزند شما همخوانی بیشتری داشته باشد.

اگر به دنبال شناخت این کلاس‌های آموزشی است، کافیست در این صفحه از سایت ما همواره لیست به‌روز مجهزترین و بهترین کلاس‌های زبان شهر غرب تهران را مشاهده کنید.

آموزش زبان کودکان تهران

کدام کلاس زبان انگلیسی کودکان نتیجه بهتری دارد؟

انتخاب مناسب‌ترین کلاس زبان انگلیسی کودکان در غرب تهران، مساله‌ای است که بسیاری از والدین با آن مواجه هستند. ناشناخته‌بودن روش‌های آموزش در تعداد زیادی از انواع آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران، انتخاب معتبرترین موسسه را به امری سخت تبدیل می‌کند.

معمولا مناسب‌ترین کلاس زبان انگلیسی کودکان شرایط امنی را برای آزمون و خطای زبان‌آموزان به وجود می‌آورد. کودکان با شرکت در این کلاس‌ها از فرایند آموزشی لذت می‌برند و ترسی از اشتباه یا خطا ندارند. بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران، تنوع بالایی در تشکیل کلاس زبان انگلیسی کودکان ایجاد کرده و باکمک روش‌های نوین و سرگرم‌کننده، کودکان را به حضور در این کلاس‌ها ترغیب می‌کند.

برخی از مهم‌ترین شرایط مناسب‌ترین کلاس زبان انگلیسی کودکان در غرب تهران عبارت‌اند از:

 • صبر و و حوصله کافی مدرسان
 • آشنایی با روش‌های متنوع آموزش کودک
 • ایجاد سرگرمی برای کاهش خستگی و دلزدگی کودکان از فرایند آموزشی
 • امکان سنجش مهارت‌های زبانی کودک با روش‌های علمی و حرفه‌ای
 • نقاط ضعف زبان انگلیسی کودکان با تکرار

بهترین کلاس زبان کودکان و نوجوانان غرب تهران کجاست؟

رشد چشمگیر امکانات آموزشی در استان غرب تهران باعث پیشرفت موسسات آموزشی این استان شده است. تنوع بالای روش‌های آموزش، تخصص بالای مدرسان، برنامه‌ریزی اصولی، شناخت ویژگی‌های شخصیتی کودکان، ارائه آموزش متناسب با سن آن‌ها و … شرایط امنی را برای ثبت نام در بهترین کلاس زبان کودکان و نوجوانان غرب تهران به وجود می‌آورند.

با توجه به نزدیک بودن شهر غرب تهران به پایتخت و تمرکز مراکز آموزشی این شهر به برگزاری کلاس‌های مختلف آیلتس، تافل و کلاس‌های مخصوص کودکان، انواعی از بهترین کلاس زبان کودکان و نوجوانان در خود شهر غرب تهران قرار دارند. به دلیل همین کیفیت بالای انواع آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران، کودکانی از سایر شهرستان‌های استان در این کلاس‌ها ثبت نام می‌کنند.

تجربه حضور در بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران با بسته‌های آموزشی

گسترش بسترهای ارتباطی و ایجاد روش‌های نوین و آنلاین، امکان آموزش از راه دور را با همان کیفیت کلاس‌ زبان کودک در غرب تهران به وجود آورده است. بسیاری از مراکز آموزشی غرب تهران، با طراحی و تدوین پکیج‌های آموزشی ویژه‌ی کودکان، شرایط بهره‌مندی از مزایای شرکت در بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران را برای علاقه‌مندان به وجود می‌آورند.

سرفصل‌های دوره‌ آنلاین برترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران بر اساس نیازهای کودکان طراحی شده‌اند. این دوره‌ها با شناخت نیازهای اصلی کودکان برای آموزش زبان، استفاده از شعر، موسیقی، ترانه، بازی‌های سرگرم‌کننده، داستان، فعالیت‌های گروهی و … را در دستور کار خود قرار می‌دهند. اگر به هر دلیلی شرایط ثبت نام فرزندتان در بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران را ندارید، خرید بسته‌های آموزشی توسط موسسات معتبر این استان گزینه مناسبی برای شروع فرایند زبان‌آموزی او است.

مزایای استفاده از بسته‌های آموزشی تدوین شده در انواع آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران

یکی از بهترین امکانات برترین آموزشگاه‌های زبان کودک در استان غرب تهران، ارائه دوره‌های آنلاین آموزش زبان کودک به علاقه‌مندان است. این امکان شرایط استفاده تعداد بیشتری از علاقه‌مندان از آموزه‌های زبان انگلیسی را به وجود می‌آورد. همچنین بسته‌های آموزشی تدوین شده در تعدادی از بهترین کلاس زبان کودک در غرب تهران، با دوره‌های حضوری کیفیت یکسانی دارند.

مهم‌ترین مزایای استفاده از بسته‌های آموزشی تدوین شده در آموزشگاه‌های زبان کودک غرب تهران عبارت‌اند از:

 • کاهش هزینه‌های حضور در کلاس‌های حضوری
 • کیفیت یکسان با دوره‌های حضوری
 • امکان استفاده از آموزش‌ها متناسب با برنامه‌ریزی دلخواه

بهترین کلاس زبان آنلاین کودکان کجاست؟

استان غرب تهران طیفی از انواع روش‌های حضوری و آنلاین آموزش زبان کودکان را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. بهترین کلاس زبان آنلاین یک آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران، دوره‌ای است که در مراکز معتبر و توسط اساتید مجرب و باتجربه تدوین شده باشد. دوره‌های کلاس زبان آنلاین کودکان باید تمام نیازهای زبانی کودکان را برطرف کنند.

روش آنلاین فراگیری زبان در بهترین کلاس زبان کودک در غرب تهران، باید با یک برنامه‌ریزی مناسب و بدون خستگی و کلافگی کودکان، مهم‌ترین نیازهای زبانی آن‌ها را در جلسات مختلف پاسخ دهد. تعداد فراوانی از انواعی از بهترین آموزشگاه زبان کودک در غرب تهران با توجه به این شرایط، مناسب‌ترین خدمات را ارائه می‌دهند.

 

ویدیوی معرفی آموزشگاه

سوالات متداول

پاسخ به سوالات پر تکرار شما `` کلیک کنید``

آموزشگاه های زبان کودک غرب تهران برای چه سنینی است؟

آموزش‌ها در رده سنی خردسالان، کودک یا نوجوانان برگزار می‌شود و آموزش‌ها در دوره های مختلف متفاوت است. سن خردسالان ( سن ۳ تا ۸ سال ) کودکان ( ۸ تا ۱۱ سال ) نوجوانان ( ۱۱ الی ۲۰ سال ) است.

آموزشگاه ها دوره های متفاوت ترمیک، فشرده در رده های سنی مختلف برگزار می‌کنند. رده های سنی عموما در رده های سنی خردسالان ( سن ۳ تا ۸ سال ) رده سنی کودکان ( ۸ تا ۱۱ سال ) و در رده سنی نوجوانان ( ۱۱ الی ۲۰ سال ) با روش های آموزشی متفاوت برگزار میشود. آموزش ها نیز در سطوح مختلف Basic و … با کتب LITTLE POCKETS و … در تعداد ترم های مختلف برگزار می‌شود.

کلاس های آموزش آنلاین زبان کودک غرب تهران خوب است؟

نمیشود گفت آموزش آنلاین برای کودک بد است چراکه بعد از بیماری های همه گیر کودکان با آموزش آنلاین آشنایی کامل دارند اما حضوری تاثیر بیشتری دارد.

هزینه ثبت نام در آموزشگاه‌های زبان کودک در غرب تهران چقدر است؟

تعرفه کلاس‌ها در آموزشگاه‌های مختلف متغیر است.

دوره‌های کلاس زبان کودک در غرب تهران چقدر طول می‌کشد؟

بسته به زمان‌بندی ترم‌ها در آموزشگاه این دوره‌ها به ۴ تا ۶ سال زمان نیاز دارند.

کودکان برای شرکت در آموزشگاه‌های زبان غرب تهران به چه میزان توانایی نیاز دارند؟

آموزش‌های موسسات زبان کودک در غرب تهران به هیچ‌ پیش‌شرطی برای دانش زبانی نیاز ندارند.

کلاس زبان کودک در غرب تهران با دوره‌های بزرگسالان چه تفاوتی دارد؟

در این دوره‌ها از روش‌های مخصوص و مناسب کودکان برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می‌شود.

کدام زبان خارجی از همه بهتر است؟

انتخاب یک زبان خارجی فاکتورهای مختلفی دارد اما بگذارید مطلب را کوتاه کنیم و بگوییم که آموزش زبان انگلیسی عمده انتخاب ها در یادگیری زبان دوم میباشد. دلیل آن هم مشخص است چون بعنوان زبان اصلی برای مکالمات و برقراری ارتباط در کشورهای دنیا انتخاب شده است، پس شما با یادگیری زبان انگلیسی میتوانید در هر کشوری با افراد ارتباط گیری کنید زیرا اولویت انتخاب زبان دوم برای یادگیری زبان دوم در کشورهای دیگر هم زبان انگلیسی است.

برای مطالعه دقیق این موضوع به مطلب از پیش منتشر شده راهنمای انتخاب زبان خارجی مراجعه کنید.

بعد از انگلیسی چه زبانی را یاد بگیریم؟

برای انتخاب زبان خارجی دیگر بعد از یادگیری زبان انگلیسی فاکتورهای بسیاری دخیل هستند زیرا حال شما که مسلط به زبان رسمی مکالمه در کل دنیا هستید چه نیازی به یادگیری زبان سوم یا چهارم دارید!؟ آیا یادگیری زبان سوم کاری بیهوده است؟!

قبل از توضیحات به جواب این سوال پاسخ خواهیم پرداخت و آن این است که درصد بالایی از یادگیری زبان سوم یا چهارم به هدف شما بستگی دارد. اینکه آیا قصد مهاجرت و تغییر محل زندگی به کشور دیگر و یا تجارت‌های خرد و کلان با کشورهای همسایه دارید و غیره گاهی هم دلایل ساده ای چون نزدیک بودن آموزشگاهی به شما و یا ساده بودن یک زبان باعث یادگیری شماست.

یک کلاس زبان کودک در غرب تهران چقدر زمان میبره؟

بسته به نوع دوره ترمیک یا خصوصی یا نیمه خصوصی بین ۱ تا ۲ سال برای کودکان متغیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *